Trump mal prejav pred Kongresom

Trump predniesol prejav pred takzvaným spojeným Kongresom, čo znamená, že tam bol Senát aj Snemovňa reprezentantov. Ako ale ukazuje aj fotografia, bol to nie spojený, ale naopak, skôr rozdelený Kongres.

Naľavo vidíte pravicu, stojacu a tlieskajúcu, napravo vidíte ľavicu, sediacu a ignorujúcu.

Iba v jeden moment sa zdvihli a tlieskali všetci spolu - keď Trump zahlásil, že urobil najvyššie navýšenie zbrojného rozpočtu v histórii.

Tá vrstva bieleho napravo, to nie je hnis, i keď aj tak by sa to dalo nazvať.

 

Ceľkovo sa Trump venoval hlavne domácim, americkým témam. Zrušenie Obamacare, bezpečnosť, drogy, nezákonní imigranti. Podpora domácich podnikov, "naštartovať americký motor".

Niektorí píšu, že prejav bol umiernený, ale to si len odpustil niektoré priame útoky. To, že ani raz nespomenul Rusko, mi pripadá takisto prirodzené - Američania majú naozaj priveľa problémov priamo doma a proste nemajú inteligenciu a zdroje na ovládnutie sveta. Dá sa povedať, že Trump zastupuje skromenjší realizmus, a jeho oponenti sú zástupcovia predošlej nesebakritickej globalistickej megalománie. Trump chce spraviť Ameriku opäť veľkou, pretože vie, že dnes je z nej len prázdna potemkinovská dedina.  On je vlastne ten chlapec, ktorý tým bláznom povedal, že americký kráľ je nahý. 

 
 
Celý článok k tomu v Parlamentných listech
 
 
Jozef Novak

Ak dovolíš Norman, doplnil by som Ťa o jednu "maličkosť": Američania nilenže majú, mali i predtým dosť ťažkostí doma, ktoré bolo treba naliehavo riešiť. Avšak doposiaľ ich vládnúca vrstva mala snahu domáce problémy rieši za hranicami USA. Túto americkú obyčaj sa však Trump rozhodol zmeniť.

Buheh

privítanie predstaviteľky eurokalifátu v srbskom parlamente:

https://www.youtube.com/watch?v=Ynfa0fF5pRQ

Aman Againsttime

Skvelý youtuber Black pigeon má nové video o Trumpovi, ktoré stojí za pozornosť:https://www.youtube.com/watch?v=1lBrNVt0vdc

Okrem toho sú tu podozrenia, že Obama uskutočňoval špionáž voči Trumpovi (https://www.youtube.com/watch?v=Q_0HAWWeC4E&t=11s) Obama sa dnes jasne ukázal ako špinavý, globalistický had (pre nás samozrejme žiadne prekvapenie) a jeho špionáž Trumpa pred voľbami by rozhodne neprekvapila. Zmrd napriek tomu nedokázal nájsť špinu, ktorá by pomohla Clintonke vyhrať, keďže Trump bol očividne najlepší kandidát pre úrad. :-)

nové