Tupec Osuský

V súvislosti s americkým postojom k Európe, spomeňme si čiste pre zábavu,
čo v roku 2009 propagoval ujo Osuský.
Pardon, agent Osuský, respektíve zradca Osuský.
 
Autor: 
téma: 
mikulcik
co sa vam nezda, ved ma pravdu
Norman

V tom, že je lepšie sa spoliehať na "mimoeurpske sily", ktoré nám chcú len dobre? No, to určite, cudzinci nám vždy chcú len dobre, čím sú vzdialenejší, tým viac.

V tom, že Amerika "stála vždy na dobrej strane"? Prečo - lebo stála v Európskych konfliktoch - do ktorých sa zapájala len natoľko, aby ich roznecovala do žerava - že v nich stála dvakrát na konci na strane víťazov? To nie je vždy tá dobrá strana - a ako svedčia takmer všetky jej aktivity z posledného polstoročia - ktoré poznáme dobre - stála v nich vždy na tej zlej strane! A nie je dôvod predpokladať, že predtým to bolo inak.

Áno, potkan Osuský  a jemu podobné svine sa vždy priklonia na stranu momentálne silnejších. Slizko, uslintane, nehanebne tento pokrytec pchá hlavu do amerického zadku. To je jednoducho odporné.

Ale možno tiež patríš k tým, Mikulčík, ktorý zo strachu radšej obetujú svoju vlastnú ľudskú dôstojnosť. Osuský sa jej zriekol sám - aj preto ním dnes môžeme opovrhovať a takto sa o ňom vyjadrovať. A platí to o všetkých jemu podobných.

Možno tebe pripadá "trápne", ak niekto napíše pravdu bez toho, aby ju mohol reálne presadiť. Nám to ale trápne vôbec nepripadá - je to len dočasný stav.

 
Michal P
Norman Norman... Asi si sa vobec nesnazil zamysliet sa nad obsahom slov v momente ako protirecili tvojmu vlastnemu presvedceniu... Nikde nepovedal,ze nam Americania chceli/chcu pozlatit chodniky,lebo nas maju taaaaak strasne velmi radi,tak neprekrucuj... Máš pravdu,že odkedy sa Amerika stala vojenskou a ekonomickou veľmocou,len ťažko o nej hovoriť ako o majáku spravodlivosti a čestnosti. Na druhú stranu a to by si si mal uvedomiť, nebyť príklonu k Amerike v minulosti, možno by sme tu ani neboli. Alebo si nevedel,ze hned za Zidmi a Romami boli na Hitlerovom zozname Slovania ? Apropo... SaS by si tituloval ,,tá silnejšia strana" ? Ak už sa búchaš do pŕs ako hlásateľ pravdy,tak nech je tá pravda aspoň uveriteľná...
Norman

preskočme zopár drobností, ktoré mi podsúvaš, a prejdime k tomu podstatnému.

 

citujem:

"nebyť príklonu k Amerike v minulosti, možno by sme tu ani neboli. Alebo si nevedel,ze hned za Zidmi a Romami boli na Hitlerovom zozname Slovania ?"

 

Ak si tu, Michal, alebo ak ktokoľvek s týmto názorom súhlasí, prečítajte si ho znova tak 10 krát. A rozmýšlajte nad ním. Takže podla teba, Michal, vďačíme Amerike za našu existenciu? Zas nechajme bokom rolu Soviet Ruska pri porážke Nemecka, podstatný je tvoj postoj - ty si vážne myslíš, že si im existencionálne zaviazaný. Niekto chcel vykántriť tvoj kmeň a ty si teraz niekomu za spásu úplne oddaný.

Chápeš, Michal, prečo a do akej hroznej miery si úbohý otrok?

 

Ostatní pri tom zas dokážu pochopiť, prečo sa nesmie pochybovať o priebehu poslednej veľkej vojny. Veď by milióny Michalov prestali byť otrokmi.

 

 

nové