Útok na poslankyňu Cigánikovú

Cestou do parlamentu "zaútočil" na Cigánikovú neznámy muž. Podľa jej slov sa nič hrozné nestalo, ale zavolala políciu a hneď bežala k lekárovi (i keď nie je jasné, s čím konkrétne). 

Muž jej vytkol jej politické názory, je otázne, či sa jej vôbec dotkol, zrejme len nejaké sotenie

Ale možno išlo len o nejaké hrubšie slovné napadnutie, možno nejaká "hrozba". A Cigániková, ktorá sa cíti nejakým "lepším človekom", z toho robí cirkus a sa mu chce pomstiť. Vraj z toho nechce robiť aféru - ale oznámila to verejne v parlamente, zavolala políciu, utekala k doktorovi, aby jej napísal nejaké zranenie.

Sama Cigániková hovorí, že "nechce zo seba robiť obeť". V tom má pravdu, načo to nafukovať, veď už teraz je viditeľne celá zľaknutá. Nuž je to iné hovoriť o bežných pracujúcich ľuďoch ako o "ťuťmákoch, čo nevedia zarobiť "- a stretnúť takého naživo. Ak by sa toto stávalo častejšie, triasli by sa jej ruky už trvalo a nebola by taká nesebakritická, ako doteraz.

Režim tvrdí, že "násilie nič nerieši". Šíri túto zásadu práve preto, aby jeho poskoci boli nedotknuteľní, aby sa Cigánikové nemuseli báť. Tak jednostranné to ale nemôže byť a drábi tohto systému musia niesť celú váhu toho, čo robia. Je treba, aby pocítili, z čoho sú obviňovaní a že sú výrazne odsúdení ľudovou mienkou. A odsúdenie bez trestu by bolo zbytočné, to platí aj pre ľudovú spravodlivosť.  

Áno, nejestvuje jediná spravodlivosť, tá formálna, jestvuje viacero spravodlivostí a tie neoficiálne sú často efektívnejšie, ako tá oficiálna. 

 

 

 

slaven1

Prvé čo ma napadlo keď som čítal, že niekto napadol tupú kurvu* Cigánikovú je meno Hedviga Malinová. Pripomeňme, že sa jednalo o študentku, ktorá aby nemusela ísť na skúšku vymyslela, že ju napadol nejaký človek na základe, toho, že hovorila maďarsky.

https://www.mojevideo.sk/video/29d2b/politicka_janka_ciganikova_vola_rob...

--
* záver z toho, že sa prezentuje plagátmi so stiahnutými nohavičkami https://slovensko.hnonline.sk/866188-konspiracny-web-siri-klamstvo-o-pos...

Norman

To o ťuťmákoch povedala, ten link je len prekrúcanie povedaného.

slaven1

Zahraničný agent, TV Markíza, nabáda k ďalšiemu rozpadu štátu, keď svojím článkom navrhuje zaviesť povinné očkovanie pracovníkov v dôležitých odvetviach ako zdravotníctvo, školstvo,

Pripomeňme, že nemocnice vo Francúzsku sa cez demonštratívnu výpoveď lekárov a sestričiek stali neprevádzkovateľné. Už dnes chýba v dôsledku "generála" a "salarabandu" v nemocniciach 16 zdravotných sestier.

Informačnú pôsobnosť zahraničného agenta dobre sumarizuje HD:

O [záchodovom] prieskume z agentúry Focus pre televíziu Markíza informuje portál tvnoviny.sk. Podľa neho si väčšia časť Slovákov želá, aby boli zdravotníci a učitelia povinne zaočkovaní proti covid 19. Na základe vyjadrenia bližšie nešpecifikovaných respondentov v počte 1002 si očkovanie zdravotníkov, učiteľov a seniorov praje väčšina Slovákov. Ide o dve kategórie ľudí, ktoré priamo pracujú s ľuďmi. Zároveň sú to kategórie, ktoré na základe iných odborných názorov alebo vlastných skúseností v závažnom počte odmietajú očkovania aj pod hrozbou výpovedí. V prípade seniorov ide podľa vládnych odborníkov o rizikovú skupinu.

https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/06/dalsi-prieskum-hlupo-tlaciaci-na-...

nové