Veru, veru, USA financuje cenzúru a ideologickú vojnu na Slovensku

Nemôžem odolať to zaznamenať, aj keď som to zobral z Hlavných správ a každý si to môže prečítať tam

Americký Department of State financoval oficiálne tzv. občianske združenie Konšpirátori.sk. Daroval im 25 000 dolárov, čiže ich má celkom na povel.

Je naozaj nepochybné, že problém číslo jedna Slovenska a Európy  je otrocký postoj voči USA. Tento je udržiavaný stovkami rôznych reťazí - od priamej vojenskej hrozby amerických zabijákov lokalizovaných priamo v Európe, cez ťažké ekonomické a finančné podmanenie, až po všetky tie minovládky a samozrejme masmédia.

Toto je najväčší problém, a môžeme to nazývať "globalizmus",  "pravica", "anglosionizmus",  "neofašizmus" či podobne - toto je jednoducho základná príčina úpadku. Európa je vo vazalskom až otrockom postavení voči USA, a aj keď tí lepší, "domáci otroci", teda obyvatelia západných krajín sú zatiaľ platení dobre a cítia sa v pohode, na výchde Európy sa mýtus o dobrom otrokárovi strýčkovi Samovi rozpadá a masy zrazu dostávajú pocítiť, čo naozaj sú: biedni, na robotovanie určení "slaves", ktorých môže pán kedykoľvek aj zabiť (napríklad tým, že s nimi rozpúta vojnu typu Ukrajina).

Metóda na zmenenie tohto svinstva je len jedna: vyhnať amerikanoidov z Európy, najhorších potrestať za ich zločiny, izolovať Ameriku s limitovaným lodstvom a letectvom, odstrániť jej vojenské základne po svete.

Američania sú výplod agresívnej odnože európskej kultúry, ktorá bola vždy neduživá, kultúrne žila vždy len zo svojej európskej matky a v týchto desaťročiach doslovne zhnila.

Bodka.

 

 

 
slaven1

Tak máme opäť výročie vpádu vojsk Varšavskej zmluvy pod vedením Sovietskeho zväzu na územie Československa. Udalosť je o niečo kontrastnejšia na pozadí prebiehajúcej "Veľkej oslobodzovacej špeciálnej vojenskej operácie" (VOŠVO) na okrajine.

Americkej kurve™ niečo k výročiu nakázali zamrochtať. Neviem čo lebo podľa hesla "keď dáš na čelo hradu šaša nestane sa zo šaša kráľ, ale z hradu cirkus" články s fotkou bratislavskej mažorky preskakujem.

Blaha k nej písal-hovoril. Mohol by som si jeho video pozrieť, vypočuť argumenty, ale už teraz viem, že o amerických tankoch v auguste 1968 na území ČSSR sa nedozviem nič.

https://t.me/LubosBlahaSmer/258

Spomínajú oni, my si teda na leto 1968 spomeňme tiež, môžeme aj pravdivejšie:

SÚ TO PIČOVINY

„aneb“ august 1968 je mi v kontexte udalosti do roku 2022 ukradnutý! Teda nie plne, však píšem o tom tieto riadky. S čím sa úplne nestotožňujem je oficiálny výklad aktuálnej "normalizácie". Je mi ukradnutý. Je to zavádzanie, zamlčiavanie, prekrúcanie – propaganda.

OBRANNÁ DOHODA

Vŕzganie americkej piatej kolóny o "zlých okupantoch Rusoch" je od tohto roka absurdná tragikomédia čistej vody. "Slovenská" vláda odhlasovala Američanom "Obrannú dohodu [americkej ríše]" s podstatne horšími podmienkami než boli na našom území ustajnení sovietski interventi.

Vzali sa suverenity v takmer každej oblasti štátu v ktorej sa mohli zdať. Treba si vypočuť správu generálneho prokurátora, ktorú v rozprave parlamentu 9.2. viac ako 100 minúť čítal Blanár, lebo Žilinkovi zradcovia vystúpiť nedali.

https://nadhlad.com/comment/42601#comment-42601

„Už v květnu [máj] 1968 se v Davli [u Prahy] objevilo osm lehkých amerických tanků, džípy, kolopásové transportéry, nákladní auta. Techniky s bílými hvězdami bylo hodně,“ vypočítává vojenský historik Jindřich Marek.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-davli-v-srpnu-1968-narazila-sovetsk...

V čase dlhodobo organizovaného štátneho prevratu v ČSSR Američania dotiahli do Prahy tanky + podporné vozidlá… a teraz sa držme: na rekvizitovanie vo filme. Dobrá rozprávka, že :-) Rekvizity nie do filmu ale bo coup d'état. Klasický scenár farebnej revolúcie po americky.

Aj v Kyjeve 2014 roku bola neveľká skupina Navy SEALs ktorá na pozadí divadla s pálením pneumatík na námestí brala útokom kľúčové kabinety krajiny: kanceláriu prezidenta, predsedu vlády, kanceláriu primátora.

Alebo v poslednom puči v Turecku na pozadí obstrelov parlamentu po Turecku Erdogana naháňalo „neznáme“ ozbrojené komando. https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Turkish_coup_d%27%C3%A9tat_attempt

V čase rozkolísaného systému netreba veľkú údernú silu na to aby sa zlomil. Treba vziať pod kontrolu s neveľkou silou 3 – 4 body a štát rozsahu ČSSR alebo Ukrajiny je váš. Toľko k rekvizitám do filmu.

ALEXANDER DUBČEK JE OSLAVA KULTU SLABOCHA

Dôsledok – vojská Varšavskej zmluvy v ČSSR – vyplýval aj z „našej“ slabosti. Začiatkom roka 1968 prebehla v krajine zmena moci (ako dôsledok hlavne hospodárskych problémov, ktoré začali už v roku 1965). Do vedenia strany bol 5.1.1968 zvolený neschopný politik Dubček.

Ak ste spiklenec, tak do vedenia krajiny potrebujete slabocha. Silný človek dokáže spraviť poriadok. Slabý prevratu nebude – nedokáže – „zavadzať“ aj keby chcel. Alfa-a-omega prevratu.

Niečo ako dnes predajca vodky. Čo myslíte, pomenujú po Hegerovi oklamaní potomkovia univerzitu?

Dubček sa od jari 1968 dva-krát stretol s Brežnevom. Najprv v Moskve 4.5.1968, kde sa dohadovali, že musia prestať proti-soviecke články v novinách (Budapešť 1956).

Potom prišla delegácia spravujúca 1/5 zemskej súše od 29.7 – 1.8 do Čiernej nad Tisou pohovoriť so skupinou spravujúcou taký malý fľak v strednej Európe, ktorá bola vedená Dubčekom – nevhodnou nomináciou na prvého tajomníka ÚV KSČ (až taký „nepodstatný fľak“ ČSSR nebolo, no pre účely tohto komentu takto). Už som k tomu čo to popísal:

https://nadhlad.com/comment/41700#comment-41700

Alexander Dubček je oslava kultu slabocha. Zo Štefánikom či Štúrom poprosím nespájať.

Ďalej telegraficky:

#GayPochodGoAhead #MedicínskePokusyNaNárodeMajúZelenú #HlinikárneSlovenskéhoNárodnéhoPovstaniaŽiarNadHronomStop #DusloŠalaStop

nové