Vo veku 37 už porodila 38 detí

Možno sa to teraz ani nehodí písať, ale skočilo mi to na obrazovku, a tak mi to nedá nespomenúť. Je to pekný príklad, ako v tejto disciplíne  nemáme s nimi šancu. 

Len prosté fakty: vo veku 37 rokov ugandská žena Nabatanzi už porodila 38 detí. Vydali ju ako 12 ročnú (v roku 1994)  a o rok porodila dvojičky, o ďalší rok trojičky a o ďalší rok a niečo  ju pánbožko obaroval štvoričkami. Tomu sa povie skvelý štart a tak pani potom už len udržiavala oheň a tempo.

Ale nie je to len náhoda, dobrý vzor mala už v rodine, lebo jej otec splodil 45 detí, s viacerými ženami.

Keď mala 23 rokov (a 25 detí), išla Nabatanzi do nemocnice, aby s ňou niečo urobili, ale tam jej ctihodní doktori povedali, že stále jej vaječníky sú výborné, až moc, a tak nech len "produkuje" ďalej ( "I was ... adviced to continue producing ...").

 

Tento príklad nech je naozaj poučením pre tých, čo špekulujú nad desatinami koeficientov v pôrodnosti bielych žien. Znova pripomínam - a prosím, aby útlocitní nečítali ďalej - ale plodením negrov naozaj nepredbehnete.

 

 uganda 37 38

Nie, nie sú na fotke všetci. Pripomínam, viacnásobné (dvojičkové, trojičkové...) rodenie je u nich dedičné, a keď začnú v 12-tich rokoch ... 

 

http://zimbabwe-today.com/age-37-uganda-woman-given-birth-38-children/

 

s1

To nie len oni veľa rodia, to hlavne my (naše žený) málo rodia. Vytváraná propadanda ich smeruje na iné cieľe.

sandro

Ale priemerom 0,5 na bielu zenu tiez nic nevyriesime. Nakoniec bude mat ten satanov sluha z Vatikanu pravdu. A cernosi naozaj prinutia nase zeny rodit. Doslova.

Buheh

keby to neexportovali. Tam doma nech si majú hoc aj sto detí. Ak to vedia uživiť, tak je to ich vec.

A takisto je v poriadku, ak teraz majú naše ženy len po jednom decku. Pred sto rokmi nás bol v tejto krajine milión, a ak nás tu bude o ďalších sto rokov zase len milión, žiadny problém, tým lepšie pre prírodu.

Celý problém je v tom, ochrániť si svoje pred votrelcami. Zdá sa, že najťažšie je osprosteným masám vysvetliť, že tie generácie, ktoré pred nami tento svet vybudovali a celý čas ho bránili pred nepriateľmi, to iste nemysleli tak, že táto naša generácia má byť pupkom sveta, po ktorom už má prísť len votrelecké inferno.

Náhodný okoloidúci

Keby bola bohatá, zabávala by sa hraním golfu alebo thenisu, chodila by na páááááááty, teda vlastne párty a fotky by vešala na fejsbúk a na instagram a od rána do večera by si lakovala nechty. Ale je chudobná, tak sa spolu s manželom po večeroch zabávajú sexovaním.

Ema

Sorosove morské "mimovládne" taxíky, kydajúce ako vidlami africkú nadprodukciu do Európy.

Jozef Novak

Hovoríš S1 že Tvoje ženy málo rodia. Hmmm... Komu sa chce, tak ako to Norman výstižne nazval: súťažiť s potkanmi kotením nadprodukcie populácie, tak prosím, smelo do toho. Nakoniec sa ukazujú predsa len dané dedičné vlastnosti ako tvrdá realita: niekto je dobrý v matematike, iný v literatúre, ďalší v športe. A niekto má rád koníčka v sexovaní. A u čiernych je to železným pravidlom. Ak sa demokrati tak radi propagandisticky oháňajú individualizmom a považujú majetkové rozdiely za prirodzené a rovnostárstvo vo vlastníctve za neprípustné, udivuje ma tá ich priam fanatická priľnavosť k rovnostárstvu rasovému. Kde rozdiely v rasách zúrivo popierajú.

astrofyzik

otázkou je, či chceš, aby ľudstvo prežilo, alebo nie. A mám dosť silný dojem, že práve takí ako ty by boli najradšej, keby ľudstvo vyhynulo.

Bez bielych ľudstvo neprežije. A keď niekto povie, že treba jesť, prečo ho hneď obviňuješ z obžerstva? O žiadnej nadprodukcii nebola reč, len o zachovaní...dovolím si povedať klenotu, akým je biela rasa (aj keď nie o každom jej príslušníkovi to platí).