Vo Viedni strieľala skupina islamistov

V pondelok podvečer vo Viedni strieľala skupinka islamistov. Niekoľko ľudí je mŕtvych, viacero zranených.

Detaily nevedia ani média. Proste skupina ťažko ozbrojených islamistov chodila po uličkách centra Viedne a strieľala. Jeden z islamistov mal pás s výbušninou, iný sa aj odpálil. Niekoľko ľudí je mŕtvych.

Čo bol presný cieľ útoku, nie  je známe. Dosť možno žiaden presný ani nebol  - proste chceli odstreliť nejakých neveriacich. 

 

Potvrdzuje sa, čo som napísal - Sme vo vojne s islamom. Nebude mier, kým sa neuzákonia tam spomenuté dve zásady - 1. zákaz ideológie 2.vyhostenie nakazených.

Ideológia je memetický vírus a jeho šírenie je možno považovať za epidémiu ako každú inú. Proces liečenia je však ťažký a dlhodobý, preto je základným nástrojom izolácia nakazených. Nakazenosť je objektívny prírodný fakt, pravdivý alebo nepravdivý, žiaden nemá prednosť pred druhým, len zistenie stavu. Nie je to o kategóriach ako vina či nevina, nemožno mať predsudky, preto nejestvuje ani žiadna prezumpcia neviny či viny. 

Čo sa presne vo Viedni dialo alebo deje, sa postupne dozvieme. Premiér Kurz označil čin za "ohavný". Také tajtrlíkovanie so zhrozením až prekvapením je ale tiež nechutné - čo, azda to Kurz nečakal? Prekvapuje ho to? Na takýto terorizmus sa možno mračiť, ale každý ho musí v duchu očakávať.

Niekoľkí útočníci ušli. Možno sa schovali v Bratislave. Tu sa môžu cítiť bezpečne, tu polícia maximálne od nich bude pýtať modré lístočky.

Odporúčam preto zatvoriť hranice s Rakúskom. Minimálne na mesiac. Je núdzový stav alebo nie je?

Samozrejme, že Rakúšanom treba aj pomôcť. Poslať im experta, posledného križiaka v maskáčoch, generála Krajniaka. 

 
Náhodný okoloidúci

Podľa zverejneného mena bol ten 20-ročný vrah Albánec. Síce vraj pôvodom po rodičoch zo Severného Macedónska, ale Albánec.

No a nechal sa počuť jeden klietkový zápasník, Dagestanec Habib Nurmagomedov, miláčik publika, dokonca aj žien, ktoré vlhnú pri pohľade na mlátiacoch sa chlapov, a pustil sa do fgancúzskeho Mikrona kvôli jeho vyjadreniam o islamskom terorizme.

https://sport.aktuality.sk/c/467579/chabib-nurmagomedov-je-hrdy-moslim-s...

Ja k tomu dodám len jedno - my nespájame islam s terorizmom. Islam spájajú s terorizmom samotní islamskí teroristi!

Norman

že sa tá opica "vrátila do klietky"
Tam aj patrí.

Hlavne, že Rusi neustále majú plnú hubu boja s fašizmom, a toto si kotia u seba doma.

Náhodný okoloidúci

Rusi sú jediní, komu sa ako-tak aspoň čiastočne podarilo poľudštiť a scivilizovať moslimov. A nemôžu si dovoliť odísť z Dagestanu, lebo odkiaľ sa stiahli, tam na druhý deň mali priamo pod nosom vojenskú metastázu USA/NATO.

Norman

Rusi majú skúsenosti a úspechy v boji s islamom, ale svoje úspechy mala aj Európa a Čína.

To, že majú hentaké a podobné opice v klietke doma som ani náhodou nemyslel, že majú odísť z Dagestánu, alebo odkiaľ (majú si opice v klietke skrotiť). Dagestán - práve naopak, chyba bolo, ako povedal Putin, že sa ten ich sajuz rozpadol - čo podľa mňa znamená hlavne tá stredoázijskú časť - toľko krvi tam bolo vynaložené a teraz už desaťročia hrozí, že sa to tam zopsuje. To isté Kaukaz, zvlášť teraz. Tam má Rusko čo robiť - nemá tendenciu-silu sa angažovať v Európe.

nové