Vypimpený Kramár zvoláva do ulíc

Zas idú potkaniari štvať deti do ulíc, aby im tam robili pouličné kurvy. Tentoraz už siahajú naozaj na vekovú hranicu dospelosti, a aj pod ňu. Heslo je ešte ako z čias boľševizmu: protikorupčný boj. To je taká stará téma, že ju kľudne mohol vytiahnuť ešte Husák, ten neustále bojoval proti korupcii, úplne vážne. Ale to si pubertiaci neuvedomujú, pretože ich vzdelanie je čoraz mizernejšie a ich rodičia im zrejme nedokážu poradiť.

Za pasáka si zvolili starého Kramára, ktorý, vhzľadom na to, že žije niekde v Prahe, asi ako jeden z mála celebritošov ešte stále nechápe, do čoho pchá ten svoj trápny patetický ksicht s účesom zo 60 rokov minulého storočia. Nuž ale dostal zaplatené za film, musí aj teraz nastaviť a podržať.

 

čurák kramár

 

Najpodivnejšie ale je, že chcú "zatriasť Slovenskom".  To je fakt hlúpe, pretože každé "zatrasenie" znamená, že ešte viac popraská  ich anglosionistická zrúcanina. Vážne dúfajú, že azda vláda odstúpi? Zlakne sa soplošov a odstúpi :-) Alebo aspoň Kaliňák? No ten už sa určite trasie doma pod postelou. 

Alebo čakajú, že sa na ich stranu pridá ľud? Ej, zobudiť ľud, to by bolo treba. Ľud je ako dych draka, ako driemajúca živá sila a veru, bolo by ho treba prebrať. Len to by si potom ujko Kramár musel ten prstík strčiť niekam do dlahy, dosť dlho by ním potom už neukazoval.

Takže ja som za - len vzhúru do ulíc, mládež naša, tam sa robí najlepšia politika. Ja milujem divadlo, toto reálne, a pokiaľ prídu aj staré zombie, to bude fajn.

Ale staré zombie neprídu, tí sa najviac boja. A oprávnene. Zmráka sa a utiecť nie je kam. 

Škoda je aj to, že neprídu ani národniari. Hnutie bývalých skinheadov, tie rôzne "Pospolitosti" a tie rôzne "za Slovensko", aj tie rôzne "Ľudové strany" zostanú tiež sedieť doma. Sú manipulované a majú strach sa ukázať vtedy, keď ich naozaj treba.

Ale nedramatizujme, dobre, nie je treba. Nič nehorí a nič sa nedeje. Ale je to príležitosť. Neviem, ako to lepšie nazvať.

Chlapi by to ale mali pochopiť.

 

 

 

 
Náhodný okoloidúci

Včera mi kamošš poslal zaujímavý a takmer varovný text, ktorý si zaslúži pozornosť.

· Mimoriadna správa!!!!!!!!!
USA a mimovládky na Slovensku chystajú úradnickú vládu vedenú zahraničným agentom Kiskom
Remišová (OĽANO) a viacerí poslanci sa vyjadrili, že cieľom rušenia Mečiarových amnestií je položenie Ficovej vlády. Vedia, že oni by nevytvorili vládu, nakoľko celá opozícia nemá dostatok hlasov. Problémom je Kotlebová ĽSNS, ktorej neustále rastú preferencie. Podľa uniknutých interných prieskumov strán majú preferencie nad 25%, tým by znemožnili vytvorenie vlády opozícií aj súčasnej vláde.
Preto cieľom je vyvolať revolúciu, zrušiť súčasnú vládu a poveriť Kisku vytvorením úradnickej vlády. Úradnickú vládu by Kiska zvolil zo svojich najbližších, a to sú všekto bábky USA a Izraela, pracujúce prevažne v rôzných mimovládkach. Táto úradnická vláda by mala za úlohu predať čímskôr zásoby pitnej vody na Slovensku. Taktiež 1700 minerálnych prameňov. Cena vody má byť za 15 rokov na úrovni ceny nafty. Slovensko má druhé najväčšie zásoby pitnej vody na svete. A je na prvom mieste, čo sa týka minerálnej vody. Nie je náhoda, že mnohé minerálne vody a kúpele na Slovensku ako prvé po prevrate ovládla mafia.
Andrej Kiska sa opakovane nechal počuť, že by bol rád Židom. Evidentne sa mu nepáči byť Slovákom. Jeho láska k USA je však do oči bijúca...
Ďalším cieľom úradnickej vlády vytvorenej Kiskom a americkými agentami by bolo umožnenie predaja našej pôdy zahraničným osobám. Tým, by sme Slovensko predali do zahraničia. Vzhľadom na 3 000 000 exekúcií a počet hypoték by to bolo veľmi jednoduché. Stačilo by na pár rokov zvýšiť úrok hypoték a zrušiť nejaké továrne...a ľudia by začali predávať domy a byty. To by viedlo k situácií aka je dnes v Palestine, ktorá väčšinu územia predala Izraelu.

Norman

:-)

 

mino

Komedianti zahrajú čokoľvek, hlavne nech dobre zaplatia.
Zblbnuté detiská - žabky demokratky ((c) Chmelár) budú tancovať na vlastnom hrobe.
Tu sa už storočie problémy riešia inverziou, negáciou predchádzajúceho stavu s čoraz žalostnejším výsledkom.

Norman

S tou inverziou máš pravdu.
Ale dá sa aj povedať, že tu, v Európe, v industriálnom svete, sa stáročia riešia problémy extenzivitou.
Ale teraz už niet kam zamerať svoju extenziu svet je plný. A tak sa džin chytený do flaše, mimo ktorú už nemôže, mení každú chvíľu na všetky možné svoje formy a myslí si, že nájde nejaký vhodný.
Lenže taký nie je, to je problém. Nie to menenie, ale to, že sme už všetko zabrali a niet viac kde brať, to je problém. Vedeckotechnický pokrok sa stal tiež kontraproduktívnou slepou uličkou.

Toto nie je nejaká zelená agenda, toto je o skutočnej globálnej situácii. Ako hromada potkanov v krabici sa nenávidí a požiera, tak prepukajú v ľudstve ponorkové choroby. Revolúcia za revolúciou.
Teraz prichádzajú noví 18 roční a chcú svoj kus žvanca. Majú holé ruce a chcú lepší svet.

Dostanú ale hladujúcich negrov.
Krutý osud - pôjdem sa na tých chudákov pozrieť. Bude to ako Morituri te salutant.

Jozef Novak

Skvelý článok. O tom Kramárovi som toho veľa nevedel. Len toľko, že poučuje o "Nové bývanie". Zrejme v Prahe býva po novom.