Výzva operátorom striel s jadrovými hlavicami

(nielen tým operátorom striel s jadrovými hlavicami, ktorí pravidelne navštevujú nadhľad.com, ale aj všetkým ostatným)

 

 


Operátori striel s jadrovými hlavicami všetkých krajín, spojte sa!

 

A prosím, šírte medzi sebou nasledovné posolstvo.

 

V bipolárnom svete existoval mechanizmus vzájomného jadrového odstrašenia, ktorý zabezpečoval, že svetové jadrové veľmoci niekoľko desaťročí na seba nezaútočili, hoci v ich arzenáloch bolo, a stále je dosť jadrových zbraní, ktoré by mohli život na tejto planéte zničiť hneď niekoľkokrát.

 

Svet sa však zmenil, jedna veľmoc vojensky dominuje a moc v tejto krajine má v rukách skupina ľudí, ktorí si myslia, že dnes by bolo možné jadrové zbrane použiť a zničiť tak jedinú vojenskú silu, ktorá ešte prekáža ich totálnej svetovláde, pričom časť ľudstva by mohla prežiť v špeciálne pripravených podzemných bunkroch.

 

Nezáleží na tom, či majú títo ľudia pravdu, alebo majú pravdu tí, ktorí tvrdia, že pri jadrovej vojne by v každom prípade došlo k úplnej likvidácii celého ľudstva. Ale odborníci z jednej aj druhej strany sa zhodujú v tom, že pre väčšinu ľudí, fauny, flóry a živej planéty ako celku by to znamenalo koniec, bola by to najstrašnejšia pohroma v histórii. Bol by to takmer určite koniec aj vás, ktorí tie rakety odpálite, ako aj koniec všetkých vašich blízkych.

 

Ak sa vám táto perspektíva nepáči, máte predsa len jednu možnosť, ako zmenšiť pravdepodobnosť, že sa niečo také stane. Možete pracovať na jadrovom odstrašení 2.0, tentoraz nie medzi veľmocami, ale na odstrašení „elity“ psychopatov, ktorí sa prostredníctvom jadrovej vojny chcú zmocniť vlády nad svetom.

 

Ani „elita“ v podzemných bunkroch nebude môcť ostať pod zemou naveky a bude potrebovať na zemskom povrchu určité technologické či iné objekty a oblasti, kde potom, ako sa pominie najhoršie zamorenie, bude chcieť rozvíjať poľnohospodárstvo a potravinárstvo. Ich plán je viesť jadrovú vojnu tak, aby tieto miesta a objekty neboli zasiahnuté. Ohrozenie týchto miest a objektov je jedným z kľúčových kritérií pre ich rozhodnutie vojnu spustiť alebo nie. V tom najpesimistickejšom prípade, možno že dokonca ich pocit istoty či neistoty ohľadne bezpečnosti ich útočiska je tým rozhodujúcim momentom deliacim svet od apokalypsy.

 

Vy všetci, ktorí si myslíte, že by bolo lepšie túto planétu zachovať budúcim generáciám bez spustošenia jadrovou vojnou, vy všetci operátori striel s jadrovými hlavicami, ale aj všetci ostatní, ktorí nejakým spôsobom môžete zasiahnuť do diania, pomôžte zvýšiť túto ich neistotu! Získavajte informácie o miestach a zariadeniach na zemskom povrchu, ktoré „elita“ bude po jadrovej vojne potrebovať. A keby, nedajbože, nastala tá hrozná chvíľa, neposielajte tie rakety na mestá s miliónmi ľudí, ale radšej na miesta, kde má svetová elita svoje plantáže so zdravými potravinami, kde má svoje bunkre, ostrovy či ranče.

 

Ak budete takéto posolstvo medzi sebou šíriť, ak bude naozaj živé, prispejete tým k ich pochybnostiam. Nebudú nikdy s určitosťou vedieť, koľkí z vás naozaj budú posielať rakety tam, kam budú oni chcieť. Nebudú si môcť byť istí svojou šialenou víziou, že nový svet po jadrovej katastrofe skutočne bude pre nich takým rajom, aký si vo svojej chorej a zdegenerovanej milionárskej fantázii predstavovali.

 

Všetci dúfame, že tá chvíľa napokon nenastane. Ako drobní jednotlivci nemáme veľa možností prispieť k tomu, aby sa to naozaj nestalo – ale niečo predsa. Šírením určitých myšlienok môžeme šialencom, pripravujúcim našu záhubu, zasiať do mysle pochybnosti, či náhodou niektorá zo smrtonosných rakiet, ktorú chystajú pre milióny nevinných ľudí, namiesto toho nepoletí presne na odľahlý atol, kde majú ukrytú svoju jachtu.

 

Ema

...a vstúpia do seba.

Buheh, ja chápem, že más strach, ale to ťa už v tvojom veku neospravedlňuje.

Ozaj, dnes umrel americký raketový priemysel. Herr Grau. Mal 101 rokov (čím nechutne konkuroval preživším holokaust) a za sebou obrovský kus práce, na ktorý dali tupé a bigotné USA štempeľ, že"naše".

Buheh

aby si to tu všetci dotyční odpaľovači jadrových hlavíc prečítali a následne vstúpili do seba.

Norman

že ty si do seba ešte nevstúpil.
Kým sa vyjadrím - to si vymyslel sám?
Ono je to pravda, robiť humor nie je jednoduché a ľahké.

Buheh

že už som vstúpil. Nevadí, tak skúsim ešte raz.

micha

Taky už nemám problém s opakováním. Budou Vánoce mroudi, tak bacha na ten knoflík.:-)

Ema

Pepe Escobar: Go West, Young Han

...a polepšený svetový bankster König u Sakera: Free Fall of the Ruble – A brilliant ploy of Russian economic Wizards? Who’s chess game?

Neradno si zamieňať hyperaktívnu púštnu líšku Wecamewesawhedied s meditujúcim mníchom z Valaamu. Pravoslávna verzia 无为.

Norman

Z diskusie na Sakerovi, na tom linku
žial, prekladať to nebudem:

It really hits me that Russia is the Sparta of the modern world.

Just substitute a few words from the classic scene in the film "300":

Atlanticist Eurocrat to Putin:" All that the global hegemon requires is this: a simple offering of Oil and Gas, a token of Russia's submission to the will of the Indispensable Nation"

Putin after some deliberation: "Submission. Now that's a bit of a problem. See rumor has it that the Iranians have already turned you down, and if those mullahs and camel jockeys have found that kind of nerve"

Russian liberal interrupting: "We must be diplomatic"

Putin raising his voice: "And of course RUSSIANS, have their reputation to consider"

Eurocrat: "Choose your next words carefully Vladimir, they may be your last as President"

Putin appears thoughtful, even slightly stressed, flashes come to his mind of sacred Crimea, of the Ural mountains, of his beautiful and native St Petersburg, of all the mineral riches of Siberia, cute Russian children playing with snow... After this brief but intense flashback reel, Vladimir's gaze falls upon a Kournikova-like Russian lady. She nods her lovely head in steely fashion. Vladimir turns to face the Eurocrat directly.

Vladimir: "Oil and Gas? Oh you'll find plenty of both down there!"

Eurocrat with his voice trembling: "No man, European or Asian, no man, threatens a messenger"

Vladimir: " You incite color revolution after color revolution, you applaud as ukies shell civilians in the Donbass, you public bullshit all the time about me and Russia, you threaten my people with slavery and death. Oh I 've chosen my words carefully Eurocrat, perhaps you should have done the same"

Panicking Eurocrat: "This is autocracy, this is madness!"

Vladimir lowers his AK-74, turns and stares to the lovely lady one more time. Her nod this time is even more steely, her eyes even more piercing.

Vladimir: "Madness? THIS IS RUSSIA!!!

The Eurocrat along with his minions from the Balts and Poland are thrown into an oil well as the snowfall intensifies.

Someone must make a cartoon out of this, it will smash YouTube records.

snake_eater

a sme pripravení

Norman

Bez irónie.
Daj sem väčšie rozlíšenie, ak máš.