Wir schaffen das - Nemecko hore nohami

Niečo také nebolo od Mníchovskej olympiády 1972 - v Mníchove dnes niekto strieľal priamo v chráme konzumu, v obchodnom stredisku Olympia.

Súkromná komerčná televízia RTL zmenila program a dáva špeciálne vysielanie - také niečo asi tiež neurobila od čias WTC 2001.

Kto strieľal sa nevie, koľko ludí je zabitých sa presne nevie, ale polícia a špeciálne jednotky majú manévre. Práve hovorca polície dáva tlačovku, že mŕtvych je vraj 6 a viacero ťažko zranených. Hladajú až troch páchatelov. Verejnosť je vyzvaná zostať doma a vyhnúť sa verejným miestam. Viac sa nevie.

Či je zdrojom zločinu politický terorizmus alebo jednoduchý súkromný amok - v každom prípade sa metropola Bavorska nachádza v stave postihnutia terorom. Mesto je ochromené a život zastavený. Príčinou nie je len tento konkrétny čin, ale, ako je každému jasné, politická situácia v celej (západnej) Európe.

Pokračovanie bude nasledovať. Nie pokračovanie v informovaní, ale ďalšie a ďalšie brutálne zločiny, strieľanie a teror.

Merkelku treba obesiť.

 

-------------------------------

Uzavretie - druhý deň ráno:

Nemeckým a rakúskym branným zložkám sa podaril dokonalý úspech. Po akcii typu Butch Cassidy a Sundance Kid, ktorá zamestnala asi desaťtisíce ozbrojencov, dospeli k záveru, že osamelý amok-magor sa zastrelil sám (ja predpokldám, že ešte predtým, ako dorazila prvá polícia). Keďže to rafinovane spravil asi 100 metrov od miesta činu (alebo až 200?), trvalo polícii asi hodinu, kým jeho telo objavila a ďalšie dve, kým ju napadlo, že je to páchateľ. Toľko k efektivite ich polície (ak budete niekedy zas kritizovať tu slovenskú).

Páchateľ bol 18-ročný "Nemec-Iránec". Je dobré, že už bez problémov uvádzajú pri osobách pôvod (a v podstate rasu).  Príznačné je, že zas je to nedozretý hormonálny potrat. Treba ešte zistiť presnejšie prebeh a motív roztržky a to, či mal zbrane legálne. V každom prípade treba zostriť predpisy na držanie zbraní a najlepšie všetky občanom odobrať - veď vidno, že polícia sa postará.

Rodinám deviatych zavraždených obetí treba poslať účet za policajnú akciu. 

Prepokladám, že dlhodobá vedúca strany Zelených Kuhast sa bude na webe pýtať, či bolo naozaj nevyhnutné štvať to nevinné dieťa tak, že zomrelo od vyčerpania. Rodina páchateľa dostane milónové odškodné.

 

Buheh

nestrieľala. Ona v tom čase v Mníchove vôbec nebola. Zastrelenie nie.

Ja navrhujem pre ňu inú zaslúženú odmenu: umiestnenie do zariadenia, kde sú ubytovaní flüchtlingovia, ktorých do Európy pozvala. A doživotné spolužitie s nimi. Fuchtľa patrí k fluchtom, tak nech sa navzájom multi kulti obohacujú, až kým si ich všetkých alah nepovolá k sebe.

Norman

ale povedať, že Merkelka nemá byť potrestaná podľa zákonov - teda obesená/zastrelená - to by som nepovedal ani zo srandy.
Kvôli nej budú znova a znova zomierať ľudia a celá spoločnosť sa rozpadne. Nie, ľudia ako ona si nezaslúžia srandistické tresty, ani náhodou ani na webe.

Buheh

Nie som si istý, či by štandardný trest nebol pre ňu vykúpením, v porovnaní s ubytovaním spoločne s 10 roztúženými daešákmi.

Dnes v TV hovorili, že v priemere sa v Stredozemnom mori utopí 20 imigrantov denne. Tak je dobré spomenúť, že aj krv týchto ľudí má na rukách pani kancelárka, lebo keby ich nepozývala, neutopili by sa. Tá pani má bezprostredne na svedomí už desaťtisíce životov, teraz nerátajúc ďalšie, oveľa väčšie nepriame a budúce straty a škody na životoch i materiáli.

Norman

Žartujem ja.
Ale tým 10 Daešákom by som to neurobil ani ja. Iba ak by bola už studená ako kadáfi.

Aman Againsttime

Merkelbaba veru tak skoro obesená nebude. V jej prípade je najzaujímavejšie to, koľko Nemcov ju stále podporuje. Áno, jej popularita klesá (i keď nedávno sa napríklad objavili správy, že začala rásť), avšak stále je podľa mňa príliš vysoká. Toto jednoducho nie je normálne a dokazuje to, ako veľmi sú Nemci postihnutí nákazou. Ja by som to ešte ako tak pochopil, ak by išlo o nejakého charizmatického chlapa - vodcu, ale bezdetná, chladná starena bez šmrncu ako ona?

Nuž, ľudia majú rôzne hranice a ťažko povedať, ako ďaleko to musí zájsť, aby sa pristúpilo k istým radikálnym zmenám. Mám však obavu, že mnohí z tých, ktorí sa dodnes nespamätali a naďalej slniečkujú sa nespamätajú ani vtedy, keď vypukne regulérna občianska vojna. Tieto typy sa nedokážu oslobodiť od mému "nehádžme ich všetkých do jedného vreca."

Ema

Podporujú ju prieskumné agentúry a sily, ktoré sú za nimi (a Merkelbabou).

Buheh

Moc korumpuje, a absolútna moc korumpuje absolútne, hovorí klasik.

V tejto finančnej koruptokracii, nazývanej hrdo demokracia, agentúry, médiá i politické mafie ovládajúce aj voľby majú tých istých mecenášov. Kto im môže zabrániť hrať špinavú hru a percentá v prieskumoch i voľbách kreatívne upravovať? V mene demokracie a svetlých trhových zajtrajškov, samozrejme. A najmä v Nemecku, ktoré je z pohľadu globálnej politiky kľúčovou krajinou.

balu

to iste som kcel napisat.

lecce

wir schlafen das

Ľubov

presne tieto slová analytika Iva Samsona
http://www.topky.sk/cl/10/1561403/Multikulturalizmus-zlyhal--tvrdi-analy...

do biela rozzúrilii L.Huďa a N.Lichtnera v poslednej IV.Odkázali mu a jemu podobným,že my si zvykať nebudeme!.
Na záver Lubo Huďo nezvyčajne vážnym hlasom skonštatoval,že sú už len dve cesty po Merkelovej politike: deportácie alebo boj na život a na smrť.

Náhodný okoloidúci

Zatiaľ sa nám sem votrelci sami od seba nehrnú, odrádzajú ich naše malé výplaty a dávky a lákajú ich tie v Džrmny (ďakujeme za skvelý novotvar, Ema :)), ale otázkou je, ako dlho vydrží odolávať Ficova vláda, alebo skôr kedy jej beneluxovia priložia na krk nejaký nôž, ako sa obrazne hovorí (aby ma nikto nemohol obviniť, že obviňujem beneluxov zo zastrašovania násilím :)).
Alebo má Ficovláda gule na to, aby odolala všetkým druhom nátlaku a vydierania?

Ak sa sem nejakí votrelci votrú alebo budú sem natlačení a začnú páchať to, čo vo vyspelých demokratických krajinách západnej a severnej Európy, ako sa k tomu postaví naša polícia a armáda? Koho budú chrániť? Nás pred votrelcami, či votrelcov pred nami, keď v prípade nutnosti a nečinnosti polície vezmeme spravodlivosť do vlastných rúk?
Ak sa národu nepodarí dostať na svoju stranu ozbrojené silové zložky, bude zle.

K tým deportáciám - kto bude schopný deportovať niekoľko tisícov na všetko odhodlaných, islamom vypatlaných a vojensky vycvičených fanatikov?

lecce
Ema

Je taká anekdota, ako robili v Belgicku sčítanie ľudu.
Prišiel sčítačí komisár na zaľudnené námestie a zakričal:
- Valóni naľavo, Flámi napravo!
Dav sa rozostúpil.
Uprostred zostala stáť skupina ľudí. Po chvíli sa z nej ozval nesmelý hlas:
- A my Bhelgičania mháme isť kham?

Náhodný okoloidúci

Komisár sa nesmelého hlasu spýtal:
- Ako sa voláte?
- Rabinowitz.

nové