Xenofília

Juraj Režo

Nekritických xenofilov typu slovenského Roberta Mihalyho alebo českého Milana Kohouta treba poslať do rúk odborníkov. Oni a im podobní súputnici protestov dnešných dní stratili pud sebazáchovy.
Nielen Milan Kohout, vodca a hovorca tých chorých xenofilov, ale celá časť, proti údajnému rasizmu a xenofóbii protestujúcej Prahy, by mala hromadne navštíviť psychológa alebo psychiatra  Dôvod: flagrantná, klinická xenofília, absent pudu sebazáchovy.
Riešenie: individuálna a skupinová psychoterapia. Špecializovaný výcvik na obnovenie stratených schopností zaisťujúcich obsluhu, servis a funkčnosť ochranných a obranných reakcií na potenciálne alebo reálne nebezpečenstvo. Oživenie prirodzených preventívnych reakcií a akčnosti.
Persóny postihnuté akútnou (chronickou) xenofíliou prípadne izolovať a zabrániť im v šírení infekčného vírusu multikulturalizmu a multi-kulti pozitivity.
Práve Milan Kohout (plná brada, čiapka) bol medializovaný slovenskou televíziou. Nie ako vyšinutá “atrakcia” s poruchami osobnosti (psychopat) ale pozitívny deviant. Domnelý „vzor“.
Ak sa Slovensko nepostaví čelom k scestnej ideológii multikulturalizmu, v bližšie neurčenej budúcnosti s istotou zažije:  nárast pouličného výtržníctva, obmedzovanie osobnej slobody zo strany šaríe chtivých moslimov, útokov na majetok, zdravie a život, terorizmu a násilia…
V ohrození sa skôr či neskôr aj na Slovensku ocitnú podľa zásad islamu nezahalené voľne sa pohybujúce ženy, konzumenti bravčového, oslavovatelia Vianoc a Veľkonočných sviatkov, kresťanské inštitúcie, kostoly…
Počty teroristických útokov islamskými radikálmi podpísanými islamským štátom v Európe pribúdajú. Útok na parížsku redakciu Charlie Hebdo bol len rozcvičkou.
Výber a lustrácia utečencov tak, ako ju pripravuje a bude realizovať Ministerstvo vnútra SR v spolupráci s SIS a príslušnými výkonnými orgánmi, bude veľmi náročná a nespoľahlivá.

Preventívne dávam do pozornosti pravidlá nášho spolužitia s neprispôsobivými prisťahovalcami, ale aj domácimi, než zasiahnu tí, ktorí nám zo zákona majú pomáhať a chrániť nás:
http://www.sebaobrana.sk/index.php?menuID=vselico&pageID=pravo&pageHdr=Pr%C3%A1vo%20a%20sebaobrana

Ilustračne galéria nekritických xenofilov (pán Dobrovodský patrí do skupiny ohrozených rómskym násilím a terorizmom, ktoré Slovensko doteraz nevie, nechce zastaviť). Ako chce čeliť nábožensky a kultúrne neprispôsobivým cudzincom (?):

 
 
 
poznámka z nadhľadu:
Článok je veľmi opatrný a bezzubý. Napriek tomu sme ho uverejnili, lebo je o téme, ktorá je vrchoľne aktuálna - o chorobnej úchyľke a extrémizme určitej skupiny obyvateľov. Je kombinovaná s hyperaktivitou a exhibicionizmom.
Ľubov

má ešte ďalšie typické príznaky: Zásadne ,až to neviem pochopiť,že tak zásadne sa vždy,vždy postaví na stranu škodnej.Poznám tieto príklady zo života. Pozerajú Hríba a Havrana a majú z toho pocit intelektuálnej prevahy,Bezák je pre nich pán božský,poviem,že napr.ten Kuffa je užitočný idiot režimu,že Siedme z neba je hnoj,atď atď,nechcem zdržovať.

Buheh

to podstatné: xenofili a vôbec všetci z tohto košiara sa delia na dve úplne odlišné skupiny:

a) agenti, ktorí sú školení, platení, riadení.
b) užitoční idioti, ktorí skonzumovali otrávenú propagandu a teraz nevedia, kde je sever.

Medzi týmito dvomi skupinami je zásadný rozdiel:

a) nemá vonkoncom žiadny zmysel sa pozastavovať nad názormi či morálkou agentov, lebo sú to agenti. Vojaci nepriateľskej armády, ktorí iba vykonávajú rozkazy.

b) nemá vonkoncom žiadny zmysel sa pozastavovať nad názormi či morálkou užitočných idiotov, lebo sú to idioti. Ľudia, ktorí nevedia že sú popletení a dezinformovaní.

Norman

Áno, tak to je, o tom tu hovoríme už dlhšie, to je implicitný podtón,

ale témou je len ten bod dva a spropagovanie toho, že tá "idiocia" je skutočná choroba, repsektíve politická úchylka, extrémizmus:  xenofília.

Druhý termín, ktorý sa začína dávať do politického obehu, je oikofóbia. Je to výrazny strach či odpor voči domácemu prostrediu, domácej kultúre.

 

 

Buheh

Xenofób je ten, kto sa bojí cudzieho. Ale my sa nebojíme cudzieho, akurát svoje máme radšej. My Slováci cudzie nechceme, svoje si nedáme. My sa nebojíme mladých negramotných mužov z Mali, iba chceme, aby sa o sto rokov sa populácia Slovenska podobala na nás a nie na nich, lebo máme radšej svoje deti a ich detné deti než ktorékoľvek iné deti, ktoré sú tiež krásne.

Nie sme xenofóbi – my sme oikofili.

Riekol Buheh v piaty deň a videl, že je to dobré.

pipo

toto su prejavy psychopata pána Milana Kohouta, ktorého česká televízia pustí do živého vysielania.

https://www.youtube.com/watch?t=12&v=2fR8QgaUhN4

https://www.youtube.com/watch?v=fbrPBXFAV3c

nové