Za spoločnosť bez korupcie? Jeden matlák z SaS si dnes vyslúžil Darwinovu cenu.

Nechcem si uťahovať z nebohého darwinistu, ale nebyť toho, že sa zabil, tak o tom nepíšu. Okresný predseda liberálno-fašistickej strany SaS, 39-ročný Pavol Matlák, sa práve ponáhlal na zjazd "majiteľov drahých áut" na svojom zelenom Lamborghini, keď sa pokúsil vopchať pred nejakú otravnú Fábiu, čo ale nezvládol a následne ho omotalo okolo zvodidiel. Nechce sa mi ani veriť, že ho to nerozrezalo. Koľko išiel - zákonnou 90tku asi nie.

Podstatné je to, čo píšu: V minulosti šéfoval dolnokubínskej pobočke Sociálnej poisťovne, neskôr zasadal v dozornej rade pološtátnej firmy Stredoslovenská distribučná (ktorá energiami zásobuje 760-tisíc odberateľov - domácnosti a podnikateľov na strednom Slovensku). Očividne je Orava bohatý kraj, keď tam tak dobre zarábajú v štátnych firmách. Áno, ja viem, on aj podnikal, samozrejme, poctivou prácou si zarobil na smrť. A potom že prečo zdražie elektrina.

Pravda, na Slovensku o mŕtvych len v dobrom, ale aj o živých sviniach len v dobrom. Slovensko je preto skanzen progresívnych a liberálnych oblúd. Hlavne v SaS je ich plno. A pánbožko nestíha, len raz za čas presne udrie. Možno teraz chcel pred návštevou pápeža trocha poupratovať.

Tak mi napadlo, Sulík nemá rad drahé autá?

https://www.aktuality.sk/clanok/cllz72y/po-vaznej-autonehode-zomrel-clen...

 
Ema

https://tv.zoznam.sk/cl/1003001/2137959/Sulik-prekvapil-a-na-vladu-odsof...

Ale asi mu ho tankuje Kollár ako pokračovanie svojej bývalej kariéry.

Ten Matlák vraj nedávno "jazdil pre charitu". Predpokladám, že so spolučurákmi jazdili na svojich opachách po Slovensku a vyberali od chudoby po eure za možnosť siahnuť si na kapotu. Výťažok asi venovali na opravu mosta v Trstenej, ktorého zrútenie majú na svedomí aj také pažravé chrápy ako sa zgrupovali v SaSke.

Skutočne charitatívnou jazdou Matláka však bola táto posledná.

Norman

Práve teraz sa drbe nejaký untermensch v meste na motorke a turuje ju na 120 decibelov.
Vskutku mi nik nemôže vyčítať, že smrť podobného bezcitného hajzla považujem za zaslúženú.

slaven1

Okresný člen SAS z Dolného Kubína, Pavol Matlák, bola taká typická pažravá regionálna "elitka" dobového Slovenska. Pokým sa majileľ Matlak Economy s.r.o. vyvážal na Lamborghini, jeho firma pocucala štát minimálne o 58112,16€.

https://www.crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?art_zs2=&art...

Po jednom Lamborginy každému členovi SAS, Riškovi aj Ferrari.

nové