Začala sa vlna protestov?

V Pravde píšu, že sa začala "vlna protestov". To nebudú len "protesty" - je dosť možné, že ľudia budú naozaj dohnaní do situácie poníženia a existenčných problémov, a prídu na ulice nie protestovať, ale zúfať.

Ľudia ale nevedia ani politicky bojovať, ich odborárski predáci nie sú stavaní na boj s molochom režimu.  Je otázne, či rozkývajú ľoď. 

Ale asi to bude nutné.

Pripomínam, že behom tohto mesiaca sa rozhodne, či úbohá debilná slovensá vláda bez dôvery voličov pošle platbu do Ruska za plyn a ropu, vo forme, akou to dodávateľ chce a potrebuje. A nezaujíma ma, či má dodávateľ hemeroidy, ani to, či majú kvapavku v Bruseli, či do akej miery je dementný Biden vo Washingtone - toto je jedinečná zodpovednosť lokálnej, slovenskej vlády.

Ak táto vláda proamericky podlízavo odmietne zabezpečiť pre republiku plyn a ropu v tej forme, ako to fungovalo doteraz, dopustí sa táto vláda, ako jeden muž, vlastizrady. A potom, keď sa prejavia tvrdé nezvratné následky, nastanú "protesty". Ale potom, potom už bude pre mnohých,  ak nie pre nás všetkých, príliš neskoro.

Nemám prirodzene žiaden významný poltický či mediálny dopad, ale napriek tomu volám po racionálnom geopolitickom myslení a po tvrdom trestaní zločincov.k téme na Pravde

 

 

 

 

nové