Západ sa vyzuruje na mrzákoch

Medzinárodná olympijská mafia mala pod tlakom Američanov zakázať všetkým ruským športovcom účasť na Olympijských hrách v Riu 2016. Zrejme ale pre komerčné záujmy, pre lobbing sponzorov, ktorí by prišli o peniaze, sa nakoniec plošný zákaz nepodarilo presadiť - ako vieme, postihnutá bola asi tretina ruských športovcov, zvyšok na olympiáde závodí.

Je ale oblasť, kde reklama a spozori asi nezarabáju, a tam sa politická zlovôľa Západu prejavila naplno - olympiáda postihnutých. Tu olympijský byrokrati ustúpili tlaku a vylúčili celú ruskú výpravu paralympionikov z účasti na ich olympiáde v Riu.

Keď nedokážem zmlátiť oponenta, vyzúrim sa na jeho telesne postihnutom bratovi? Niekto mi povedal, že je to také talmudistické uvažovanie - a niečo na tom môže byť, tieto protiruské hystérie nie sú motivované len nejakým politickým prospechom, ale nesú v sebe silný príznak starej židovskej nenávisti voči Ruskej ríši.

Viac tú úbohosť nemienim a nedokážem komentovať. Je to proste ďalší dôkaz morálneho úpadku Západu, niečo tak podlé, že na to chýbajú slová.

 

 

 

zdroj

 

 

 
Aman Againsttime

Nemôžem si pomôcť, ale táto olympiáda v Riu je v mnohých smeroch výsmechom samotnej olympijskej myšlienky - vskutku nechutne spolitizovaná záležitosť. Najhoršie je ako často takéto udalosti slúžia na pretláčanie globalistickej, kultúrno - marxistickej agendy. Tu máte nejaké prúsery: http://www.stop-multikulti.cz/rio-2016-na-olympiade-se-mnozi-multikultur...

Norman

Myslím, že všetky také boli, len táto odráža postupujúci trend. "Sýrski"utečenci", účasť Kosova, tieto politicky motivované útoky na Rusko a podobne.
Ale mám dojem, že každý na to správne kašle.
Na olympiáde hlavne vidno, aká je Brazília napriek všetkej snahe vyzerať dobre chudobná a beznádejná. Nefunguje im ani ten kapitalizmus, ani tí kreoláci.

Aman Againsttime

"Na olympiáde hlavne vidno, aká je Brazília napriek všetkej snahe vyzerať dobre chudobná a beznádejná. Nefunguje im ani ten kapitalizmus, ani tí kreoláci."

No veď práve. Robiť OH v takejto diere bol jeden z najhorších nápadov. Tá neschopnosť je až do očí bijúca. Najhorší pocit však človek bude mať vtedy, keď si uvedomí, že Brazília je krajinou budúcnosti - v tom zmysle, že tento svet postupne k nej speje. Des a hrôza. :-(

Norman

Mne to nevadí, že OH sú tam - ja si na OH nejako nepotrpím :) Konciekoncov, trocha skromnosti tým hrám nezaškodí.

Ale to, že Brazília je presne taká krajina, akú socioinžinieri chcú dosiahnuť v Európe, to je fakt.

Náhodný okoloidúci

Som dosť znechutený z toho, že Gréci ako obyvatelia krajiny, v ktorej v staroveku Olympiáda vznikla, sa vôbec neohradili proti jej spolitizovaniu, a to sa údajne snažia udržiavať dobré vzťahy s Ruskom.

Ľubov

Nepoznám vo svojom okolí nikoho,že by to ešte sledoval.

To Grécko by si však svoje strieborné príbory chrániť malo...a vidíš,nerobí to.Olympijské hry ma budú zaujímať,keď budú trvať podľa tradície 5 dní,víťazi dostanú olivový veniec, pozdravia Herkula a jeho otca Jupitera. Trocha si zajedia a pôjdu pešo domov.
Možno to zas presne takto bude.

nové