Židovský stereotyp v blate na zemi

Včera došlo k neobvyklému ba na Slovensku až nebývalému zločinu antisemitizmu. Priam stereotyp židovstva, agent Peter Weisenbacher, bol napadnutý a zhodený na zem pri prezentácii svojho politického názoru. Ajajááááj.

Stalo sa tak pri už pravidelnom pondelnajšom zhromaždení pred komplexom Bonaparte. Weisenbacher s Krempaskou tam prišli s opozičným názorom, s transparentom: "Nie sme ovce. Všetci ste rovnakí. Na čo sa to hráte!". Postavili sa s ním pred tribúnu - na čo ich mierumilovný demokratický a slušný dav napadol, mlátil ich vlastným transparentom a spomínaný stereotyp toho najlepšieho, čo v republike máme, Weisenbacher, bol zhodený na zem. Že by v tom mal zasa prsty známy bitkár a vagabund Osuský?

Plné info Sme a Pravda.

Ako všetci, ani ja nemám rád prajd demonštrácie, ale treba povedať, že keď sa bijú kurvy s prostitútkami, je to zábavné.

 

Krempaská (riaditeľka IĽP) vraj už pochopila svoj omyl, preklep. Nabudúce bude na transparente:

"AJ MY SME OVCE. Všetci sme rovnakí. Teraz sa na čo hráme?"

 

 

 

 
sandro

Lipsica vodnym delom pokropit a potom premasirovat obuskami rebra. Videli ho tam hadzat dlazobne kocky a je to aj na tajnom videozazname...

Dusanbe

ale tento hnoj podla mna vyrazne vycnieva v aktualnom "informacnom diani".

Kvalita prace, vynalozene usilie a vytrvalost tohto cloveka pri formovani verejnej mienky vyrazne presahuje schopnosti a moznosti bezneho pravnika.
Davam do pozornosti tento text - krasna ukazka kvalitne napisanej demagogie:

https://dennik.hnonline.sk/slovensko/813912-prepad-hedvigy-pripravovana-...

Mozno stoji za to, dobre si vsimnut aj tvar a pohlad tohto diablovho advokata.

Truhlík

Udelali soudruzi z Marshallovho fondu chybu ?
Ako sa mohli dve rodné mimovládky postaviť proti sebe ? Weisenbacher a Šmatana ?
Jedine, že sa naozaj Kotlebu boja výrazne viac ako Fica.
Politická scéna sa výrazne mení. Židovské vedenie KDH je mimo a mafiánske strany sú nevyspytateľné. Aj na toho psycha Matoviča nasadili Lipšica ale to je nestabilné.

Grigoriy-Ilmoran

Ste jubilejný 1 000 000-ty používateľ najčastejšej frázy slovenského puzzle (čítaj pucle) disentu*:
"Kde udělali soudruzi chybu".
Vyhrali ste u našej firmy bezdrôtovú kosačku na trávu albánskej výroby v hodnote 14 EUR.

* "puzzle disent" je mimovládna organizácia mentálne pripečených, ktorý síce majú v hlave nasrané, ale dokázali sa naučiť niekoľko primitívnych fráz, a tie neustále na internete opakujú, skladajúc ich ako "pucle".
"Kde udělali soudruzi chybu" je na prvom mieste. Ihneď za ňou nasleduje "XY by sa v hrobe obracal".

Myslím si, že keď Židia vidia, aký sme my sprostý národ, musí ich to provokovať k agresivite.
To preto ja tak často Slovákov hreším. Ale, čo ja sám zmôźem?

Truhlík

To víš, že jo.
Dneska ťa niekto zrejme dobre nasral a nemôžeš si pomôcť inak len sa odbavovať na pičovinách, vole.
Inteligentný harmonický človek si nepotrebuje dokazovať svoju nadradenosť.

Sinuhe

nereagovať na žlčovité výlevy zamindrákovného Grigorija.

Aman Againsttime

Keď už je tento článok o židovskom stereotype, tak sem hodím túto zábavnú recenziu novej hollywoodskej komédie o bielom "supremacizme" v hlavnej úlohe s vrcholne nesympatickým, "dreveným" židom Radcliffom (bože, ako som ho len neznášal ako Pottera. Nuž, toto majú byť dnešní hrdinovia na Západe - vykastrovaní "pinokiovia". Veď aj Hermiona mala väčšie gule než tento multi-kulti "Kristus"): https://www.youtube.com/watch?v=wOSIanrxmNA. Asi z toho nebude taký kult ako v prípade American History (odporúčam pozrieť), ale minimálne to vyzerá na celkom vtipnú snímku - určite zábavnejšiu ako ten ich pokus o neomarxistickú paródiu Krotiteľov duchov. :-)

Norman

Tak tentoraz si s Američanmi zabodoval :) Skutočne dobrá zábava, a s Pinochiom je to naozaj príslub veľkej srandy... tak, ako si ho robia na tej Red Ice. To je neuveriteľné. Medzi zlými chlapmi trtko s hláskom buzeranta, aké nenápadné.... Budem si to musieť pozrieť celé.

 

Mimochodom, csfd.cz dáva filmu 62%, čiže podpriemer, kdežto rotten tomatoes úctyhodných 83% ... teda experti, diváci len 65%. Sú tí Američania ideologicky tiež neposlušní (ešteže majú tých expertov).

 

 

haha ha :-)))

kurvy fašistické, bránikovci musia slintať nadšením :-))

 

Nie, toto sa nedá pochopiť.
 

Aman Againsttime

Ten film vyzerá ako riadne zúfalý pokus "bránikovcov". Pekne však na ňom vidno, že nás sledujú - viď rétorika o genocíde, zabezpečení budúcnosti pre naše deti a pod. (žeby narážka na Dukea?), výnimočnosti európskej kultúry, atď., ale to celkové spracovanie.... :-D

Hej, tie hodnotenia nie sú nejak vysoké. Tieto filmy sú už naozaj priehľadné a skôr budú mať opačný účinok, než sa zamýšľalo.

Red Ice Radio je fajn - majú tam rozhovory s rôznymi zaujímavými osobnosťami, ale najlepšie mi prídu práve tieto komentáre Lany a Henrika. Takto nejako si to predstavujem: treba ukázať na ich sračky a verejne ich zosmiešniť.

Norman

ja to nepoznám, ale aj z tejto jednej (alebo ešte zopár narýchlo pozretých) vidno, že je to presne to, čo sa má nahodiť: sebavedomá biela mládež.

Ameriku tu často kritizujeme pre jej politiku a stav, ale v princípe verím, že aj v nej žije normálne zdravé biele jadro. Konieckoncov, kritizujeme tu aj Nemecko či východnú Európu - tam ale vieme, že určité jadro tam je. Je možné, že Amerika, čoby prvotný najväčší konzument minulého storočia, dozreje a pukne predsa len ako prvá, respektíve pred Západnou Európou. O tom je aj Trump a určité (limitované) nádeje s ním spojené. Ale ešte viac sú indíciou tí dvaja mladí v Red Ice Radio - inteligentní, kľudní, nad vecou, kontrolujúci situáciu, neplačúci, ale opovrhujúci.

Čo sa týka filmu American history - ten bol robený ešte podľa starej školy, bol realistickejší čo sa týka prevedenia, a Norton dokáže stvárniť iný typ, ako Pinokio - takže ten film, mám dojem, následne ani nejak nepropagovali, pretože bol pre nich aj relatívne kontraproduktívny. Napríklad nevinný beloch, ešte decko, je na konci zabitý černochmii - no neviem, to nebolo urobené vhodne podľa ich ideológie - skôr podľa reality. A naopak - zabitie čierného lupiča a vandala, aj keď mimo zákon a cielene zobrazené nad mieru bežnej znesitelnosti násilia (zuby na chodník ...), mnohí môžu vnímať ako určitý šok a pozitívny zlom.

Aman Againsttime

Red Ice je jedno z disidentských rádií v USA, niečo ako americká obdoba nášho SV, hoci predsa len o trochu radikálnejšia, alebo možno lepšie povedané, viac orientovaná na také tie pro-európske, pro-belošské témy. Robia tam rozhovory s rôznymi alternatívcami: od tzv. konšpiračných teoretikov, cez bielych nacionalistov a revizionistov až po pohanských spiritualistov. Občas ich zvyknem počúvať. Ono dnes je tej alternatívy naozaj kopec – najmä v Amerike - a je ťažké sa v tom všetkom zorientovať.

USA samozrejme má tiež svoje zdravé jadro – ako v podstate každá krajina - a práve teraz možno pekne vidieť, ako sa prebúdza. Ten Trumpov fenomén nevzišiel len tak z ničoho, ale je výsledkom i dlhodobej a intenzívnej práce amerických alternatívnych médií. Už dávno pred Trumpom v internetovom priestore existovalo široké disidentské hnutie, ktoré sa dnes označuje ako Alt right (s termínom prišiel v amerických disidentských kruhoch relatívne známy Richard Spencer: https://www.youtube.com/watch?v=VjnJ3TGNBeY).

V podstate ide o to, že sa podarilo prepašovať do amerického mainstremu myšlienky, ktoré boli ešte nedávno v USA tabu a časť americkej spoločnosti sa následne príjemne zradikalizovala (dobrým príkladom môže byť časopis Breitbart, ktorý býval štandardným, bezpečným mainstreamovým plátkom konzervatívneho razenia, aby sa následne zradikalizoval tak, že dnes prekladá jeho články i Délsky potápač. A to upozorňujem na to, že Breitbart má milióny čitateľov v USA, milióny predplatiteľov).

Pokiaľ ide o film American History, tak súhlas. Najmä ten koniec bol naozaj prekvapivý. Nie je to taký ten typický čierno-biely film o náckoch, hoci ani on sa nevyhol nejakému tomu americkému klišé. Ale henten film s Radcliffom vyzerá zaujímavo práve v tom, že sa teraz snažia ako najväčšiu hrozbu prezentovať práve normálne pôsobiacich belochov. Ak niečo ľudia ako Bránik neznášajú, tak je to ukážka toho, že "hnutie" netvoria len agresívne, potetované holé hlavy, ale úplne normálni ľudia – bezúhonní, slušní, milí, častokrát i solídne vzdelaní a inteligentní. Toho sa najviac boja. Pre nich by bolo najlepšie, ak by mohli ukazovať len sfetované, primitívne holé hlavy (btw, ktoré v skutočnosti nikdy ani neporozumeli národnosocialistickej filozofii) ako bola i tá, ktorú tu nedávno predvádzali ako opičku: https://www.youtube.com/watch?v=-r9-QxEzgic

Norman

Je veľmi dobré si uvedomiť, že kým USA sa externe snaží podmaniť svet (to nie je prehnaná formulácia), tak vnútorne dopriavala svojím občanom konzum aj slobodu. Tak je to prirodzené, navonok jedno, vnútri iné.
Ale tá vnútorná sloboda je tlmená klasický efektom nezáujmu (možeš si povedať čo chceš, ak to nepoložíš na ťažké peniaze, nik po tebe ani neštekne, ani sa to k nikomu nedostane). To sa týka aj ich profesorov a profesorských časopisov.
Okrem toho, majúc formálne síce slobodu ohľadne holkaustu a podobne, ale ak sa naozaj zatne na citlivé miesto, funguje neoficiálny americký štýl - násilie. Okrem toho sa spoliehajú, že "boj proti nacizmu" tvorí výraznú časť ich národného mýtu (podobne, ako v Rusku), takže sa až tak neboja nejakého skutočného revizionizmu či priam nacizmu.
V USA majú rozsiahlu vrstvu priateľov zbraní a podobne, z nich si v prípade nutnosti vytvárajú nepriatelov, z nich v prípade nutnosti tvoria "neonacistov", teda metafyzické zlo. Tak, ako v Európe vytvorili podobnú fikciu zo skinheadov. Samozrejme, že väčšina tých adolescentov ani nevedela, čo sa o nich píše, za čo sú vydávaní, respektíve nemala poňatie, o aký konflikt tu ide.
Ergo - ako vždy v podobných prípadoch, ja ťažko povedať, nakoľko títo "tvrdí" ľudia v USA sú schopní chápať dostatočne presne. Síce majú pojmy ako ZOG, a majú tých rôznych intelektuálov - ale či sa to dá dohromady, to je otázne. A hlavne, či ich moc, operujúca metódami amerického západu, za niečo stojí, to je duplom neisté. Iste to nie sú primitívi, ako ich zobrazuje ten smiešny film Imperium, ale ani to nie sú majitelia korporácií.

Sinuhe

k tejto téme sú aj v úvahe Gilada Atzmona:
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=138685

Norman

Aman, citácia kritiky, absolútne zdrcujúca (úplne sa s ňou zhodujem, už som si to nechal prebehnúť :)

This one's gonna leave a brown stain on Radcliff's resume. It's so bad, it's embarrassing to watch at times. Earlier, ericnottelling says that "was this written by a 3rd grader" - It's actually even worst. A 3rd grader could debunk this movie. The plot is so ludicrous, that it makes Harry Potter feel like a believable piece of reported documentary. Like Eric said, everybody loves that young scrawny punk for no reason - have a chamomile tea (lmfao) with the nazi leader, and suddenly the dude is going to tell you his secret master world domination cunning plan and includes you in the A-team because you got a liking in classical music. Radcliff really struggles with his role, and I can't totally blame him, the script is a disaster. In opposition of movies like American History X, that put Radcliff in the junior league compared to Ed Norton, the Bieber one. Although, I can understand at some extend Justin Bieb having fans,but I could not fathom if somebody comes with something positive about this pathetic flick... Don't waste your time or money with this - even free, this is still a waste of electricity and time you never could get back. Cringe level 10. Hogwarts Wizard ain't no KKK Imperial Wizard.

The only thing that is not disappointing with this movie is the constant way it's falling apart. From a seemingly promising beginning, it goes there on a downward slope to an ending that is the one of a Scooby Doo cartoon.

http://www.imdb.com/title/tt4781612/reviews?ref_=tt_urv
-----

Aman Againsttime

He, he, vyzerá to na solídnu sračku, ale poznám zopár filmov, ktoré sú tak objektívne strašné až je zábava ich pozerať (napr. Verhoevenov film Showgirls). Toto sa však chce tváriť ako seriózne umenie, ale výsledok bude dosť patetický.
A s Radcliffom fakt prestrelili. Toto je typická "detská hviezda", niečo ako Macaulay Culkin, z ktorého však nikdy nebude seriózny, charakterový herec. Nemá vzhľad, charizmu ani talent a mnohým je dosť nesympatický.
Film si však asi pozriem/stiahnem - čisto pre zaujímavosť.

Norman

no veď hovorím, kedže som zvedavý, tak som ho pozrel hneď včera a presne to, čo je v tej kritike vyššie, to naň sedí. Radcliff si urobil čierny bod vo svojej kariere (ale je tam jedna scéna, kde má plakať, tak tá mu išla, to je jeho parketa :) Hlavne už samý scénar je naozaj ako pre blba. Nuž politická agitka.

Treba si ale uvedomiť, že ten film je naozaj len bočný produkt druhotriednych ľudí, je to naozaj len Béčkový film. Čiže aj propagandistická náplň je druhotriedna. Aby sme tým talmudistickým scenáristom nekrivdili, že ich filmárske umenie už je ceľkom pod psa. Oni v podstate aj tak robia propagandu hlavne filmami, ktoré na oko nie sú politické.

nové