Znásilnenie po švédsky

Médiami teraz prebieha správa, že švédsky súd zbavil 4 migrantov obžaloby z toho, že znásilnili svoju spolužiačku. 

Skutok sa stal na lodi v máji tohto roku a je dokázaný. Ale už teraz vyhlásil švédský súd, že obeť bola "málo opitá" a preto nemožno dokázať, že k sexuálnemu styku došlo nedobrovolne.

Tento verdikt vraj pohoršil väčšinu švédskej spoločnosti, vrátane politických špičiek - no veď uvidíme, či sa švédska spoločnosť preberie. Zatial to nedokázala, aj keď, ako sa už všeobecne vie, je švédsko absolútnym rekordérom v ťažkých sexuálnych zločinoch.
 
Ja tento prípad dávam do konfrontácie so šikanovaním internetového aktivistu Juliana Assanga, frontmana Wiki Leaks. Ten bol už pred rokmi obvinený zo znásilnenia práve vo Švédsku. Kým ale on prežil noc so ženami pochybnej povesti, ktoré sa zrejme bežne prostituovali, teda boli to vo veci sexu skúsené profesionálky, v tomto novom prípade bola znásilnená školáčka. Kým Assanga sa musí skrývať pred prenasledovaním už roky (od 2012) na Ekuadorskej ambasáde v Londýne, tieto štyri čierne huby sú rýchlo prepustené na slobodu.
Tomu sa povie súčasná spravodlivosť Západu. Anglosionistická totalita prenasleduje aktivistov, ľudí, čo privela vedia a na druhej strane ochraňuje agresívne beštie, primitívov a debilov. veď vieme, že tento prípad je iba jeden z doslovne milíona, pri ktorých boli počerné ľudské subnormy preferované.
 
Často sa ľudia pýtajú, prečo je to tak a odpoveď je naozaj tá jednoduchá: Európa prehrala vojny 20. storočia a tak trpí. Ale postupne ju okupanti nedokážu udržať pod kontrolou. Bolševická ríša to skúsila riešiť tým, že sa nestráviteľného sústa nakoniec vzdala, vyvrátila ho ako anakonda privelké pekari.  Anglosionistická ríša, ktorá teraz zožrala ešte aj tie boľševické zvratky, je už tiež riadne v koncoch s dychom, ale je tak egoistická, že radšej svoju korisť zničí, ako by jej darovala slobodu. Zničenie "zlej" Európy bol beztak odjakživa ciel USA, pozrite sa do histórie. Teraz má na to konečne naozaj príležitosť.  
To, čo teraz prebieha, je vojna 3. tisícročia, je to rasová vojna, je to rasová genocída. Jej následky môžu byť a budú - bez akejkoľvek alegórie a akéhokoľvek preháňania - rovnako fatálne, ako použite tých najhorších zbraní masového ničenia.
 
 
Aman Againsttime

"Zničenie "zlej" Európy bol beztak odjakživa ciel USA, pozrite sa do histórie."

Sorry Norman, ale táto veta nie je pravdivá. Naozaj sa treba pozrieť do histórie. Zničenie "zlej Európy" sa stalo cieľom USA až potom, čo to tam definitívne ovládli parazity (prichádzajúci najmä z východnej Európy). Spojené štáty dlho vyznávali politiku izolacionizmu a neintervencie: https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_non-interventionism

Norman

Izolacionalizmus bol v časoch, keď na viac nemali.
USA sú založené na slobodomurárskych ideáloch, a teraz bez nejakých konšpirácií - tie boli zamerané na zničenie tradičných európskych "monarchií" (dávam do úvodzoviek, pretože falošné mýty o despocii v minulosti sú súčasť tohto útoku).
Alebo psychologicky vyjadrené - kolonisti a emigranti vždy do veľkej miery nenávidia zem svojho pôvodu.

Súhlasím s tým, čo si tu nedávno napísal - že tá severná biela časť Ameriky bola zdravá - ale to už neplatí dávno, od čias, keď sa moci u nich ujal finančný sektor.

Izolacionalizmus bola len určitá politická nevyhnutnosť v časoch, keď boli vojensky slabí. Vtedy aj vnútropoliticky potrebovali takú doktrínu, pretože mali ešte príliš miesta na expanziu na vlastnom kontinente a bežní Američania samozrejme neboli posadnutí NewYorskými myšlienkami svetovlády -- ale v realite sú dejiny USA dejinami neustálych expanzíí. Je to najagresívnejší národ posledných 500 rokov - a okrem geopolitiky výrazne za to môže ich sionistický parazit.

Grigoriy-Ilmoran

a všetci dobrí ľudia na tomto svete budú vyplakávať, aká zlá vec sa stala, Facebook aj Twitter bude plný smútku aj odsúdenia, Merkelová, Trudeau aj Obama sa pridajú, homosexuáli, narkomani a slobodné matky, paraziti z tretieho sektora položia kvety a zapália sviečky.
Všetci dobrí ľudia na svete.
Len ja nie som dobrý človek, lebo ja som vždy tvrdil, že, keby bol svet podľa mojej chuti, černosi a Arabi by ani nevedeli, kde je Európa. Dokonca aj finále futbalových majstrovstiev Európy by hrali naozaj BIELI Portugalci, Francúzi alebo Nemci. Aj olympijské hry by boli pre potomkov Európanov; v Afrike by mohli mať svoje.
Toto hovorím z lásky k ľudom, z úcty k tým, čo zomreli v Nice, z lásky a súcitu k ich pozostalým, z rozhorčenia nad všetkými minulými aj budúcimi obeťami večného židovského sociálneho experimentu s ľudstvom.

Truhlík

Všetci očakávali teroristické útoky počas ME vo Francúzsku. Prečo by to moslimovia robili ? Veď aj oni sa radujú z gladiátorov. Weiss hrá v Katare či kde a Stoch so Škrteľom v Turecku. A Real Madrid odstránil kríž zo svojho znaku.
Takže celá tá chvála na francúzsku Surete je o ničom.

nové