Znova vykopali Kuciaka

Kuciak zostáva ako hrozba nad globalistami na Slovensku. Súd nebol ochotný uznať, že nejaký textový súbor z telefónu, ktorý bol navyše 3 mesiace mimo republiku a v podstate voľne editovateľný, má byť dôkaz. Navyše, v texte nič zvláštne nebolo.

Dôkazom malo byť "svedectvo" Andruškóa - ale právny štát naozaj nemôže odsúdiť človeka len na základe výpovede nejakého zločinca. 

Lenže právny štát sme boli možno v septembri 2020. Odvtedy sa asi pomery posunuly, zabili Lučanského a iných, a dnes Najvyšší súd pod tľakom médii zamietol rozsudok Špecializovaného súdu a vrátil mu prípad Kuciak-Holokauzová na nové posúdenie. Presné dôvody, pre ktoré tak spravil, ešte nie sú jasné, písomné zdôvodnenie nie je ešte k dispozícii. Je možné, že by súd vzal v úvahu fantasmagorov z univerzity, ktorí tvrdia že slovo "zuby" nie sú zuby, ale "vražda". To už naozaj môžu vybrať Kladivo na čarodejnice a odsúdiť na smrť ľudí za prebehnutie čiernej kočky, za obcovanie s diablom a podobne.

Je to neuveriteľné. V 3. tisícročí idú upáliť čarodejnicu za vraždu, ktorú zrejme skoncipoval jej obrábač Tlstogambý, ale bez jej vedomia. K tomu má byť spálený aj Mefistofeles  Kočner, ich agent, ich zbohatlík, s ktorým všetci radi obcovali na nejednom zlete beštíí ("obcovanie" je neviný výraz všeobecného významu, niečo ako "komunikovanie"). Slúžiť unclovi Satanovi sa nevypláca, ani mefistofelom nie.

 

Kociakovci a Kušnírová chceli za smrť svojich deti milión Euro. Že sa nehanbia. Chápem, že sú trocha jednoduchí a boli vtiahnutí do hry gambatým, ale že si neuvedomujú nechutnosť, pýtať za svoje mŕtve deti peniaze - to je naozaj úbohé. Ďalší pľuvanec na hrob tých dvoch.

 

No ale nech už priamo zorganizoval strielanie v Mači ktokoľvek, morálne vinní za Kuciakovu smrť sú tí, čo ho vtiahli do tejto hry. Napríklad Holzová, ktorá tiež prišla na súd. A potom redakcia aktualít. Hanba aj im.

Dúfam, že sa spoločnosť dočká aj rozsudku nad Lučanského vrahmi. Pripomínam, že v roku 2020 sa moci na Slovensku uchopili zločinci a najprv zvrhli, potom zavreli, mučili a koncom roka zabili  generálneho riaditeľa poliície Lučanského. Tento najhorší zločin čaká na spravodlivosť.

 

 
sandro

Prisla odkontrolovat a urobit report. Je to presne tak, ze tento cely monster proces bol este postaveny akoby na starom prave, kde hlavnym manipulatorom boli media. Robili sa natlaky na sudcov a zastrasovalo sa. Medzicasom sa ale ukazalo, ze Slovenska spolocnost prekvapivo dobre reaguje aj na stredoveke obvinenia a fyzicke likvidacie nepohodlnych ludi vo vazbe. Preto sa teraz Kocnerovi uz dostane uplne ineho zachadzania.
Bude odsudeny za vrazdu, ktoru ako vsetci vieme, spachal niekto iny. Co bude potom mozme len hadat, ale moj nazor je, ze Kocnerovi na tejto zemi dohara svieca.

nové