Alenka v ríši divov za zrkadlom

.
.
.
Pobavila ma fejcbúková reakcia známych tvárí z kaviarne mesta na Dunaji k akcii IĽP "nie sme ovce". Vybral som príspevkové perly..

1488
Norman

Len čo sa rozhádajú, hneď hovoria o sebe pravdu. Peniaze, granty, politická podpora. Ešte že sa do Sorosa nepustili (keď prestane platiť, aj to príde:)

Je to banda úbohých simulantov. Simulujú občanov. To je všetko.

Norman

žiaľ, ten obrázok je priveľký, takže to tu nabúrava.
Nateraz je preto daný mimo.

1488

chcel som to dať len ako príspevok k tvojmu článku, len to nejako blblo, tak som to dal rovno na nástenku a vedel, že to nejako upraceš hehe.
Neskutočné megagalaktické problémy z kuchyne mvo. Videl som aj to video Krempaskej na TA3, veľká sranda..

Aman Againsttime

Pobavilo. Za židovskú karikatúru Weisenbachera treba byť veľmi vďačný. Ďakujeme. Inak práve čítam o generácii ich nástupcov: https://dennikn.sk/542187/maturanti-rozbehli-web-proti-konspiraciam-nie-...
No neviem. Nemali by byť mladí ľudia rebelmi? Toto je typická zväzácka, štbácka mentalita. Fakt vrcholne nechutné. Najzaujímavejšie mi príde, že takéto kreatúry vykotilo práve cirkevné gymnázium v Žiline - a nie nejaký snobský gympel v BA, ako to častokrát býva.

Norman

na ten blog ma dnes ktosi upozornil. Ja by som to nevidel tak čierno, pripomína mi to vtip o tom rybárovi a zlatej rybke, kotrý si ako porvé želal, aby bolo celé more z rumu, a ako druhé ešte pol deci rumu. Oni totiž naši anglosionisti majú kúpenú a k dispozícii celú nediálnu scénu, vrátane TV správ a primetimu, Havranových sračiek a Hríbovín, ale ešte chcú aj pol deci - "amatérsky blog".

A okrem toho, som si tam prečítal zaujímavý citát od Goebelsa:
---------
Vo svojom prejave v Norimbergu v septembri 1934 (Goebels) povedal:
“Dobrá propaganda nepotrebuje lži, v skutočnosti by nemala klamať. Nie je žiaden dôvod obávať sa pravdy. Je chybou domnievať sa, že ľudia nemôžu poznať pravdu. Môžu. Je to len záležitosť formy, akou je pravda predložená ľuďom. Musí byť predložená takým spôsobom, aby ju dokázali pochopiť. Propaganda, ktorá klame, iba dokazuje, že má zlé dôvody. Nemôže byť úspešná v dlhodobom meradle.”

http://bezpointy.sk/my-a-oni-podla-lsns/
---
No nie je to fajn blog? To tu ani my nedávame, citáty predákov nacistickej ríše. :)