Už sme tu viackrát upozorňovali

Už sme tu viackrát upozorňovali, že feministky ani neceknú proti moslimskej invázii. Tak pridávam niečo na zlepšenie zjavne prekvitajúceho vzťahu liberálnych feministiek a moslimov (moslimov, lebo o moslimkách sa o o samostatnom subjekte takmer nikdy nehovorí - všimli ste si to?)

Sinuhe
Norman

že ten plagát je takmer dosť aj na mňa.
Nuž ale treba sa otužovať - onedlho aj v našich mestách.
Ono po americkej zápalnej bombe nevyzerajú ľudia o moc lepšie.

Aman Againsttime

Islam je skutočne svinstvo najhrubšieho zrna a fakt, že feministické kurvy odmietajú proti nemu bojovať dokonale odhaľuje ich skutočné zámery. Blízky východ samozrejme má svoju genetiku, ale bez islamu by bol omnoho lepším miestom na život (mnohé tie etniká by skôr pripomínali dnešných Grékov a Talianov – čiže trochu (alebo i viac) leniví a temperamentní, ale inak kamarátski. Islam ich však totálne zničil). Mám však isté nádeje pokiaľ ide o Irán, kde mnohí ľudia – najmä mladí – sú tajnými apostatmi a pracujú na kultúrnej revolúcii, ktorá by oživila pred-islamské, zoroastriánske dedičstvo Perzie: https://www.youtube.com/watch?v=ammQ-Xr4oEc&t=214s Fandím im.

Inak čítal som, že posledný iránský kráľ Mohammad Reza Pahlavi mal ako vzor pre svoj projekt „Veľkej civilizácie“ staré dobré biele Švédsko (verte tomu alebo nie, ale Švédsko bolo kedysi zdravou krajinou), t.j. vzorom bol nacionalistický a socialistický monarchistický štát s eugenickým programom.

Náhodný okoloidúci

Proti islamu si dovolili nesmelo pípnuť jedine polonahé ťapy z hnutia Femen. Ale či to urobili z vlastnej vôle alebo ich niekto poštuchal - to neviem.

Norman

Tak, ako nedokážeme zmeniť geografiu zeme, klimatické oblasti či vodné toky, tak nedokážeme efektívne zmeniť genetickú podstatu ľudských rás.

Preto - mierne paradoxne - sa môžeme či musíme zamerať len na kultúrnu vrstvu. Správnou kultúrou sa ako tak dá provizórne zabaliť akékoľvek rasové monštrum.

V prvom rade treba absolútne odmietnuť akúkoľvek verziu akéhokoľvek naznačovania, že kultúry "sú si rovné". V každých, aj v tých najliberálnejších štátoch, je základna zásada to, že každý má svoje hodnoty, ktoré si chráni a presadzuje. To by inak museli zrušiť všetko: právo, vedu, umenie, akúkoľvek kultúru.

Prirodzene, nebudeme od nikoho žiadať, aby nám právo na vlastné hodnoty potvrdil. Ten fakt je samozrejmosť.

Islam do Európy nepatrí a aj inde spôsobuje tragédie. Prirodzene, je viac islamov a tie zdravé majú právo na existenciu - v okolí Mekky, napríklad. A samozrejme, ak akceptujú liberalizmus, feministky a tolerujú kresťanstvo.
To nie je žart.

Ľubov

do bodky .To však nestačí. Máme tu politický systém,ktorý ,rovnako ako islám,je pre nás smrteľne nebezpečný.
Prečo všetci zošaleli? Ale my nie.Rozmýšľam nad tým často,nie je to otázka veku,chvalabohu,napr.Aman je toho dôkazom,že imunita chráni aj mladých a dokonca,sestrina vnučka,má iba 11 a to by ste žasli,aké má neskutočne zdravé,nekorektné názory,napriek tomu,že chodí do súčasnej školy.Tam za tým bude niečo viac. Ale čo?
Neviem to definovať,tak ani neviem,ako to podporovať.

Norman

To je práve v tej húževnatosti a zotrvačnosti genetiky - akokoľvek je niektorá generácia pod psa a zdeformovaná tlakmi a jedmi, následná to zas štatisticky vyrovnáva. Ono to tak kolíše, že. Ako ináč by to mohlo byť, vždy sa to drží svojej úrovne, ku ktorej sa to vracia ako jojo, či ako kyvadlo. A občas dochádza ku prekmitom na jednu, alebo na druhú stranu.

Nuž a tak, ako je ľahko to definovať, tak je aj ľahko to podporovať. Chce to proste občas pozametať. Chce to proste pravidelne pozametať, aby toho ta nasledujúca generácia nemala priveľa.
I keď na toto zametanie naozaj už ani guľomet nebude stačiť. Už naši fotrovci sa na to dosť vysrali, my sme sa na to dosť vysrali - neodporúčam nikomu sa postaviť proti tomu nasledujúcemu zametaniu. To nem bude sranda, to už nebude žiadna schillerovská romantika a indoárijské ilúzie, ako posledne, nie nie.

balu

vedia to a moslimovia ani netaja, že chcú t.tkať biele ženy. Ergo v podstate ide o to, aby sa zmenil aj ten genofond.

Náhodný okoloidúci

Smutné je, že je aj veľa bielych žien, ktoré sa idú uhnať za čiernymi klobásami. A nech to je aspoň 22/6. Že takí nebudú mať záujem živiť ich a budú ich mať len na preťahovanie - to im je jedno.

Buheh

to si pekne povedala.

S názormi je to tuším ako s tými vtipmi: delia sa na korektné a potom tie dobré.

Aman Againsttime

Ľubov, dosť tu pomáha internet. Ten je dnes absolútne zásadný pokiaľ o formovanie názorov, nehovoriac o tom, že reálna vojna (ideí) sa dnes odohráva práve v tomto priestore.

Najvýznamnejšiu rolu však bude vždy zohrávať rodina. Potomkovia vo väčšine prípadov preberajú politické postoje svojich rodičov. Vnučka tvojej sestry má zdravé názory, pretože ich máš i ty a tvoje sestra. Politické i náboženské postoje sú tiež geneticky podmienené. Je to teda veľmi jednoduché: ľudia s našimi postojmi by sa mali snažiť mať deti :-). Škola tiež nejakú rolu zohráva, ale podľa mňa menšiu než jej prisudzujeme. Ja som bol ako študent vystavený ťažkej propagande: od návštev Osviečimu a premietania dokumetov o holokauste (nielen na hodinách dejepisu, ale dokonca i biológie!) cez multi-kulti výchovu na hodinách agličtiny (raz nám napr. dala učiteľka angličtiny za úlohou naučiť sa článok o výhodách rasového miešania a nebielej imigrácie - fakt nežartujem) a aj tak to so mnou nič nespravilo. Prečo? Lebo moja rodina ma už v skorom veku oboznámila s odlišnými pohľadmi.

Inak, keď už sme u tých návštevách Osvienčimu, tak ide o úplnú zbytočnosť z hľadiska nejakej propagandy. Decká nejakí židia a ich utrpenie nezaujímajú. My sme boli akurát radi, že máme výlet a môžeme sa uliať z vyučovania :-). Toť vše.

balu

Fór je ale v tom, že popri tom svoju židovskú identitu zatajujú. Plno ich je aj teraz v parlamente, v rôznych dozorných radách, médiach, umení - percentuálne minimálne toľko ako anno v Maďarsku (či ešte v Uhorsku? - bolo tesne po I. sv.v. a časovo okolo trianonu), keď vznikli zákony "numerus clausus", čiže tzv. "židovské zákony". Princíp tých zákonov bol asi v tom, aby nie iba židia boli všetci právnici, ekonómovia a lekári, lebo štasticky boli lehce "overrepresented" vzhľadom na ich pomer v celkovom obyvateľstve (zákon bol ináč všeobecnejšie formulovaný: každé etnikum malo byť reprezentované vo vysokom školstve v takom pomere ako aj v populácii). Podotýkam, podľa nich žid mohol byť aj pokrstený, aj tak sa považoval za žida. V maďarskom parlamente dávnejšie Jobbik chcel pretlačiť zákon, aby všetci poslanci povinne priznali, či nie sú náhodou dvojití občania... no neprešlo. Táto posledná vetička zároveň niečo naznačuje aj o - momentálne spiacej - hystérii okolo dvojitého občianstva.