Zaslúžia si, čo príde

Skutočne nie je prekvapením, že južanské semitské oblasti, ochromené islamom, rozvrátené Britmi a Francúzmi, preľudnené a znova teraz rozvrátené židoamerickými farebnými revolúciami, produkujú milióny neschopných a agresívnych invazistov. S tým bežné sociologické prognózy rátali už pred pol storočím. A sú na to lieky.
Čo človeka znechucuje, sú tie tiež veľké počty degénov a neurotických psychopatov, ktoré sa vykotili z formálne bielej spoločnosti. To je proste hnus a nedôstojné našej civilizácie.

Ale čo sa stane, keď sa stretnú dve svinstva?
Anihilujú sa.
Treba ich teda tlačiť čo najviac k sebe :-)
Nechcem byť krutý, ale ako píše karikatúra - dostanú to, čo im patrí.

Norman
Aman Againsttime

Aký podarený obrázok. Presne o tomto sme sa nedávno bavili. Ako tí, ktorí tvrdia, že bojujú za práva LGBTIXYZ komunity môžu podporovať inváziu z moslimsko-negerského sveta? Veď to zákonite ide proti sebe. Ak nechcete homofóbnu spoločnosť, tak nepodporujte multi-kulti! Na DP nedávno vyšiel zaujímavý článok o tom, aké ťažké to majú homoklády medzi negrami:http://deliandiver.org/2015/11/o-tezkem-zivote-homoklad-v-africe.html. Ale aj za to vraj môžu bieli :-) Jednoducho veriaci tohto neomarxistického náboženstva majú doslova dogmaticky predpísané, kto je obeť a kto vinník. Je to vyslovene komické.