Cico_Ciciak

komentáre

Cico_Ciciak

Ukľudni sa môj. O čom to vlastne spievaš? :DD Priznám sa, že keby bol slovenský národ tak "kvalitný", jak v tých tvojich vlhkých snoch, tak by to bolo super, ale poviem ti na rovinu, že za tento dnešný slovenský národ by som asi nešiel umrieť. :DD Ale zase samozrejme, že je na čom stavať a voči hardkór západu sme na tom o čosi lepšie. Ja som sa ale vôbec nechcel baviť o utečencoch. Len som myslím popísal reálnu situáciu v (západnej) európe, či už dnes, alebo v minulosti. Slovák má veru čo na sebe zlepšovať (vždy je čo), taká je pravda. Pričom netvrdím, aby sa zmenil na nový živočíšny druh. :DD

Cico_Ciciak

Aha, už mi je to jasné, ale nie s tou bodkou (tam to asi závisí od systému). :DD Sklamal si ma fakt, chlapče. Dogmatizmus = smrť! Takže zbohom! :DD Ale sem tam sa na nejaký článok od teba pozriem, aby som vedel, ako si postúpil/povyrástol. :DD BTW: A nezahadzuj sa fakt s blbými teóriami, to ti fakt nestojí v živote za to. :DD

Cico_Ciciak

Ešte dodám, že nie že by som s mnohými tvojimi názormi nesúhlasil, ale na rovinu ti poviem, že nie je to nič, čo by som už 1000x niekde predtým nevidel. Proste len také kritizovanie a kňouranie. Ksb/Dvtr a jej propagátori naopak poskytujú aj nejaké rady, návody a postupy, ako riešiť problémy, dosahovať určité ciele a meniť tak spoločnosť/svet k lepšiemu a nielen pre super bielych árijcov, alebo nejakých už dávno zabudnutých Slovanov (minulosť je v určitých ohľadoch fajn - napríklad, aby sa nerobili chyby v budúcnosti - ale nesmie brzdiť a zadogmovať človeka a jeho vývoj). Napr.: * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dneska-2.html * Aj udo ti posledne na zvedavci písal:

"Takže o čom sa tu bavíme?
Plakať nad rozliatym mliekom, ako naší starí otcovia vravievali?

Cesta k spravodlivejšej spoloČnosti vedie iba cez vzdelávanie, informačnú osvetu.
Áno, je dlhá, no príjemná a bezpečná.
Preto mali zodpovednejší z Archontov v AtÉnach takú hrôzu z demokracie,
lebo vedeli, že pri aktuálnej úrovni vzdelania, miery chápania populácie,
pôjde vždy iba o kryciu formu davokracie.
T.j. teroru tých, čo manipulujú bezpriezorný dav.
Oligarchia = po starom fašizmus.
Teror menśiny voči väčšine pomocou jej manipulácie cez informačný náskok.

Bavte sa teda zo svojimi blízkymi, tu na fórach, vstupujte do politiky v samosprávach. Je úplne jedno do akých "strán". Nebojte sa konať. Návody (http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/#DVTR) k vstupu do reálnej politiky máte k dispozícii. Budete vedieť viac, ako vaši preccedovia a iba tak ich donútite sa vzdelávať i prestať s vrahmi, sociopatmi kolaborovať. Konajme, bo zajtra je neskoro.
Znova nás neobabrú!
Je koniec začiatku.".

Myslím si, že inak to fakt nepôjde.

Cico_Ciciak

Samozrejme, že si uvedomujem to, že keď budú mať problémy tie kurvy na západe, tak to príde aj sem, ako aj vždy prišlo (budú sa chcieť napríklad na nás zahojiť a tak podobne), však som to asi aj napísal (nechce sa mi to znova čítať). Ale aj tak proste nemôžem inak a v duchu to tým kurvám prajem. Celkovo ale západnej eu neverím, a myslím si, že to už nezvládne. Majú tam už účelovo nainštalovaných hodne časovaných mín. * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/dalsi-pokus-popisat-dnesnu-situaci... * Ale radšej prejdime na ďalšiu tému, kedže tu už nemám, čo by som ti k tomu povedal. Takže - ksb/dvtr. No poď mi napísať o tom trocha viac a niečo bližšie, lebo ma to celkom zaujíma (už som niekde niečo od teba negatívneho zazrel na túto tému, ale už sa nepamätám, o čo konkrétne išlo) + aj nejaké (proti)argumenty, lebo to vypadá, že si to asi aj čítal, ty západniarčina. :DD Inak, ak je ksb/dvtr západniarčina a určená pre ruských západniarov, či čo to melieš, tak západný marxizmus bol kapitalistický projekt určený pre Rusko! :DD Ja si myslím, že je to momentálne najlepšia a naj-ucelenejšia teória a koncepcia dneška. No poďme, nehanbi sa, tie fakty/argumenty, že ksb/dvtr je vírus. :DD Skôr to asi budú len také tvoje subjektívne osobné názory, domnienky, pocity a dojmy, ale aj tak si ich rád vypočujem. Predom vďaka

BTW: Inak sa musím tiež priznať, že ma tvoja (ne)"argumentácia" a namiesto toho len nejaké primitívne posmešky ohľadne ksb, celkom sklamala. Mal so o tebe trocha väčšiu mienku. Vieš ako, na takejto nízkej úrovni môžeš diskutovať s nejakým hlúpym kotlebovcom a tak, ale nie už so mnou. Ja som už kapánek inde. Trocha ma to urazilo, musím sa priznať. :DD

Cico_Ciciak

"Trvalý, nekonečný" hospodársky rast, výroba a spotreba - Prečo je to v tomto chorom, sám seba požierajúcom systéme, nevyhnutné? - Aby neskolaboval!
---------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/trvaly-nekonecny-hospodarsky-rast....

Kapitalizmus dnes je! Je to zrudný systém a totálne zlyhal, keď nedokáže riešiť kolosálne problémy, ktoré sám vygeneroval!
----------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/kapitalizmus-dnes-je-je-to-zrudny....

Riešenie dneška, keď vyriešime imigrantov! - Toto treba podporiť, respektíve vyžadovať od našich politikov!
---------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dneska-2.html

Cico_Ciciak

Koho myslíš pod tým pojmom európania/európa? To je nejaký národ alebo štát niekde v Eurázii, alebo nebodaj nejaká "kultúra"? európa nebola nikdy jednotná a vždy tam kopali tak 2-3 mocnosti každá sama za seba a zvyšok boli len také otrocké hovná ako napríklad aj my Slováci (Slovania) a často si myslím, že aj celkom oprávnene! Proste ešte stále nám trčí slama z bot a je toho toľko treba zlepšovať a nahrádzať lepším, ale nik sa moc do toho nehrnie a radšej sa len nadáva buď na Rusko alebo západ - ussa (priznám, že často oprávnene). A ak tým myslíš západnú časť eu, tak ti poviem na rovinu, že mi to je skoro jedno a detto platí aj o tej degen zvrátenej západnej "kultúre"! Nech tie kurvy špinavé otrokárske zdechnú! Však len málo dobrého v skutočnosti odtiaľ prišlo a len zrada. Bojím sa len toho, že zase z tade potom príde len ďalšie zlo - nejaký ešte viac zdeformovaný islam/šariát. Teraz márne čakáš, že sa tam niekto začne búriť. Zatiaľ si ešte plávajú v celkom slušnom blahobyte a kedže západný zdegenerovaný človiečik meria kvalitu života a šťastie len hojnosťou materiálu (hlavne toho zvráteného a dekadentného), tak je ešte celkom v kľude. Prirodzené demografické problémy začnú tak za 25 rokov (na to nemusím byť nejaký odborník), keď už nebude z čoho toľko sa rozdrapovať. Proste západ (a teda ani my) momentálne nemá žiadnu alternatívnu kvalitatívne lepšiu koncepciu života a globalizácie k tejto otrokárskej biblickej davo-kratickej (Rusi už majú - ksb), kedže ju nie je nútený už celé desať-ročia hľadať. A načo aj? Však majú predsa hojnosť a nadbytok. Zatiaľ!

Cico_Ciciak

globálna elita chystá pre ussa perestrojku a prestavanie jak z lega! ussa sa pravdepodobne okolo roku 2030 rozpadne na viacero menších štátov podľa etnicity. Samozrejme, že nikto nevie presne povedať, kedy a ako to bude presne prebiehať - to vedia len globálni znachari/kurátori. Tí sa tiež sťahujú z eu/švajčiarska do juh.-východnej Ázie, alebo kam a snažia sa opanovať Čínu a urobiť z nej niečo ako ďalšie španielsko, anglicko, ussa - protiváhu k Rusku - aby sa ich potom následne pokúsili medzi sebou rozhádať a tak už nezvratne zotročiť a zničiť Rusko, ktoré stále nemôžu úplne opanovať. A po tom, čo sa tam objavila nová a celkom nádejná koncepcia života a globalizácie ako alternatíva k dnešnému otrokárskemu biblickému projektu globalizácie (vypracovaný globálnym prediktorom) - ksb - tak majú o problém navyše. * http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/ * Čína bude mať v budúcnosti za úlohu pochovať globálny liberálny kapitalizmus, aby sa tak obmedzil globálny (západný) konzum, ktorý generuje neodvratnú globálnu ekologickú a biosférnu katastrofu. eu (hlavne západná) po tom, čo sa pochová buržoázne-liberálna ideológia ako základňa pre kapitalizmus, samozrejme bude tiež vypadať úplne inak ako dnes. Zo západnou "civilizáciou" sa moc do budúcna nepočíta a keď vidím, jak si dnešné západné konzumné a zdegenerované liberálne hovádka (teda aj slováci) poslušne kráčajú do horúceho pekla, tak sa mi táto predpoveď zdá celkom pravdepodobná. Také sú žiaľ plány. Všetko bude závisieť od Ruska a Číny, jak sa tam bude do budúcna vyvíjať situácia (ako sa ujme ksb, aj v Číne).

Cico_Ciciak

Ty asi nevieš, že nemky boli ošústané aj amíkmi, konkrétne bielymi a negroidnými indivíduami! :DD

Cico_Ciciak

S tou "kvalitou" by som to až tak zase nepreháňal! :DD

Cico_Ciciak

Dělohy muslimských žen jako zbraně? - Zaujímavé!
------------------------------------------------
http://outsidermedia.cz/delohy-muslimskych-zen-jako-zbrane/

Správny link na video!
----------------------
http://www.gapminder.org/videos/religions-and-babies/

Cico_Ciciak

Myslel si to tak, že v Iráne je chaos a bordel?

Cico_Ciciak
Cico_Ciciak

Čo si tým chcel presne povedať, keď si napísal, že takí ako poliačik len zavetrili sion podnik???!!! Ako si myslíš, že to chce využiť pre seba???!!! Vstupom do politiky a tak???!!! Vysvetli to bližšie, prosím ťa!!! Vďaka!!!

Cico_Ciciak

O čom to zase drístať ty rozumbrada???!!! By si mohol vstúpiť aj do politiky a niečo by si z toho vytrieskal!!! Vieš, čo vôbec hovoria leváci o marxizme???!!! Vieš, ž marx sa zaoberal iba ekonomickou časťou, kapitálom a kritikou kapitalizmu, kdežto leváci (kobkári ako Veličko a spol) idú omnoho ďalej až do filozofickej a duchovnej roviny???!!! Ha????????!!!!!!!!!!! To si zaslúži omnoho viac otáznikov a výkričníkov!!! Inak poprosím ťa o jednu vec!!! Keď niečo napíšeš, tak to píš poriadne, nech ti porozumejú aj truhlíci!!! Nemusíš za každú cenu predvádzať nejaký "literárny" exibicionizmus!!!

Teória na zavedenie komunizmu, ktorá z reálnym komunizmom ani socializmom nemala nič spoločné!!! Videli sme všetci!!! Marxizmus bol podporený globálnymi elitami, aby mohli cez permanentnú celosvetovú žido-boľševickú revolúciu smerom zo ZSSR (ktorú tam platili sionisti alebo židovskí medzinárodní bankári!!!), docieliť nadvládu nad celým svetom!!! Ovšem Stalin tomu zabránil tým, že vyhnal trockého a zarazil jeho ideu celosvetovej permanentnej socialistickej revolúcie, pokúšal sa vybudovať suverénnu krajinu, odstrihnúť ZSSR od cudzích (západných, medzinárodných, sionistických, židovských) vplyvov a snažil sa vybudovať svoju koncepciu komunizmu - všeobecne spravodlivej spoločnosti pre všetkých!!! A preto bol nakoniec zavraždený a k moci sa opäť dostali trockysti prostredníctvom chruščova a potom nasledoval systematický rozklad ZSSR počas celej tzv. studenej "vojny", čo bola viac menej iba hra, ktorá bola pod kontrolou globálnych elít a ich riadiacich štruktúr!!!

Pojmenování světonázorového systému, který je falešným imitátorem cesty ke komunismu. Marxizmus byl vypracován a zaveden znacharstvem Západu, jako metodologicky rozporuplné učení, za účelem diskreditace myšlenky komunizmu. Nesprávné ztotožňování pojmů marxizmus a komunismus vzniklo v období světonázorového bloudění konce 19. poloviny 20. století.

Marx skoncipoval ideu komunismu, jako globalizační projekt. Ve svých úvahách se ani okrajově nezmínil třeba o tom, že zotročení lídstva probíhá díky kreditnímu (úvěrovému? rusky -"ssudnomu") procentu, t.j- díky lichvě. Jeho následovník (agent-praktik) - Trocký, skoncipoval ideu permanentní revoluce (globalizace světa), která by se měla provést rukáma ruského národa. Stalin tento projekt zastavil tím, že prohlásil, že komunismus se dá postavit v jednom státě a začal realizovat ne marxistský, ale svůj projekt budování spavedlivé společností, bez vykořísťování člověka člověkem - rovné možností pro každého (skutočný komunizmus!!!), kde hlavní důraz byl na vzdělánost, vyjevení tvůrčího potencialu lidí a výchova člověka nového typu, přesně jako v KSB (Koncepcia sociálnej bezpečnosti). Trockisté potom prohlásili tento projekt za utopií.

Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1-5) - Odporúčam aj výbornú diskusiu!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-jak-ve-skutecnosti-prob...

Všetky diely pokope v pdf!!!

https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/Z%C3%A1pad%20a%20SSSR%20-%2...

O válkách - Preštudujte si tabuľku v strede!!!
----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

O WW2
-----
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/05/o-ww2.html

Cico_Ciciak

Vieš, čo to je vôbec liberál???!!! Liberálny odkiaľ dokiaľ???!!! Poprosím definíciu!!! Už som počul aj drísty o tom, že dnes nie je kapitalizmus!!! Ale to tu teraz nebudem rozoberať!!! Pozri si môj blog!!! Ja ti poviem, čo to je liberalizmus!!!

Liberalizmus je židovský nástroj na zotročenie bielej rasy!!!
-------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/liberalizmus-liberalizacia-rasova-...

http://sk.wikipedia.org/wiki/Liberalizmus

Liberalizmus je mýtus, je to najväčší podvod v dejinách ľudstva!!!

Liberalizmus je druh fašizmu (v širokém významu slova). Podstatou liberalizmu je ničím neohraničené uvolňování norem a pravidel (ve smyslu "vše je dobře, vše je pokrok") bez úvah o morálce a podpora bezbřehé různorodosti. Ideologie bezbřehé různorodosti jako normy, ohraničené snad jen zákony, sloužícími primárně opět k ochraně oné bezbřehé různorodosti.

Liberalizmus je druh fašizmu (v širokém významu slova). Podstatou liberalizmu je ničím neohraničené uvolňování norem a pravidel (ve smyslu „vše je dobře, vše je pokrok“) bez úvah o morálce a podpora bezbřehé různorodosti (nekrofilní zoofil? - v pořádku, hlavně že je liberál), to vše ohraničené snad jen zákony, které jsou ale zase určeny primárně na ochranu liberalizmu. Liberalizmus je jeden z mnohých nástrojov na riadenie stáda. Má našliapnuté k politkorektnej absurdite a je len na „pánoch“ ako veľmi uvoľnia riadiacu páku podľa potreby riadenia procesu. (A koľko okien Overtona postavia). Absurditou je, že v postsovietských krajinách je ústavne zakázaná akákoľvek „štátna ideológia“. Pričom tí, čo to kričia, oduševnene leštia koľaje pre vlak liberalizmu, ktorý sám o sebe ideológiou bezpochyby je, aj keď prefíkane skrytou.

Neoliberálové nejsou žádná zvláštní ideologická odrůda, jsou to jen agenti "velkých peněz" tedy bank a korporací, sice se nechají zvolit v dresu jakýchsi tzv. vzájemně soutěžících stran, ale konají proti svým voličům. Neoliberalizmus je jen ideologický závojíček aby nebyla vidět hrubá loupežnická podstata.

Libertariáni a jiní fanatici
----------------------------
Dlužno doplnit, že každá ideologicky podložená moc má své zastánce v podobě zástupu fanatických věřících. A je lhostejné, zda fanaticky věří v Boha, ve spásného proroka nebo v nějaký vyšší princip typu neviditelné ruky trhu, spontánního řádu a podobně. Křesťanská moc se opírala o fanatické katolíky, evangelíky či protestanty. Liberální šílenství má své odhodlané a zaslepené zastánce v libertariánech. Ti jdou ve své hlouposti tak daleko, že věří v ideální společnost, která by se dokázala zbavit jakékoliv moci, včetně moci založené na vědění a poznání objektivní pravdy. Jejich teze o žádoucích efektech volného trhu řízeného pouze zákony nabídky a poptávky jsou podloženy falešně znějícími sofismaty a postrádají smysl pro lidskou přirozenost.

Jestli něco opravdu hýbe trhem, tak jsou to emoce, sentiment, špatné sklony, klientelistická a elitářská uskupení, kupecká morálka a především boj o maximalizaci tržního podílu, o finanční převahu a hmotnou zajištěnost na úkor spravedlivé směny hodnot. Vše ostatní řídí tvrdým diktátem moci peněz finanční oligarchie, která na celý kapitalistický svět uvalila břemeno dluhu a mega lichvy, jimiž udržuje záměrný nedostatek, nejistotu a strach mezi lidmi.
Tento stres z existenční nejistoty, jenž zabíjí pozitivní myšlení, tvůrčí energii a vede k ochotě otročit za nuzný plat, libertariáni vynášejí jako účelný tlak motivující lidskou snahu a pracovitost. Jaká blamáž! Zjevně nechápou ani rozdíl mezi negativní a pozitivní motivací, natož pak podmínky, z nichž vyrůstá tvůrčí duch a obětavost ve prospěch celku. Ten je jim pouze rámcem pro uspokojení jejich vlastních egoistických potřeb, rámcem, z něhož těží, ale nehodlají nic vrátit.

Ľavicový liberalizmus = Skrytý žido-boľševizmus a marxizmus!!!
--------------------------------------------------------------
Hlása slobodu/liberalizmus v etike a v morálke, ale nie v ekonomike, aj keď dnes už všetky tradičné ojeb strany (aj ľavicové) hlásajú bezbrehý liberalizmus aj v ekonomike (pre korporácie, monopoly...) a teda žiaden rozdieľ medzi (sociálnou) ľaviciou a (konzervatívnou) pravicou už dnes neexistuje!!!

Neomarxizmus a nová ľavica - Ďalší fašizmus tentoraz v novom neoliberálnom mulitkulti háve!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Současný internacionální neomarxismus (neboli kulturní marxismus) usiluje o likvidaci tradičních hodnot a modelů evropské kultury a nastolení modelů nových, příznivých pro permanentní vládu neomarxistických struktur. Největším nepřítelem neomarxistů je nacionalismus, etnická a kulturní jednota a tradiční národní státy.

Jak definitivně eliminovat nacionalismus a rasovou hrdost? Multikulturalismem a přílivem cizích ras a kultur, které v Evropě vytvoří rasově a kulturně promíchanou společnost, kde bude jakákoliv rasová hrdost i tradiční model evropských národů irrelevantní.

Neomarxizmus alebo kultúrny marxizmus je súbor smerov a škôl súčasnej filozofie a politickej novej ľavice, ktorý sa značne rozšíril po roku 1960 a pokúšal sa spojiť marxizmus so sociológiou, novohegelovstvom, nietzscheovstvom, filozofiou života, psychoanalýzou, existencializmom, anarchizmom atď. Kým klasický marxizmus analyzuje ekonomickú stránku kritiky kapitalizmu, neomarxistické smery sú zamerané na kritiku kultúry a mediálnej manipulácie, ktorá je zdrojom odcudzenia.

Podľa politológa a filozofa Ľuboša Blahu sa neomarxisti delia sa na tzv. humanistických neomarxistov medzi ktorých patria "proste židáčikovia a havloidní idioti", pracujú s konceptom sociálnej spravodlivosti a ľudských práv... (a často sú to židáčikovia!!!)

Neomarixmus ovplyvnil feministické hnutia a s nimi súvisiacu emancipáciu a genderové témy v politike, sexuálnu revolúciu, študentské hnutia a ich boj za sociálnu spravodlivosť, rasové zrovnoprávnenie v USA, rozvoj environmentalizmu a zelenej ľavice. A bla bla bla...

Otvorená spoločnosť/open society!!!
---------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/otvorena-spolocnost.html

Cico_Ciciak

O akej cene to hovoríš???!!! Však o tom, že L+H odchádzajú, sa už vie minimálne dobrý mesiac!!!

Cico_Ciciak

Čo sa čudujete???!!! Politika je len divadielko/fasáda a zatiaľ chlapci ekonomickí potichúčky spolu kujú!!! Globálny prediktor (gp) postupne zbavuje ussa vplyvu nad eu cez svoje staré európske štruktúry/periférie!!! (Aj v posledných výstupoch to hovoril V.V. Pjakin!!!) Gp potápa ussa a vo všeobecnosti sa so západnou civilizáciou do budúcna moc neráta!!! Globálny liberálny kapitalizmus musí byť z pohľadu gp vykorenený (a západ na čele s ussa je predsa jeho výkladnou skriňou) a to s veľkou pravdepodobnosťou povedie k postupnému zhoršovaniu životnej úrovne v eu a teda aj na Slovensku!!! Bude čoraz horšie a pripravte sa na sociálne, rasové a náboženské nepokoje jak onedlho v ussa!!! Je to v piči!!!

Cico_Ciciak

Prezradím ti to!!! 1 je málo a 7 zasa moc!!! Už to chápeš???!!! Hahahahaha!!!

Cico_Ciciak

A mne stále nejde do hlavy, prečo máš nicka, ktorý sa podobá pazvuku, ktorý výdavaš, keď to preženieš s chlastom!!! Všetko s mierou, ako sa hovorí!!!

Cico_Ciciak

Presne to si myslím!!! Nie si ty náhodou sionista???!!! Priznaj sa!!! Nikomu to nepoviem!!! Inak sionisti sa už dnes neskrývajú!!! Sprostí gojími im to dovolili!!! Však čosi doteraz chrápal jak šípková rúženka???!!

Cico_Ciciak

Čau Fero!!! Ja nie som Rudo!!! Inak súhlasím, šľováči sú neskutoční dobytok!!! Ale nielen oni!!! Už ani neviem, či ich mám za to skôr biť, alebo ľutovať!!!

Cico_Ciciak

Inak bez urážky!!! Ja som už taký starý senilný zmrd!!!

Cico_Ciciak

Tu som to trocha vylepšil, ale iba po podstate!!! Inak trochu som začrel do ksb/dvtr!!!

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/europa-2.html

Cico_Ciciak

A čo keď to hovoríš už 30 rokov???!!! To si akože viac a múdrejší než ja???!!! Ja to hovorím už 100 rokov ty narcis!!! Nežer toho klavsa toľko!!!

Cico_Ciciak

Hovorí ti niečo davo-elitarizmus???!!! Keby hej, tak by si vedel, že mení sa len načančaná ideologická fasáda!!! "Demokracia", socializmus, fašizmus, nacizmus, individualizmus, "kresťanstvo", kapitalizmus, liberalizmus, pravica-ľavica a všetky tie ostatné pičoviny!!!

Cico_Ciciak

Bohužiaľ, ja nemám čas na formu!!! Mne ide o podstatu!!! Kapíšto???!!!

Cico_Ciciak

Hovoríš, ale hovno robíš!!! A nevšímaj si výkričníky, ale to, čo píšem dedko!!!

Cico_Ciciak

Čo sa čudujete???!!! Z pohľadu ussa je to plán jak rozbiť eu, prípadne ju čo najviac poničiť, aby potom s otvorenou náručou ľahšie prijala (hlavne nemci) diktát ussa v podobe ttip, tisa a podobných pičovín, ktoré ju už načisto dorazia!!! S tým súvisí aj kríza v grécku (možné vystúpenie grécka von z eu a následný rozpad eu), ktorú majú na svedomí ussácke banky, ktoré dostali grékov podvodom do eu, potom ich zadĺžili až po uši (to vyhovovalo okrem iných aj "nevinným" nemcom, lebo mohli vyvážať svoje sračky von, lebo sa ich banky a korporácie mohli na grékoch pekne nabaliť a potom až po uši zadĺžených a zúfalých grékov aj zalacno zprivatizovať/vyrabovať), aby opäť podkúrili eu, poničili ju, prípadne ju rozbili, pretože ussákom vyhovuje rozdelená eu ako ich konkurent viac!!! Ale zdá sa, že cipras je len obyčajná bábka v moci globálnych elít (rotšild), ktoré si neprajú rozpad eu (pre nich je to protiváha k ussa), aby len "huste" hrozil o vystúpení, ale z eu beztak len tak rýchlo nevystúpi, čo ussáčkov musí asi pekne serinkať + aj možná spolupráca s Ruskom, ktorú môže ovšem cipras tiež len predstierať!!! issraelcom, respektíve niektorým vysokopostaveným a zasväteným rabínom (judaistickým úrovniam globálnej hierarchie moci) zase možno vyhovuje scenár genocídy bielej rasy v eu a plánujú vytvoriť z eu islamský kalifát, respektíve vygradovať tamojšiu situáciu až do nacistických tendencií, ktorá by smerovala ku vzniku vojny medzi západnou/"kresťanskou" civilizáciou a islamskou civilizáciou, z čoho by zase judaisti mohli profitovať, napríklad získať aj nejaké územia v konflikte a vyhladiť svojich úhlavných arabských nepriateľov ako napríklad Irán a podobne!!! Je to pekne domotané!!! Proste každá úroveň hierarchie moci má svoje záujmy!!! eu/nemci sú konkurencia pre ussa a oni potrebujú vyvážať, kedže nemecká ekonomika je tak idiotsky a extrémne vychýlená len na jednu pro-exportnú stranu (keby rozumne a demograficky plánovali jak japonci a nenechali všetko len na ponuku-dopyt, trh a "klausovu ruku", tak sa im to nestane) a preto pravdepodobne ttip a spol pod tlakom príjmu!!! Potom možno záhadne z ničoho nič prestanú aj imigranti prúdiť v húfoch do eu!!! No eu sa aj tak pravdepodobne rozpadne, kedže ussa to viac vyhovuje, kedže takto sa môžu ľahšie dohodnúť s každým samostatne, kedže cez spoločnú eu (právo veta každej krajiny) sa im to asi moc nedarí!!! globálnemu prediktorovi/globálnym elitám, ktoré pracujú na odstavení ussa z postu svetového četníka zase vyhovuje viac eu pokope!!! ussáci vedia, že ich pax americana sa rúca a preto sa (ich korporácie/štátne elity) snažia udržať aspoň súčasný status quo veľmoci a urvať si, čo sa ešte len dá!!! O tom je aj tpp pre Aziu a vlastne všetko, čo sa v posledných rokoch na svete deje!!! Boj proti terorizmu, arabská jar, sýria, líbya, ukrajina, is, všetky mejdány po svete, teroristické útoky..., no proste všetko!!! Však si uvedomte, tým ussáckym kurvám ide o krk!!! Globálny prediktor ich potápa!!! Už skončili!!! A po nich sme na rade aj my "kresťanská" biela civilizácia v eu!!! eu je pre ussa konkurenciou a nie že, ako niektorí idioti na majne-stríme tvrdia, že ussa a eu sú "spojenci" a gentlemansky si konkurujú!!! Hahahaha!!! Takú fuňu!!! Tam na tej globálnej/trans-nacionálnej korporačnej úrovni je to boj na život a na smrť, vy debili!!! ussáci sa takisto snažia vytvoriť v Európe koridor, aby hospodársky a ekonomicky oddelili nemecko od Ruska!!! O tom sú aj sankcie!!! To môže vyhovovať jak lokálnym uss elitám, tak aj globálnym!!! Pre nich je tiež Rusko prekážka a najradšej by si ho rozkúskovali!!! Si uvedomte, že momentálne vo svete prebiehajú tuhé boje medzi štátnymi elitami ussa a globálnymi elitami, ktoré pôsobia všade po svete, aj priamo v ussa!!! Napríklad taký bombama vedome/nevedome pracuje pre globálne elity/gp, alebo aj bajden a zase taký rambo mekejn, chazarka nuland, rôzni iní judajčíci napojení na issrael, bušov klan, kokot čejný, niektoré banky a korporácie..., to sú zase štátne/lokálne/regionálne elity ussa, ktoré sa len snažia robiť nejakú pseudo geopolitiku namiesto najvyššej globálnej politiky, ktorej vôbec nerozumujú!!! Ono je v tom pekný mišung a je to dosť neprehľadné a myslím si, že sa to ani nedá presne určiť, kto za koho kope!!! Musíte si uvedomiť, že aj niektoré tie akože ussácke korporácie, čo broja za ttip, môžu patriť práve globálnym (akože ussáckym) elitám a oni len využívajú situáciu a vezú sa po tupom ussáckom establišmente, aby sa dostali na ďalšie trhy, alebo presadili svoje psychopatické plány!!! Proste len využívajú situáciu ako špinavé špiny!!! Každý si chce čo najviac urvať pre seba a presadiť si svoju agendu a plány!!! To je proste dôsledok buržoázne-liberálnej ideológie, ktorá započala koncom 17. storočia heslom: "sloboda, rovnosť, bratstvo"!!! Potom k tomu pribudlo aj heslo ako konzum, alebo liberalizmus v mnohorakých podobách a spol!!! ussáci zdá sa, že po 119 odštartovali skôr než chcel globálny prediktor, scenár tzv. "svetového kalifátu", to znamená potenciálna možnosť vzniku vojny medzi "kresťanskou" civilizáciou (Európa, Rusko), aj Čínou (tam sú tiež nejakí moslimovia) a islamskou civilizáciou, ktorá by im pomohla preformátovať svet a udržať si nad ním hegemóniu!!! Preto ussa potrebuje lokálnu/globálnu vojnu ako soľ, kde by zase druhí za nich bojovali a oni z toho bez šrámu ťažili a preto sa tak posledné roky všade vo svete vehementne snažia rozpútavať ohniská konfliktov, kde sa len dá a hlavne v arabskom regióne!!! Do tohoto vzorca patrí aj ukrajina!!! Scenár "svetového kalifátu", ale teraz bude pravdepodobne globálnym prediktorom na čas odložený (možno nahradený niečim iným), pretože ide na ruku až moc dobre ussa!!! Oni totiť vojnu potrebujú ako soľ!!! Globálnemu prediktorovi by vojna medzi západom a Arabmi celkom aj pasovala, pretože pre ich biblický projekt globalizácie je koránický islam (pôvodný historicky nez/de/formovaný, ktorý odmieta úrok ako Boží hriech, židov ako vyvolencov a davo-elitárnu otrokársku spoločnosť) s Arabmi hrozbou, možnou globalizačnou alternatívou, či sa to niekomu páči, alebo nie!!! Vojna by ho mohla zničila aj s Arabmi (alebo ich aspoň poriadne zdecimovať, čo by pomohlo aj čiastočne vyriešiť ďalší bod globálneho plánu elít a to depopuláciu ľudstva), alebo aspoň koránický islam dostať do pozície národného socializmu/nacizmu a tak ho naveky zdiskreditovať a zakázať a nahradiť nejakým typom šariátu - t.j. zdeformovaným islamom, naočkaovaným potrebnými defektnými informáciami, respektívne defektným dogmatickým učením, ktoré by islam odzbrojili, čo by globálnemu prediktorovi vyhovovalo!!! Tieš si uvedomte, že gp rieši už dlhodobo demontáž buržoázne-liberálnej kultúry, respektíve liberálneho kapitalizmu, ako dlhodobo neudržateľného zhubného systému v uzavretej biosfére Zeme, ktorý s matematicky presnou istotou smeruje ku globálnej biosférnej a ekologickej katastrofe!!! Tiež je dôvodom permanentného sociálneho pnutia, korupcie, klientelizmu a všetkých tých západných mňamiek "kresťanskej" kultúry!!! Totok im už dnes nevyhovuje!!! Samozrejme, že nerobia to pre nás, ale pre seba a svoje egoistické záujmy, kedže si aj uvedomujú, že prípadná ekologická katastrofa a iné problémy by sa dotkla aj ich a mohlo by to znamenať z ich pohľadu aj stratu riadenia globalizácie ako objektívneho procesu, ktorý chcú zavŕšiť svetovládou!!! Pravdepodobne sa bude jednať o nejakú vedecko-technickú krypto totalitu s virtuálnou zábavou, očipovaním, bezhotovostnou menou, čítaním myšlienok, kontrolou mysle, drogami, masmediálnym otroctvom, sledovaním a podobnými sci-fi "mňamkami"!!! Medzi pokusy v minulosti na odstavenie kapitalizmu patrila aj ideológia marxizmu - t.j. pseudo-"komunizmu", ktorá avšak nevyšla, pretože trockého plán na permanenentnú celosvetovú "socialistickú" revolúciu aj vďaka Stalinovi, nevyšiel!!! Nevyšiel ani následný pokus o konvergenciu západného kapitalizmu a východného "komunizmu"!!! Potom začali vo svete riadiť neokoni!!! Pôvodne sa mala globalizácia zakončiť ovládnutím celého sveta s využitím ussa ako svetového četníka, keď by sa nakoniec aj z ussa stala len priemerná veľmoc, ale niečo sa zvrtlo a dnes sú indície o tom, že ussa je gp potápané!!! Nikto nevie prečo!!! Rozkol medzi dvoma krídlami gp, zmena plánu, prirodzený koniec životnosti ussa ako výkonnej moci, moci globálnej...!!! Možno to len patrí k plánu demontovať globálny kapitalizmus a ussa je predsa jeho hlavnou výveskou!!! Potom príde na rad postupné zničenie eu podľa mňa cez bujarý fašistický liberalizmus, pretože nevidím inú možnosť, ako by gp demontoval svetový kapitalizmus!!! Musí predsa zničiť jeho hlavné buržoázne-liberálne civilizácie/kultúry!!! No ale možno to pôjde nejako evolučne postupným demontovaním, presviedčaním, podprahovým programovaní, "náhodnými" okolnosťami a udalosťami cez fabiánsky "socializmus", globálne otepľovanie, alebo iné strašiak metódy...!!! Problém je tu v eu, že naša kultúra bola naočkovaná tými zhubnými "demokratickými", politicky-korektnými, neo-liberálnymi a neo-marxistickými stereotypmi, to znamená, že sme boli "od-zubení" a preto dnes nevieme, ako z tejto brindy von!!! Za starých časov by to proste sem nikto nevpustil, alebo následne repatrioval von nazad, odkiaľ prišli a bol by pokoj!!! Samozrejme, že ľudia z eu nie sú až takí sprostí a do niečoho to nakoniec vygraduje!!! Len čím dlhšie to bude trvať, tým horšie pre nás a bude sa to horšie odstraňovať!!! Riešenie pre nás Slovákov a Čechov je dnes iba jedno!!! (Drbnutí západniari ma nezaujímajú!!! Tí čo si za tú koloniálnu dobu navarili, nech si aj vyžerú!!!) Zvoliť si v nasledovných voľbách pronárodnú vládu!!! Síce to môže niekomu vyhovovať a hrať do karát, pretože by sa to mohlo zvrhnúť na nejakú nacionalistickú/nacistickú totalitu (s čím v eu môže chladnokrvne kalkulovať), ale my inú šancu na našu záchranu beztak nemáme, ale musíme sa za každú cenu vyhnúť nacizmu a občianskej vojne s negrami, prípadne vojne s islamskou civilizáciou!!! Ľudia musia proste tiež výjsť do ulíc a povedať súčasným politikom, čo si prajú!!! Revolúciu by som moc nerobil, pretože to môže ešte viac destabilizovať štát a situáciu, čo môže zase viac vyhovovať utečencom!!! To by tá revolúcia musela byť rýchla a hneď by musel prísť niekto, čo bude vedieť, čo a ako má urobiť!!! Ale nemyslím si, že sú tu na to nejaké dostatočne rozumné kádre!!! Môžme už dnes vystúpiť z eu, ale potom musíme aj z nato, kedže odtiaľ nás asi automaticky vykopnú!!! Problém je, že naša obranyschopnosť a armáda bola totálne zlikvidovaná práve vstupom do nato, čo bol jednoducho zámer!!! nato je odzbrojovací mechanizmus ussa pre ich "spojencov"/konkurentov!!! Najlepšie by bolo, znova spojiť obe republiky - českú a slovenskú dokopy, potom zatiaľ zostať v eu aj nato, ďalej proste ignorovať nariadenia o kvótach a ďalších pičovinách z eu, začať si presadzovať vlastnú pronárodnú politiku, ekonomiku a hospodárstvo (vyrábať si sami pre seba jak za "socializmu", to znamená rozumne plánovať podľa reálnych demografických potrieb obyvateľstva a nie fiktívnych údajných potrieb zvráteného trhu!!), súbežne postupne budovať obranyschopnú armádu a potom nakoniec dovi dopo eu aj nato!!! Inak to nevidím!!! Takže poďme do ulíc ľudia a štrajkujme, nech všetky tie zasrané poplatné kolaborantské ngo a majne-strímen masmédiá vidia, čo si ľud praje a nech už konečne zavrú tie svoje zradcovské huby!!!

Historická nevyhnutnosť Česko-Slovenskej krvavej revolúcie - A čo po nej - Toto je tá prednáška!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=fyUlDz_PD2c

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/bezurocna-ekonomika-alternativa-k....

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/globalny-prediktor-konceptualna-mo...

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/europa.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/koranicky-islam.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/fico-prochazka-matovic.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/manevrovaci-priestor-politikov.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/slovaci-slovania-maju-na-com-stava...

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/slobodo-murari.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/otvorena-spolocnost.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/trh-zisk-ako-dominanta-zivota.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/05/globalizacia-je-proces-objektivny....

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/05/koncepcia-socialnej-bezpecnosti.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-prediktor-koncepcia-socia...