qedstar

komentáre

qedstar

Ešte je srandovné, a tiež pozoruhodné, ako všetci uplatení robia ťažké brzdy. S nimi nikdy diskusia neodsýpa, iba to drhne. Samozrejme naschvál.

qedstar

Najhorší pisateľ je však ten, s ktorým sa nedá ani súhlasiť, ani mu oponovať, lebo naozaj nikto nevie ani odhadnúť, o čom píše.

Čiže si platený. No meaning.

qedstar

Je pozoruhodné a poľutovaniahodné, ako každý britký pisateľ obhajuje Dominanciu.

qedstar

Tieto frázy a podpisové akcie fungujú na ovce preto, že väčšina z nich nikdy nepocítila úprimnú nenávisť. Na takýchto ľudí je márne argumentovať argumentami. Kto nikdy nenenávidel, tomu treba čiernych, aby dostal k tej nenávisti dôvod, a potom sa ho treba pýtať; nie predtým. Ovce ako také nemajú vôbec čo kecať do vedenia, a teda pospisová akcia na získanie "priazne verejnosti" je strelou vedľa.

Je hudbou ďalekej budúcnosti, že všetko bude inak. Ale v prítomnosti môžu iba jednotlivci hodnotiť veci správne; žiadna grupa sa nevytvorí. Preto je normálne, ak ste so svojim názorom a so svojou nenávisťou sám.

qedstar

Teda emma, K+

qedstar

Kde sa dáva lajk? Nerád poklonkujem, väčšinou preto, že neni čomu, a informačná hodnota takého príspevku je nulová. Lajky by sa hodili. Máš 2 lajky za tejto príspevok.

Lebo si to napísal presne tak, ako to ja vnímam, len som to nevedel translejtovať do slovenčiny, ale ostalo to steganograficky zakryté v mojej neurónovej sieti.

Rusko nie je pre nás. Smutné je, že oni tam majú systém, aký sa im hodí, ale my tu nemáme systém dobrý pre nás. Číňania sú takí trošku pripečení a asi aj sami tušia, že nemôžu robiť široké ramená. Celkom aj pochybujem, že ich civilizácia to niekam dotiahne pri tomto malomyseľnom prístupe. Ale stále lepšie než fašistický západ.

Keď už sme pri tom (ale to odbočujem od témy), tak rozdiel medzi obyčajnou buzeráciou a fašizmom je práve v tom, že fašisti používajú na buzeráciu svoju vysokú technickú vyspelosť. Čiže tam dochádza k určitému, dosť nechutnému faktu, že technika, ktorá má slúžiť ľuďom, je nakoniec použitá na ich ovládanie. A dáva to tomu predtým nepoznanú príchuť. Takú ... fašistickú.

qedstar

Poznáš tie typy tiež?

qedstar

Pridám aj pár svojich poznámok pod čiarou:

Medzi takýmito hovnami som vyrastal (jedná sa o temných primitívov, ktorí majú síce bielu pleť, ale chovanie čisto čierne). Jedná sa, ako som už mnohokrát spomínal, o nesväté duše z pekla, nie z neba. Sranda ale je, že naše biele, posraté ovce nič proti tomu nikdy neurobia. Čierni im vládnu a čiernych poslúchajú - ako ovce. A sranda je, že tomuto menejcennému odpadu sa posledných pár tisíc rokov darí ovládať bielych. A že si môžu myslieť, že majú vôbec nejakú šancu. A naše ovce im len cálujú ich skvelý život na svoj účet na daniach. Ach, tie ovce. Temní hrachori by zo Zeme mali zmiznúť, ovce! Nie vám vládnuť, ovce!

Doporučujem ovciam prečítať článok až do konca. Normálny človek (nemusí to byť ani Árijec) žiadneho čierneho nebude tolerovať. Menejcennosť našej rasy je zrejmá. Svoj osud si zaslúžite a čím viac budete vy biele ovce trpieť, tým lepšie. To za to, že ste sa nepostavili proti čiernym. Ovce.

Čo sa čiernych týka, o tých netreba hovoriť. Tých treba len zmizíkovať z povrchu zemského. Ako Morgul Blade.

Zdá sa, že černosi nemajú absolútne žiaden zmysel pre romantiku. Pojem zaľúbiť sa je pre nich neznámy. Čo spája muža a ženu je sex a nič iné. Samozrejme sa nájdu aj bieli podobne degenerovaní ale všeobecne sú bieli schopní naozajstnej oddanosti a mäkkosti citov. Tieto emócie absolútne chýbajú černochom, hlavne chlapcom.

No, prečo som "to" asi pomenoval "hrachor"?

Čo o nich vieme, je, že všade, kde sa objavili, mizli naši ľudia po tisícoch. (Steiner)

Občas pridávajú aj otravy do jedál (viz rôzne shocky, koka-koly, sladkosti, instantné kávy a iné). Asi nebude dlho trvať, kým to bude všade. Ale toto je len jeden z ich mnohých pokusov ako vykántriť kvázi-bielu rasu (lebo pravá biela rasa by si toto nikdy nenechala so sebou robiť).

Zásadný rozdiel medzi prototypom bielej rasy - Árijcom - a dnešhou kvázi-bielou rasou je v reakcii na čiernu rasu. Biela rasa sa Árijskou musí ešte len stať. Lebo teraz ňou nie je. V tom spočíva aj nepochopenie mnohých obrancov bielej rasy (napr. Scott Roberts, Harold Covington), že si nevedia uvedomiť, že my ešte nie sme biela rasa. Ak tento boj bude vedený úboho, ako bol vedený doteraz, tak sa môže stať aj to, že pokiaľ tu nebešťania novú Árijskú rasu nevysadia, tak tá súčasná biela rasa zanikne zmiešaním a vznikne uniformná hnedá rasa (čo bol zrejmý zmysel dovážania černochov do ameriky a teraz aj do Európy).

Jedna vec je samozrejme duša, druhá telo, a tieto temné duše sa dosť radi inkarnujú do tiel s čiernou farbou pleti. To ale neznamená, že kopec bielych v skutočnosti bielymi vôbec nie je. Rozdiel medzi čiernou a bielou dušou je tak zásadný, že sú úplne neporovnateľné, lebo vychádzajú z absolútne nekompatibilných východzích predpokladov.

Je nemožné ich prinútiť aby sa starali o niečo, alebo chápali niečo také abstraktné ako demokratické občianstvo alebo vlastnícke práva [nečakane - viz chápanie vlastníckych práv v západnej Ukrajine - proste je jedno, do ktorého domu strelím]. Nedovidia si od vlastného nosa ďalej, jediné čo si uvedomujú je, že vy žijete vo veľkom dome a ony v malom.

Za všetko môže čas (= závisť).

A čo tak čierni chlapci a biele dievčatá? Nikto o tom nehovorí, ale je do očí bijúce to, že černosi sú posadnutí bielymi dievčatami.

Nuž, títo hrachori sú priťahovaní peknými vecami (pričom biela árijská žena je prototypom krásy). A ako vieme, chcú všetko zničiť. Dalo by sa s istým obmedzením povedať, že celú túto vec (vládnutie Zemeguli) robia len pre naše ženy. Jednou z ich mnohých agénd je ukradnúť nám naše ženy. Samozrejme, naši "muži" sú také srágory, že si svoje ženy nevedia obrániť, a tým pádom ani udržať. Je samozrejmé, že naše najkrajšie ženy spia s nimi, a nie s nami. Lebo ako vieme, žena sa pridá vždy k tomu najsilnejšiemu.

qedstar

Skvelý článok. Možno by sa hodil v súčasnej demokríze na titulku.

qedstar

Na rozdiel od priemerného antisemitu verím v to, že aj žid môže byť dobrý. I keď rozoznať ich je ťažké, lebo židia sú majstri maskovania sa, ale podľa mňa musia existovať aj dobrí židia.

qedstar

Sloven, ty si iný tvrďák :).

qedstar

Úplne sa odviazať od židov asi nepôjde, ale o tom to ani neni - je to o internej morálke priemerného človeka, a tá sa v Číne zvyšuje. Nedávno som sa dozvedel od jedného anglicky hovoriaceho rečínka, že celý priemysel - zariadenia a pod - boli potajme prevezené z USA do Číny. Je teda jasné, kam sa uberá kultúrny vývoj/pokrok.

qedstar

Ľubov, ty budeš asi nasadená, ale skúsim uveriť tomu, že benediktíni vznikli kôli exorcizmu. Ono by to dávalo totiž zmysel. Je to určite lepší prístup než pálenie bosoriek (lebo však vieme, že diabol sa dá vyhnať aj tak). Je lepšie, keď s diablom bojuje mních a nenúti bojovať s démonom úbohú obeť tým, že ju mučí...

qedstar

Norman, a ja som bol v tom, že si obrátil kormidlo a stal sa z teba znova čestný človek. Och, ako vedľa som bol (a nie som žiadne prasiatko :). K svojej osobe sa väčšinou nevyjadrujem, ale moja situácia by bola podľa vašich merítok vážna ak nie 30, tak určite najmenej posledných 17 rokov. Čiže je to skôr chronické a ja to beriem za normál. Bol by som však rád, keby aj ostatní klesli na moju úroveň. Tebe to však neprajem, ty si to nezaslúžiš aj napriek svojim omylom. Uvidíme, ako sa nadhľad (ej veru, mám nadhľad nad nadhľadom) bude ďalej vyvíjať - či pôjde smerom k zapredanosti a lži, alebo či sa pokúsi ostať čisty :)). Prajem veľa morálky.

qedstar

Ľudia robia kontrakt so zlom z (amorálne) egoistických dôvodov, aby mohli sami žiť na úkor druhých. Ľudia sú sebastrední a berú svoje šťastie príliš vážne na to, aby sa dobrovoľne postavili do nasledovnej situácie: buď sa politická situácia v mojom štáte vyrieši, alebo nebudem mať deti. Z nadhľadu je takéto rozhodnutie veľmi racionálne: vziať kríž na seba a neprehadzovať ho na svoje deti tým, že svoje nešťastie "odtlačím" do ďalšej generácie, aby som si sám mohol trochu užiť.

Preto mnísi, pokiaľ je pri moci starý (~10000 rokov) svetový rád, sa chovali najmenej egoisticky (čiže najracionálnejšie). Dali si západku: nedovolia systému, aby znásilnil ich slobodnú vôľu nekonať zlo a postavili sa ako štít medzi neviditeľný svetový rád a ľudí na Zemi. A žiadny z nich NWO neporazil. NWO to vždy vyhralo. Čo nás núti sa zamyslieť, či by sme aj dnes nemohli obnoviť čestné mníšske rády a prestať skratkovito (a hlúpo) riešiť odvekú politickú situáciu na Zemi neúčinným spôsobom.

Skratkovitosť pri riešení celospoločenskej situácie sa prejavuje tým, že dotyčný sa neobetuje. Resp. tým, že niekto chce riešiť celospoločenský problém, ale len za podmienky, že sa jeho životný štandard nijak nezmení. To je výrazne hlúpy spôsob, lebo akékoľvek riešenie celospoločenského problému ide do nákladov, a väčšina akosi nemá mentálnu výbavu na pochopenie tejto jednoduchej, triviálnej veci. Chceli by niečo za nič, ale za nič dostanú len - nič.

Ovce ostávajú hluché a slepé k tým, ktorí ponúkajú reálne riešenia: sebaobetovanie sa ich samých - ovcí, aby na jednej strane uľahčili budúcej generácii, z čoho v tomto živote nebudú nič mať, a na druhej strane aby v budúcom živote neboli také úbohé ovce, ako v tomto živote.

Typický znak ovce je, že sa nestáva ničím lepším. Ovca je statická, nehnuteľná. Ovca ostáva ovcou, ostáva pevne zabetónovaná na tom mieste, kde sa narodila, a nerada sa hýbe ani o milimeter. Môžeš ju tlačiť koľko chceš, ovcou nepohneš.

Preto je potrebný na Zemi diabol, aby donútil ovce duchovne sa vyvíjať. Diabol to robí tak, že pritlačí ovci na riť rozpálené železo, a to už ovca môže byť jeblá ako chce, vždy ju to nejak rozhýbe, aj keď pri tom nepríjemne bečí a prdí. Jemnejšia verzia tohto pritlačenia môže byť práca, drsnejšia napr. gulag alebo mučiareň.

Keď však príde mudrc poučovať ovcu o tom, že to bolo to najlepšie, čo sa jej mohlo stať, tak ovca stále nechápe - a to preto, že ešte sa nepohla dopredu o dosť veľa krokov, ale iba o pár. Tu treba znova počkať na diabla, aby donútil ovce pracovať, teda hýbať sa dopredu.

Toto je učenie zasvätencov. Možno preto väčšina ľudí prejavuje o pravé učenie pravých zasvätencov pramalý záujem, ako kedysi správne napísal istý Doktor.

Toto je "pesnička" ovcí. Sú aj iné pesničky, iných ľudí, trochu iného charakteru. Ale o tom inokedy.

========================================
EDIT:

Celý osud obyvateľov Zemegule je determinovaný hlavne mučením. Existuje, povedzme, z istých karmických predpokladov, určité, pre Zem celkom presne spočítateľné množstvo mučenia, ktoré si obyvatelia Zemegule musia vyžrať. Neexistuje spôsob, ako sa tejto hore mučenia, tomuto dlhu, vyhnúť. Všetko je to teda o schéme, o spôsobe rozdeľovania utrpenia; o tom, kto si koľko odtrpí zo spoločného koláča.

To sú tie iné pesničky. Lebo napr. ja nesúhlasím s tým, ako mučenie rozdeľuje diabol. On to totiž robí tak, že vždy necháva trpieť tých najnižšie postavených. Takže napr. trpia krajiny tretieho sveta, ale už nie Slovensko. A ja som práve chcel, aby aj tieto "vysoko postavené ovce" - Slováci - v mojom okolí trpeli. Chcel som, aby si aj tieto vegetujúce ovce trošku potancovali.

Tak som sa musel obetovať sám, a tým narušiť diablovu schému obetovania oviec Zemegule. Podarilo sa, čiastočne a nedostatočne, ale zjavne. Aj naše ovce už trpia, a ja som spokojný. Trpí, samozrejme, aj diabol, pretože sa tým, že sa sám obetuje, snaží pokaziť moju schému rozdeľovania utrpiena a prehodiť ju zase na svoju. Ale ja sa obetujem viac, on na mňa nemá, a preto mučenie konečne "odsýpa" aj v týchto geografických končinách.

Mojim cieľom bolo, aby sa stredno-východná Európa zahrala na svätú platičku karmických dlhov ľudstva. Chcem, aby my sme boli to miesto, na ktorom sa diabol najviac vyřádí, a aby sme tým odľahčili bremeno iným národom, napr. Rusom, u ktorých nechcem, aby toľko chudáci platili. Stredná a východná Európa bude obetovaná, aby Rusko mohlo prežiť.

qedstar

Drístom som to nazval predovšetkým preto, že ak niekto začne šermovať marxizmom (aj keď sa k nemu stavia negatívne), tak sa snaží len udrieť na emócie a nie na rozum :)). A tie genetické návrhy sú od cesty, lebo ako vieme, pokiaľ bolo NWO pri kormidle, vždy sa všetko zvrhlo na zlé... Najskôr treba začať nudnými politickými problémami, trochu zmenšiť štát a zabrániť návratu do predošlého stavu neodstrániteľnou západkou, atp.

qedstar

True Štúr. Už dourážali, koho mohli, a neostal nedotknutý ani true Slovák. Anglicizmy v slovenčine znižujú oficiálnosť a formálnosť textu, čím chceme vlastne povedať, že Štúr bol neformálny lajdák, šašo, a teda ho uraziť. Slovko "true" sa pre niekoho, kto sa usiloval o spisovnú *slovenčinu*, nehodí. Navyše, Štúr nebol až taký lžibijec resp. pravdoláskar ako napr. Chalupka. Správna cesta je podľa mňa jazykovo uzavrieť sa pred drbnutými vplyvmi zo zámoria (a z iného sveta). Nedovoliť žiadny multi-languvič, analógiu multikultúry mnohých farieb a nenechať si vziať možnosť niekomu zaťať tipec po slovensky. Ďalší pohľad, ktorý ponúka vysvetlenie, prečo dourážali aj Štúra, je že chcú eliminovať všetky pro-národné postavy, aby bola uľahčená cesta multi-kulturalizmu, teda k zmiešaniu všetkých kultúr do jednej amorfnej šedej masy.

qedstar

Tu broja za dobrú vec vždy hlavne prostí ľudia. Možno preto, že nemajú čo predať. Zapredávanie sa vnímam ako majoritný problém a vodu na mlyn NWO. Ale keď sa človek, ktorý sa rozhoduje, či sa ide zapredať, obzrie na tie ostatné ovce, ktoré mu nijak nechcú pomôcť s bojom, tak to vyžaduje zvlášne okolnosti, aby sa nezapredal. Sú tu ovce, ktoré nič nezavážia, a pár ľudí, ktorí niečo zavážia, tak tých pár ľudí tieto ovce svojou ľahostajnosťou tak naserú, že väčšina sa zapredá. A ak sa niekto aj nezapredá, tak ovca mu nepomôže a nepomôže, pretože ovce myslia len na seba, a nie sú zapredané LEN preto, že nemajú čo predať! Čiže celkovo, ak potenciál budeme chvíľu považovať za aktuál, tak je tu minimálne 90% zapredancov. Možno ostalo len povestných 144 tisíc nezapredaných :). No a preto NWO kvitne a pravda dochne. Lebo všetci ovce. Aj my (a vy) tu kričíte klaksónom možno nadarmo. Však pre koho? Pre tie potenciálne zapredávajúce sa ovce, či pre tých, ktorí sa už zapredali? Či pre tých, ktorí sa nezapredali (a mohli!), a vôbec to vaše kričanie nepotrebujú? Tak pre aké publikum to vlastne robíte? A ja?

qedstar

Dríst. Za prvé, ak niekto začne šermovať politickými pojmami, tak je automaticky blbec. Za druhé, genetika ľudstva Zeme je dávno za bodom návratu a ľudstvo už nikdy nedosiahne svoj plný potenciál, najskôr asi kôli lžiam priamo na úrovni genetiky, ktoré dostal do vienka od Morgotha.

qedstar

Kto sa obetuje a privlastní si absolútnu moc, s ktorou bude možné vyriešiť tieto problémy? :D

qedstar

Ono je to hlavne psychologizujúce, to KSB. Snaží sa to dotknúť "duše človeka", ale nesprávnym spôsobom. Typický výtvor asuras (oni sú presne takí).

qedstar

Buheh je príliš inteligentný na to, aby nechápal, že DVTR je čistá lož :). Zvyšné odvodenia logickej reťaze si inteligentní na tomto fóre spravia sami... :).

qedstar

DVTR je iný paskvil, rovnako ako CC sám.

qedstar

Ja by som tým prieskumom verejnej mienky neveril. Len znížili popularitu, aby sa hneď neprišlo na to, že celý prieskum je fake.

qedstar

Veľmi akurátny článok, norman. Zlepšil si si u mňa karmu z bezoctného na celkom čestného človeka.

qedstar

Môže byť. Za cudzie peniaze sa ľahko robí hrdina.

qedstar

Budeme aj my jedného dňa trénovať takýto aktivizmus :).

qedstar

Ale netrep. Isteže sa tomu dalo zabrániť v zárodku, len nikto nemal záujem. Preto sa tomu nezabránilo v zárodku. Mukli si za to môžu sami. Od***točili si svoje, a teraz môže prísť akože záchrana, keď už vedia, že majú riešiť veci v zárodku. Ale šíky nebeských anjelov zatiaľ zostávajú kľudné a nepripravujú sa na žiadnu ofenzívu.

qedstar

Je mi ich ľúto. Takto pokaziť dobre pripravený plán na ovládnutie sveta. Nič z našich snov nebude... :(((.

qedstar

"nemajme ilúzie" ==> Zdieľam tvoje obavy, buheh. Musíme sa preto vytvralo snažiť, aby sa obavy nestali skutočnosťou... :). Chyba vo vedení je v tejto situácii neprípustná :). Zdravím, buheh :).

"No nech len obrezaní zmrdi bedákajú, nech skuvíňajú ako smradľaví kojoti, čím viac, tým lepšie!" ==> Ale no tak, buheh, toľko optimizmu? Nepísal si vyššie, že sa máme krotiť? Vieš ako zomiera rojko: zasmeje sa, rozskáče sa od radosti, a je po ňom. Takže ty teraz robíš victory dance. Za koho?

Šáríju nazývaš darebáctvom? Hm... Koľko mužov aj u nás by to bralo, keby konečne nemuseli byť otroci svojich manželiek, ale bolo by to naopak... :).

qedstar

Tí sa museli naallahovať ... :).

qedstar

Ti dali, Rudo... Po hlave kutáčom jedine tak ich treba. Slovo už nič neporieši, tu ich treba poriadne vyflieskať. Bejzbolky, guľomety, najnovšie aj Grady. Všetko nám pomôže.

qedstar

Keby si chcel moje osobné rýmy, ktoré ti majú ukázať cestu, napíš. Nie som z pohľadu celozemského žiadna významná osoba, ale niečo viem, i keď málo. Lepšie málo pravdy než veľa lží. Odpoveď na otázky sa volá pravda a jej dôsledky.

qedstar

Čo ma prejde? A jaže som už konečne našiel nejakú ovcu. Lebo všade sa hovorí, že ich je veľa, len keď idem po ulici, tak sa nikto nehlási.

qedstar

Super. Ťap, ťap, ťapkám ovcu po kožúšku :).

qedstar

Všetci ste "zapadli", to áno. Ovca nevie prijať to poníženie, že niekto nezapadol.

qedstar

Pretože si zlý. Preto ťa urážam. "Čím viac ľudí ponížim, tým viac seba povýšim." je tvoja mantra, nie moja. "Ja som naozaj veril, že ten parný valec ustúpi" je tvoja mantra, nie moja. Na mojom hrobe bude napísané: vytrieskal tu každú kurvu, včetne normana.

qedstar

Ak mi dovolíš v nasledujúcich príspevkoch Ťa urážať, drahý noman, tak mi dovoľ povedať Ti, čo si naozaj myslím: ty by si si nezaslúžil ani papierový pamätník :).

qedstar

Norman nám definitívne padol.

qedstar

Paradoxne súhlasím. Dvaja králi v jednom Mordore, to by fakt nešlo. (Mordor = rozumej Zem).

qedstar

Buheh, čo sa stalo, že si nám ukázal toľko úprimnosti? Celkom pravdivý príspevok.

qedstar

Ad originálny citát: to je skvelé. Videli ste niekedy niekoho nahnevaného tu? Tuná sa ľudia nevedia ani nahnevať... samí no-mani.

"Keď som bol pred tromi rokmi na severe Ruska, zarazil ma jeden jav: všetci muži chodili v maskáčoch, boli nakrátko ostrihaní a tvárili sa nahnevane. Nebolo možné rozoznať policajta od mafiána a koniec koncov to aj tak nemalo zmysel: zo všetkých šiel rovnaký strach. Mal som pocit, že stačí jeden chybný krok, pohľad či gesto a stanem sa terčom nahromadenej agresivity bez šance na obranu."

qedstar

Jeden citát z Blejda (dúfam, že nevadí anglicky)

"Keď som bol pred troma rokmi v Izraeli, zarazil ma jeden jav: všetci muži chodili v maskáčoch boli nakrátko ostrihaní a tvárili sa nahnevane. Nebolo možné rozoznať policajta od mafiána a koniec koncov to aj tak nemalo zmysel: zo všetkých šiel rovnaký strach. Mal som pocit, že stačí jeden chybný krok, pohľad či gesto a stanem sa terčom nahromadenej agresivity bez šance na obranu."

-- I'll tell you what we are, sister. We're the top of the fuckin' food chain. The Blood God's coming, and after tonight you people are fuckin' history. He's a hurricane... an act of God. Anyone caught in his path will instantly be turned. Everyone you've ever known... everyone you've ever fucking loved. It won`t matter who's pureblood and who's not. How are you gonna cure the whole fuckin' world?

qedstar

Kokotina.

qedstar

Nemám rád toto tatíčkovanie z pozície autority. Nič mi to nedáva.

qedstar

Niekedy je dobré netrápiť sa s riešením problému, ktorý je na dotyčného príliš ťažký.

qedstar

Obával si sa veľmi správne.

qedstar

Čo chcete? Zbabelci, ktorí sa snažia svojho kráľa ojebať, nebudú odmenení. Treba ísť s pravdou von. Presnejšie povedané: trebalo včas. Teraz je už samozrejme neskoro. A preto všetci viete, ako to dopadne. Zvyčajne, keď niekto prehrá, tak padne na kolená, aby ho hneď neumučili. Nevypadá, že by naši ******* vedeli prehrávať. Ja tu nie som vaša kurva, ktorú môžte bezmedzne využívať a NEZAPLATIŤ. Dosrali ste aj to, čo ma ani nenapadlo, že môžete dosrať. A teraz, keď je už po funuse, máte tie GULE ma sem ísť urážať? Vám jebe?

Zaplatíte. A ak si myslíte, že ste už zaplatili, tak vás uisťujem, že toto bola len platba A. Príde ešte aj platba B.

Čo sa týka tej "pomoci", ktorú ste mi (dúfajme, že) naposledy ponúkali pred týždňom: ja nepotrebujem ani nehľadám žiadnu POMOC. Vy mi nemáte POMÁHAŤ, vy mi máte PLATIŤ SVOJ DLH VOČI MNE, a to by som preferoval KURVA rýchlo. A platiť sa bude mojim spôsobom, nie spôsobom, ktorý si zvolíte vy. Je to jasné?

qedstar

Hovorím, hovorím, ale nie vždy je na to najvhodnejší čas. Najvhodnejší čas na postup do vyšších levelov hry je napr. vojna alebo hladomor a iné patálie. Momentálne si tu všetci žijete ako prasce v žite, takže vaše šance na postup sú úplne nulové.

qedstar

Som rozmýšlal (zas), že miesto ovce a vlci by sme mohli používať skôr ovce a kozy.

Stránky