Tak sme sa dočkali. US vojaci zachraňujú detičky.

Aby americká propaganda zakryla hanbu toho obrazu, ako z Kábulu utekajú západné diplomatické zbory, vytiahla ten najhorší gýč.

Americký vojačik zachraňuje afgánske bábätko. Fňuk fňuk - a to v kedysi mienkotvornom a serióznom denníku Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ).

fnuk fnuk 

https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/menschen/bewegendes-foto-zeigt-...

 
No uznáte, môže byť taká armáda zlá? Môže prinášať smrť, masové vraždenie, despociu a teror?
 
A čo myslíte - nakoľko vás mediálne mocní považujú za bytosti neschopné myslieť inak, ako emočnými gangliami? Ako by ste po tomto obrázku mohli chcieť, aby táto armáda odtiahla aj z vašej krajiny?
 
Našťastie, ako vidíte, toto sa nevzťahuje iba na Slovákov, ale je to zamerané na Nemcov, na všetkých obyvateľov anglosionistického sveta. Jeho mocní považujú svojich občanov za primitívne potkany reagujúce na prvú signálnu sústavu. Dieťa-matka-nekritizovateľné.
 
Ešte aj teraz sa viacerí vnútorne búrite proti tomu, že si z toho obrázku škaredo robím srandu, že ho označujem za odporný. Veď načo tak hejtovať, že?
 
Luko

... vlajky na pleci to je nórsky vojak (aj FAZ v tom má bordel).

Norman

je to proste vojak Západu pod americkým velením. Je jedno, akú má handričku na ramene a kde sa narodil, teraz patrí americkému imidžu, americkej akcii.

(teraz to píše aj Faz, že je to Nór, ale možno zmenili text, dopátrali "hrdinu" )

Dusanbe

Trochu mimo tému, ale dobré a odhadujem, že sa bude páčiť:
https://dedic.blog.pravda.sk/2021/08/20/nemecko/

nové