Somálčan zavraždil dvoch Nemcov. Bude to označené za terorizmus?

Polícia informovala, že pri utorkovom pobodaní na juhozápade Nemecka zahynuli dvaja ľudia a ďalší bol vážne zranený. Podozrivého útočníka zadržali.

Stalo sa to 18. októbra. Páchateľ je 25-ročný občan Somálska. Najprv z miesta činu ušiel a bol zadržaný neskôr v drogérii. Policajti pri tom použili strelné zbrane a bol vážne zranený, ale nie v ohrození života.

Obeťami vraha, ktorý zrejme jednal z rasových motívov, z nenávisti voči belochom, sú dvaja Nemci vo veku 20 a 35 rokov. Ťažko zranenou osobou je 27-ročný Nemec.

Mená obetí ani páchateľa neboli v súlade s nemeckými pravidlami ochrany osobných údajov uvedené.

Podobných, podľa všetkého rasovomotivovaných vrážd a zločinov všeobecne pribúda.

Podľa neoverených správ, naša prezidentka Čaputová nepôjde skučať do Európskeho paralamentu, aby sa všetkym bielym Nemcom v mene cudzincov ospravedlnila.  

Ema

Úplne čerstvá kampaň, ktorou nás prišla omráčiť Európska komisia

www.facebook.com/watch/?v=849795439762465

slaven1

Článok na Vzglade znie ako legalizácia faktu, že táto elitná jednotka zabijakov na okrajine už zabíja. Naši "spojenci" ich nepresunuli do rumunskej kasárne aby pozerali do steny.

Odkaz na niečo z odpojenej Európskej komisie môžem okašlať, nezaujíma ma (to nie je kritika teba, to je kritika úrovne riadenia idúceho z politbyra Eurozväzu). A ešte k tomu na americkom FB? Pod akým to je účtom, nejakým oficiálnym? Infantilné.

Toto má väčšiu silu https://youtu.be/ewKM2LL0cHQ

Norman

v pohode tu dávaj odporúčania na podľa teba zaujímavých rusov.
Lenže keď je video dlhé hodinu, skús napísať nejaký obsah. Lebo, kámoš, my všetci vieme, ako to chodí - niekde kliknem, chvíľu pozriem, 30 sekúnd, to je možno dobré - a už to hodím ako odporúčaný link. Bez obsahu (lebo ten nepoznám), bez titulkov (nech sa každý učí cudzie reči, že) a bez zľutovania (veď by to bol trest smrti tamto pozerať celú hodinu).

slaven1

Ja pridávam videá pre vodičov kamiónov :) aby si niečim skrátili dlhú cestu.

V skratke je tam posudok aktuálneho rozloženia síl:

- administratíva Bidena je odpísaná
- Republikánci idú vyhrať voľby do senátu
- útlm vojny s Ruskom zo strany USA
- rozvoj USA smerom na reindustrializáciu
- Turecko ide viesť vojnu s Gréckom o Cyprus - aby sa mohlo stať plynovým hubom potrebuje získať kontrolu všetkých južných alternatívnych (izraelských) rúr.
- Anglicko ide ľahnúť pod USA
- Eurozväz je plný neadekvátov, ktorí nielen, že nie sú schopný riešiť situáciu, ale ani len nemajú poňatia o reálne prebiehajúcich procesoch (Nejaký príbeh o delegácii z Nemecka, ktorá bola silno mimo)
- V západnej Európe budú vládnuť islamský teroristi lebo sú najspôsobnejšia zložka miestneho obyvateľstva + majú plno zbraní od USA doručených cez Ukrajinu

Vcelku ma prekvapilo, koľko si pamätám.

Truhlík

Gréci sa tiež nejako moc zapojili do vojny proti Rusku.
Takže Rusi ohlásili priame letecké spojenie pre turistov do Severocyperskej republiky (nikým neuznanej protureckej). To je posledná výstraha Ruska pred jej uznaním.
Nuž už to bude nielen rozkol tisícročný pravoslávnej cirkvi ruskej a konštantinopolskej vyvolanej ukrajinskými židmi ale aj rozkol rusko-grécky.
Hovorím, že toto je tretia svetová. Akú pravdu mali tí Nemci, ktorí Európsky úniu nazvali Europas Untergang.

slaven1

Keď riadenie štátu prebrala banka Goldman Sucks. Otázka je čo bude s horou Athos (je tam umiestnená knižnica Konštantínopolu).

Rusko-grécky rozkol nebude. Skôr bude táto vojna moderovaná Moskvou pre grécky národ očistná, keď sa zbaví zdegenerovanej elity (ide zmena elity v Grécku - opäť :-)

slaven1

"V prípade priamej konfrontácie s Ruskom by armáda USA dlho nevydržala. Američanom chýbajú skutočné bojové skúsenosti, všetci si pamätajú na nedávnu potupnú evakuáciu z Afganistanu," zdôraznil hovorca."

Niekde som počul dobrý výsmech zdroja sebavedomia podobných "elitných" jednotiek: "trénovali na mačiatkach"

http://nadhlad.com/content/usa-spustaju-dalsiu-fazu-konfliktu-na-ukrajine

Truhlík

Videl som video výpovedi ukrajinského zajatca o množstve amerických, anglických a poľských vojakov pri ofenzíve v Charkovskej oblasti.
Či to bol fakt alebo ruská propaganda (dezinformácia) neviem posúdiť.

ilusion

Neviem, v akom množstve, ale určite na Ukrajine sú. Videl som viacero videí s anglicky hovoriacimi vojakmi, napríklad, ako sa vytešovali z obsadenia Izjumu.

Truhlík

Žoldnieri sú jasní už dávno.
Tu ale ide o príslušníkov regulárnych armád.
Tiež je zaujímavá otázky obsluhy rôznych vojenský systémov (napríklad PVO), ktorá sa nedá vycvičiť za pár mesiacov.

Ema

Euroteliatka mixnuté hnedoidmi "VERIA v obnoviteľnú energiu" atď. A chcú mier, samozrejme, najlepšie svetový. To len tí iní mier nechcú.
Propaganda Európskej komisie sa dostala na úroveň Svedkov Jehovových a je to viditeľné hlavne v slabučkých štátoch ako Slovensko.

slaven1

Ako dôsledok svojej hrubej neadekvátnosti. Rusi Európe dávali šancu - Minsk 2 - no všetko šlo v duchu "keď chce boh niekoho potrestať, najskôr ho zbaví rozumu".

Toto euro nemôže vydržať.

slaven1

https://standard.sk/266478/holandsko-pripravuje-krizovy-plan-pre-pripad-...

Takže aj v Holandsku si uvedomujú, že Euro končí. Treba sa zbaviť euráčov na účte skôr ako bude neskoro. Treba ich previesť buď na ruble (nedá sa) alebo doláre (a sme doma prečo USA/UK financovali medzi rokmi 2013 - 2022 teroristický režim na Ukrajine - biznis plán ako okradnúť Europu)

slaven1

od Anglo-holanských vojen https://en.wikipedia.org/wiki/Anglo-Dutch_Wars

Briti si želajú zostaviť vlastnú valutovú zónu rozkladajú euro po línii svojej agentúry. Na druhej strane aj Taliani sa chystajú vyjsť z eurozóny..

Po čo som však prišiel. Aha, Extraplus objavili koleso:

https://t.me/s/extraplus_sk/1500
https://www.extraplus.sk/clanok/mame-piatu-koloniu