Stručný zoznam zločinov vlád I. Matoviča a E. Hegera

Na webe som natrafil na tento zoznam zločinov vlády Matovoča a Hegera. Celkom vhodný. Tak to tu odkladám.

- absolútne hlúpym nápadom počas pandémie koncentrovali ľudí miesto toho, aby ich od seba izolovali, zabili tak tisíce našich spoluobčanov
- nariadením vlády bola ľudom, ktorí ochoreli na Covid, odopretá lekárska starostlivosť ... ďalšie tisíce mŕtvych

- tým, že zahltili kapacitne nemocnice, spôsobil smrť ďalším možno až 7 tisíc ľudí, ktorí zomreli na iné diagnózy a nemali Covid

- zadlžili Slovensko tak ako doteraz nikto v dejinách SR

- spôsobili masívny ekonomický a mravný úpadok a ľahostajnosť ľudí k veciam verejným

- zničili právny štát a krajinu priviedli vo vymožiteľnosti práva na úroveň banánovej republiky z Afriky

- polícia kriminalizuje a väzní ľudí na základe vykonštruovaných zločinov, za ktorými stojí systém štátom platených univerzálnych udavačov

- v médiách zaviedli otvorenú cenzúru

- zlikvidovali slobodné nezávislé média

- zvyšky strednej vrstvy a státisíce dôchodcov uvrhli do chudoby

- svojou nečinnosťou ohrozujú energetickú a potravinovú bezpečnosť krajiny

- pozvali k nám vojská iných armád, ktorých činnosť musíme platiť

- pošliapali petičné právo

- viacnásobne pošliapali právo zhromažďovať sa a aj právo združovať sa

- zlikvidovali referendum

- spoločnosť masívne polarizovali

- darovali netransparentne zásadné zbraňové systémy cudzej krajine

- zaťahajú čoraz viac krajinu do konfliktu na Ukrajine

- odmietajú pomáhať vyše 800 tisíc Slovákom žijúcim pod hranicou biedy a dôchodcom

Autor: Andysta

https://debata.pravda.sk/debata/649516-taraba-uz-vydiera-hegera-bud-pred...

Roland Edvardsen

Je to tak - zločinná vláda Matelka, blázna na úrovni Nera, musí skončiť. Lenže názor, že po ňom môže prísť ešte niečo horšie má svoju oprávnenosť. Ťažko nemať skeptické vyhliadky, keď človek vidí politické alternatívy voči tejto vláde ako aj celkovú úroveň spoločnosti (toť ďalšia typická ukážka ultra-debility nastupujúcej generácie:https://dennikn.sk/3127168/nebinarna-osoba-velmi-ma-vycerpava-kazdemu-vy...) a celkový stav sveta. Nuž, ak je naozaj generačná teória Straussa a Howeho pravdivá, nachádzame sa práve presne v období kríz - a to ešte tak skoro neskončí.

Norman

ale vždy to stojí za to skúsiť, a hlavne potrestať tých volov je lákavá predstava.
.
Čo sa týka "nebinárnej osoby" - už by sa mohli prehlasovať za rôzne kozmické či metafyzické osoby, nie? Ako na tých zjazdoch napríklad Star Track Con, kde chodia v maskách a hrajú sa na niečo. Oni sa chcú stále hrať, celý život.
Ale ja proti nejakým takýmto "nebinár" ani nič nemám, len ma jazykovo zaujalo ten jej (osoba je immerhin ženský rod) návrh používania zámien. Prečo tam má osoba množné číslo? To je nezmysel, treba jednotné a stredný rod. Ja som ochotný TO nazývať stredným rodom a hovoriť o TOM ako o TOM a zaobchádzať s TÝM ako s neosobným predmetom (má to ešte ale ľudské práva? A chce to mať?).
Takže keď TO chce, budem TOMU tak hovoriť. Veď v podstate sú to naozaj nedozreté deti. Čínania majú negenderovú 3. osobu zámeno TÁ, čítaj "tchá", s prídychom, , čiže veľmi podobnú nášmu TO, môžeme aj to používať - ale nám by sa to plietlo so ženským ukazovacím "tá".
Takže nakoniec proaktívne zostanme pri tom našom TO. Tak budem odteraz volať všetko TO, čo má menej ako 30 rokov. :)

Roland Edvardsen

Ja určite súhlasím, že treba byť realista (jedno z tých mojich obľúbených slovíčok, ktoré často omieľam :-)) a zameriavať sa na dosiahnuteľné ciele. A cieľ vytrestať súčasnú vládu, hlavne Matoviča a Olajno, je na dosah a dostatočne uspokojivý (aspoň na nejaký čas). Nejaké PS a podobných (ktorí sa beztak odpália sami, keď budú vo vláda a na očiach verejnosti) treba riešiť, keď to bude aktuálne.

Takže určite treba vysloviť nedôveru tejto vláde, nič jej neuľahčovať a nenechať sa oblbnúť rečami o nejakej úradníckej vláde ovládanej Čaputovou (tá žena, napriek všetkému, je i dosť zbabelá, slabošská a nie nejako extra šikovná - do toho nepôjde, nehovoriac o tom, že by potom ešte na ňu viac doľahla zodpovednosť za krízové časy).

K nebinárom: zaujímavé, ja som sa nedávno prvýkrát v živote (čo tiež vypovedá o celkovej raritnosti tohto fenoménu) bližšie stretol na pracovisku s trans-ženou a tá naopak odmieta riešiť akékoľvek rody. Čiže môžeme používať pri nej mužský rod, ak chceme (aj pre nekomplikovanie vecí v práci, keďže ešte je v procese tranzície a podľa dokladov je to muž). Ale popravde, hoci je to biologicky XY je trochu zvláštne niekoho kto vyzerá a správa sa ako žena oslovovať mužským rodom. A mimochodom, táto osoba odmieta práve tieto nebinárne osoby a ich požiadavky, rovnako ako odmieta chodiť na prajdy a pod. A dokonca sa zastala aj Kollára, pokiaľ ide o jeho výroky na LGBT. U nej je jej transsexualita dôsledok hormonálnej nevyváženosti (lebo aj jej tvárová fyziognómia, boky, ruky a pod. sú ženské/neoténne a od raného detstva sa prejavovala ako baba), nie sexuálneho fetišu a/alebo duševnej poruchy (autogynefília, autizmus, narcizmus a pod.), ako je tomu dnes u väčšiny LGBTIQXYZ na Západe.

A ono je pochopiteľné, že mladí sa hľadajú a chytajú niečoho, čo im je prezentované aj ako "trendy". A práve toto je dnes pre nich spôsob ako sa niekam zaradiť a upriamiť na seba pozornosť. V 70-tych rokoch to boli punkeri, v 80-tych gotici, neskôr emo a pod., teraz sú proste "nebinári". Čiže globomafii sa naozaj podarilo zo sexuálnej inverzie/homosexuality spraviť sociálny konštrukt a ideológiu, niečo čo bolo predtým pre menšiu skupinu ľudí nejaká ich biologická/psychologická podmienka sa aplikovalo na širšie skupiny, pre ktoré to funguje ako regulérna ideológia/životný štýl/módny trend či jednoducho spôsob ako na seba upriamiť pozornosť a získať de facto privilegovaný status vo woke korporátnom systéme (a mať napr. rozhovor v červenom denníčku ako "to").

Norman

Realista je jeden z najlepších konceptov, čo sme tu "vytvorili". Realizmus je to, čo tejto sračke, v ktorej plávame, výrazne chýba.
.
Ku kultúrnym radikálom: ako si presne povedal, sú proste ako punkeri, gotici, emo, či rôzni hipíci, vrátane elementov ako motocyklové klany hells angels, či aj klasickejšie sekty - nejaké mníšky či členky nejakej "rodiny" majú zdeformovanú aj svoju sexuálnu identitu, svoju sexuálnu rolu (niekedy sú abnormálne v celibáte, iné sa zas musia predávať či proste žiť promiskuitne... táto nebinárna by v minulosti proste skončila v kláštore ...).
.
Je tu ale veľký protiklad v týchto veciach. Za prvé, oficiálna ideológia chce urobiť zo všetkého "sociálny konštrukt" (a jeho menením "zlepšovať" kultúru a spoločnosť). Veria, že všetko sa dá zmeniť a odmietajú, že by tieto osoby boli determinované nejakou svojou biológiou (napríklad táto, že je asi útla, bez hormónov a energie, tak sa od malička cíti ako zasraná nula, teda nebinárna (kravička nevie, že ako nuly sa cítia občas všetci ľudia:)). Za druhé ale tvrdia, že proste sú takí, akí sú (a nedá sa to "liečiť")"
Ergo - tu vidím obrovský protiklad: na jednej strane týmto ľuďom dávajú právo byť exotmi, lebo si vraj nemôžu vybrať, "sú takí" (homo, nebinár, muž/žena ...), na druhej strane sa tvrdí, že každý si môže vybrať (oni to dosť často aj menia, myslím.
Tu si dovlím pripomenúť - toto je naozaj súčasť veľkého omylu či ignorancie: ignorovania biológie. Tak, ako sa ignorujú etnické/genetické determinanty, tak si "pán tvorstva" chce nárokovať prevahu aj nad sebou samým, slobodu aj v tom, aký ma genderovo-sexuálny status. Čo je proste - objektívna blbosť.
Ale takáto nebinár je len extrémnejší prejav ignorovania biológie všeobecne. Ignorovanie vlastnej charakteristiky, povahy, mentality.

slaven1

Chmelár dostal príkaz všimnúť si, že info do informačných polí svojich kolónií dodávajú USA:

https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-upozornuje-informacie-o-ukrajine-dod...

Norman

https://www.facebook.com/watch/live/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&...

V podstate to Uhrík dokáže zhrnúť nromálnou rečou a reálne.

nové