20 rokov basy a prepadnutie majetku: takto sa chcú odvďačiť židoameričania tým, čo im slúžili

Súd so zmenkami Markízy sa blíži svojmu koncu. O dva týždne vyhlásia rozsudok.

Pripomeňme:

So vznikom prvej súkromnej televízie na Slovensku, Markízy, je spojený spor o licencie. Licencia, majetok nás všetkých, niečo, za čo by mal prevádzkovateľ televízie nám platiť každý rok milióny a milióny - to po revolúcii dostal ktosi zadarmo. Dostali to samozrejme nakoniec anglosionistické média, ale za ten krátky úsek od štátu k nim si robili viacerí zásluhy a chceli za to nejaké milióny.

Nebudem opakovať podrobnosti, rýchlo sa to ocitlo v rukách agenta Kočnera. Ten kvôli tomu zorganizoval v roku 1998 divadlo Zachráňme Markízu, ktoré Američanom prinieslo víťazstvo v slovenských voľbách. Výsledok pre Slovensko bola potkania vláda Dzurindu a Mikloša, ktorí sa špeciál prejavili ako zradcovská nehanebná banda, rozoberajúca štát tak, ako to ukázal záznam Gorila. Odmena pre Kočnera bol sľub desiatok miliónov euro - ak licencia Markízy naozaj vydrží ešte nejaké roky.

A ona vydržala. Nastal čas splácať. Kočner ale nie je naivný, možno pre istotu zašiel za Valkom, aby vec mal istenú, potvrdenú, aby to vyjednal. Kto bol Valko nie je treba hovoriť. Kočner nechcel rebelovať proti sionu, chcel len svoje za zásluhy, a možno chcel byť krytý týmto "experom na mafie".

Ale neprešlo. Keď vynecháme Valka, ktorého smrť je absurdne nedoriešená (oficiálnej verzii neveria ani jeho najbližší príbuzní), došlo aj na iné podobné zabíjanie. Rovnako doma rovnako strelou rovno do srdca. Pre Kuciaka dokonca dve.

Musíme spomenúť, že obaja obvinení vo veci Zmenky, teda Kočner aj Rusko, sú zároveň obvinený z vraždy respektíve pokusu o vraždu. Náhoda? Pri Kočnerovi by muselo dôjsť k nejakému pomäteniu mysle, ale povedzme, lenže pri Ruskovi už určite nie je náhoda, že jeho údajná snaha o zavraždenie Volzovej, sa vytiahla práve teraz. To zaručene nemôže byť náhoda. Naše súdnictvo je v rukách proamerických subjektov. Paľo Rusko to v záverečnej reči aj otvorene povedal - lenže už je asi neskoro, teraz hovoriť - koľké to je poučenie pre mnohých

Ale k samému súdu. Ten hovorí o falšovaní 4 zmeniek - ale k dispozícií ma iba dve. Absurdné?

Dobre, povedzme, že Kočner a Rusko teda mali nároky na licenciu, ktoré nemali formálne správne zachytené, spoľahli sa len na gentlemanské slovo židoameričanov. Ich chyba. Ale prokurátor Šanta včera požiadal o trest 20 rokov a ďalší známy americký agent prokurátor Lipšic požiadal o prepadnutie celého majetku Kočnera. What the fuck?

Pripomínam, Rusko aj Kočner boli a stále sú prozápadní agenti, zbohatlíci, ktorí sa dlhé roky vyžívali vo svojom majetku, ktorý systém ukradol z diela vás, vašich rodičov a vašich prarodičov. Že okradol vaše deti, a budúcnost detí vašich detí. Sú to rovnakí gauneri ako tí, čo z nich teraz idú stiahnuť kožu za živa. Ale je vysoko neobvyklé že v prípade, keď vlastne k nijakej škode nedošlo, dokáže prokurátor žiadať trest ako za vyvraždenie celej dediny. Ešte absurdnejší je požiadavok vyvlastniť majetok. Za čo? Chce tým azda Lipšic povedať: Kočnerovi sme dali majetok my, Američania, tak celý patrí nám, keď teraz je už agent Kočner k ničomu. Chceme svoj majetok naspäť.

A ľudia čušia. Verejnosť mlčí. Mrtvola Kuciaka aj so ženou im bola tisíckrát obitá o hlavy, takže sa všetci boja čo len vysloviť slovo v prospech toho, čo sa v tom vraj vezie. Zmenky sa takisto zdajú ľuďom, nepohybujúcim sa vo finančnom a mafiánskom prostredí, ako jasný podvod. A tak prikyvujú - áno, Horáková si zaslúži smrť, zabite ju.


Dobre. mafiáni sa vždy medzi sebou vraždili, aj na Slovensku sme to už zažili. Ale tu cudzia moc priamo ovláda slovenskú súdnu moc, robí si v nej, čo sa jej zachce. To je, vážení, hrozivé. Týmto sa potvrdzuje, že Slovensko je mŕtvy plod, je nesamostatné dieťa a že súdy na Slovensku vykrútia hociktorému z vás krk, kedykoľvek si len spomenú.

Alebo si myslíte, že zostanú len pri mafiánoch a svojich bývalých agentoch? Že pre vás si neprídu, lebo vy poslúchate a držíte hubu?

Nebudte blbí, to si mysleli ľudia aj za komunistov, keď sa títo začali vyvražďovať. Mysleli si, že na nich rada nepríde. Ale prišlo konieckoncov na každého. Tak ako teraz - už teraz kvôli americkému vplyvu žeriete (mikro)plasty a bojíte sa o to, či budete mať zajtra kde bývať. Ako, ty ešte nie, ty si myslíš, že si ich odrbal a slúžiš im za dobré peniaze? Aha, ty si malý kočner. Takých vás je tiež dosť - ale ste prví na rane a jediné, čo ste dokázali, že ste predali budúcnosť krajiny. Úbohosť a hanba.

Neprípomínam nikomu jeho svedomie. To už je u väčšiny atrofované. Pripomínam pud sebazáchovy. Ale ak ani ten nemáte, ste už naozaj mŕtvi.

 

 

 

 šanta
Prokurátor Šanta žiada 20 rokov trestu za zmenky pre oboch obžalovaných a netají sa svojimi politickými ambíciami.Dalšie čítanie k téme na blogu Jany Teleki
 
 
 
0
Ľubov

" Kto zabil Kuciaka a jeho ženu",sa stáva týmto posledným dejstvom zbytočná.

Dnes o osmej bude u Lichtnera opäť P.Rusko. Pred dvomi týždňami ,( v zázname je to zhruba od 50 minúty)Rusko hovorí,ako sa mu zapáčil strapatý Dzurinda a rozhodol sa,že ho Markíza stvorí. Vďaka Ruskovi sa teda stal maratónskou hviezdou a športovcom a premiérom .Či tým konal priamo na želanie američanov,ktorým prekážal Mečiar,neodpovedal priamo,vykrútil sa.

Dnes dúfam,že sa konečne dozvieme,akú úlohu zohrala jeho výťahová strana ANO.Hlavne Banáš túto epizódu bagatelizuje tak nápadne,že ma to naozaj zaujíma,hlavne jej podpora Demeša a tým aj Majdanu na Ukrajine.

ps.Nemohol by si prosím Ťa doplniť meno toho stvorenia z ilustr. foto? To sa ti fakt podarilo.-).

Norman

je naozaj vydarené, ja som si ho preto odložil (a teraz použil).
Ako som už doplnil, to je práve prokurátor Šanta. Na ňom TO proste vidno, podobne ako na Lipšicovi a podobne. Na každom z nás vidno nás život a náš charakter, aj to, čo nechceme - ale toto je dokonalý hnus.

vrbovčan

pred špeciálnym súdom. On tvrdí, že aj v nacistickom Nemecku fungoval takýto súd. Jeho úlohou bolo likvidovať politických oponentov. Ten náš bol konštituovaný vládou M. Dzurindu. Nepoznám pozadie jeho vzniku. Ale už to, že bol iniciovaný M. Dzurindom veľa napovedá. Dnes jeho účel je každému jasný.
Likvidácia oponentov prebieha najprv v mediálnom priestore tak, že na nespravodlivý súdny proces sa nikto z odbornej verejnosti neodváži namietať.

mailer

.

Dusanbe

koho si okradol, či len, možno, chcel okradnúť.

Slovenský štát môžeš - aha, za krádež 5,5 milióna Eur - 2 roky PODMIENEČNE:

https://www.aktuality.sk/clanok/745622/daniarka-zodpovedna-za-milionove-...

Presne ako píšeš, Norman.

Midnigtcowboy

Nemám chuť sa pridať - ani len nepodstatným názorom - ktora zlocinecka skupina je v tomto spore ta "krajšia".
Len pár poznámok z pohľadu veci ktoré sú mi blízke a nedávajú logické vysvetlenie.
1.Zmenky. Už od roku 2005 platí zákon, že právnické osoby sú povinné (nie je to vec toho ako sa vyspím) zverejňovať účtovnú závierku v registri UZ. Z toho by malo byt ľahko zistitelné ci boli zaúčtovane. Ak neboli, sú dve možnosti. Buď neexistovali alebo vid ďalej.
2. Štatutáry firiem sú povinný zabezpečiť vedenie účtovníctva, ktoré (zjednodušene) musí verne odzrkadlovat ekonomickú činnosť firmy.
Ak nie, dopúšťajú sa už tu trestného činu _porušenie povinností pri správe cudzieho majetku. Privádzajú do omylu akcionárov, obchodných partnerov, štátne organy.
3.Tie kecy ktoré sa objavili o tom ze zmenky sú "špecifické" a nemusia sa účtovať sú blud. Podľa typu zmenky a subjektu - bud priamo suvahove alebo podsuvahove účty.
4.Okrem toho, predpokladám ze Markíza robila aj audítorské správy. Statury sú povinný dat audítorskej firme pravdivé údaje. Ak nie, zavádzajú...s príslušnými konzekvenciami.
5. Zmenky majú svoj vlastný "život". Pri sporoch sa neskuma ich ekonomická opodstatnenosť ale formálne a obsahové náležitosti. (ci už kontinentálny alebo anglosasky zmenkovy a sekovy zákon). Preto sa pri zmenkach dáva pozor na ich formálnu správnosť a s tým súvisí ABSOLÚTNE bežná vec - notárska doložka na overenie podpisu. Nevidel som zmenku bez nej.. ani na "drobné" a nie na "tu desiatky melónov, tam desiatky melónov".
6. Z toho mi vychádza ze Slintoš aj s Kočnerom až ex post vymysleli (a najmä nedomysleli) tento biznis plán.
A ak nie, tak pri tom spravili neuveriteľne kiksy.
Co bránilo im dat overiť podpisy u notára (Kočner isto mal nejakého co by držal hubu).? Dnes by na súde boli vysmiaty ako lečo.
Tak ci tak. V tomto prípade je jedno za čo pôjdu bručat. Za podvod alebo za svoju tupost. Za katr patria.

Norman

Tiež pripomeniem, že Rusko bol nadriadený Malchárka a tak priamo s Gorilou, a Kočner je zodpovedný za revolučný prevrat 1998. Takže ide tu o určitú karmu. Ale:
Odporúčam vypočuť si Ruskovu reč - je v strede
https://www.youtube.com/watch?v=TuIwf8_Oe84
Je to ukážka, ako vtedy v zločineckých pomeroch prebiehali tieto prevody. Priam taká malá Gorila. Rusko a Kočner by toto mali rozbaliť a mali viac rozprávať.

Celkovo je to tak, že tie peniaze naozaj mali sľúbené, oni si takto nejako presúvali a dávali neoficiálne sľuby a svoje povinnosti. Je možné, že vytvorenie zmeniek znamenalo len formalizáciu tejto pohľadávky. Či už ich vytvorili v roku 2001 alebo v roku 2016. Ako píšeš - určite by neboli takto priamočiari a mimo formalizmy, ak by to nemysleli takto.
To k bodu 3. Boli to špecifidké pomery. Boli to xiksy, doba privatizácie keď si gangstri predávali korisť zmenkami (viď aj prípad Ducký, ktorý tiež skončil vraždou )

K bodu 4 - zmenky boli na Ruska, nie na Markízu. Ak ich verzia je pravá, bola predstava, že Rusko bude stále v balíku a vyplatí Kočnera. Lenže Rusko sa ocitol v nemilosti a prišiel o majetok. Napriek tomu Kočner, a aj Rusko považovali za oprávnené, že tie peniaze im patria.

Dôležité je aj to, že tento prípad je mediálne rozkrútený, lebo farebná revolúcia, Kuciak, Kočner ... Ale podobných prípadov naozaj menej gangsterských firiem, ktoré boli (aj na súdoch) preválcované medzinárodnými korporáciami. Prečo asi na Slovensku nemáme vlastnú podnikateľskú vrstvu ale takmer všetko patrí medzinárodným firmám. Toto je malá ukážka, prečo a ako boli všetci normálni Slováci vysánkovaní z hry.

Rusko a Kočner už vedia, že "podráždili hada bosou nohou". Ale nech systém nežiada, aby im toto schválila verejnosť. Aj Horáková kedysi nebola naozaj nevinná, ona naozaj robila aj špinavú politiku a nezákonné veci. Ale to štvanie verejnosti proti nej bol horší zločin.
Rusko a Kočner sú gauneri, je to o nich známe 20 rokov - ale systém vtedy proti nim nič nemal. Tí, čo sú proti nim, sú objektívne HORŠIA banda, ja to budem hodnotiť. To skutočné monštrum je americká mafia a tento prípad je zaujímavý hlavne v tom, že pri ich spore s týmito dvoma vyliezla a je ju vidieť. Tak chcem ľudí upozorniť - neodvracajte oči, DOBRE SA POZERAJTE - TO sú oni. To všetko sú oni.

A samozrejme, tento prípad, je spojený s prípadom Kuciak a s celou farebnou revolúciou, ktorá sa na nás ešte stále valí. Či skončí Rusko a Kočner v base, je jedno. Ale ich protistrana nás chce škaredo zotročiť. Naozaj škaredo. A aj Zmenky dokazujú, že to nie je žiadna "americká demokracia a liberálnosť", ale je to tá najsprostejšia mafia.

Ľubov

Ešte som si uvedomila,že oni sú všade tam,kde sú ľudia v uliciach ,to je vždy prológ niečoho horšieho. V 89tom to boli samozrejme tiež oni,odhadovaná cena,o ktorú sme ako národ prišli sa počíta v biliónoch.Včerajšie Ruskovo rozprávanie o privatizácii otvorilo tieto staré rany a veru bolia.

Ale ich rukopis je stále rovnaký. Stvorili Markízu,aby ju následne dav mohol zachraňovať.Rusko,stále nič nechápajúci pokladá Markízu za svoje dieťa. Jedno však potvrdil,že Kočner n i e je za vraždou Kuciaka. Veď,zmenky už majú poriešené,mal by byť oslobodený.( myslím,z obvinenia vraždy)... počúvala som Ruska pozorne,čo chce povedať. Možno vie oveľa viac.

Je to všetko veľmi smutné,naozaj to vyzerá,že sme v v r.... a TO je nepremožitelné. No,demonštrácie v uliciaach tomu naozaj neublížia,skôr naopak. Možno ich zničia vlastné zbrane. Ako hovorí sv.Benedikt z Nursie vo svojej ikonickej motlitbe : Drak,nekráčaj vedľa mňa.Satan odstúp ,nezvádzaj ma. Sám si vypi svoje jedy!

ps.Jedna malá,potešujúca správička takto na ráno.Lajčáka OSN posiela do nejakej africkej diery, a to chcel slizniak na Balkán.

Norman

Revolúcie (na rozdiel od nejakých tých rebélií a vnútorných prevratov) sú moderný výtvor socioinžinierov. Revolúcie začali v Anglicku (17. storočie) a pokračovali ako infekcia - Amerika, Francúzsko, Rusko, Nemecko, Rakúsko....
Dá sa to prirovnať aj k tomu, ako sa rozpadá štruktúra, keď stupa teplota a tlak - rozpadá sa spoločenská štruktúra - ale k tomu treba určite vidieť PARAZITA, ktorý v rane hneď šíri gangrénu a jed.

Prípady Zmenky a Kuciak sú prepletené. Farebná revolúcia pokračuje. Rozsudok so Zmenkami zrejme padne 27.2, teda dva dni pred voľbami - ak Kočnera odsúdia, bude to náraz určitej eufórie, že "sa to dá", a generácia "podme do nich" bude doslovne cítiť krv. Vieš aké to budú oslavy? Budú chcieť vidieť v base Fica a ostatných, pôjdu voliť aj tí, čo by inak nešli.

Čo sa týka stavu, tá stála dilema:
Ja dávam tieto negatívne veci preto, aby sa ľudia prebrali. Aby neboli spokojní. To považujem za potrebnejšie, za dôležitejšie.
Ja vidím, že to potom ľudí, ako ty deprimuje. Že to môže privádzať omylom k defétizmu alebo k únave až bezmocnosti.
Ale toto je naozaj genderovo stavané. Proste chlapi majú reflex bojovníka. Je to základný hodnotový okruh, zlo a nepriateľ ich povzbudzujú. Ženy to majú cez ohrozenie dieťaťa a podobne.
Ergo, opakujem tisíci krát, je to premožiteľné. Len treba ovládať matematiku moci. Napríklad si treba uvedomiť, že porovnávať mocenskú prevahu dvoch strán má vždy viac dimenzií. Poľovník s puškou dokáže zastreliť krokodíla, z brehu, ak však vlezie k nemu do vody, je stratený.
Dejiny 20. storočia sú dané práve tým, že sa (znova) prejavili mocenské a spoločenské zbrane, ktoré dokážu HYDRE rozpárať nenápadne bachor. A spoznali sa procesy, ktoré hydru rozkladajú a rozložia. Každý systém má svoj polčas rozpadu, len ho treba poznať a prípadne mu pomôcť. Hydru povedzme nemožno poraziť, podobne ako krokodýla vo vode - ale možno ju nechať v tej jej špinavej smradlavej diere.
Už v archetypalnej gréckej mytológii boli beštie zavreté do Hádesu. Nemožno ich zničiť nadobro, lebo tieto procesy sú ontologicky dané, ale možno ich OHRANIČIŤ. Podobne ako korózia vždy bola a bude, ten proces ako taký nemožno zničiť - ale jestvujú naozaj aj absolútne nehrdzavejúca ocel.
Hľadáme takú oceľ. To je to, čo aj tu robíme.

Midnigtcowboy

Rozumiem Ti. Ale ja v tejto špine nemám chuť, priam sa mi bridí hľadať nejakú "morálku", fandiť menšej špine. Inak súhlas.
P. S. Markíza zmenku avalovala prostredníctvom štatutára Ruska, takže asi si tak istý neboli tým ze Rusko bude mať prašule. Ak teda uvažujeme s tým ze to nebol podvod.

Midnigtcowboy

P. S. Bol som pri nástupe Eichlera do VSŽ, ako emisara júestílu. Pomerne zblizka som mal tú česť vidieť čoho všetkého sú schopní vyvolení. Zmanipulovať banky - Ch. Manhattan, Priemyselnú banku, Národnú banku, MF SR... Ale najviac deprimujuce bolo poznanie ze všade nájdu prasivych potkanov ochotných im slúžiť. Toto je to zlo co nas ohrozuje. My sami.

Norman

Banky, plutokrcaia.
Keď máš to, vždy nájdeš dosť potkanov, ktorých si najmeš.

Lenže koľko ľudí vedelo, že sa nejaký Eichler ujíma VSŽ, teda aký to má význam? Koľko ľudí ešte aj dnes vôbec vie, čo je to židovská karta? Koľko ľudí sa o nej dokáže rozprávať?

Nevzdelaný ľud, to je ako slepý. Ale vzdelanie nie v otrockých oblastiach, ale vzdelanie v moci.

Ľubov

To je výstižné. Hľadá sa,celé veky... hrdina sa občas objaví,ak sme pri gréckej mytológii,potom je to jednoznačne Perzeus,ľavoboček od Zeusa a prostej ženy.-),neskôr starý otec Herkulesa.

Treba povedať,že hrdinovia sú vždy trocha strihnutí bohmi,tá genetika nie je bežná.
Ale zas nechcem byť skeptik.Možno sa nakoniec objaví.

ps. Ešte malý dodatok k najnovšiemu flmu Sviňa.Aké filmy pozerajú inde. Napr. toto si pozri.-),niekedy večer. Je to z bolywoodskej produkcie, niečo celkom iné,ako naše štandarty , najskôr to vyzerá ako paródia na západné akčné filmy,ale istotu nemám. https://www.youtube.com/watch?v=ixrePcEl7rY
Napriek tomu,že je to iste dosť smiešne,predsa ma len tento indický pohľad na hľadanie hrdinu niečím fascinuje. Veď preto to sem dávam.

Náhodný okoloidúci

Bojové umenie z južnej Indie, oveľa staršie ako kung-fu.
https://www.youtube.com/watch?v=FUUNgyH_47Y

vrbovčan

Pár týždňov sledujem mediálne výstupy tejto dámy. Zaujalo ma, že podáva zasvätené informácie zo súdnych procesov zmenkového i procesu vrážd. Nikto tu s tým nezačal, tak pokúsim sa ja. Možno niekto podá o tejto žene nejaké zasvätenejšie informácie. Lebo veď idú o nej chýry, že netreba ju brať vážne a pod.
Ona tvrdí, že vražda Valka sa udiala úplne odlišne, ako sa odohrala a že tá udalosť má súvis s Ruskovými zmenkami. Podľa týchto informácii je Kočner vlastne obeť. Alebo minimálne nie falzifikátor, ale v prípade zmeniek obeť D. Lipšica, P. Totha a majiteľov Markízy a skupiny novinárov Kočnerom pomenovaných Lipšicove stádo.
Ona tvrdí, že okrem týchto štyroch zmeniek existujú ešte dve s príjemcom Ernestom Valkom v sume po 9% z hodnoty tých štyroch. Valko si ich vyjednal ako províziu zo sprostredkovania urovnania obchodného sporu medzi Ruskom a Kočnerom.
Táto informácia sa v istých kruhoch vedela. Ovšem s milným parametrom o splatnosti zmeniek. A to 10 rokov namiesto skutočnej 15 rokov. A ten, kto poslal tých vrahov k Valkovi si myslel, že tie zmenky všetky sú u neho. Aby ich našli a odcudzili. Kto bol objednávateľ nepovedala, ale logicky vychádza, kto mal mať záujem, aby neboli uplatnené voči dlžníkovi.
Pokračovanie...

nové