Voda v Texase

Vraj je v Texase 500-ročná voda 

Blbé je ale to, že taká voda by tam mala byť raz za 500 rokov, a ona tam bola aj v roku 2015, aj v roku 2016 a je tam zas aj tento rok.

To nie je vtip, takto som to počul v správach.

Nie je to trest boží, a ani najmenej to Američanom neprajem.

Ale treba si uvedomiť: ak aj pomery plynov v atmosfére a ich vplyv sú veci neisté aj pre špecialistov, ak aj dlhodobé merania teploty sa dajú interpretovať rôzne, tak iné faktory - odlesňovanie, odtrávňovanie, šírenie púští a strata zeminy, ničenie živočíšnych a hmyzích druhov (včely nie sú žiadna maličkosť), a naopak rakovinové šírenie parazitických degenerovaných druhov - to sú nepochybné faktory nebezpečia jasné aj pre najväčších laikov.

A to v Texase ešte všetko prebieha disciplinovane, lebo každý má zbraň. 

 

 

 

mirage

toto video je mozno zname

odlet fabriky na hnojiva smer luna
( hoci do serie apollo by bola byvala mohla byt zaradena asi iba nasa byvala apolka)

https://www.youtube.com/watch?v=ROrpKx3aIjA
o 0:23 vyska budov
0:40 (takmer rovnako mrazivy moment) velmi strojova melodia reci, - mlady chlapec pochopil, ze rodic nie je prave najbystrejsi

Norman

Symbolické. Presne v takom sme nejakom rozpoložení, povedzme 25 sekunda, heh.
Dík za video :)

Len by som ináč posúdil reakcie mladého. Nepovedal by som, že má strojový prejav, ale plne posratý, a nie že rodič nie je najbystrejší, ale mladý, keď už to jeblo a každému je už jasné, že je zle, zrazu začne nepríčetne upozorňovať na to, čo vie každý, šíriť paniku a posratošť, vzdychať nad svojím stavom a ešte radiť múdrejším triviality (veď je jasné, že majú zdrhnúť). No, tiež typické a symbolické pre dnešnú situáciu a dnešný póvl.

Čakám na tú 30 sekundu.

Ema

petrochemickú Arkemu
https://www.youtube.com/watch?v=Hee5tr4tXaU

Prišla voda, vypadla elektrina, utopili sa záložné zdroje a jelitám z manažmentu už nezostalo nič iné, len rátať čas, kedy organické peroxidy dosiahnu SADT (self accelerating decomposition temperature) a bum.
Ale keďže ide o vplyvnú korporáciu, sú následky takejto dekompozície zanedbateľné až žiadne, prípadne možno aj užitočné, pretože explózie dodali do degradujúceho environmentu silné oxidačné činidlá.

Ema

Nepotrebujú ani gumené člny a lode "mimovládnych organizácií".

Norman

V Karibiku sa krúti ďalšie monštrum, dostalo meno podla abecedy Irma. Stupeň 5, jeden z najväčších. Smeruje na Kubu a Floridu. Na Floride začína panika.

http://www.info.cz/svet/dochazi-balena-voda-je-tu-zmatek-a-panika-rika-c...

nové