grafika

Jedeň deň tu visel obrázok Remišovej, to bolo príliš, nahradil som ho niečím aspoň o niečo krajším.

Veronika Remišová z OĽANO keď sa pomýli, tak aj pravdu povie. Po tom čo dnes v relácii RTVS vicepremiér Peter Pellegrini prichytil nepripravenú Remišovú v priamom prenose, ktorá nedokázala odpovedať na jeho otázky, sa následne Remišová preriekla a vyslovila onu pamätnú vetu. Síce sa pomýlila, ale v podstate povedala pravdu, pretože moderátor Martin Strižinec mal dnes veľký problém s objektivitou a nestrannosťou a výdatne Remišovej počas celej relácie pomáhal v diskusii s Pellegrinim...

Doslovne čierny humor.

 

 

Toto mi podhodil dnes web a nemôžem si pomôcť, musím to sem dať ako ukážku našich nepriateľov. To sú tí degeneráti, ktorých budeme musieť zničiť. Možno sú na verejnosti oblečení a v kravate, ale toto je pod tým, takíto sú doma :-)
Bude vám ich ľúto? Mne nie.

.

Vstup na pláž v Austrálii:
Toto je multikulturálna pláž.
Zakázaný je konzum alkoholu, bravčového, rešpektujte modliacich počas doby motlitby a ženy a dievčatá majú byť oblečené slušne.
(v ikonke: žiadni psi! )

Nemecký Kandel, kde Afganec zaklal 15-ročné dievča. Na fotke sú jej rovesníčky a kozojebí "utečenci". Integračné stretnutie zorganizoval starosta Volker Poss.

Táto reklama je parafráza na posviatkové výpredaje, v súvislosti s votrelcami je jednoznačná. PF 2018 - všetko to svinstvo pôjde von. V princípe - netvrdím, že v tomto roku:)

Kurz maďarčiny pre začiatočníkov: nápis „Ö VOLT A SOROS“ v maďarčine znamená zároveň „ďalší na rade“, ale aj „bol to Soros“.

Minule sa židia dobre rehotali nad týmto.

 

 

Je to radosť. Satanizmus naozaj pokročil.
Ale na druhej strane to človeka nebude tak mrzieť, keď tejto generácii začnú arabáči tie hlavy naozaj urezávať.

Reakcia ľudu na zrušenie koaličnej zmluvy (august 2017).

 

Obrázok z diskusie v HS. Má ukazovať užitočnosť slovenských politikov. :)

Iný komntár ku "vládnej kríze" nemáme, iba mávnutie rukou.

Je to jeden z najvplyvnejších svetových miliardárov, to vie každý. Dobre, ale kto to je naozaj? Američan? Niektorí hovoria, že je pôvodom z Maďarska, iní veria naozaj šialenej konšpirácii, že je vraj Žid a v praxi realizuje sionistické plány na ovládanie celého sveta. Taká blbosť.

Pravda je však úplne iná. Tento človek pochádza z Molvánska, z mesta Bardjov, a dokonca sa jeho fotografia dostala aj na titulnú stranu knihy – sprievodcu po Molvánsku zo svetoznámej edície Jetlag. Povráva sa, že je aj autorom molvánskej hymny, ktorú si môžete vypočuť tu:

Stránky