grafika

- Synu, ja len chcem, aby si mal lepší život ako ja.

- Myslíš žiť ako menšina v krajine tretieho sveta, predtým bielej krajine, bez možnosti nájsť kdekoľvek inde na planéte útočisko? Tatko, ty si naozaj NAJLEPŠÍ.

Ako umelé hry na ľavicu a pravicu stratili zaujímavosť, tak aj protiklad socializmus versus kapitalizmus sa dnes už javí len ako povrchný. Podstata problémov je oveľa hlbšie.

Už sme tu viackrát upozorňovali, že feministky ani neceknú proti moslimskej invázii. Tak pridávam niečo na zlepšenie zjavne prekvitajúceho vzťahu liberálnych feministiek a moslimov (moslimov, lebo o moslimkách sa o o samostatnom subjekte takmer nikdy nehovorí - všimli ste si to?)

Bol spustený projekt Spoločná krajina, ktorý zahrňuje to, že po slovenských školách chodia novinári a robia ideologický výplach mozgov detí. 

Ak to niekomu pripomína minulú totalitu, tak sa nemýli.

 

Pripomínam, že tentoraz nebude revolúcia sametová.

Tragické nie je ani tak to, že je politika hrubo manipulovaná, ale to, že ako agenti vystupujú takéto šaškovité vrecia hovien.

Často sa na "konšpiračných" weboch hovorí o mnohých vychytených bytostiach zo šoubiznisu ako o príslušníkoch kabalistických/satanistických siekt a organizácií.

Mňa na protestoch "žien proti Trumpovi" zaujalo to, že väčšina účastníkov mala na hlavách rožkaté čiapky, čo je symbolika navýsosť satanistická. Jedna z takýchto rožkatých žien bola aj primitívna krava s umeleckým menom Madonna, ktoré by sa ale malo správne písať ako Mad donna. Dobre celú sorosovskú akciu okolo ženských protestov glosuje priložený obrázok (mimochodom aj osoba na obrázku vpravo hore má účes upravený na satanské rožky ... ).

Ten obrázok nie je celkom neznámy. Prezentuje kultúru, ktorá vznikla na americkom západe.
Treba dodať, že ľudské lebky sa takto nezhromažďovali.

Blíži sa ten Nový rok a začínajú sa zjavovať rôzne PF, nuž aby sme nezabudli, dám sem aj ja nejaký motivačný obraz. Migingo island, pekný ostrovček v tropickom raji, ktorý osídlili a skultúrnili ľudia. Prejavil sa na ňom pokrok a sila ľudského ducha. Tak, ako aj inde na zemi, ale tu dozrela do svojho maxima. Aká to nádherná ukážka budúcnosti. Aký to skvelý symbol. Aká to výborná motivácia do nových rokov.
Tam, kde sme my, aj oni chcú byť, tam, kde oni sú, aj my budeme.
PF 2017

Máme politikov na činy, alebo na brečanie v kostoloch? Celý deň nie je počuť o inom len o tom, ako politici kladú kvetinky, práve teraz beži priamy prenos z ekumenického obradu v Berlíne. Dobre, nech ľudia a kňazi idú do kostolov - ale čo tam robia politici, čo tam robia tí zločinci, čo tam robí marxistickká ropucha Merkelová?

Politici nie sú na to, aby vždy dodatočne vyplakávali, ale na to, aby konali.

Mimochodom, na tej bohoslužbe v Berlíne, v podstate na štátnom smútočnom ceremoniáli, už druhýkrát spieva akási čierna miešanka spirituál po anglicky. Po anglicky?! To musel zorganizovať úplný idiot. Naozaj si niekto myslí, že sa Nemci nechajú úplne zničiť? Z Nemecka nespravia Zimbabwe alebo Juhoafrickú republiku. Toto je Európa a My sme tu doma.

či toto porovnanie sem uverejniť, lebo to zo strany "zásadového rapera" - v mojich očiach iba jedného oplzlého, primitívneho a skazeného tupoša - je tak nechutne a samoúčelne vulgárne, až sa hanbím aj za neho. A takéto hovädo dnešné "elity" dávajú na piedestál, lebo aj toto je jeden z ich nástrojov rozvratu. Ten Cigán je len tupelo, nástroj, ale aj tak ho treba odsúdiť a vyčleniť tam kam patrí: do spoločenskej stoky medzi rovnaké hovná, ako je on sám.

Je zbytočné niečo dodávať, ale ako vidíte, máme dočinenia s odpadom. S bezcenným jedovatým odpadom.

zdroj: Perla Týždňa

Proste, ako sa hovorí, pohľad pre bohov.

K téme ešte aj toto veselé video - kompilácia plačúcich Hillary fanúšikov:

žiaľ:

http://www.pluska.sk/plus7dni/v-tieni-paragrafov/2011/iba-priestupok.html

 

do archivu:

reakcia na dopravnú nehdu, pri ktorej Lipšic zabil 72 ročného chodcu.

 

Aj staré viery potrebujú podanie v novej, dynamickej a príťažlivej forme. Gratulujeme

 

zdroj a celý článok IDNES

Dvojaký meter v práve na hrdosť
Ale nebudeme sa nikoho pýtať, hlavne nie žiadnych zdochlín.

.
.
.
Pobavila ma fejcbúková reakcia známych tvárí z kaviarne mesta na Dunaji k akcii IĽP "nie sme ovce". Vybral som príspevkové perly..

(nápisy na tričkách, voľne: "Milujem svojich muslimských susedov".)
Tým ľuďom sa dalo pomôcť slovom predtým, kým netiekla krv. Ale predtým neverili. Teraz už pochopili.
Podobne je to v Bratislave, napríklad. Samozrejme, netvrdím, že tu niečo vybuchne - ľudia tu budú krvácať a brečať aj z rôznych iných dôvodov.
Samozrejme, je možné, že sa mýlim a všade bude vládnuť láska a blahobyt. Ako vždy v minulosti.
No hej, ešte to tak nikdy nebolo. Ale oni tvrdia, že teraz prvýkrát bude všetko už v poriadku.
Kto by neveril.

PS. cetereum censeo, že vlastizradcov treba zastreliť. Ako vidíte, už dávno prestala sranda.

To je kiska veselá, jej inokedy prehnutá nasraná huba je roztiahnutá do dementného škeru od ucha k uchu.

Stránky