Budúcnosť

- Synu, ja len chcem, aby si mal lepší život ako ja.

- Myslíš žiť ako menšina v krajine tretieho sveta, predtým bielej krajine, bez možnosti nájsť kdekoľvek inde na planéte útočisko? Tatko, ty si naozaj NAJLEPŠÍ.

Norman
slaven1

Ludia s pasom Americkej ríše musia platiť dane IRS nech žijú kdekoľvek na Zemy. Katasonov to spomína tu:

https://youtu.be/jizxaSae5dU?t=32m11s + cca 15 min.

Obrázok je o dnešnej USA.

Hlas Predhrobia

Najhorší vývoj je nasledovný:
1. Ekologická kríza - sucho, v Afrike hladomor;
2. Finančná kríza - kolaps trhov -> nebudú peniaze na nasýtenie miliárd ľudí;
3. Migračná kríza - na hraniciach EÚ sa začne strieľať, vyvolá to pokus o prevrat v krajinách, kde Arabi a Černosti dosiahli významnejší podiel.

https://guymcpherson.com/ môže preháňať, ale jeho varovanie treba brať vážne!

Synergia týchto problémov bude znamenať katastrofu!

Nechápem Ficove reči na tému
http://hnonline.sk/slovensko/928152-slovensko-nesplni-zavazok-voci-nato-...

"nevidím dôvod, prečo by sme mali ísť nad záväzkami, ktoré predniesol prezident"

Ešte budeme veľmi radi posielať na hranice Maďarska a naše s Ukrajinou vojakov, ale na čom sa odvezú a s akými zbraňami budú bojovať? Prečo nekúpiť stovku Aligátorov a pomôcť zamestnať naše zbrojovky? Prečo dokonale nevyzbrojiť vojakov a policajtov na boj s ozbrojenými bandami, ktoré budú prenikať na naše územie? Okamžite dozbrojiť zakúpené vrtulníky?

Prečo nerobíme reálne kroky na zabepečenie potravinovej bezpečnosti?

Som za to, aby OKAMŽITE sme zvýšili rozpočet na obranu na požadovaných 2% HDP na úkor damožráčov v kultúre, športe, ministerstve zahraničných vecí, ... atď.! OKAMŽITE riešiť aktívne zálohy a pripraviť sa na 5. mesačnú povinnú ZVS!

Peniaze sa dajú okamžite presunúť!

Tonnag

Hm prečo nekúpiť stovku Aligátorov. No treba sa to opýtať niekde vyššie. Na rok 2005-2010 bola podpísaná zmluva v závode VOP Trenčín na 105 Aligátorov. Vyrobilo sa ich asi cca 35 a pán minister? to zatrhol. Tak aj skončil postupne závod ako VOP, ked si vyrovnal pohľadávky tak bol sprivatizovaný. Ludia prišli o prácu dobrí odborníci všade aj vo výrobe. No a robili sa veľké biznisi - tu si prišle na poriadne peniaze predátori. Teraz niekde urobia iba nejaký protopyp ale ked to neodklepnú - výrobu - hore tak budeme mať iba prototypy.
https://www.youtube.com/watch?v=tV7FjKPPjiI
Tak niekde takto to riešia a neboja sa aj ked ich úrady obviňujú.

Hlas Predhrobia

Prečo nepoložia túto otázku na pôde NR SR?!

---2

rumunsko je idealne chranene dunajom, madari uplne v pohode ochrania svoju juznu hranicu, ak budu naozaj chciet, ved ich je 10mio.
len nerozumiem, preco srbi maju take derave hranice

Norman

prečo chrániť Rumunsko, keď celá Európa je chránená prirodzenou hranicou - morom
(teda okrem ruskej strany, samozrejme).

A kto vám povedal, že na člny nemožno strielať? A to ste čitatelia alternatívnych portálov a báli by ste sa vystreliť na člny invázistov??? Čo potom čakať od bežnej apatickej populácie?

Hlas Predhrobia

Aj z východu! Maďari to nemôžu zvládnuť, majú dlhú hranicu! A zo nehovoriac o chaose ktorý vznikne na západe!

Norman

Takých sa už valilo. Budú sa valiť davy na nafukovacích člnkoch? A myslíš, že sa nenájdu ľudia z našej strany, čo stlačia kohútik? Ale nájdu, bude nás dosť.

Chaos na Západe? Horúčka nie je choroba, horúčka je symptón liečenia a to bude platiť aj o občianskych nepokojoch na Západe. To je ich karma a história - občianske nepokoje a občianske vojny sú bežná súčasť histórie. Ak myslíš, ž ebudú, tak dobre, budú - svet sa nezrúti.

---2

treba mat aj plan b
ak rumuni ochrania svoju suchu hranicu so srbskom, tak k madarom by z rumunska nemalo nic utekat a mozu sa sustredit na byv. juhoslaviu

Norman

Plan B je zvrhnúť Erdogana a zaviesť v Turecku občiansku nenáboženskú nenacionalistickú vládu - pod patronátom Grékov.
Aspoň si Gréci budú môcť zarobiť.
A zaviesťv Líbyi protektorát EU, ktorý tam zriadi humanistické a bezpečné pomery. Tam sa bude poskytovať humanita pre všetkých azylantov - vrátane tých, čo sú už v Európe. Vrátane tých, ktorým by mohlo v Európe hroziť nebezpečenstvo a prenasledovanie - členovia rôznych církvi a podobne. V novej Líbyi budú mať zaručenú slobodu vyznania.
Iba tam.

Hlas Predhrobia

http://www.teraz.sk/magazin/aligator-novy-premiera-ideb-incheba/196098-c...

prečo nedonútite Fica aby prestal financovať darmožráčov, a nakúpil okamžite stovku Aligator 4x4 Master II ?

Odborníci by dostali prácu a časť nákladov by sa okamžite vrátila v podobe daní z príjmu, zisku a DPH pri nákupoch zamestnaných ľudí. Peniaze na idiotský film a putovný maškarný ples v réžii Gála máme?

Vyzbrojiť a okamžite poslať na hranice do Srbska, Makedónie a Maďarska.

Tonnag

Podľa všetkého nepotrebujeme posrancov z posraných strán ale dosadiť iba jednotlivcov bez strán. Aby sa tí jednotlivci nenakazili v stranách. Do kýbľa s hnilými jablkami netreba dávať jablčko zdravé a bez červov.