Julo78

komentáre

Julo78

Pozrel som si všetky tie akože vtipy. Ako sa vôbec na tom niekto môže smiať? Je to úplne trápne. Tí, čo to produkujú, by mali ísť sedieť. Nedá sa podať trestné oznámenie aj anonymne, resp. cez internet? Hneď by som tak urobil. Ale osobne nie. Obávam sa následných perzekúcií.

Julo78

IZRAEL je za smrtiacou technológiou 5G a genocídou na planéte Zem!

https://www.youtube.com/watch?v=pTUrge0Nz-U

Ľudia toto ma desí. Prosím vás o vyjadrenie vašich názorov k tomu videu...

Julo78

Nijak ti nejdem protirečiť, len pripomínam, že iq 72 a 66 alebo ešte nižšie sú úplne bežné hodnoty bežného cigáňa na Slovensku. A takým súčasný systém vôbec nebráni mať 10-15 detí, naopak, ešte ich v tom podporuje. Majú neskutočný zoznam výhod. Ich deti majú zadarmo cestovné do školy, všetky školské pomôcky, ošatenie, stravu, lieky a finančný bonus, že vôbec chodia do školy. A tieto nehorázne peniaze vyhadzujeme na decká, ktoré málokedy prekročia hranicu IQ 75. Normatív na žiaka pre školy je niečo vyše 1000 eur, ale na rómskeho vyše 2000! Ktorý šialenec toto vymyslel? A ešte nedávno trepal analytik Baránek, že bez pozitívnej diskriminácie sa rómsky problém nedá vyriešiť.

Takže zamerať sa v prvom rade treba na vyriešenie extrémneho populačného nárastu duševne zmrzačenej populácie hnedých. Fico o tom chvíľu hovoril v roku 2001 - dokonca použil slovné spojenie "regulácia ich pôrodnosti", ale odvtedy je ticho a nezrealizovalo sa nič.

Julo78

Máš pravdu, nevyjadril som sa dostatočne presne. Pod "my vymierame" som mal na mysli čisto len bielu rasu, nie ľudstvo ako celok. Je jasné, že ľudstvo svoj počet zvyšuje, práve kvôli závratnému tempu množenia hnedých.

To, čo píše ďalej Norman že nám hrozí z ich strany vyvražďovanie, to beriem ako takmer istú vec a desí ma to.

Julo78

video, kde mladíci dobili slušného chalana v Demandiciach:

https://www.facebook.com/lenkalane.duranova/videos/10207533482695465/

Je smutné, že sa ani nebránil. Bol vyšší ako oni (hoci o 4 roky mladší) a na rozdiel od degenerovaných telesných schránok cigošov má určite dobre vyvinuté svalstvo. Keby knokautoval prvého, ostatní by sa rozpŕchli. Cigáni sú veľmi zbabelí.

Julo78

podľa niektorých teórií bol Mars kedysi ako Zem...píše o tom napríklad aj Ludvík Souček

Julo78

No ale my naozaj vymierame. Pôrodnosť bielych ľudí je hlboko pod 2. Taktiež klesá aj pôrodnosť Aziatov. Jediní, kto sa rozmnožuje závratným tempom sú černosi a arabi.
Takže tam treba začať pri riešení preľudnenosti - regulovať pôrodnosť týchto etník. Ale zatiaľ sa problém preľudnenosti otrepáva o hlavu len bielym, ktorí sa už takmer ani nerozmnožujú.