Rudo

komentáre

Rudo

Takže ak niekto zareaguje s rozčarovaním na hulvátske obviňovanie, tak je to hneď trafená hus?

Áno, ten obrázok som sem pred pár mesiacmi dal. Ale v akom KONTEXTE? Viacerí sa tu oplývali Nemcami, jadrom a podobnými nezmyslami, tak som potreboval jasne ilustrovať, čo za hnus si Nemci vybrali a ako dopadneme, ak pôjdeme ich cestou. Ak si v tom videl ospevovanie čiernej "mužnosti", tak si na omyle. Bolo to presne naopak. Bola to výstraha!!!

Rudo

Ak za mužnosť považuješ beštiálnu surovosť a znásilňovanie, tak si potom chudák. Mužnosť znamená nielen fyzická sila, ale v prvom rade hodnoty: ušľachtilosť, odvaha, trpezlivosť, vytrvalosť, striedmosť... Z dlhodobého hladiska hnedoidi nedokážu poraziť belochov, iba na nich parazitovať.

Rudo

na čo som to fixovaný? Ak teda nemyslíš Ruda Vaského. Pokiaľ viem, história príspevkov sa dá pozrieť, môžeš dať konkrétnu ukážku pre svoje tvrdenie?

Rudo

A teraz jeden aktuálny:

Prezident Trump na svojom Twitteri označil afrických imigrantov za barbarov. Čierni Američania na túto nehoráznu a lživú urážku okamžite zareagovali.
Podpálili 1300 áut, rozbili 200 výkladov, vyrabovali 500 obchodov a zranili 150 policajtov.
Upokojili sa až po tom, čo sa všetci lídri demokratických štátov spojili v spoločnom vyhlásení, že Trumpové slová boli hlúpe a nepravdivé.

Rudo

na revízora zaútočila cestujúca nožom v električke a bodla ho medzi rebrá. Diskusia je zablokovaná, ani Gašpar na tlačovke nevyhlásil, že útočníkom bol beloch alebo kresťan (ako minule), takže indície smerujú k temperamentnému etniku...

https://kosice.korzar.sme.sk/c/20749616/cestujuca-v-kosickej-elektricke-...

Východ raz bude no-go zóna...

Rudo

Čechom k odmietnutiu Sorosa a jeho lokajov.

Kto vyhral:
Miloš Zeman, český národ, pracujúci normálni ľudia, Slovania, heterosexuáli, belosi, Slovensko, Európa, Rusko, Čína, odporcovia islamizácie, odporcovia satanistov a NWO

Kto prehral:
George Soros a jeho banda, Pražská kavárna, sionisti, psychopati, úchyláci (LGBTI), proamerickí poblúdenci, USA, EÚ, západná hniloba, NWO, slniečkári, vítači migrantov

Rudo

za masovú vraždu spáchanú v Juhoslávii v roku 1999

Zoznam zločincov:
Mikuláš Dzurinda – predseda vlády, Eduard Kukan, Brigita Schmögnerová, Gabriel Palacka, István Harna, Ivan Mikloš, Ladislav Pittner, László Miklós, Ľubomír Fogaš, Ľudovít Černák, Mária Machová, Milan Ftáčnik, Milan Kňažko, Pál Csáky, Pavol Hamžík, Pavol Kanis, Peter Magvaši a Tibor Šagát - títo všetci hlasovali za prelet bombardérov nad našim územím

http://www.hlavnespravy.sk/harabin-podal-trestne-oznamenie-na-politikov-...

Rudo

o Lunterovi:

1. jeho firma Alfa Bio opakovane dostávala miliónové dotácie od štátu, no nakoniec skončila v strate 7000 eur

2. vo svojich "zdravých výrobkoch" používa karcinogénne látky, napríklad palmový olej

3. chystá sa vymenovať svojho syna za vicežupana, t.j. svojho zástupcu. A Kotlebovi vrieskali za rodinkárstvo! O tomto mainstream mlčí!

a ešte ohľadom ZOMRI a podobných fekálno-morbídnych stránok som našiel tento blog, kde sú odhalené ďalšie mená a podrobnosti:
http://lucasperny.blog.pravda.sk/2016/07/30/davajte-si-pozor-ake-pesnick...

Rudo

dal som update. Trest sa im neskôr vyberie, priliehavý...

Rudo

a začať trebárs s tými, čo sú za hnutím ZOMRI.
Konkrétne sa jedná o darebákov z Komplot Advertising, ktorí stoja za kampaňov Luntera, a v minulosti aj Kisku.

- Po smrti Štefana Nosáľa pribudla na stránke ZOMRI fotka Miroslava Nogu s nápisom R.I.P. Štefan Nosáľ.
- Pred voľbami uverejnili fiktívny status Kotlebu na FB, kde deťom na detskej onkológii nadáva do parchantov

Poviem to celkom otvorene:
tých čo sú za týmto svinstvom, treba prísne potrestať!

Peter Hajdin a Adam Znášik - to sú mená tých darebákov z Komplot-u, čo to vedú! Myslím, že skôr, či neskôr zožnú to, čo sami zasievajú.

http://blog.hlavnespravy.sk/2319/lunterovo-predvolebne-tazenie-viedla-ag...

Rudo

Kotleba vysoko prehráva. Práve prebieha rozhovor s Lunterom:

- Čo spravíte ako prvé keď vyhráte?
Lunter: Otvorím dvere a vyvetrám. (rehot) A potom vyvesím NAŠU vlajku - vlajku Európskej únie.

Arogantný chuj!

Rudo

v tomto prípade už prekročil všetky medze:

http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-casopis-nazval-sebastiana-kurza-baby-...

Chazari vlastne už nepriamo priznali, že Haidera odstránili...

Rudo

a zároveň sa o nich bojím. Pretože teraz sa celý svet dozvie, ako reagujú satanistickí anglosionisti, ak sa niekto vzprieči ich zámerom. Demokracia je v chazarských papuliach len špinavá nadávka.

Tí s vlastným rozumom to už dávno vedia, ale teraz to uvidia názorne všetci, do posledného ignoranta.

Rudo

Dávam do pozornosti výborný klip s Kiskom:

https://www.youtube.com/watch?v=nW9Du9kWiDQ

Rudo

ten ich "vodca" Bartoš má imidž ako typický antifák...

Rudo

jednu drobnosť dodám: Babiš je žid. A s tým budovaným novofeudalizmom - áno, to je veľmi trefné.

Rudo

práve toto ma udivilo už pri jeho kampani. On nemá vlastný názor, žiadne vlastné myšlienky. On je vlastne akýsi biorobot. Žiaľ nie neškodný. Jeho výroky smerom k Rusku považujem za nebezpečné pre celé Slovensko. Ja len dúfam, že Ruské vedenie pochopilo, že tento chudák, ktorého priezvisko v ruštine znamená "pička", je len dosadený panák, na míle vzdialený od myslenia Slovákov.

Rudo

Pre mňa je absolútne neuveriteľné a nepochopiteľné, že oni si ju ZNOVA ZVOLILI. V akom svete to
dofrasa žijeme? Tá, čo spôsobí migračnú katastrofu, tá, čo navláči milióny bezprízornej hávede, čo vyústilo už aj do množstva útokov, znásilnení...Veď tam už mali aj mŕtvych! A veľa. A tisícky znásilnených. Po tomto všetkom mala byť dávno trestne stíhaná a jej popularita na úrovni štatistickej chyby. Ale skutočnosť je taká, že oni ju nechajú vyhrať...ja nemám slov, toto je šialené, odporné, masochizmus astronomických rozmerov. Priemerný východoeurópan dávno pochopil, že prílev tej hávede je cielený a riadený proces výmeny obyvateľstva. To azda Nemec stále verí, že je to pomoc utečencom? Nechutné.

Rudo

Túto perspektívu si Nemci vybrali v posledných voľbách:
https://uploads.disquscdn.com/images/70d817248ec9bd23d122f660ff4bcbde5e5...

Je naozaj zarážajúce, ako rezolútne odmietli ich politické špičky návrh, ktorý by stanovil aspoň akýsi HORNÝ STROP pre prijatie migrantov.

Rudo

ak má byť toto Titan...kondičku a talent na šliapanie do pedálov má, ale v rozhovoroch pôsobí, ako keby mal iq 80...

Rudo

čo to tu splietaš...Píšeš, že šesťnásťročná je decko. Ale k dieťaťu prirodzene patrí ostych, hanblivosť, strach z neznámeho. Ak ide 16tka dať orálny sex zrelému chlapovi, tak to nie je decko, ale obyčajná štetka.

A ak tým chlapom je ešte aj taká obluda ako ten neger, tak je úplne jasné, že nemá ani pud sebazáchovy. Lebo stačí mi jediný pohľad na tú opicu aby som videl, že je to odpudzujúci, primitívny a nebezpečný človek. Inteligentné dievča sa s takým nespustí.

Súhlasím s Amanom.

A čo ten 17 ročný, ktorého zastrelili policajti v aute pri naháňačke. Jeho života ti vôbec nebolo ľúto, čo považujem za hanebnosť. To už nebolo decko?

Rudo

má aj iné zaujímavé videá. Napríklad, že zajtra (23.9.2017) bude koniec sveta:

https://www.youtube.com/watch?v=OhK7frlJmuU

Rudo

Pripomínať si múdrosť našich predkov, ktorí citlivo reagovali na tému úžery, nivočiacej
slovenský ľud, rozhodne nie je prázdnym nadávaním. Zvlášť pod článkom o jednom slizkom úžerníkovi, ktorý chcel byť židom.

Na margo toho, že ma už raz upozornili... to myslíš toho trkvasa, ktorý tu srdcervúco bránil Flašíkovú Beňovú, o ktorej som priniesol informáciu, že opustila prvého manžela umierajúceho na rakovinu a šla si užívať s flašíkom. Túto informáciu som uviedol preto, aby si čitatelia doplnili obraz o tej zvrátenej osobe, a samozrejme, napísal som, čo si o nej myslím, nazval som ju špinou a fľandrou. Vo vašich článkoch sa úplne bežne vyskytujú oveľa horšie nadávky.

Rudo

Polyp na dne mora nemá toľko tykadiel a ciciakov, ako žid spôsobov ku znivočeniu celých rodín.
Svetozár Hurban Vajanský, 1881

Rudo

Fico neuviedol ani jednu jedinú výhodu pre nás, plynúcu z toho tajomného "jadra". Ale už viackrát sa vyhrážal slovami: "...ale nebude to zadarmo, vážení".
A včera na TA3 uviedol , že veď aj pri vstupe do EÚ boli nutné ústupky, napríklad odstavenie jadrovej elektrárne. Takže ďalšie kolo vlastizradných poškodzovaní našej krajiny?

Samozrejme, ide hlavne o migrantov. Fico včera so smiechom vysvetľoval, že my ich sem kľudne dovezieme ale so stopkami v rukách sa staví, že u nás neostanú 24 hodín. Tieto oblbovačky nech si nechá pre "kvalifikovaných konzumentov". Už dávno je v EÚ na pretrase návrh zákona, že všetky členské krajiny budú musieť dať migrantom jednotnú štandardizovanú sociálnu dávku. Takže v praxi to znamená, že Slovák dostane 60 eur, tak ako doteraz, a migrant 600 eur.

Ohľadom referenda o jadre, na ktoré sa spýtal moderátor, uviedol, že vzhľadom na to, že sme členmi eurozóny, tak sme povinní spolupracovať ...bla, bla..., preto si NEMYSLÍ, že by bolo potrebné referendum.
Hm, spolupracovať áno, teraz sa však bavíme o definovaní úplne nového usporiadania, o ktorom nikto presne netuší, čo vlastne bude zahŕňať. Azda okrem politikov, ktorí nás práve zapredávajú, spolu s ich neurčitými vyhrážkami: nebude to zadarmo vážení.

Rudo

Problém je podľa mňa v tom, že sused si ten svoj dom nehasí, ale ešte prilieva benzín a tlieska s transparentom: Fire welcome. :(
V najbližších voľbách si sused opäť zvolí svojho podpaľača...
A tohto sa podľa mňa boja Slováci. Že ak nedáme od suseda ruky preč, príde aj k nám s tabuľkou Fire welcome, v jednej ruke s kanistrom benzínu, v druhej s horiacimi novinami.

Ak by sused bojoval proti kobylkám zo všetkých síl, vtedy by som považoval za chrapúnstvo im nepomôcť...

Rudo

No a nemá tú hlavu v nemeckom zadku? Veď to za posledné týždne jasne preukazuje, tými rečami o jadre. Vraj sa orientuje na Nemecko, lebo tam je viacej moci. Tak to sa rovno môže orientovať aj na Židov, lebo u nich je moci ešte viac.

Slovensko má dnes na výber medzi dvoma jadrami. To prvé, to je tzv. ZHNITÉ JADRO - to sú štáty západnej európy. Prehnité migráciou primitívnych etník, terorizmom, no go zónami, zdecimovaným pôvodným obyvateľstvom, ktoré má vymytý mozog skrz naskrz sionistickou propagandou a ktoré tlieska vlastnému zničeniu.
Dokazuje to aj masové zhromaždenie tesne po útokoch v Barcelone. Nie proti islamskej ideológii, nie proti zločinom islamistov, ale proti ISLAMOFÓBII a na podporu ďalšej migrácie. Masa idiotov, tam chceme patriť?

Ďalším jadrom, ku ktorému sa môžme pridať, to je to ZDRAVÉ JADRO - sem patria krajiny najmä V4, pobaltské štáty a tiež BUlharsko a Rumunsko. Už len samotný fakt, že tieto štáty ešte stále ostávajú belošskými, by boldostatočný argument. Tieto štáty zažili totalitu a aj vďaka tomu nemajú slepú vieru v systém. Nemajú vymyté mozgy ako tie zombie na západe. To, že sme v súčasnosti ešte ten chudobnejší región, to už dlho platiť nebude. Západ je pred kolapsom.

Norman nazval Slovákov plastelínou. A ako riešenie ponúka hasenie ohňa benzínom, v tomto prípade opäť sa raz nechať zotročiť tými istými hyenami, ktoré si nás po stáročia delili ako korisť, z čoho presne vyplývajú aj tie problémy a ťažkosti, s ktorými sa dnes boríme.

Západ nikdy neprijme východoeurópana za rovnocenného. Je to dané už historicky. Vždy nás podrazili a škodili nám, a z takýchto vyjazdených koľají už skrátka nedokážu vyjsť. Dôkazom sú dejiny. Čítam teraz o českých dejinách stredoveku a raného novoveku a ako najväčší chrapúni sa vždy zachovali Nemci. Naopak, Česi boli tí, ktorí preukázali viac charakteru. A tak je to aj s ostatnými slovanskými národmi.
Spomeňme si na roky 1848, ako so Slovákmi naložili Habsburgovci. Cisár nasľuboval, využil (úplne presne ako teraz Ficovi ťahajú medové motúzy psychopati ako Macron a Merkel) a ako to nakoniec dopadlo, to vieme.

Na záver čosi na zasmiatie:

Iq cernocha nestačí ani na zvinutie kábla...
https://www.youtube.com/watch?v=xpZYxqZqk70

Pomaly sa už dá povedať, že typický občan Nemecka...

Rudo

Nie Slováci, ale ty sám sa nedokážeš slobodne nadýchnuť. Pretože podľa teba je jediná možná cesta s hlavou v nemeckom zadku.

Západná Európa je ako Západorímska ríša v 5. storočí. Okázalá, bohatá, najviac moci. Ale pred zrútením. A tam je presne aj západ. My sa môžme rozhodnúť, či ostaneme mimo horiacej budovy, alebo či sa tam dobrovoľne budeme pchať, navyše kolenačky.

Časy Hitlera a Nemcov tých čias sú definitívne preč. Dnešní Nemci sú už len usadený sediment, balast, tlieskajúci vlastnému zničeniu, oslavujúci svojich ničiteľov. Jasajúci magori s tabuľkami Refugees Welcome. Ty to nikdy nepochopíš, ale verím, že väčšina Slovákov, Čechov, Maďarov a Poliakov bude mať viac rozumu. A u nás ako prvý musí padnúť Fico, ktorý nás zapredal. Ja verím v Slovákov a kto ich nazýva plastelínou, je pre mňa nula.

Rudo

Tú infovojnu som počúval. Pustili na chvíľu aj Matoviča a Sulíka, potom na nich celkom dosť nakydali (konkrétne Huďo) a následne prešli na moslimov. Huďo ako vždy výborný.

PS: Lichtner mal na matoviča trefnú poznámku, o tom nezmazateľnom úšrkne z jeho ksichtu. Nejak tak to povedal, o propagácii psychopata Matoviča na infovojne sa určite nedá hovoriť.

Rudo

Hurá do jadra! Presne toto k nám plánujú preliať.
A zapredaný Fico už o tom rokuje.

Rudo

Vďaka za článok.

Všade sú rozlezení, aj u Putina...že by nevedel, čo sú zač? Podľa mňa aj vie, len nechce zle skončiť. Resp. chce ich mať radšej pod nosom...

Chcem byť optimista a tak dúfam, že ak vyjde na povrch dostatočné množstvo ich svinstiev, ľuďom sa otvoria oči. A raz si možno budú inštitúcie dávať nálepky "100% JEW FREE", ako záruku dôveryhodnosti.

A tie ich priezviská podľa zlata a drahých kameňov, aká trápna to úbohosť.
Čo už, evidentná rasová odlišnosť. Pre niekoho znie krásne meno Hviezdoslav, pre iného Goldstein, Goldmann, Rubin, Kristal, Diamant...
Keby si radšej osvojili hygienické návyky:
http://www.hlavnespravy.sk/svajciarsky-hotel-upozornil-zidovskych-hosti-...

Rudo

momentálne ma zavialo za prácou do Petržalky. Neverili by ste, koľko tu už býva černochov. Ak sa z 300 za sto rokov stane 60 000, tak potom to má naša krajina ako belošský štát spočítané...aj šikmookých tu v BA pobehuje až príliš veľa. Nič proti Aziatom, ale nech sú pekne na svojom teritóriu. Ani oni nepripustia prílev cudzincov, napríklad v takom Japonsku - to je rasovo čistý štát. Čítal som, že ak si Japonku vezme Európan, jej otec ju vydedí...

Rudo

Nicholsonova je nesympatická žena striedajúca jeden škaredý účes za druhým, navyše je to osoba s odporným, arogantným vystupovaním ako celá SaS/OĽANO. A Cigániková detto...počul som, že opustila muža trpiaceho ťažkou chorobou. Podobne ako tá fľandra Flašíková...

Rudo

Asi by sa našlo dosť nasrdených chlapov, ktorí by im rozbili huby priamo tam na mieste. Ale keďže žijeme v režime, ktorý viac chráni páchateľov ako obete, každý si 2x rozmyslí, či pôjde na 10 rokov sedieť :(

Rudo

Je to offtopic, ale tento zaujímavý koment som si práve prečítal na smetisku k článku
https://domov.sme.sk/c/20618510/koalicia-podrzala-plavcana.html

"Keby ste tušili, kto je to Plavčan, radšej by ste sa zdržali tých vašich komentárov. Minister Plavčan (pôvodným menom Blaustein) je významným členom Židovskej obce a navyše je to aj gay, takže patrí do tých najchránenejších menšín vôbec. Uznáte, že niekto taký nebude nikdy odvolaný. A možno už aj ľutujete, čo ste tu naňho popísali. Vzhľadom na jeho zázemie má dosť silné páky, aby ste ľutovali, keď sa na vás prijde... "

Rudo

na obzore? Ináč hrozné tie negerské ksichty.

Rudo
Rudo

Keď bude raz Dzurinda právoplatne odsúdený riadnym súdom na smrť obesením za spoluúčasť na masakre nevinných srbských civilistov v roku 1999, bude mať ruky zviazané za chrbtom, ale nohy bude mať voľné, aby si mohol posledný krát zakrepčiť. Vzhľadom na jeho cigánsky pôvod je o ňom známe, že rád tancuje, takže tento tanec by sa mu mal umožniť. Jeho posledný tanec, resp. trepotanie nohami vo vzduchu, keď sa bude dusiť za svoje odporné zločiny, bude nahraný na video a umiestnený na oficiálnom štátnom kanáli. Na výstrahu ďalším psychopatom, ktorí sa vo svojom análnom predklone veľmociam nedokážu zamyslieť nad dôsledkami svojich rozhodnutí. Ináč vedia bežní Srbi o tom, ako sa zachoval tento premiér slovanskej krajiny? Ktorý síce nie je Slovan ani omylom, ale žiaľ vládol tu. Treba im to povedať. Srbi vedia, ako naložiť s takýmito zbabelými vrahmi. A treba im povedať, ako veľmi sa nám hnusí ten spišský výkal, ktorého sem dosadili usa, aby zapredal a rozkradol našu krajinu.

Rudo

Niekto tu písal, že ak sa namnožia farební na západe, tak máme poskytnúť azyl všetkým utekajúcim bielym Nemcom, Francúzom, Talianom...
Ja vravím - treba ich strieľať na hraniciach spolu s farebnými!
Keď zhumpľovali svoju krajinu a dovolili jej zničenie, tak to isté by svojím zdegenerovaným myslením po čase privodili aj našej krajine. Je to v ich hlavách.

Nie, nechceme ich tu. Ani farebných, ani bielych zbabelcov.
Nemali dopustiť etnickú výmenu obyvateľstva na svojom území. nemali dopustiť zánik vlastnej krajiny.

Rudo

Havran patrí do basy za hanobenie národa a Dobšinský na psychiatriu. Verím, že ich pán Rezník vykopne, oboch.

Rudo

Slovenský národ, ten zaostalý a zakomplexovaný (ako sa nám snažia nahovoriť mimovládky, bratislavská kaviareň a médiá vlastnené zo zahraničia) včera prežil krásnu nedeľu, bez násilností na uliciach, teroristických útokoch a streľby na verejnosti.

Na druhej strane ten najinteligentnejší a najcivilizovanejší národ na svete - židovský, ktorý dennodenne prelieva krv cudzích národností na "svojom" území, zažil včera niekoľko útokov, násilie, vraždy policajtov a následnú brutálnu odplatu v blízkosti chrámu v Jeruzaleme.

Som rád, že patrím k tomu "zaostalému a zakomplexovanému národu", a včerajšiu slnečnú nedeľu som mohol stráviť s rodinou a na turistike, bez strachu že ma niekto pripraví o život. Je to skvelý pocit.

Rudo

1.4 je žalostné číslo...možno najnižšie v Európe? A v tom je pritom už zarátaná aj vysoko nadpriemerná pôrodnosť cigáňov, pretože vykazovať to oddelene by bol rasizmus. Aká je teda reálna pôrodnosť belochov na Slovensku? 1.1? 0.8?
Plus ešte odliv mozgov do zahraničia. Väčšina napríklad lekárov odchádza hneď po štúdiu do Nemecka. Z piatich mladých lekárov, ktorých poznám, sú 4 už v Nemecku a piaty sa chystá na jeseň. Podľa mňa je to v súčasných podmienkach až vlastizrada...

Rudo

Tam máte to vaše jadro. Hlavne že sa tam silou mocou pcháte. Tu máte krásnu symboliku, ako sa k nám vždy správali a ako sa k nám vždy správať aj budú.

Rudo

Zastávame sa špinavca? Skôr zdravého rozumu.

Ty si zas myslíš, že smoklením nad strašnou minulosťou toho recidivistu zlegitímniš idiotský zásah zelených gebulí. Všetci vieme, že to bol recidivista a aj keby to bol stonásobný vrah a rozparovač, takáto streľba je úplná hlúposť. Nie preto, že by si nezaslúžil zastrelenie. Ale skúšať trafiť pneumatiku v 120 km/h rýchlosti? Ešte k tomu pri kvalite našich ciest kde to hádže ako v práčke? Mohol poľahky trafiť iné autá, iných ostatných účastníkov premávky a ak by náhodou trafil aj recidivistu do hlavy, čo by to vyriešilo? S veľkou pravdepodobnosťou by sa vybúral do protiidúceho auta.

V civilizovaných krajinách riešia takéto situácie koordinovanou akciou – zastavením premávky v protismere o niekoľko kilometrov ďalej, postavením zátaras, natiahnutím „ježa“ cez cestu. Len jedinci s mizantropickým pohľadom na svet a hlboko nasiaknutí vnútorným sadizmom a pohŕdaním ľudstvom ako takým môžu schvaľovať tú policajnú streľbu.

Rudo

Tento článok je zmes úplne nesprávnych úvah. Ale urážok je v ňom ako vždy, vzhľadom na autora, požehnane. My do toho jadra zrejme nakoniec aj tak pôjdeme a tunajší ľud je ten posledný, kto by o tom rozhodoval. Dôsledky z toho kroku ale budú pre Slovensko len zlé a migranti na našom území budú samozrejmosť, na to sa pripravte.

Len aby ste potom aj vy sami neupadali do "hysterických kŕčov", keď vám raz budú ľudia pripomínať, s čím ste to súhlasili.

PS: pchať sa medzi germánsku svoloč, ktorá nás v histórii už toľkokrát využila a podrazila? Tak to nie, toto si nechajte.

Rudo

Na tom čo sa stalo nesieš hlavnú zodpovednosť ty, lebo vyhrocuješ emócie a zhadzuješ ľudí.

Ty ako aj Ema máte grobiansky slovník, na ktorý nie je každý zvyknutý a tak bola len otázka času, kedy niekomu rupnú nervy.

Napísať jednej slušnej a rozumnej diskutérke "zavri hubu" a "odpáľ odtiaľto", to je aká úroveň?
Teraz to už neviem nájsť, zrejme zmazané, ale včera to tu bolo. Prípadne toto:
http://nadhlad.com/comment/25238#comment-25238
Asi ti ešte nedošlo, že útočiť druhému na jeho deti (je jedno či verbálne alebo inak) je pre človeka tá najcitlivejšia struna.

Ľudia sem prichádzajú, lebo chcú niečo viac ako sú stoky typu sme alebo N. Ale sloboda vyjadrovania je tu podobná. Len jedna názorová línia a ostatní môžu vypadnúť. Máš tu svoje teliatka, ktoré ti pritakávajú, tých si tu držíš a kto začne oponovať, dostane nálepku provokatér, troll a deptáš ho psychicky, pokiaľ neodíde.

Jednoznačne nevieš pracovať s ľuďmi.

Rudo

Takže keď som sa bol na pochode národovcov, som teraz v bránikovom softvéri???
Má povolenie vôbec na takúto činnosť? Pokiaľ viem, je určitý zákon o osobných údajoch a tvár - fotka človeka - je osobný údaj.

Rudo

To bol zase nápad na rtvs večer liezť
a vidieť jak náš hokej upadá.

Poďme sa zachrániť, v áčku ešte jeden rok,
a potom Širokého čaká loch!
Poďme sa zachrániť, pred Talianmi o vlások,
a o rok do béčka držať krok!

Rudo

Andrej Kiska sa dopustil antisemitizmu a zhanobenia židovského etnika, keď odovzdal viacerým židom cenu Ľudovíta Štúra. Štúr pritom vo svojich knihách písal myšlienky, ktoré by dnes boli považované za antisemitské!

Rudolf Vaský to odhalil a Kiskovi jasne povedal, čo si o ňom myslí. Pozor, vulgarizmy!
https://www.youtube.com/watch?v=D-Hbo_zGiDY&t=300

Rudo

o tom novom kšefte šlojmov - predávať vlasy Slovaniek. A v zápätí ma napadlo, prečo sú tí šlojmovia takí nadržaní zo slovanských vlasov:
pretože tie ich vyzerajú ako chlpy v rozkroku. Tu je ukážka:
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/7/14/1408657/1408657_600x...

Ospravedlňujem sa za duplikát, ale viem, že tento portál číta veľa sorošovských oblúd, tak nech zúria...

PS: ten šlojmo na obrázku, to je hlavný "think-tank" spomedzi sionistických analytikov, samotný GRIGORIJ Mesežnikov

Stránky