Zabíjanie je povolené

Je cielené zabíjanie v Izraeli povolené?

Izraelský najvyšší súd v roku 2006 rozhodol, že je to legitímna forma sebaobrany. S taktikou začali pri likvidácii teroristov zodpovedných za masaker Izraelčanov na mníchovskej olympiáde v roku 1972. (sion media)

 

Pre ťažkochápavých idiotov:  Ak máte do činenia napríklad s teroristickými sviňami, je VŠETKO povolené.

Riadte sa tým. Ak nie oni, tak vy. Matematika.

 

Norman

Izraelci v každom prípade vytvárajú situáciu na to, aby Američanom uľahčili zásah proti Iránu. No, Američanom.... , sionistom s americkým občianstvom, členom židovskej sekty.

Ako vyzerá situácia vo vyššej US politike sa nedá hodnotiť, sloboda slova do týchto kruhov nikdy neprenikla. Ale v podstate sa celý systém posúva k hrane priepasti ako po naklonenej rovine. Juhoslávia, Irák1, Irák 2, Afganistán, Lýbia ... azda bude teraz manifested american destiny zvrátene Obamovou nobelovkou? Verí tomu niekto?

 

Norman

Tie občasné spamy alebo skôr rušiče sa tuším naozaj podarilo odstrániť. Nie že by to vadilo, ale takto je to lepšie. Súkromnú korešpodenciu tiež posielajte na email.

N

Izrael sa ponáhľa, kým ešte Obama poslúcha, postupom času sa ich politika bude stávať neudržateľnou. Aspoň ruské zdroje hovoria, že aj keď politici sú marionety, predsa sú len na špagátoch - djhších, či kratších. A Obama pomaly tie svoje špagáty naťahuje a bojuje o svoj väčší priestor. Mňa teda veľmi nepresvedčil, ale ja do toho nevidím, na rozdiel od ľudí, čo odhaľujú stratégiu ovládača špagátov. (zdroje sú len v ruštine, nejaké knihy v angl.)

Norman

že táto vojenská akcia je motivovaná blížiacimi sa Izraelskými voľbami. Netanyahu chce urobiť dojem na voličov ...

Napísať také niečo je ale riadny hnus, zaváňajúci "antisemitizmom". Čo by to bolo za krajinu, čo by to bolo za ľudí, kde chce premiér imponovať zabíjaním a ničením bezbranných?

Ema

Erdogan sa ozval k zloženiu Bezpečnostnej rady OSN

http://ria.ru/world/20121117/911132132.html

Hej, je to nespravodlivé. Ale tak si to zariadili mocnosti po WWII. A všetci už roky vidíme, ako to židoameričania využívajú na svoje zabijácke avantýry kade-tade po svete.

Čo teraz s tým, Erdogan bej?

Ema

Je to naozaj optimista, táto stará nekompletná cicina Kissinger, že dáva PIP implantátu bez hraníc, vytvorenému víťazmi WW2 za účelom chronickej iritácie a chaotizácie Blízkeho východu, taký dlhý čas expirácie.

Kým to príde, prečítajme si niečo od Pepeho Escobara

Bomb Iran? No. Bomb Gaza? Yes!

http://www.atimes.com/atimes/Middle_East/NK17Ak04.html

"So many wars to launch, so little time," píše aj Escobar.

 

Súčasný masaker v koncentračnom tábore Gaza, vyprovokovali židia (nepíšme Izrael, nie je to presné) zabitím palestínskeho chlapca:

"This is the best timeline so far. Crucial in it is what happened last Sunday. Gaza Health Ministry spokesman Ashraf al-Qidra announced that a 13-year-old boy, Hameed Abu Daqqa, was shot in the stomach while playing football with his friends outside his southeast Gaza home. This soccer terrorist was evidently a threat to myriad Israeli helicopters buzzing overhead."

 

Včera telefonoval Putin Erdoganovi. Dnes telefonoval Lavrov jordánskemu kráľovi.

Práve teraz zasadajú v Káhire Mursí, Erdogan a ten tretí... ani neviem, ako sa volá ten vedúci šašo z Kataru, ktorý bol nedávno štrngať mešcom v Gaze a rozdávať solárne lampy. Na čom sa asi tak dohodnú?

Medzitým žid ako obvykle roztrieskava civilnú infraštruktúru Gazy, ktorá sa ešte poriadne nepozviechala z jeho predošlej trestnej výpravy do najväčšieho koncentračného tábore v histórii ľudstva, ktorý vytvoril v Gaze a zavrel tam vyše 700 tisíc detí vo veku pod 15 rokov.

 

Ema

Podľa najnovšieho Globálneho militarizačného indexu, zverejneného v utorok organizáciou  Bonn International Centre for Conversion (BICC), IZRAEL je na čele rebríčka najmilitantnejších národov sveta.

http://www.informationclearinghouse.info/article29581.htm

Toto je názor zrejme celej svetovej populácie.

Majngott, a toľko peňazí a energie vrazil zbastardený chazaroidný Šlojmo - ktorý, tiahnuc oňahdy z rozsypanej Chazárie na Ukrajinu, do Haliče a potom ďalej na západ, kradol gény vpravo i vľavo -  do hasbary. Aj tu vidno, aký je to génius.

 

https://www.commondreams.org/headline/2012/11/14-0?print

 

N

vrazil Globalny parazit do Slojma, ked ho 40 rokov vlacil po pusti, vtlkal do hlavy" poucky",sem tam mu podhodil "nebesku mannu", aby prezil. Ked uz stari, co si hadam nieco pamatali, pomreli a mladi mali dokonale premyte mozgy (tych 40 rokov to zaistilo), vtedy  GParazit pustil Slojmov do sveta. JE to genius.

Norman

Prečo vždy zlodej okráda slušáka a nie slušák zlodeja?

Pretože to nikdy neskúsi!

A ak to aj skúsi, tak zas len (zdanlivo) zlodej okráda (zdanlivo) slušáka.

 

Niekto sa proste orientuje na ľudí ako na obeť. Nie sú to jeho spoluobčania, ale zdroj - podobne ako pre kanibala, alebo - menej brutálne povedané- pre vreckára na trhu. Preto oprávnene volajú súčasnosť "trhová" spoločnosť. Ľudia sú  trh, ľudia sú zdroj. Vytvoriť parazita nie je problém.

 

Odpoveď vždy bola a vždy bude: imunita a hygiena.

 

Asi nie je v našich silách obrannú reakciu urýchliť, ale ani v ich silách to zastaviť. A nik to vlastne ani nedokáže usmerňovať. Tie jednotky a nuly, ktoré si napísali na tie svoje franforce rôznych papierov, im neumožnia zmeniť procesy v mysliach ľudí.

Ema

odôvodňuje grafickou hasbarou rozbombardovávanie nemocníc

http://electronicintifada.net/blogs/ali-abunimah/israeli-officials-use-fake-graphic-justify-bombing-gaza-hospitals

Kto má záujem, nájde tam aj sumarizáciu predošlého židovského mäsiarskeho útoku na Gazu na rozhraní rokov 2008 a 2009, keď sme dostali možnosť držať hubu nad šokujúcou židovskou zločinnosťou priamo na "Ježiška".

 

nové