Compact TV - zaujímavá nemecká TV

 
Zaujímavý nemecký zdroj. Faktický, bez hystérie - môj dojem. Nepoznal som.

Autor: 
téma: 
baloo

pjekná babänka :-)

slaven1
Mröchty do televízie nedávajú :)
Ema

Si kukni športové správy na RTVS, keď je tam Jarka.

slaven1

1. Nemyslel som úpadkové terestriálne televízie, ale tie po internete. A čo ja viem, keď sa napustí nafralínom, nevyzerá najhoršie.
2. U Jarky budú iné prednosti. Asi dobre fajčí napr. Sila ducha to jednoznačne nebude. Ostatne, to je celorodinná diagnóza. Žiaľ.
V tomto smere by som odkázal prípadného čitateľa o pár komentárov nižšie.
 V Afganistane nie sme pre drogy
Na obranu manžela by som dodal, že aj v čase okupácie treba zachovať riadenie štátu tzv. niekto za kolóniu v jej mene vystupovať musí.

Ema

dnes od 17:45 h na CompactTV

Live stream
https://www.youtube.com/watch?v=66OFQ6DDSwM

slaven1
Compact sú nemecký NODovci.
Ema

im to NODovanie zatiaľ príliš nejde.

Asi to bude tým, že namiesto Putina majú v Nemecku sprostú Fluchtlu (copyright buheh).

slaven1
Veruže to Nemcom nejde, aspoň výsledok 1 mil. nových blízkovýchodých votrelcov za minulý rok sa jednoznačne nedá označiť ako úspech, ale aspoň s oslobodzovaním začali. Pomaly by sme to mohli mali rozhýbať aj tu, u nás doma. Značka: Aby Norman nemusel písať takéto články (o ľuďoch, od ktorých veľa nezáleží)
slaven1
Levicoví radikálové Antify vyzvali ke konfontování všech prodavačů a stánkařů, kteří prodávají nezávislý a vůči Merkelové kritický časopis Compact. Konfrontovat znamená v podání Antify výhrůžky nebo přímé použití síly. Antifa tvrdí, že je nutné bránit rozšiřování nehumánních myšlenek. http://zvedavec.org/vezkratce/12449/https://www.unzensuriert.at/content/0020259-Antifa-bedroht-Zeitschriften... Antifa je ďalšia úderná zložka (ďalšie neregulérna armáda po ISIS), ktorú používajú dnešné okupačné sili na boj proti Oslobodzovaciemu hnutiu jednotlivých národov Európy. https://www.youtube.com/watch?v=F7CHtjrF1C8
Norman

antifa sú nezrelé deti. Sú to rozmaznané nedospelé kreatúry. Člen antify zostal na úrovni detstva až adolescencie. Svet je pre neho len typické pubertálne ANTI odporovanie.

Sú preto aj schopní ťažkých zločinov, pretože nemajú vypestovanú morálnu zodpovednosť. Ich morálka je len odmietanie nepohodlných právd. Chcú zostať vo svojom detstve a urobia všetko pre tých svojich vodcov s pozadia, ktorí im ich detstvo v raji slubujú. Treba na nich hladieť s dešpektom a výsmechom.

 

Antifa je najjasnejší prípad tohoto problému, tejto doslova diagnózy, ale prirodzene platí to aj u mnohých iných menej organizovaných a starších jedincov.  Takže aj súčasný civilizačný konflikt by sa dal nazvať utopizmus versus realizmus.

My sme realisti. Oni sú feťáci. 

Aman Againsttime

Antifa je naozaj skutočný odpad. Popravde, ja osobne ani nepoznám veľa ľudí, ktorí by k niečomu takému inklinovali. Napr. na mojej fakulte študuje (relatívne) veľa liberálnych typov (majú radi ekonomickú slobodu, ľudské práva, bla, bla, bla), ktorí dajme-tomu odsudzujú nacizmus, rasizmus (ale cigánov zvyčajne aj tak nemajú radi :-)) a pod., ale nikdy by ich ani nenapadlo pridať sa do takejto príšernej skupiny a na kadejakých dredatých, poprepichovaných feťákov z Filozofickej fakulty (typy, ktoré sa v Antife často pohybujú) sa zvyknú pozerať s odporom. Holt, my právnici môžeme mať rôzne politické presvedčenia, ale vo všeobecnosti máme radi "poriadok, pravidlá a autoritu", takže anarcho-komunistickej Antife hovoríme NIE. :-)

Norman

no to vieš, že antifa je reálna spodina, len minimum študentov. Ale v prípade nejakých demo, vytiahnu aj tých.
Právnici sú samozrejme vždy ako trieda konformní a naoko nepolitickí. Až na výnimky:)

Hm, ale daj či slúb im postavenie a bonusy a zajtra pôjdu vo faklovom pochode a terbárs aj mávať svastikou.

Ale to samozrejme nie je treba, svastiku netreba, nechceme z nich predsa spraviť buddhistov :-)) Ako sám hovoríš, nemajú radi rasistov a cigáňov, banda inkonzistentná a pokrytecká.Kto asi tak volil Sulíka s jeho "ksenofóbnymi" a "antibruselskými! názormy? :-))
Samozrejme, že nebudú nikdy podporovať Kolára. Nikdy, pokiaľ si ich teda priamo nekúpi. Ale ináč potrebujú nový ksicht, to je všetko. Ešte aj Procházkovi takmer skočili na jeho košelu s vyhrnutými rukávmi :-))

nové