Teplo, rozpoltenost, Richter, Bartoš a kone

Veci treba robiť vtedy, keď sa dajú a nie vtedy, keď chceme.

Nemá zmysel sa ísť sánkovať v lete a nie je dobrá myšlienka zvolávať demonštrácia ostrej mládeže na poludnie, pri teplotách nad 35 stupňov, keď je ešte k tomu v TV futbal.  

A nie je dobré zvolávať demonštrácie na opustené uzavreté námestia. To je proti logike danej veci. Treba provokovať tam, kde to niekto vidí - na centrálnych miestach, kde sú bežní ľudia a turisti.
Je vcelku prirodzené, že sa hnutia najhlbšej alternatívy delia a zrejme navzájom neznášajú, ale všetko má svoju mieru. Ak už sa rozdrobia nepodobne "pravicovému zlepencu", nech aspoň nik nevyhlasuje, že robí nejakú nadväznosť na úspešné akcie minulosti, kde ťahali pokope.
 
Každá doba sa bráni zmenám a chalani z okraja spoločnosti sú vždy dobrý nástroj, aby sa s jej zápchou pohlo. Ale musia to byť naozaj energickí ľudia. Možno pod vplyvom tepla sa včera všetci rozliali. Obsah prejavov absolútne, ale absolútne nulový, slabý, čajový, sračkový. Je mi úprimne ľúto, že na toto tam zavolali Richtera z Mníchova a Kamasaa Bartša z Česka. Doba sa mení a na takýto amaterizmus už nik nemá náladu. To ich riadne oklamali.
Ku koncu tam došlo k nejakým stretom ohľadne vlajok a podobne - to tam ale už predpokladám nebola aspoň polovica účastníkov.
 
(zaujímavé diskutovanie s policajtami, heh. načo? veď oni majú svoju liniu riadenia, žiadna diskusia, treba im zaveliť a bude:)
 
Ergo - podbné akcie zvolávať zásadne len na SNP alebo na ešte lepšie mesto v centre. Ísť na opustené námestie, pod hrniec, je absolútne zbytočné - to v žiadnom prípade nerobiť. Nechať sa nasmerovať na bývalý gotvalďák bolo sama o sebe prehra. Áno, Magát to prehral dopredu.
 
Za druhé - v Bratislave sa nenájde desať spravodlivýych. Bratislava je mesto, kde ľudia majú tisíce iných záujmov a o veci mimo ich koryto sa zásadne a vedome nestarajú. Ak nie sú zalezení na špinavej almužne v korporáciach, tak sú nacucunutí ako pijavice na štátny aparát a ak ani to nie a sú tak trocha nesystémoví, tak sú mafiáni, kšeftári. Ak nič iné, tak aspoň toto jedno sme zistili za posledné desťročie pozorovania z našeho portálu. Ak by existoval boh, tak by Bratislavu spálil ako Sodomu a Gomoru. Minulý rok sa o to tuším aj pokúšal. Ak nemáte priviesť tisíce ľudí do mesta - neohlasujte to ako väčšiu akciu.
 
Ale videli sme aspoň policajné manévre. V jeden moment ma napadla myšlienka, že podobné demonštrácie treba zvolávať každú sobotu, urobiť plné haló na fasbúku, nechať napochodovať celé to policajné monštrum - a potom neprísť. A to robiť opakovane. Znova a znova. Naše náklady nulové, ich pozícia na infarkt.
Niektorí zlomyselníci by povedali, že to sa včera aj stalo. No áno, ale nevedome. 
Robiť podobné vtipy plánovane a zámerne - to by sme chceli od radikálov privela. Emočné naviazania na Tisa naozaj  invencii moc nepomáha. Keďže na podobné akcie už chodím 25 rokov, ba dalo by sa povedať, že aj viac, včera som si uvedomil, že niektorý ten chalanský aktivista za ten čas pekne pribral - to je asi jediná zmena. Ale to im asi tiež k dynamike moc nepridáva - len policajti majú viac roboty, keď ho zdvíhajú zo zeme a strkajú do auta.
 
Keď vynecháme prítomných zahraničných hostí, tak najzaujímavejším obrazom dňa bola prítomnosť štvorice konskej polície. No kde už dnes uvidí mešťan zdravého koňa s jazdcom, ak nie vychádzajúc z úradu vlády. A na troch z nich boli ženy policajtky (tým štrvrtým som si nie istý, to bol asi veliteľ). To je naozaj zaujímavé - buď si niekto vydržuje  špeciálnu jednotku - pardón, trojku - na zoofilnú zábavu, alebo neviem, na čo je takáto grupa ináč dobrá.  Myslím, že ani včera nedošlo k ich nasadeniu - teda ma námestí - čo by aspoň trocha akciu oživilo a prispelo k ľudovej zábave.
 
Bohužiaľ, na druhej strane prdoidi "antifašisti" tiež nahradili politiku koncertom, chráneným pochodom okolo bloku, takže k žiadnemu dialógu nedošlo. Ale spoločnosť dialóg potrebuje. To takto nejde, každý na svojom, každý bez vôle a nápadu. Na ulici má byť sranda. Kde inde, ak nie tam, má vládnuť sloboda?
 
 
 
 
 
Slav

Prečo prišlo viac ľudí na protest organizovaný antifakmi oproti protestu proti islamizacii a diktatu EU? Pretože na „antifasisticku mobilizaciu“ organizátor – antifák Mihályi priniesol cirkusovú atrakciu: muža s prsiami. Teraz vážne – bola tam trápna freak show – muž s ceckami, ozajstnými ceckami! A preto sa tam ľudia schádzali!

Toto je už úplný úpadok sorosovských smradov. A SME hrdo napíše - Ľudia ukázali, že Bratislava nepatrí neonacistom (minúta po minúte)

Prd makový! Ľudia sa chodili dívať na muža s ceckami. A Sorosovi môže Mihályi vykázať čísla – vyše 2000 účastníkov. To sa budú doláre hrnúť! Neuveriteľné kam sú už ochotní klesnúť títo smradi.

Aj Ftáčnik tam bol, aj Mesežnikov aj Gál a potajomky bokom kukali :D
https://www.youtube.com/watch?v=FEPzbnBR5z4

Norman

V princípe je to tak. Oni už dlhodobo nerobia politiku, ale happeningy - akoby nevinné priam nepolitické koncerty.
Na SNP som bol pozrieť, nebolo tam naozaj nejako veľa ľudí - ale je pravda, že to slnko bolo zabíjajúce a všetci boli zalezení v tieni. Bol to ale len koncert, ktorí nabalí ľudí aj z okoloidúcich, nič moc.
Ale to, že majú v Bratislave väčšinu, to im netreba brať. Ani to, že útočia proti akýmsi "fašistom" - sú úplne vymletí a nechápu, akú majú naozaj pred sebou širokú silu. Jasne, že najviac sa opozične prejavujú dorastenci, ktorí by sami seba kľudne možno aj nazvali "fašisti" - ale to je nepodstatná menšina alternatívneho hnutia. Väčšina sa nezdržuje špekulovaním, čo presne je, a je to aj nepodstatné - sú to proste ľudia, ktorí vidia zmrdov, vidia nespravodlivosť a hlavne vidia, že systém smeruje ku zrúteniu. Je každý, kto pochopí a jasne vidí sioniszmus, fašista? Pochybujem.
Ak chcú sorošovci týchto nazývať fašistami, nech si poslúžia. Ono to trocha odradí ľudí chodiť na demonštrácie Vzdoru či LSNS - ale len dočasne. Ako keď dáš do rieky zábranu - prvá voda zaváha a zastaví sa - ale neskôr s o to väčšou silou prerazí.

Satan Šofér

práve preto, že vidia najlepšie do kuchyne vláde klepto/partokracie, sú menej ochotní pripojiť sa k bezcielnemu hulákaniu.

Treba rozdeľovať, aby hajzli mohli ďalej panovať? Vytvoriť stovku slabých silových vektorov, ktoré budú pôsobiť dokonca proti sebe?

Norman

Je to súčasť cesty, jedna z mála možností.
Samozrejme, lenivci a zbabelci vždy chcú, aby špinavú prácu odrobil niekto za nich.
O výhovorkách kolaborantov ani nehovoriac.

Ľubov

Prečo majú Bratislavčania takú zlú povesť ? V istom zmysle je mi aj sympatické,Pavlík,že si sa ich zastal,pretože to jednoducho biologicky nie je možné,aby sa v relatívne malom priestore koncentrovalo vôbec to najhoršie,čo tu na Lovensku žije.Okrem Luníka.
To musí mať nejaký iný dôvod,nie ...Bratislavčania.Včera,ako čítame v of.správach sa opäť uskutočnil protest pred Ficovým bytom a ľudia kričali :"Potkan ,vylez!" Nie,toto nie je štýl,ktorý by mi vyhovoval.Najčistejšie mi príde,keď muž,ako napr.Milkoš,nájde v sebe tolko cti,že si sám vpáli gulku do hlavy.Dôvodov je dosť,je to tiež zlodej,dav ho potkanom nenazýva.
K úplnej dokonalosti "bratislavských majdanistov"mi už chýba iba Ján Ďurovčík z jeho východoslovenskej village,mohol by spočítať,koľko kuchárov je na proteste a špeciálne ich pozdraviť.

Pravda je taká,že pre nás,vidiečnov,sa slovo "bratislavčan"stalo symbolicky takmer tým istým,ako idiot.ˇUprimne sa všetkým normálnym obyvatelom tohto mesta ospravedlňujem.

Satan Šofér

Záleží na tom, ako definuješ Bratislavčana.
1. Ak definuješ Bratislavčana ako obyvateľa Bratislavy, ktorého predkovia tu žili jedno storočie, tak tých je v Bratislave cca 5000. Väčšinou sú to vzdelaní ľudia, ovládajúci 2-3 jazyky vrátane maďarčiny a nemčiny. V politike nepôsobia už najmenej 60 rokov a nemajú na život v Bratislave a povesť jej obyvateľov žiaden vplyv.
2. Ak definuješ Bratislavčana podľa miernejšieho kritéria – teda iba predkovia tu žili viac ako 60 rokov, tak tých je v Bratislave cca 50000. Teda približne iba 1/10 obyvateľov súčasnej Bratislavy.
3. Ak považuješ za Bratislavčana každého Slováka, čo má tu prihlásený prechodný alebo trvalý pobyt, tak Ti dokážem odpovedať na tvoju otázku protiotázkou:

Prečo Bratislavčania z kategórie 1-2 považujú prišelcov za oportunistov, darmožráčov, asociálov derúcich sa do funkcií za každú cenu a pritom devastujúci Bratislavu a jej kultúrne pamiatky škandalóznym spôsobom?

Čo dokázali páni starostovia prišelci oportunisti, hlavní architekti prišelci oportunisti, poslanci prišelci oportunisti... prezidenti, n-tí komunistickí tajomníci ... atď. v Bratislave? Búrať kultúrne pamiatky a hyzdiť Bratislavu svojimi výtvormi ako Prior, nové SND, ... atď. radšej nepokračujem, lebo sa pogrciam!

Odpoveď na Tvoju otázku je jednoduchá! Ak vytvoríš krmelce pre potkanov Niktošov Asociálov z celého Slovenska môžeš sa čudovať, že mesto zaplavia, premnožia sa a zničia jeho kultúrne pamiatky a povesť? Ale nečuduj sa ani Bratislavčanom, že s ohľadom na tú „reprezentáciu“ Slovenska, čo sa sem nasťahovala, považujú napríklad východniarov za arogantných pažravých nasprostastých ožranov. Aj oni majú svoju pravdu ... :-D

Teda podľa definície, ak akceptuješ definíciu 3 Bratislavčana, je to biologicky možné a dokonca zákonité! Negatívny prirodzený výber ... :-D

Norman

Ako píšeš, Ľubov, to nie je biologicky možné a ani nie je. Je to dané klasicky rozkladným pôsobením metropoly, so špecifickým monopolom a s dlhoročnou tradíciou v tomto zahnívaní. Je to aj v iných hlavných mestách sveta. ale aj vhzľadom na pozíciu a históriu je to v Bratislave výraznejší faktor - ako vidíme empiricky znova a znova.
To, čím sa niektorí obhajujú - že je mesto plné prišelcov - má svoju pravdu, pretože chudobní príchodí, cudzinci, sa ľahšie korumpujú a nezaujíma ich nič, len špinavý peniaz, ktorý nevyhnutne potrebujú. Títo obhajovači ale tvrdia, ako vidím vyššie, že 90% je takých - ja im to kľudne uznám,nech len si pridajú, kľudne poviem, že aj 100% je takých - lebo ono sa to týka aj tých, čo tu žijú už viacero generácii. Aj tí všetci prešli svojím korupčným obdobím a je to v nich.

Ale je som nejako nechcel rozoberať mentalitu týchto mešťanov - môj názor o tomto je dosť známy a nemám dôvoď ho meniť - len som proste musel empiricky skonštatovať, že sa tu nič nemení a s týmito ľuďmi ťažko počítať a treba sa tomu konkrétne prispôsobiť.

Hovorím, nie je to až taká výnimka, aj dnes vidíme podobné pomery v Anglicku versus Londýn -takisto prehnitá stoka plná vykorenených ľudí. Francúzsko versus Paríž. Brusel. Berlín - samozrejme, výrazná kloaka dnešného Nemecka.

Takto to bolo vždy. Človek vie že mäso, ktoré je v teple, sa skazí - ale človeka aj tak prekvapí a reflexívne odpudí, keď narazí na ten smrad - to sa nedá vydržať, aby človek neprejavil znechutenie.

Ako dosvedčuje aj spomínané bliakanie na Kaliňáka - títo ľudia sú ochotní chodiť na ulici a naprázdno vrieskať ako banda dementov - čo aj naozaj sú - takže v efektivite či decentnosti konania nie je problém. Problém je v tom, že oni chcú vrieskať iba jedným smerom, tým smerom, ktorý odobria mocní. Vždy tak, ako rozkáže pán veľkomožný.
Keď sa Budapešt, Viedeň a konieckoncov aj Berlín pootočí (a z Londýna či NY už prachy ani sluby chodiť vo veľkom nebudú) - aj tieto opice prehodia kabát. Botom budú nadávať do potkanov nie židovi Kaliňákovi, ale (protestantskému) židovi Bútorovi. Zas sa budú pchať do čela. Bohužiaľ, už teraz je mi pri tej predstave zle.

Ľubov

Minulý týždeň sa to stalo,prišiel jeden môj kamarát,ktorý bol v hlavnom meste za povinnosťami. Hovorí,mal som trocha času,nemá rád hluk a tak chodil hore dole,až sa
,dostal sa nejaké miesto,celkom náhodou a tam sa zrazu-zastavil čas.
Iba sa pozeral na Dunaj,vraj je majestátny,dôstojný,vzbudzuje rešpekt.Hej,duní Dunaj a vlna za vlnou sa valí,kto by zabudol.Že v tej chvíli si uvedomil,aké krásne sú tam miesta,že sa bude už inak pozerať na Bratislavu,nie už iba s odporom.

Náhodný okoloidúci

Oh, my dog... Neviem, či sa mám smiať alebo či mám grcať :D

Satan Šofér

ktorá by dokázala zjednotiť "extrémistov" pod jednu strechu.

Norman tá tvoja irónia presne vystihuje zúfalý stav našich "fašistov" :-D na Slovensku.

Ak majú byť akční, musia si nájsť vodcu (führera), ktorého vôľu budú rešpektovať a budú konať jednotne.

"Ein Volk, ein Reich, ein Führer" - či sa to niekomu páči alebo nie, AH vedel veľmi dobre, o čom hovorí.

Ak niekto tára o fašistoch na Slovensku, tak sa iba usvedčuje o tom, že nevie o čom drísta!

Na Slovensku nie je jeden ľud, ani vodca a preto nebude ani jedna Ríša.

Nie je tu charizmatický človek, ktorý by definoval ciele, ktorý by dokázal presadiť svoju vôľu (u nás dokonca ani medzi Slovákmi, čo sú názorovo veľmi blízky)!

Na druhej strane barikády stojí banda oportunistov, často platených zo zahraničia, ktorá bojuje s virtuálnymi "fašistami".

To nie je problém počasia, prenosov v STV, nevhodného miesta.

Opakujem - chýba charizmatický vodca, ktorý by dokázal presadiť svoju vôlu, zjednotiť najprv názorovo príbuzných Slovákov.

Niekto by si asi mal znovu prečítať jednu zakázanú knihu a pochopiť, čo sa tam píše ...

Na Slovensku nie sú žiadni fašisti, dokonca ani "fašisti". To len sráči v médiách potrebujú na niekoho zvaliť svoju neschopnosť manipulovať verejnú mienku!

Satan Šofér

nie je to iba Slovenský problém.

Systém je už tak krehký, že jeden výrečný odfarbený buzerant dokáže uviesť do chaosu kolísku "demokracie"!

Satan Šofér

Čo im iného ostáva? 90% Slovákov ich nenávidí, tak len kukuč spoza bučka...

Ale situáciu pozoruje aj niekto iný:

http://www.lovuzdar.sk/userfiles/foto/21206/293086/lovuzdar-b-293086.jpg

Už troubějí, už troubějí, na horách je Lenin ... :-D

Ľubov

Zas sa niečo........ Chvíľu to fungovalo a finito. Na SV je video,kde zrejme (Smatana?),neviem to posúdiť, hovorí,že Lichtner a Huďo vedia šíriť iba nenávisť medzi ,nuž medzi opačnými názormi a že dúfa(dotyčný komentátor),že tieto dve osoby už v INTV neuvidí.

Niekoľko zaujímavých programov,a dosť? *Norbert naznačil,že svoj podiel predal.Čo sa stalo,neviete náhodou? Dík.
Vráť sa do Bystrice, Norbert ! Nemal si tam vôbec chodiť,do Bratislavy:(.

Norman

Vyskúšali to. Kto nehrá, nevyhrá.
Treba založiť think tank, určitú spravodajskú agentúru - a to všetko na webe.
Myslím, že Lichtner a Huďo su totálne potrební pre slovenskú scénu. Ten rok na INTV im určite neuškodil, aspoň vedia, ako to vyzerá. Evidentne, cesta je buď internet, alebo (skôr či neskôr) získať RTVS, ktorá ma jedinečné miesto čo sa týka určitej politickej autority. V RTVS sa im ešte ich skúsenosti z tejto INTV hodia.

Schopných ľudí je tu ako soli, nik z nich sa nemusí sťažovať, že je nepotrebný a báť, že nebude mať čo robiť.

Ľubov

Zatial zrejme budú dvakrát do týždňa Infovojny,z nejakého improvizovaného štúdia.Jednoducho,cítiť,že ich to baví,tá robota,snáď s to utrasie a naozaj,ako hovoríš,ich cesta v žiadnom prípade nekončí.

Satan Šofér

Definícií fašizmu a nacizmu nájdete v knihách neúrekom a trúfnem si povedať, že z nich podstatnú väčšinu mám naštudovanú.

V každej slušnejšej definícii jestvuje jeden zásadný prvok, ktorý by som nazval Triumf vôle ("Triumph des Willens“). Kto nechápe čo to je, nech si pozrie film geniálnej režisérky „Leni“ Riefenstahlovej:
https://www.youtube.com/watch?v=GHs2coAzLJ8

Viete si predstaviť, že by sa niečo podobné udialo na Slovensku? Ja teda nie!

A teraz to porovnajte s rozhovorom jedného idiota, ktorý nemá ani potuchy o tom, čo je to disciplína a organizovaný odpor na viacerých frontoch:
http://tv.hnonline.sk/45c5de08-01cc-4e2e-a407-44f18538189d

Z tohoto večného adolescenta anarchistu je mi na zvracanie. Toto má byť „fašista“? Nakoľko na Slovensku skutočne nejestvujú nacisti, nikoho ani napadne otázka „Čo je za „Zajordánskeho Slováka“, čo sa tu hrá na národovca?“.

Na Slovensku nie sú ani nacisti, ani fašisti! Tu nikdy nebude triumfovať jednotná vôľa, ochota disciplinovane sa podriadiť jednému vodcovi. Nakoniec aj ten Slovenský štát nám musel nanútiť Adolf Hitler.

ppa5

dobre šoféruješ, ja by som len dodal, že od schopnosti byť súdržní, mať jednotnú vôľu a disciplinovane sa podriadiť (skutočnej a schopnej) autorite asi najviac závisí prosperita celku. Pamätáte sa možno ešte na Japoncov ako sa správali po Fukušime, neskutočne disciplinovane a trpezlivo znášali všetky tie útrapy, stáli v dlhom rade na potraviny bez predbiehania a tak, neviem, či sme u nás schopní sa takto obdivuhodne správať...

Satan Šofér

prečo keď uvidím šaškovať takéhoto "fašistu" na tribúne, otočím sa na opätku a odkráčam domov bez toho, aby som si vypočul jeho drísty?

Myslíš že je to náhoda, že nazaparkovali pred hangárom scientologického dronu, podporujúceho imigráciu a skončili pred úradom vlády, ktorá sa stavia odhodlane proti?

Ja tvrdím že nie, lebo ak na čele pochuduje takýto KO BRA, je výsledok vopred jasný.

Norman

minule som videl, ako kopali a opravovali ulicu. teplo , prach. Robili to, ako ináč, nejakí nešťastníci, zrejme nič moc, keď takto skončili.
Ale niekto to urobiť musí. Niekto musí ísť prvý a ten prvý je potom doškrabaný, unavený, chorý a zničený.
Škrabák nie je žiaden vodca, nie je to ani príklad opozície, je to len jeden z viacerých, ktorým sa zrejme nepodarilo to, čo by chceli. To nie je hanba. Do popredia ho predstrkujú len a len tí, čo chcú spôsobiť čo najväčší rozkol a hádky v alternatívnej scéne.
Tu to robíš ty.

Norman

Ty chceš, aby tu bol "fašizmus" či "nacizmus"?? Niekedy neviem, či si provokatér amater, alebo či ťa tak zle platia. Prečo si myslíš, vážne, že tu na Slovensku niekto chce nacizmus? Lebo tvoj židovský kamarát také niečo povedal? Čítal si v NYTimes?

Za druhé : Škrabák zrejme nie je žiaden politický zázrak, ako nie je nik na Slovensku - ale onsa drží svojich určitých postojov ak nemýlim celých tých 26 rokov. Nepovedal nič tupé a nik ho nemôže nútiť byť za jedno s LSNS, ak má iné názory. Za povšimnutie na danom videjku je len jedno: že HNusné Hospodárske Noviny, táto stoka pokrytectva, samozrejme ide "nevinne" len provokovať. O tuposti by som hovoril len a len v prípade Hospodárskych Novín, o ich priehľadnosti a slabosti.

Čo sa týka vôle a disciplíny, na Slovensku je veľa možného. V tom je pointa správnej politiky - že magnetizuje národ a vyvoláva sily, o ktorých dotyčný národ ani nevie, že ich má. Slovensko nie je zázrak, ale nie je ani problém. Problém sú levantské asýrske chazarske psychopacie (nazvi si ich, ako chceš) - to je objektívny problém ľudstva, už mnoho tisícročí.

Satan Šofér

"Ty chceš, aby tu bol "fašizmus" či "nacizmus"??"

- túto otázku mi kladieš po tom, ako som sa veľmi transparetne posmieval z predstavy, že naši "extrémisti" sú "fašisti" a "nacisti"? :-D

"Škrabák zrejme nie je žiaden politický zázrak, ... ale on sa drží svojich určitých postojov ak nemýlim celých tých 26 rokov."

Nie je to žiaden rekordér, Vasilľ Biľak vydržal dlhšie ... :-D To je zásluha?

"Nepovedal nič tupé... "

1. Nechal sa zatiahnuť do natáčania Chazar TV aj keď mohol čakať, ako to dopadne;
2. Kotleba ho vraj nazaujíma, čo náležite vypichli do titulku. Kotleba je vidlák, ale niečo dosiahol! Uspel vo dvoch voľbách napriek hnusnej mediálnej kampani, bol to vodca Pospolitosti a tento trápny bradatý sefardský chucpe sa tvári, že mu môže byť ukradnutý ... ?!

Keby učastníci, hrdinovia v zhnitej Bratislave boli fašisti, tak by:
1. Provokatéri z TV HN skončili v nemocnici;
2. Išli by robiť bordel pred hangár scientologického dronu;
3. Uznali by autoritu Kotlebu a postupovali jednotne.

Keby boli nacisti, tak by donútili KO-a BRA-tého aby ukázal predkožku a jeho organizačný výkon by označili za čistú židovinu.

Na Slovensku nevznikne žiadna jednotná vôľa ani čin, lebo každý bača sa tu cíti povolaný ako vodca. Keby Hitler vstal z mŕtvych, tak by nakopal Slovákov, čo nosia jeho symboly do riti a označil by ich ako agentov sionistického sprisahania. :-D

Norman

dohodnime sa na tom, čo som skonštatoval v článku ale aj osobne : táto demonštrácia bola zas k ničomu. Síce platí, že Kto nič nerobí, nič nepokazí, ale - aj ozvučenie zle, predslovy úplne nulové (vrátane Škrabákovho), účasť prakticky nepodstatná.
Nemusím hovoriť o žiadnych fašistoch, lebo aj keď ten pojem nepoužívam ako nadávku, a už duplom nie ako synonymum zla, ale naozaj žiadne hranie sa na fašistov nie je cesta - ale - ak by títo chalani boli k niečomu, tak platí, čo spomínaš - provokatéri by skončili v prdeli, išli by robiť veselosť tam, kde by t niekoho bolelo, uznali by pragmaticky autoritu Kotlebu.
Ale to všetko sa nedeje aj pre to, lebo sú to malopočetné skupiny a nevedia dobre, čo by sa malo. A to je preto tak, lebo všetci tí, čo sú bližšie systému (teda Blaváci) sú zapredaní a stále nepochopili, že musia robiť aspoň to, čo Farange v Británi a podobne.
No, v každom pripade by mala niečo robiť LSNS.
A samozrejme aj niektorí iní parlamenťáci.

Ľubov

bola skoro do polnoci,hovorili ôsmi hostia,v podstate však p r e s n e to isté,čo Ty s Paľom včera tu.
Nie sú kádre.Kotlebovci chcú v piatok odštartovať oficiálne kampaň za petíciu.Potrebujú 350 000 podpisov len na vypísanie referenda(na vystúpenie),ale nikto z prítomných hostí tomu nedáva minimálnu šancu. Prečo? Petr Hájek,samozrejme ,všetko najlepšie všetkým Petrom a Pavlom:), si myslí,že našu pasivitu spôsobujú relatívne plné bruchá a preto sme aj zbabelí.
Petíciu samozrejme podpíšem . Som tvorca a mne nikto nebude nič prikazovať,čo mám robiť a čo nie.

Satan Šofér

Pokiaľ sa nenájde lepší (a je iba to otázka času) ako Kotleba, tak ho treba rešpektovať!

Film

https://www.youtube.com/watch?v=GHs2coAzLJ8

je doteraz uznávaný ako najlepší propagandistický film histórie. Definuje nacizmus lepšie, ako všetky definície politológov a to zrozumiteľnou formou. Ak porovnáš posolstvo filmu (ja ho nazývam filmovou verziou Mein Kampfu) s tým, čo sa deje na Slovensku, tak pochopíš, že

VŠETKO TO BLIAKANIE O FAŠIZME A NACIZME NA SLOVENSKU JE IBA ZAKRÝVANIE NEUŽITOČNOSTI MEDIÁLNYCH A POLITICKÝCH IDIOTOV, KTORÝ SA TAKTO SNAŽIA ZAKRYŤ SVOJU NESCHOPNOSŤ PRED ICH SPONZORMI V ZAHRANIČÍ!

Táto čvarga nedokáže stvoriť nič podobné, ako Leni Riefenstahl lebo:

1. Sú to neschopní poloamatéri bez talentu a fantázie, ktorých jedinou kvalitou je ochota strčiť sa do každej r.t., kde je smrádeček, ale teplúčko;
2. Nemajú materiál, čo by natočili, lebo pre našicjh politikov platí to isté;
3. Tento národ nemá ani vôľu, ani disciplínu, ani vodcu. Aj tú "ríšu" nám vždy museli podarovať/dokopať nás naši silnejší susedia.

nové