Heger by poslal vašich synov do vojny

Norman
slaven1

Konkrétny nadpis: ČAPUTOVÁ ZASE ZRADILA - ČAKAL OD NEJ NIEKTO NIEČO INÉ?

Ako môže jaternica zrádzať? Jaternicu kde položíš tam je položená. Jaternica nie je subjekt alebo objekt. Neviem prečo ešte stále Blaha formuluje veci takto "divadelne". Čapútovej čo povedia jej prevodníky vôle ambasády, to i vyjde z jej úst.

Ministerstvo školstva riadia homosexály (no future), ekonomika v pč, Slovensko je vo vojne proti Rusku, mobilizácia na obzore, inflácia tento rok ďalších 30%, zdravotnícto prelezené modlármi k zlatému teľaťu... a tu "Čapútová zradila"...

https://t.me/LubosBlahaSmer/694

slaven1

Zahraničný poradcovia z okrajiny dali zelenú na reinkarnáciu kárateľnej (cez teror civilného obyvateľstvo drží hubu) jednotky Edelweiss https://t.me/s/Miro_Del/10815

Z histórie:

"V priebehu asi 50 represívnych akcií na strednom a západnom Slovensku zavraždili príslušníci Edelweiss vyše 300 ľudí (väčšinou civilistov)."

Do pozornosti s týmto https://www.rt.com/news/571674-ukraine-troops-bradley-training/

"The US military is training Kiev’s forces on armored vehicles and artillery, while claiming it’s not a party to the conflict with Russia"

Armáda USA má za sebou mizerný náborový rok, chýba im 15000 žoldnierov ochotných zabíjať za peniaze. Takže verím im, že týchto cenných okrajincov (v zmysle margináli) nepomelú vo vojne proti Rusom. Budú ich potrebovať či už u seba doma alebo na ochranu svojich aktív - amerických – napr. závodov typu Kia (ŠK), Hyundai (CZ). Preto tá zastávka pri reinkarnácii Edelweiss-u.

---
Ešte k Blahovi, nad textom kde je Americká kurvaTM ako subjekt, sú aj rozumne znejúce statusy:
AMERICKÁ AMBASÁDA MÁ NOVÝ PROJEKT
GO HOME, SUSAN, GO HOME
JE RAMSTEIN VIAC AKO ÚSTAVA A DEMOKRACIA?
[...]

Truhlík

Už keď Fico začal kradnúť ruský plyn a dodávať ho kyjevskej chunte tak bolo jasné, že ho dodáva banderovskej soldateske. Pravda vedenej kriminálnymi židovskými oligarchami.
Teraz sa objavil Edelweiss oficiálne. A čo ? Zmení sa naratív "boja za demokraciu" ? Nie. Jednoducho sa o tom v masmédiách hovoriť nebude. A teda to neexistuje.
Už sa objavil na nášivke ukrajinskej uniformy znak ISILu. Potvrdzuje sa, že USA presúvajú "svojich" z Blízkeho Východu na Ukrajinu. A čo ? Vyšetrovanie skončilo, zabudnite.