Beštie zas vraždili. Dokedy si toto necháme?!

V strede tohto pracovného týždňa sa asociáli vlámali do domu invalidného dôchodcu v Tisovci. Dôchodcu na vozíčku tehlami ukameňovali až na smrť. Jeho žena unikla smrti s ťažkými poraneniami. Asociáli brutálne zavraždili dôchodcu len kvôli pár eurám z jeho dôchodku, ktorý dostal pred pár dňami.

Takáto neuveriteľná trúfalosť a brutalita asociálov sú následkami nečinnosti polície a nezáujmu politikov zo štandardných strán (SMER, SNS, MOST-HÍD, OĽaNO, atď.), ktorí sa sústredia len na svoje kšefty. Životy ľudí, z ktorých nemajú žiadny osobný prospech, sú im však úplne ľahostajné. Polícia klasifikuje kriminalitu asociálov často úmyselne len ako priestupky, nie ako trestné činy. Nechce sa im doťahovať sa s arogantnými asociálmi a takýmto spôsobom papierovo znižujú vysokú kriminalitu. Niektorí policajti sa zase boja, že ak proti asociálom tvrdo zakročia, tak budú označení za rasistov. Asociáli sa tak stávajú čoraz trúfalejší, najmä ak sú vo väčších skupinách.

Keď v Bratislave grázel zbil na smrť Filipínca Henryho, tak mainstreamové médiá sa išli od zlosti roztrhať. Keď však asociáli v Tisovci brutálne zabijú „obyčajného“ dôchodcu, tak médiá mlčia. My však ticho nebudeme, pretože život brutálne zabitého dôchodcu je rovnako hodnotný ako život hocikoho iného. ĽS Naše Slovensko pripravuje na margo tohto teroru tvrdú protireakciu. O ďalších krokoch Vás budeme informovať už čoskoro.

Mgr. Stanislav Mizík
poslanec NR SR za ĽS Naše Slovensko

 

 

 
Ľubov

Naozaj,nebyť alternatívy,o tejto brutálnej vražde by sme sa nedozvedeli.Okrem Topiek som nič ,celkom nič nenašla,aj informácia,že zajtra sa uskutoční v Tisovci pred Obecným úradom protestné stretnutie (info mám z IV) je iba náhodné.Sledujem aj noviny Naše Slovensko,ale ani tam sa zatial o proteste nepíše.

Tak som sa po pár mesiacoch vrátila k tomuto

https://www.youtube.com/watch?v=luJHYySsOWQ ale nie,aby ste si preboha mysleli o mne,že som to niekedy sledovala,s odstupom času ,s ohľadom na nové udalosti všade vo svete,aj v Tisovci,aj to je svet,vnímam tú nekonečnú úbohosť luzy.-(,ich príšerné divadlo.

Tak zrátajme si,čo nám ostalo,o kom ešte môžeme povedať ,že je človek.

Norman

je to kúpená bratislavská lúza, lepšie povedané lúza tých, čo prišli do blavy aby tu urobili u anglosionistov karieru.
Je to proste sila peňazí, vrátane organizácie a priamych honorárov. Samozrejme, motivuje ich aj ideológia, ich satanistický kult.
To sú oni - na druhej strane ja treba sa zamyslieť, prečo je národ tak pasívny.

Ja súhlasím s názorom, že na ulici sa nikdy nedá nič vybudovať. Ale myslím si ešte stále, že sa tam dá veľa zrúcať. Samozrejme, smejem sa z naivných idiotov, ktorí tvrdia, že štrnganím klúčikmi niečo dosiahnu. Len nech si to vyskúšajú. Ale na druhej strane je predsa len možno na ulici demonštrovať silu.
Ešte raz: na ulici silu nik nezíska, ale môže ju tam ukázať, ak ju má.

Globalisti majú prachy a zdebilnenú časť podplatenej mládež a starých zlodejov podnikatelov či bratislavských úradníkov. Ak nebude mať národ viac, je stratený.
Národ, ktorého občania sa nestarajú dôrazne o veci verejné, nie je národ - maximálne tak amorfný ľud.