Demonštrácie? Kde? Aké? O ničom neviem

Je dosť zimné počasie, aj v Bratislave, takže dnes som ani náhodou nešiel cez námestie Slobody, kde bola demonštrácia proti zrušeniu Lipšicovho úradu. Špeciálneho úradu.

Popravde o tom nerád píšem, pretože základ prístupu k takýmto akciám je jeden - ignorácia. V zmysle, že tie akcie si nik nevšimol, nik o nich nič nevie, nič neznamenajú a naozaj: nikoho nezaujímajú.

Niekto by povedal, že fanatici jednej strany na rozpoltenom Slovensku, sa domáhajú akýchsi aktov, na ktoré nemajú právo. Ale načo vôbec niečo hovoriť - možnosť vyjsť na ulicu a hovoriť si tam svoje má každý a môže to robiť aj každý deň. Tak načo sa tým zaoberať? Nech mrznú alebo sa opalujú.

Vo svete horia dve ťažké vojny, na Ukrajine a v Gaze. Na tie je upriamená pozornosť. Stádečko hlupáčikov pred Slovenskou vysokou školou technickou veru nikoho nezaujmú. Slovenský národ sa už poučil a je odolnejší. Ako hovoril Zátopek: "Ak nemôužeš, pridaj". Takže ak na teba skúšajú tlačiť a skučia, pridaj, aby skučali viac, ako ošípané (tak to chcel Schutz zo Sme, že). Tieto demonštrácie sú ešte umelé, nesmelé. Cheme vidieť na námestí Slobddy nasraté davy, zúrivé dav - to chceme vidieť. Je len dobre, že tieto pokrytecké bytosti skúšajú výjsť na svetlo a prejavia svoju nespokojnosť. To  poteší, vážne.

 

 

 

 

 

 
slaven1

Do našej krajiny zavítali darmožráči. Ochrana pred mučením a neľudským či ponižujúcim zaobchádzaním alebo trestaním – výbor CPT.

"Pavol Gašpar: Dnes ukončil svoju návštevu Slovenska, Európsky výbor na zabránenie mučeniu a neľudskému zaobchádzaniu (CPT). Mal som tú možnosť viesť úvodné, ako aj záverečné rokovania na pôde MS SR. Išlo o vecný a otvorený dialóg. Škoda, že neprišli o dva roky skôr, keď tu za ministrovania Kolíkovej, Čurillovci a Lipšicovci mučili ľudí vo väzbe. Možno by niektorí nemuseli zomrieť."

https://t.me/tajm_sk/876

Čo tu chceli? Popapkať obed za štátne? Spraviť si výlet? Prišli teraz keď je premier Fico, teraz keď nič nenájdu? Kde boli keď za vlády Hegeromatoviča, keď vo väzení ubili na smrť policajného prezidenta vo výkone funkcie? Či nebodaj prišli poreferovať výsledky vyšetrovania vraždy Jozefa Chovanca policajmi v Bruseli?

Čo tu chceli títo darmožráci z Rady Európy? Zápisnicu zo stretnutia si môžem prečítať kde? Videozáznam z "vecného a otvoreného dialódu" tak ako zo zasadnutia súdnej rady je kde?

slaven1

[ Premiér bude žiadať, aby bol Hambálek vyradený zo sankčného zoznamu ]
https://www.hlavnespravy.sk/premier-bude-ziadat-aby-bol-hambalek-vyraden...

Dobre, ak už nič k mŕtvym (Chovanec) tak aspoň k živým.

slaven1

Zo všetkých vecí, ktoré sa prehnali svetom za posledné dva týždne, spomeňme Irsko, krajinu ktorá vznikla odkrojením Británie za pomoci ZSSR. Nejaký alžírsky migrant si spravil bodaciu prechádzku (stabbing spree). V strede Dublinu dobodal na ulici troch neplnoletých a dvoch dospelých.

https://www.rt.com/news/587884-dublin-clashes-looting-stabbing/

Následne Dublin značne vybuchol. Asi sú miestni na vec nasratí dlhodobo a toto bolo "pierko", ktoré ťave prelomilo chrbát. Bude tam nahromadených viac hnijúcich problémov.

Tento koment píšem, lebo ma zaujala reakcia vrchnej úradníckej elity írskeho štátu. Spísané je to tu:

https://www.rt.com/news/588839-west-migrants-dublin-riots/

"Migrant-loving Western leaders are at war with their own people" je v preklade "Migrantov milujúci západní vodcovia sú vo vojne s ich vlastným národom".

Keď elita bojuje proti vlastnému národu (ľuďom, občanom), tak je to najhoršia forma občianskej vojny.

https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%95%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0...

Norman

od začiatku upozorňujeme dôrazne na to, že genetický rozdiel, teda nemeniteľný rozdiel v mentalite, inteligencii, povahe aj morálke, je základný problém miešania veľkých etník.
Všetky dystopické predpovede začínajú migráciami, ktoré povedú k zničeniu štruktúr spoločnosti. Zostane zbytkové osídlenie v roztrúsených komunitách (to tak skoro nebude, iba ak skutočne silná pandémia, čo sa dá čakať).

slaven1

A jedno zemanovské "kunda se neřiká".

--
To moja reakcia k tej hodinovej zábavke čo mala kaviareň v hlavnom meste.

slaven1

Sorošovky ocenili Torden. Po svojom:

https://www.hlavnespravy.sk/redakcie-dennika-sme-prekrocila-vsetky-hrani...

Torden je momentálne najprestížnejšie vydavateľsvto na Slovensku a v top 3 v Česku.

https://torden.sk/produkty/knihy/

slaven1

U vás v Bratislave týždeň po ako?

Norman

zmrdi sú zalezení, firma postaví šapitó, muziku a pár šašov. potom dobehne komparz, hodinku poskáče a zmizne.
Nebol som tam ešte ani raz osobne pozrieť, čo je u mňa neobvyklé, lebo za kuciakiády som chodil obzerať tých tvorov, (ale to som ešte sem tam niečo napísal aj do HS, takže to bolo takpovediac služobne :). Ale nabudúce, keď bude protiFico demo, to určite zas pôjdem.
.
Teraz som ale v sobotu narazil na "demo" propalestíncov, pred Kozím palácom (pred Čaputou). Asi 30 ľudí, neviem, prečo to robia takto, neefektívne, ale je to aspoň senzor. Odráža to postoj slovenských dorastnecov. Mizéria.
Holt, každý "národ" má svoje zrodenie, svoju mladosť, choroby a svoju smrť, Slovensko prejavuje dlhodobo ťažkú neživotaschopnosť, to sa nedá nič robiť. Nedá sa na to nadávať, nemá zmysel ich nenávidieť, proste ako národ zomierajú ako pod rakovinou (musím používať zámeno "oni", musím sa od tejto súčasnej spodiny naozaj takto dištancovať, sú to nie že bezcenní, ale menejcenní ľudia, ale nielen na Slovensku, aj v okolných či iných krajinách. Samozrejme, nie všetci, tak to chodí, že nejaké to jadierko prežije v dôstojnosti a sile a zas to začne rásť a trápiť sa.

sandro

Vobec netusim co sa deje na namesti v BA, ale Fico s Kalinakom idu bomby aj po volbach. Oni nehodili alternativu cez palubu, ale naopak, travia tam hodiny a hodiny diskusiami.
Toto som naozaj necakal a davam klobuk dole.

Norman

zrejme už reálne vnútorne pochopili, ako potrebujú média.
Celá moc, a zvlášť v moderných časoch, je o SLOVE a SYMBOLOCH.
Vie sa to, hovoria to mnohí už storočia, ale aj tak to práve propaganda znova vymýva z povedomia populácie aj politikov.
Ja som tiež mierne pozitívne prekvapený a chápem to tak, že SMER prekročil rubikon a teraz sa už "nezakecá".
Alebo nie úplne.

slaven1

Píšem takto futuristicky lebo už teraz je jasný výsledok. Amíkom pripravujú ďalšie zlyhanie na svetovej aréne.

Tentoraz idú bojovať proti sandálnikom (Jemenci) napriamo (doteraz cez Saudov). Akože sú piráti. Kazia plavbu lodiam spojeným primárne s Izraelom a jeho spojencami.

A čo tam vybavia? Budú svojim (kedysi) hightech raketkami ostreľovať sandálnikov v púšti? Veď ich plťky sú sediace kačice.

Kto vec organizuje

- Sú to Iránci? Lebo nedávne Saudi x Jemenci bolo primárne proxy pre USA x Irán. Balistické rakety dodávajú Jemencom Iránci (top 10 priemyselná krajina sveta) a majú ich dosť.

- Sú to Egypťania? 100+ mil chudobných obyvateľov nasraných na Izrael/USA ako nikdy tváriaci sa, že oni nič. Skôr nie, pretože klesne myto vybrané za Suezský kanál.

Komu je vec výhodná?

- Britom. Oslabenie kontinentálnej Európy - predĺženie zásobovacej trasy + zaisťovne typu Lyold inkasujú zvýšené poplatky

- Časti americkej elity: Oslabenie Európy

- Rusom: Čína pošle veci po ruskej železnici alebo ruskou Severnou trasou.

slaven1

[ US and allies in talks to seize Russian assets – NYT ]
https://www.rt.com/news/589502-us-allies-seize-russia-assets/

Máme v Slovenčine slovo na krádež majetku národnostnej, etnickej, náboženskej.. menšity z legislatívnej úrovne, ktorú navrhujú Američania – arizácia.

https://www.upn.gov.sk/projekty/arizacie/fazy-arizacie/

Krádež niekoho majetku. V tomto prípade ruského povedie k narušeniu majetkoprávnych vzťahov v danej krajine ako takých. Príde niekto silnejší, vydobyje si tvoje umiestnenie do zoznamu "ruských trolov" ako v prípade Hambálek alebo Kočner a jeho exekútor ti zákonne ukradne dom.

https://www.rt.com/news/589404-eu-nation-seize-russian-property/

Lúzerské schémy na "úspech" od skrachovancov. K čomu to v tejto fáze vojny prospeje? K ešte väčšiemu narušeniu vzťahov kontinentálnej Európy s RF.

Memko dňa:
12. balíček protiruských sankcií. 200-ročná ocieliareň Vallourec v Dusseldorfe zatvára.
https://t.me/s/indeec1937/13764
#DojeVallo

slaven1

Čo vznikne keď skrížiš Juraja Šeliga a Mareka Janiga?

https://t.me/s/casusbellilive/143408