Emigrácia do Ruska

Rusko umí rozlišit, jaký migrant je matičce prospěšný, a jaký ne. Ty bílé z Jižní Afriky vítá s otevřenou náručí. Ruská státní televize informovala o velkolepém plánu jich přivítat až 15 tisíc.

Podle hlasatelky by do Ruska mohlo přijít až 15 tisíc potomků bílých jihoafrických kolonistů, kteří by se mohli podílet na rozvoji zemědělství v jižním Rusku, ti bohatší na investicích do ruské ekonomiky, a ti chudší třeba výukou angličtiny (či holandštiny).

V první fázi by mělo dorazit asi 30 rodin. Jejich delegace navštívila jihoruský Stavropol s nabídkou vytvořit migrační kanál. Záběry ukazují přivítání Jihoafričanů na letišti, kde jim byl symbolicky předán svazek obilí a také pecen chleba.

Televize vysvětluje, že potomci bílých farmářů se v dnešní Jižní Africe necítí dobře. Jeden z Jihoafričanů říká, že je to otázka života a smrti kvůli útokům na jejich farmy. Násilí podporují i někteří politici.

Jihoafričané se pro jižní Rusko rozhodli poté, co sem již emigrovala jedna německá rodina. Televize ironicky poznamenává, že utekla před evropskými hodnotami a našla zde nový domov.

Jihoafričané si pochvalují příznivé klima a “zem stvořenou bohem pro farmaření”. Na jihu Ruska chtějí farmařit a vytvořit své komunity tak, jako to jejich předci dělali v Jižní Africe. Půdu si pronajmou. Každá rodina si přinese finance v hodnotě 100 tisíc dolarů.

 

zdroj

 

Poznámka z nadhľadu:

To, že sú belosi v Juhoafrickej republike genocídovaní, je známa vec. Je naozaj hanbou OSN a iných medzinárodných organizácii, že sa proti tomu neozvú.

Čo sa týka emigrácie do Ruska, je to z perspektívy viacerých generácií tá najlepšia vec, čo možno spraviť. Rusko je sebestačné a má zbrane, aby  si slobodu uchránilo. Emigrácia germánskych elementov do širokých východoeurópskych rovín nie je ani prvá ani nová vec - ale žiaľ, vždy sa postupne ich kryštály rozpustili v miestnych horúčavách revolúcií.

 

V Juhoafrickej republike nastane bieda, ako v Zimbabwe. Vývoj v celej Afrike bude viac prírodný, choroby a hlad si vyžiadajú svoje. Ak bude niekto hovoriť, že im treba pomôcť, pomôžeme im tak, že ho tam pošleme, aby ich vzdelával.

 

Ema

Okrem AIDS a exotických parazitov aj takýto vzťah k bielym, ktorí sú okrem holokauzu zodpovední aj za ich zasranú africkú mizériu, samozrejme:

За прошедший месяц ситуация резко обострилась: нападения на белые фермы и убийства фермеров приняли системный характер. Среди погибших есть и пожилая пара (82 и 74 года от роду), и молодая семья, десятилетнего ребенка которой сварили в кипятке.

Za uplynulý mesiac sa situácia (v JAR) prudko zhoršila: útoky na bielych farmárov a vraždy farmárov nadobudli systematický charakter. Medzi zavraždenými je aj starší manželský pár(82 a 74 rokov), aj mladá rodiny, ktorej desaťročné dieťa hodili do vriacej vody.

Риторика взаимных обвинений вплотную приблизилась к черте расовой войны. Буры быстро радикализуются, но по-прежнему разобщены по политическому и религиозному признакам. Выходы из ситуации предлагаются самые разные – от массовой эмиграции до вооруженного сопротивления.

Rétorika vzájomných obvinení sa priblížila rasovej vojne. Búri sa rýchlo radikalizujú, sú však stále politicky a nábožensky rozdelení. Riešenie situácie môže byť rôzne - od masovej emigrácie po ozbrojený odpor.

https://vz.ru/society/2018/7/5/930967.html

Ideálna krajina pre negrovítačov. Môžu sa tam s nimi bratať.

Náhodný okoloidúci

Lepším riešením je podľa mňa únik. Čiernych tam je priveľa na to, aby miestni bieli mohli zvíťaziť, ozbrojený odpor by znamenal príliš veľké straty bielych životov a aj tak by ich sionmédiá vykreslli ako hnusných rasisov, len aby ich obrali o sympatie verejnosti s vymytými mozgami.
Ale môžem sa mýliť.

Liehovar š. p.

aby sa tam vybral, je štátnym zváračom a nakoľko nikto nebol tak odvážny že by sa dal dobrovoľne zapichnúť musel on.
Pochodil celý svet, varí kotle tepelných elektrární a tam práve jednu budovali, na náhornej plošine.
Okrem zlého počasia ho prekvapilo mrte agresívnych negrov, dostať sa na obed traja biely v jedálni kde ťa odstrkujú ako handru nemožné a vybrať sa večer do krčmy rovná sa zasamovraždeniu ako riekol pán Spišiak. Proste nikde vo svete sa nestretol s väčším rasizmom.
Ale chvalabohu prežil a vrátil sa v poriadku. Fajn chalan, aj ten kotol im zavaril, budú mať elektriku, zatiaľ, kým im neprdne, potom nech si ho varia páni inžinieri sami, už nikdy viac boli jeho slová...

rosa

Nieco na tom musi byt, lebo zase moja kolegyna sa tam vybrala na svadobnu cestu. Som sa aj divila, a hovorim jej, ze ci to bol napad, hm, predsa len, bol to jej druhy sobas.
Nastastie sa vratila, ale ja som sa len dozvedela, ze v je tam nahorna plosina, kotol nespomenula, len to, ze tam ziju levy.Vyzerala pri tom tak nejak rozpacite. Tak to bude este horsie ako hovoris ty. Lebo inak je to velmi zhovorciva osobka.

Mike

Juhoafričania opravdu čelia genocídě, tak si ochranu zaslúžuia. veď malema ich chce zabiť. verejne to prehlásil.

buko

Aktualny dokument o prebiehajucej genocide:
https://youtu.be/a_bDc7FfItk
Je tam situacia ako v Turcin Ponican: a co mlade zutekalo a co stare nevladalo.
Treba si to pozriet je to aj nasa temna a kruta buducnost

sandro

Je smutne, ze ich premohlo toto: https://www.youtube.com/watch?v=3V3oT7BRiWo
A znie to neuiveritelne, ale tie primaty hravo polozia aj nas.