Je páchateľom terorizmus?

Práve som začul, že sa Európa bude musieť pred terorizmom brániť.

Ale čo je to ten terorizmus? Terorizmus nie je zdroj, je to len metóda, nástroj. Ako hlúpo by znelo "Európa sa bude musieť pred AK47 brániť"? Terorizmus je zas len slovkom, ktorým sa zakrýva pôvod problému, a hlavne ktorým sa zakrýva, že jestvujú výrazne kultúrne, ale aj rasové rozdiely medzi ľudskými skupinami, ktoré spôsobujú tieto problémy a budú spôsobovať aj v budúcnosti.

Používať termín "terorizmus" je proste pokrytectvo a zakrývanie reality. Zdrojom násilia sú konkrétne náboženstvá, ideológie, tradície, a tie sú zas dlhodobo formované mentalitou a biologických charakterom veľkých etník.

Terorizmus nikdy nevznikne len tak z ničoho, každá akcia je výsledkom napätia a napätie je vo vede definované ako rozdiel potenciálov. Preto zmiešavanie dvoch či viacerých antagonistických skupín, ako sú napríklad nordickí bieli Európania a na druhej strane počerní semiti, prípadne rovno afrcké etniká, spôsobí nevyhnutne napätia, trenice, bolesti a nakoniec  výbuch. To je nemenný prírodný zákon.

Tento zákon je potvrdzovaný celou históriu, a to na všetkých kontinentoch. A najviac azda práve v súčasnosti ospevovanej Amerike, ktorá sama seba definuje ako ideál slobody, demokracie a tzv. ľudských práv. Ale práve v nej rasové rozdiely spôsobujú doteraz krvavé strety s neutíchajúcou silo, a práve v Amerike sa nikdy nepodarilo žiadne rasové rozdiely zmierniť, ale naopak vyústili do genocídy pôvodných obyvatelov celého kontinentu (niečo, čo sa v historických dobách nikde inde na svete nestalo), čo na mentalite Američanov zanechalo trvalé negatívne následky.

Prírodné zákony treba brať vážne a povedať si otvorene, že problémom nie je nejaký "náhodný" terorizmus, ale antagonizmus veľkých etník. Ideológiou súčasných masových vrážd je, podobne ako takmer vždy v západnej histórii, v prvom rade nenávisť medzi rôznymi skupinami abrahámovských náboženstiev  - sionizmom, islamizmom a kresťanstvom. Tieto rozpory medzi fanatikmi sú hlavným zdrojom nešťastia ľudstva, treba to povedať otvorene a tieto fanatické beštie bez váhania neutralizovať, trestať a odstraňovať. To platí ako pre vykonávatelov, tak aj pre ich vodcov a ideológov.

 

 

 

 


 

Ľubov

tiež ma ten terorizmus nedesí až tak,ako pocit,čo pocit,istota,že niekto (pche,niekto:-))chce z gojimov otrokov konečne a definitívne .

Što delať?Pomaly,ale iste prechádzame do modu ilegality.Pekne to vidím na príklade mojej dcéry a Adama,tých mojich najmladších.Na verejnosti inak,na fejsbúku o to viac,tam sa mlčí už totálne,fejsbúk dnes patrí až na pár výnimiek iba ovciam, otvorene len doma,s mamkou,medzi svojimi. Voni nemajú ani páru,čo si títo krásni mladí skutočne myslia

Norman

Nemám dojem, že fejsbuk patrí konfromným myšlienkam, skôr naopak. všimni si aj reakcie systému, ako frfle na reakcie na fejsbuku a ako sa vyhráža, že ich bude mazať.
Práve že na fejsbuku si ľudia pšťajú ústa na špacír viac, ako inde.

Takisto sa mi nezdá, že by sa prechádzalo do ilegality, skôr je trend opačný - čoraz viac ľudí pôsobí pod svojimi menami otvorene. Úplne vážne nevidím dôvod sa v súčasnej situácii niečoho obávať - systém nestíha trestať svojich oponentov.

Ema

presviedčal, že invazisti sú práve tie úbožiatka, čo utekajú pred Daešom, aka Islamským štátom a táto tsunami zahlcujúca Európu nesmie vyschnúť.
Ja neviem, to už si fakt všelijaké mediálne ciciny myslia, že sme všetci (biele) kapustné hlavy a môžu nám natliachať akúkoľvek ich ideologickú perverzitu?

Tak poprvé, drvivú - skutočne drvivú - väčšinu invazistov tvoria mladí muži v bojaschopnom veku. Toto sú tí "utečenci" pred Daešom? A kde v riti nechali ženy, deti a starcov? Tí sa Daeša neboja?
A po druhé - keď sa tak hentí šmochtoši s mobilmi boja Daeša, tam majú legitímny SEKULÁRNY sýrsky štát. Nech sa postavia na jeho stranu a bojujú za sekulárne hodnoty.
Čo však urobia sýrski arabskí buzeranti, ktorí rozvrátili občianskou vojnou fungujúci SEKULÁRNY sýrsky štát a z ktorých všelijakí ideologicky preverení redachtori korporátnych médií robia obete? Spakujú sa a dotiahnu sa jak sliz do Európy.

Vykopnúť ich všetkých naspäť - nech si urobia doma poriadok a neotravujú tu, v úplne odlišnej civilizácii.

Ema

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/373936-zacal-sa-summit-g20-po-utokoc...

Nech sa ten šváb z Turecka ani nevracia. Nech zostane tam a prestúpi na islam.

sandro

Nesuhlasim, aj ked inokedy su tvoje texty excelentne. V tomto pripade je zdrojom potreba rozmiestnenia vojsk na uzemi Syrie a odobrenie pozemneho utoku. Nabozensky fanatizmus je len prostriedok, ako to dosiahnut. Ak by nebol, naslo by sa nieco ine. V tejto faze ide najma o geopoliticky suboj s Ruskom, ktore ziskava v regione prevahu. Tento ''akt vojny'' ma ospravedlnit to, co bude teraz nasledovat. Ako najvacsi pruser tejto false flag operacie povazujem to, ze sa na scene objavil ten ochrankar, ktory neumoznil vybuch priamo na stadione. To mala byt hlavna ceresnicka na torte, ponuknut to mentalne zmrzacenemu europanovi v priamom presnose pekne na podnose.

Ema

Tento raz zaťali vedľa aj Saker a Pepe Escobar. Odpoveď na tradičnú základnú otázku Cui bono? nie je Západ a jeho záujmy. Bez dohody s Ruskom si už v tejto fáze vývoja udalostí NATO v Sýrii ani nepinkne - ani keby Daeš vyhodil do luftu celý Paríž.
Toto nebola false flag operarion. Už nie je rok 2001, keď boli Anglosionisti nútení oddrbať dve ikonické veže na americkom území, aby prebrali svoje prasiatka z letargie pri válove a vybudili ich do vojny.

Teror v Paríži veľmi, ale veľmi nevyhovuje Bruselu (a US administratíve), preto po šokovanom tichu teraz mekocú ako Pepek Vyskoč zo Švejka v obavách zo zastavenia farebnej moslimskej invázie a strachu z radikalizácie bielej Európy, ktorá vymetie na smetisko dejín ich úchylnú politiku a môže ich veľmi pravdepodobne doviesť až na popravisko - pamätajme na Caucesca.
Bola to demonštrácia sily Daeša a test, ako zareagujú silové zložky a politici. Ich buzerantskú svetielkovo-vlajočkovo-symbolovú usmrkanú reakciu sme videli - a keď sa hordy z Daešu dorehocú, môžeme očakávať ďalšie útoky.
Saker ani Escobar nepoznajú arabskú mentalitu - preto v tom piatkovom terore hľadajú, čo tam nie je.

Náhodný okoloidúci

Súhlasím. Anglosionisti zafinancovali VOSR a vytvorili boľševickú vládu, ale tá sa im vymkla z rúk a začala žiť svoj vlastný život. Vytvorili Taliban, aj ten sa im vymkol z rúk a začal žiť svoj vlastný život. Teraz zasa vytvorili Daeš, a aj ten začína žiť svoj vlastný život, aj keď treba mať na mysli, že Anglosionisti Daeš potrebujú a on zasa potrebuje ich. Navzájom na sebe parazitujú. Preto Daeš neútočí na "jedinú demokraciu na Blízkom Východe".

Ema

nielenže sa teroristického zoskupenia tzv. Islamský štát nebojí, ale preváža daeš-teroristov zranených v boji s regulárnou sýrskou armádou na liečenie do svojich kóšer špitálov (so špičkovým vybavením zadotovaným Európanmi, mimochodom - tými istými, ktorí začínajú po stovkách kapať u seba na teror Daeša).

Ale to je tabu téma - prečo sa Izrael s jeho povestným a unikátnym pred-traumatickým syndrómom nevykrúca do tradičného hysterického oblúka a neprorokuje, ako im Daeš zničí ich sionistický sen. Zrejme to bude tým, že im Daeš čistí ďalšie a ďalšie územia pre ich choromyseľný projekt Veľký Izrael. S ním mimochodom súvisí aj masívne vysídľovanie Sýrčanov z lágrov v Libanone, Jordánsku a Turecku (odkiaľ by sa mohli vrátiť po skončení občianskej vojny domov) do Európy - kde je Nemecko, vedené úchylnou psychopatickou Merkelbabou s poľskými koreňmi a nenávidiacou všetko nemecké, nútené korumpovať ich všelijakými benefitmi na úkor celej Európy.

sandro

Sakera ani Escobara necitam. Skor ine zdroje, nikto nema tolko casu aby cital vsetko.
Suhlasim, ze Bruselu to absolutne nevyhovuje. Ale koho zaujima EU? Ta aj tak urobi len to, co centrala povie. Tu skor mierim za more. Ok, ved ono najblizsie dni ukazu.

Ema

Preto som ich spomenula.
Teror v Paríži nevyhovuje ani americkej administratíve. Reálne sa môže stať - a veľmi ľahko - že ich agentov vo funkciách vysokých politikov európsky dav šupne do basy alebo rovno obesí a po osamostatnení európskej politiky USA prídu o svoju kolóniu.

Putin pred chvíľou na stretnutí G20 rokoval s Obamom. Putin je ten pán, o ktorom média bliakajú, jak je strašne izolovaný a ani bulharská ovčarka sa s ním nebaví.
Nebol to Putin, kto škemral o stretnutie.

Veru hej. Uvidíme ešte veci nevídané.

Náhodný okoloidúci

islam sa od svojho vzniku šíril násilnou cestou. Presnejšie jeho vyznavači ho šírili brutálnym násilím. Násilím islamizovali južnú Áziu - Perziu a západ Indie, z ktorej potom Angličania umelo vytvorili Pakistan, násilím islamizovali celú severnú Afriku a Pyrenejský polostrov. Za celé stáročia na to nepotrebovali ani CIA, ani Mossad. Tieto dve novodobé inštitúcie len využívajú na svoje ciele to, čo má islam zakódované v samotnej svojej podstate.
Máme šťastie, že vyznavači islamu sú technologicky neschopní a ani len obyčajný samopal si nevedia vyrobiť sami a sú odkázaní na nákup, inak by islam do Európy šírili tak, ako Amíci šária "demokraciu". čiže bombami a lietadlovými loďami.

Aman Againsttime

Islam je samostatný problém a otázka, ktorú treba v jeho prípade vyriešiť znie, do akej miery je islam problematický sám o sebe a do akej ide o problém špecifickej kultúry a tradícií ino-rasových etník a národov. V súvislosti s tým by som sem hodil toto video s českým moslimom Petrom Pelikánom: https://www.stream.cz/islam-v-cr/10007941-zakladni-pojmy-tradice-a-myty, v ktorom vyslovil niekoľko triezvych myšlienok, s ktorými sa dá súhlasiť.

Pre "angličtinárov" sem zase hodím toto video od libertariánskeho filozofa Stephana Molyneuxa, kde sa venuje útokom v Paríži: https://www.youtube.com/watch?v=cjvPj7WAX7A (Odporúčam inak sledovať jeho videá - napriek tomu, že ide o libertariána -objektivistu tak vďaka jeho extrémnemu racionalizmu a empirizmu veľmi často dochádza k rovnakým záverom ako my. Prínos ľudí ako je on vidím v tom, že fungujú ako sprostredkovatelia rasového realizmu pre ľudí, ktorí patria do libertariánskej sféry). Zaujímavou informáciou je napr. údaj o tom, že 27% francúzskych moslimov vo veku 18-24 má pozitívny vzťah k islamskému štátu a 42% schvaľuje bombové útoky. A potom my hovorte, že teroristické násilie nemá čo robiť s islamom a masovou imigráciou z mohamedánskych krajín.

Náhodný okoloidúci

Moslimovia sa cítia diskriminovaní vtedy, keď nemajú priznané nejaké privilégiá a keď nemôžu diskriminovať iných a sú nútení rešpektovať rovnoprávnosť všetkých ľudí. Ale diskriminovaní sa cítia aj vtedy, keď majú priznané privilégiá na úkor iných a majú možnosť diskriminovať iných. Inými slovami cítia sa diskriminovaní 365-366/12/28-31/7/24 a stále sa pasujú do rovnako ublíženeckej pózy ako Židia. Riešenie - neustupovať. Nikdy. Ani "dočasne". Lebo potom už nebude cesty späť.

nové