Lunacek provokácia

Buzerantskí beneluxovia sa zas namiesto zaberania sa niečím podstatným venovali vytváraniu konfliktov a odvádzaniu pozornosti od skutočnej politiky smerom ku svoje psychopatickej agende.

Lunacek

Viedenská lezba (mám dojem, že to je jej oficiálny titul, alebo zamestnanie?) Lunacek dala do Europarlamentu takzvanú správu, ktorá ide prudko presadzovať vyvolenosť homosexuality. Vraj bude zakázané homosexuálov kritizovať, vysmievať sa z nich, ba zakázané bude aj pochybovať o tom, že ich počas ostatnej vojny bolo 6 milónov zholokaustovaných.

Vraj. Isté je, že bez srandy a bezpochyby, je tu trend vytvárať a udržiavať abnormálnosti pomocou EÚ zákonov, tlačiť na pílu zvrchu, používať silu. Dúfam, že to vyvolá medzi ľuďmi patričnú odozvu. Ak nie - tak sú sami slečinky a nech sa nečudujú.

 

Za správu hlasovalo 394 poslancov, proti 176 poslancov a 72 sa zdržalo.

Takto hlasovali naši europoslanci:
za:
    Monika Flašíková-Beňová – SMER-SD
    Vladímír Maňka – SMER-SD
    Katarína Neveďalová – SMER-SD
    Edit Bauerová – SMK

proti:
    Anna Záborská – KDH
     Miroslav Mikolášik – KDH
     Peter Štastný – SDKU
     Alajos Mészáros – SMK
     Jaroslav Paška – SNS

zdržali sa:
    Eduard Kukan – SDKÚ-DS

neprítomní:
     Boris Zala – SMER-SD
     Monika Smolková – SMER-SD
     Sergej Kozlík – HZDS-ĽS

 

Ako prvá v tomto smere, samozrejme, Flašíková-Beňová. Maňka, Bauerová - známe mená. Alibistické  zdochliny Kukan, Zala, Kozlík. To je fakt stoka a geriatria.

 

zdroj: prop, HN

Jarila
Tie lezpičky mi už idú na nervy.  Všade sa tí buzeranti strkajú, dokonca je to už pracovná náplň nadriadených - len buzerujú a buzerujú. A keď zafrfleš, povedia, že môžeš odísť, na tvoje miesto čakajú ďalší. Ale to je trochu od témy. :) Vidíme že SMER-áci hlasovali za. Takže za prezidenta voliť ne-Fica, aby nepodpisoval hlúpe zákony!
Náhodný okoloidúci
V spolku, ktorý presadzuje diskrimináciu prirodzenej rodiny a iné zvrátenosti, nemáme čo robiť. Treba začať s agitáciou za vystúpenie z Európskej múmie. A riadne nahlas.
Prasiatko
Hej, a chce to vzor! Napríklad Orbánovo referendum o vystúpeni Maďarska z EU, za predpokladu že opäť vyhrá voľby, čo je dosť možné. Slováci sú zbabelci, bez príkladu sami v ničom nebudú prvý.
Jarila
100x opakovaná lož sa stáva pravdou. Zo všetkých strán počúvam, akí sú Slováci neschopní, zbabelí, hlúpi... potom to aj tak berú,veď načo sa snažiť. Preto je dôležité zdvíhať sebavedomie Slovákov, lebo Slováci patria medzi najmúdrejšie národy. Veď priemerné IQ na Slovensku je okolo 100, a to máme na 5 miliónov obyvateľov takmer pol milióna takmer negramotných neslovákov. Ako stúpne IQ nášho národa bez cudzieho etnika?
afík
1, homosexualita a moc 2, homosexualita a vytvorenie konšpirácie 3, homosexualita a útok na triedu normálnych ľudí http://afinabul.blog.cz/1205/tajomstva-kralovskych-rodov http://afinabul.blog.cz/1211/jak-rozpoznat-jsou-li-ve-vlade-dobri-degene...
afík
Stalinova tajná polícia dobre vedela, čo sú to za tajné spolky. Právepreto Stalin postrieľal všetkých leninovcov a práve preto Hitler muselpostrieľať všetkých vzbúrencov, ktorí ho priviedli k moci. Vtedy Hitler celkomotvorene vyhlásil v tlači, že ak by ich nezlikvidoval, moc v Nemecku by sadostala do rúk homosexuálov. http://uloz.to/x5N7XKt7/cervena-inkvizicia-pdf http://wikiality.wikia.com/Velvet_Mafia http://www.topky.sk/gl/81260/242064/Ceske-drahy-ovladaju-homosexuali--tv...
afík
"veci zašli príliš ďaleko a hrozí, že sa prepadneme do "gay nacionalizmu" http://www.hlavnespravy.sk/gender-teoria-sa-posunula-od-otazky-ci-muz-mo... Sen o ľudských právach: Sú to univerzálne práva všetkých ľudských bytostí, nezávislé od jurisdikcie alebo iných faktorov ako sú etnický pôvod, národnosť, náboženstvo, pohlavie a pod. Deklarácia vymenúva základné ľudské práva, akými sú rovnosť ľudí, náboženská sloboda, odmena za vykonanú prácu, právo na odpočinok, právo na bezplatné základné vzdelanie. Potvrdzuje nezrušiteľnosť a nescudziteľnosť práv všetkých členov ľudskej spoločnosti. http://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%BDudsk%C3%A9_pr%C3%A1va Skutočnosť: Novela antidiskriminačného zákona umožňuje prihliadať na rasu či národnosť. http://romovia.sme.sk/c/6710978/romov-uz-mozeme-zvyhodnit-pollak-za-to-o... zvýrazňuje len ochranu LGBT komunity a nezahŕňa aj ochranu iných http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/284870-matovic-je-proti-zvyhodnova...

nové