Na skok od Bratislavy - znásilnené a zavraždené 13-ročné dieťa afganskými zvermi

Kým vo Würzburgu vraždí Etiópčan nožom, zanikla v médiách beštiálna vražda 13-ročnej Rakušanky. Lepšie povedané - v našich médiách o nej ani akoby nevedeli. Veď mŕtva nie je černoška, ani cigánka, ani židovka, len biela, tak to nie je zaujímavé.

Telo bolo nájdené náhodne v kríkoch vo WienerDonaustadt. V pondelok zatkli dvoch podozrivých, 16- a 18-ročných Afgáncov.

Mladá bola vylákana či zatiahnutá do bytu, tam nadrogovaná a znásilnená (neznámym počtom páchatelov) a potom zabitá ako slepé mača a ledabolo vyhodená do kríkov. Toto je kultúra južanského pásu hrôzy, ťahajúceho sa od Maghrebu cez Levantu a Turecko až po Pakistan.

Podozrivý bol už viac krát súdený, ale napriek tomu ho nedokázali odsunúť. Ani teraz mu samozrejme trest smrti nehrozí. Doma by bol príbuznými obete vykastrovaný, zbičovaný  do krvi a zomrel by v bolestiach na púšti.

Doma by možno dokázala tvrdá ruka udržať tieto beštie na uzde - stret kultúr v Európe, kde jedna má zakázané sa brániť, je ale jeden ťahavý beznádejný zločin, na ktorý budú mnohí trpieť tým najhorším spôsobom. Nejde len o vraždy, ale aj dennodenné sexuálne násilie, bitky na ulici za bieleho dňa, ozbrojené lúpeže a vykrádačky ... to všetko sa bude stupňovať tak, ako bude cudzie vykorenené frustrované etnikum, plné nenávisti voči svojim bielym hostiteľom a bielej kultúre, rásť.

 

Špeciál odporné na týchto vraždách je to, že ich obete boli bezbranné, oklamané o tom, akí sú cudzinci pohodoví milí ľudia, od ktorých im nič nehrozí. Decká neboli varované - lebo veď dôrazné upozornenie by bola xenofóbia a rasizmus. Nuž, toto je výsledok "antirasistickej" dogmatiky. Je to ako nechať hlúpe decká ísť so zaviazanými očami behať po dialnici. Alebo hrať sa s kobrou. Tiež by ste na to mali svedomie? Európska spoločnosť a Brusel špeciál také niečo robí minimálne od roku 2015.

Len rakúska polícia v tomto prípade konala rýchlo a efektívne. O to viac sa bratislavskí kaviarenski polobuzeranti a rodičia bratislavného dorastu už môže tešiť, až tá utečenecká zgerba v Dolnom Rakúsku zistí, aká je Mikulcova polícia neschopná a začnú si radšej svoje morbídne pudy chodiť ukájať do tohto bratislavského "predmestia" Viedne. 

 
Ema

ale teliatka z druhého stupňa ZŠ, ktoré ani po 20:00 h nikomu doma nechýbajú, si zjavne zatiaľ dávajú pozor. Chráni ich, že nie sú také rozslniečkarené ako ich rovesníčky vo "vyspelých krajinách" a ak niekto vyzerá a správa sa ako Cigi, držia sa bokom.

Ale ktovie ako to bolo so smrťou multikulti slniečka Violy s bohatými naivnými kontaktmi na hnedoidov, ktorú našli v prístave na halde uhlia domlátenú a polícia to uzavrela, že umrela len tak, z plezíru.

Jeden z tých afganských ovcojebov, čo zabil rakúske decko, po príchode v roku 2015 tvrdil, že má 12 rokov a užíval si výhody Minderjähriga. Údajne má v skutočnosti okolo 30. Takýchto ojebávačov prišlo do Európy, špeciál do Nemecka, na desaťtisíce.

nové