Otrávená mediálna kaša XIII. – Hrobové ticho

Ticho.

Absolútne, zlovestné ticho.

Veď to hádam ani nie je možné. Najskôr bude chyba vo mne. Že by mi niečo uniklo, keďže médiá nesledujem až tak dôkladne? Veď pred pár týždňami všetky európske biele kone svetovládnej banksterskej sionmafie, čiže vrcholní politickí predstavitelia európskych štátov, podpísali s Turkami zmluvu o tom, že sa zaväzujú odoberať od nich nekonečné množstvo invázistov. Teda čosi ako súhlas s plazivou organizovanou genocídou, neslýchané vlastizradné schválenie konca kultúrnej a národnej identity starého kontinentu. Podpísal to aj Fico, ten istý Fico, ktorý sa pred voľbami veľmi rozhodne tváril, že invázistov sem za nič na svete nevpustí.

Za normálnych okolností by to bola téma nie roka, ale desaťročia, hovorili by o tom predavačky, výpravcovia vlakov i deti v škôlkach – a samozrejme, boli by toho vrchovatým kopcom plné médiá.

Ale namiesto toho je úplné ticho.

Nuž a pred pár dňami bruselskí fašisti prišli s návrhom, aby sa štáty vzdali samostatného rozhodovania o tom, koľko invázistov prijmú. Mali by o tom rozhodovať už iba nikým nevolení buzerantskí beneluxovia v centrále. Návrh absolútne zločinný a škandalózny, ktorého prijatie by znamenalo úplný koniec možnosti brániť sa pred agresívnymi votrelcami a ich vražednou stratégiou. Posledný klinec do rakvy suverenity národných štátov, posledný klinec do rakvy európskych národov.

Za normálnych okolností by to bola téma nie roka, ale desaťročia. Hovorili by o tom všetci, médiá by pretekali záplavou názorov a polemík o takej životne dôležitej veci, od ktorej bude závisieť život a budúcnosť našich detí, vnukov, celých národov. A hovorili by o týchto veciach najmä politici.

Hovorili by o tom, že tu ide o bezprecedentný pokus oklieštiť demokratické právo ľudí v európskych krajinách o možnosť rozhodovať o tom, kto sa do ich krajiny prisťahuje a získa právo spolurozhodovať o všetkých otázkach života. Napríklad o práve šaríja. Hovorili by o tom, že nikým nevolená banda fašistických zapredancov v Bruseli má čoraz väčšie práva a zneužíva ich čoraz bezočivejšie na likvidáciu Európy, v prospech cudzincov spoza mora.

Namiesto toho je hrobové ticho.

Ticho sú naši politici. Ticho je Fico, ktorý pred voľbami tak plamenne hovoril o obrane Slovenska, a veru, nestavil by som ani euro na to, že to pripravované megasvinstvo nepodpíše.

Ticho sú aj všetci ostatní hrdinovia z nášho parlamentu. Teda dobre, okrem Sulíka, áno, ten reční, keďže nemá zodpovednosť – ktovie ako by sa zachoval, keby bol v pozícii predsedu vlády. Tiež si nerobím žiadne ilúzie, hoci možno mu krivdím.

Že bude ticho Danko, Matovič, Procházka, Bugár, Kollár, to nám bolo jasné – pre každého súdneho človeka by skôr bolo prekvapením, keby tie trápne marketingové bábky mali nejaký názor, a nebodaj ho aj vyslovili.

Ticho je Kotleba! Keby aspoň občas niekam na internet zavesil nejaké vyhlásenie! Ale odkedy je v parlamente, je ticho ako voš pod chrastou. Nič, úplné ticho, až na pár nesmierne dôležitých správ o rómskej vražde, poslancovom zbrojnom pase a o tom, ako skladali sľub poslanca. Vyzerá to tak, že tá partička junákov nemá absolútne žiadnu víziu, mediálnu stratégiu, žiadneho hovorcu, žiadny názor na to, čo sa deje.

Hrobové ticho.

Hrobové... možno to slovo je v súvislosti s perspektívou starej dobrej Európy príhodné.

Dúfam, chcem veriť, že chyba je vo mne. Že mi unikli tie podstatné informácie o tom, ako naši hrdinskí politici Slovensko ochránia pred výmenou populácie za premnožené tropické a subtropické etniká, že ho ochránia pre našich vnukov a pravnukov.

Dobrí ľudia, pomôžte mi, povedzte, však sa mýlim a všetko je inak!

 
Rosemary

Nech ta Boh zehna, teba aj celu tvoju rodinu!
Vdaka za tvoje slova.Europa spieva svoju labutiu piesen. Tisko a smutne.

Bozemoj....naco slova, ostali len oci pre plac....ti uz nie je o com pisat, priatelia.

Buheh

pekne, Rosemary.

Ema

Neverím, že ťa tvoj vyhodňarsky tata do takejto mentálne dengľavej slabošky vychoval.

Rosemary

velmi pekne!

Ema

Proste dostali plošný zákaz.

Nejaké trdlá v českej korporátnej MF Dnes to nepochopili a nadupali dnes na Cínovec, kde je veľká spoločná demonštrácia Pegidy, okamurovcov a Bloku proti islamu. Ľud mal sľúbenú reportáž "minúta po minúte". Kým sa blokovanie hraničných priechodov začalo, nielenže informovanie "minúta po minúte" skončilo, ale téma z idnes.cz úplne zmizla. Redakčný politruk sa vrátil zo sobotného nákupu, s hrôzou zistil, čo agilní redakční vyvádzajú a zarazil to.
Namiesto toho si môžeme prečítať, že leto príde už v apríli. Hurá. Čo príde v júli, to nám radšej nepovedia.

Rosemary

vo Svedsku, tu mladu 22 rocnu divcinu, tiez bolo ticho. Svedi vsak zorganizovali pogrom na pocernych a hlusili to tam zaradom hlava nehlava na uliciach, namestiach, staniciach....
a tu nic, ani slovo slovicko. Nasla som to na...zdroj radsej neprezradim, lebo aj to zatrhnu.

Ema, co budeme robit?

Ema

No ja idem požehliť a popočúvam pri tom muziku od starej kapely 180, ktorú hádam ani baloo nepozná.
Po hodine tejto kombinácie je život nekonečný a sral pes Švédov.

https://www.youtube.com/watch?v=BeSe04dC44Y

Rosemary

ked ju zabil nejaky teenager z tabora. Pred niekolkymi mesicmi, alebo tyzdnami, ja uz asi neregistrujem tak dobre cas ako kedysi...:o( Dufam, ze sa to zase neopakovalo. O pogrome som sa dozvedela az teraz...

Ema

a tá baba bola Arabka, i keď narodená vo Švédsku. Predpokladám, že pogrom zorganizovali Arabi.
Vo Švédsku robia migranti bordel denne, kto by to tu sledoval a načo.

Rosemary

idem na postu a potom idem na elliptical na 30 min, potom pozdviham cinky atd. 10 min a potom budem brusim moju taliancinu a neskor si precitam Mertona. Pozehlene uz je a aj mame som volala.
Pre teba moja draha Ema;

https://www.youtube.com/watch?v=5KrVztcBYg4

Rosemary

…Ničeho nežádat, nic nedoufat,
očekávat jen nejhorší a přijímat
to mlčky.
Smrt je nesmrtelná,
protože je životem…

Ľubov

http://paneurouni.com/sk/fakulty/fakulta-psychologie/bakalarske-studium/...

Nuž,neviem si síce predstaviť osobu,ktorá tam pošle študovať svoje dieťa,ale ak sa takí rodičia nájdu,len potom,Mary,je to fakt v r.

Buheh

si žiadajú ľudí s iným vzdelaním. Logiku to má. Často počujeme, že naše školy nepripravujú odborníkov do praxe, ale vychovávajú kádre, ktoré po ukončení štúdia sa rovno zaradia medzi dlhodobo nezamestnateľných. Táto krajina jednoducho nepotrebuje stovky divadelných kritikov, filozofov či vedcov. Treba kráčať s dobou a tu je konečne jeden pozitívny príklad.

Kedysi bolo najbežnejšie povolanie roľník. Dnes je najviac treba predavačov, obchodníkov. Nuž a v budúcnosti bude najpotrebnejšou odbornosťou odborník na multikulturalizmus. Ako píšu na ich stránke, absolventi budú "pripravení na zvládanie intolerancie, rasizmu, xenofóbie a riešenia kríz v školskom a širšom sociálnom prostredí". Teda presne to, čo bude každá ulica, škola, úrad potrebovať.

Takže ja som rád, že je tu konečne škola, ktorá pochopila požiadavky slovenského a európskeho trhu budúcnosti. Dúfam, že aj ostatné naše vzdelávacie inštitúcie si zoberú príklad a otvoria odbory, ktoré budú reflektovať nadchádzajúce požiadavky praxe: štúdium Koránu, právo Šaríja, výroba výbušnín, arabčina, stavba mešít a pod. A nielen vysokoškolské odbory, ale aj obyčajné učňovské profesie ako kat-mučiteľ, šička buriek či eunuch – prevádzkar háremu.

nové