Revanš neonacizmu s úspechom pokračuje

Pred sto rokmi dunelo po svete viacero ideologických prúdov - od proletárskeho zemetrasenia cez britskú dedičnú totalitnú monarchiu, americký tupý kult dolára až po germánsku renesanciu. Nebudeme tu a teraz hodnotiť, ktoré boli progresívne, ktoré spiatočnícke, ktoré boli dobré, alebo zlé. Nie je to podstatné, a dnes už neviete, čo sa dnešným urválkom zdá povolené, čo sú  teda "hodnoty západu", alebo naopak, za čo chcú dávať 25 rokov basy.

Aj tak, je iná doba, sme sto rokov neskôr. Každá ideológia, ak má vôbec zmysel a hodnotu, tak ju má v čase a mieste, kde sa vyvinula a žila. Len ťažko inde a inokedy - to je vždy už iná rieka. Pozitíva učení prežívajú ťažko, každá sústava rýchlo zahníva. To ale na druhej strane nebráni, aby každá ideológia nerozprašovala okolo seba semeno, ako púpava v auguste (alebo kedy to lietajú tie srance). Každá ideológia má množstvo rôznych neo-klonov.

 

Súčasný na Západe vládnuci režim je postavený na nacizme. Nechápte ma zle, ja nehovorím, že tá vládnuca banda v New Yorku sú nacisti. Preboha, to nie, ako by sa to mohlo o židoch povedať? Súčasný režim je postavený na nacizme v tom zmysle, že nacizmus je jeho kontrapunkt, jeho tieň, jeho zlo, proti ktorému stále hrdinsky "bojuje" - ako keď Šiva, tancujúc, demonštračne stojí na démonovi, tak súčasný režim stojí na pevnom podklade nacizmu. To mu dáva dôvod na život. Reason d'etre. Falošný, ale iný nemá.

Preto sa súčasný režim, konkrétne jeho urválkovia a benčíkovia, tak tešia, keď objavujú ďalšie semienka, klony a fomy tzv. neonacizmu. Ak by bol dnešný režim nie "demokratický a slobodný" anglosionizmus, ale "demokratický a slobodný" katolicizmus, aký tu vládol pred 500 rokmi, títo dedkovia by onanovali nad neosatanizmom. Posielali by satanistov a rôzne tie bosorky  na spálenie na hranici za živa, ako Giordana Bruna či Jána Husa. Tento druh židovskej kultúry (biblia je židovská kultúra, že?) sa už ale nejako sprotivil, už to ľudia prekukli. A tak dnes benčíkovci nadšene ujúkajú nad iným smerom - vždy, keď nájdu neonacistu.

Tým nechcem ale brojiť proti ich záslužnej zberatelskej práci. Nie nie, totalita musí trestať, ináč sloboda nebude, aj slobodná a demokratická totalita musí objavovať svojich nepriateľov. Triedny boj sa časom zostruje - to nehovoril nik iný, než demokrat strýček Joe. Áno, Stalin. Nie, nechcem kritizovať inkvizítorov. Fuj. Len  nech tým hlupákom dajú. Zberatelia motýľov a iní tichí blázni majú tiež svoje miesto v modernej spoločnosti.

 

Chcem upozorniť na úspešné dielo skutočnejšieho neonacizmu, takého revanšistického.


Viete, germáni nie sú sprostí ( pozor, väčšina anglosasov nie sú skutoční germáni, takže sa nimi nenechajte pomýliť). Stredoeurópski germáni, v tom najhlbšom slova zmysle, majú tradíciu doslovne desaťtisíce rokov - a za ten čas sa sa niečo nazbiera, že.

Keď po roku 1945, kedy sa začal súčasný režim, bolo potrebné vytvoriť novú armádnu silu, kto myslíte sa tam ocitol? A aby dali najavo celému svetu, že kto to tu hovorí, zvolili si aj správny znak. Rotujúce slnko v kruhu, znova so štyrmi zahnutými lúčmi. Nevidíte to tam? 

 


To bolo rok 1949. Nechajme bokom, že vtedy dokopali svojho najväčšieho nepriateľa, Churchila, aby začal studenú vojnu s Rusmi. To bol tiež len malý vtip - Churchil bol ľahko manipulatívny blbec. Reálnejšie bolo, že vytiahli z Ameriky dotácie a hneď v 50 tych rokoch vytvorili "nemecký hospodársky zázrak". Nejakých desať-dvadsať rokov po vojne, pod americkou okupáciou, po tom, ako im viťazné okupačné mocnosti v roku 1945 zabrali aj podniky, aj všetkých možných ľudí, čo našli. To bolo umelecké dielo. Troška sa mu priblížil len "japonský hospodársky zázrak", ups, ale to je vlastne len menšia pobočka predošlého.

A medzitým celý čas oklamaný Západ, na čele s USA, pokračoval v (studenej) vojne proti Rusku (vtedy mal politické meno Sovietsky zväz, ako samozrejme každý vie - ale bolo to Rusko, že). Neviem, či to niekde na svojich zjazdoch veteráni bojov otvorene spomínali, ale museli sa pri pive škodoradosťou urehotať k smrti.

Preskočme iné drobnosti a skočme rovno do roku 1990, keď sa (západné a východné) Nemecko zjednotilo. A v následnom roku sa ZSSR rozpadol a vznikla jednotka nazvaná Ukrajina. Viem, historické knihy, ako napríklad Rosenbergov "Mytus 20. storočia", sa už nečítajú, možno je to aj zakázané, a tak ľudia nevedia, že je to priam ciel pôvodného nacizmu. Samostatná Ukrajina pod dirigovaním niekde zo západu - to bol strategický ciel nemeckého režimu prvej polovice 20 storočia, teda nacionálneho socializmu, zvaného vulgárne nacizmus. V podstate teda svoj mýtus dosiahli v druhej polovici storočia, splnili plán. Rosenberg bol dobrý znalec Ruska, zrejme odovzdal dobré metódy postupu.


Ale v roku 1991 sa ešte museli koncentrovať na svoje zjednotenie, a na mocensko-hospodárske ovládnutie východnej Európy (Československo, Poľsko, Maďarsko), teda toho, čo bola kedysi prvá fáza vojny. Mimochodom, tito revanšisti musia mať medzi sebou tiež riadnych provokatérov, pretože zas symbolicky a demonštračne rozbili aj Československo, aby bola situácia naozaj ako v roku 1939.
Rozumejte, aj pre tento detail platí môj osobný postoj: ja nie som proti samostatnosti Slovenska, práve naopak. Ale naozaj to akože nik nepochopil? No, možno niekto áno, mládežnické hnutie v zelených tričkách to pochopilo ako znak existencie silného revanšizmu a tak sa k nemu  prihlásili. Ale oni sú len jedno okrajové semeno púpavy. Nepochopili, že uniformy a pochody sú prepych, ktorý si nik nemôže dovoliť a nik teda nechce.


Až po čase došlo na Ukrajinu. Jej spracovanie meškalo, celkom bola prevrátená až "revolúciou" roku 2014, tzv. Majdanom. Až vtedy prešla do rúk skutočných extrémistov.


A všetci, aj tí, čo to na Západe už začínali vidieť, zas mlčali. Pravda, degenerované klony priamo na Ukrajine tiež nechápali nové časy, a otvorene vytiahli staré hákové kríže (akoby im nestačil ten rafinovanejší, modernejší, zo znaku NATO). Vytiahli nechutné mrtvoly Banderu a iných krvavých psychopatov, národných hrdinov Ukrajiny. Ba dokonca vytiahli aj metódy z krutých vojnových čias - upaľovanie Rusov za živa v Odese, dlhodobé bombardovanie civilov a útoky na ruský Donbas. To takmer prezradilo základné smerovanie súčasného amerického režimu, ak som hore napísal. Ale našťastie ich masmédiá dokážu premaľovať čokoľvek a ani zďaleka nehrozilo, že by sa dav, živený normálne na sene "antifašizmu", nejako znepokojil. Ba ani tí židia v tom New Yorku buď nepochopili, alebo, ako sú celý život zvyknutí, pred mocnejšími silami radšej držali zobák.

 

To je všetko. Tak začala revolúcia 2014, ktorá hneď vyústila do stretu s Ruskom, k zabratia Krymu a Donbasu, k dlhým rokom diskusíí a rokovania, k dlhým rokov provokovania a ponižovania Ruska. Až k otvorenému uznaniu Donecka a Luganska Ruskom 22.02.2022. Až začali intenzivne boje, respektíve boje priamo s ruskou armádou, lebo otvorená vojna je tam už 8 rokov). Nestabilná revolúcia je tam už od roku 1990. Tak to bude správne vidieť neutrálna história budúcnosti.

USA, a ich vazali, dnes otvorene podporujú Kyjev. Nie preto, že by bol nejak demokratický či slobodný - ale preto, že je to ich poskok, to je jediný dôvod. Dodávajú mu zbrane. Ak sa to nejak rýchlo neustáli, prerastie to do konfliktu doslovne svetového. A áno, aj reálne nukleárneho - nukleárne zbrane nie sú pre nikoho žiadne tabu, neverte tomu, Amerika ich už dvakrát použila, určite nebude mať morálne zábrany urobiť to znova. Brzdí ich len zaručená odveta Ruska. Ale ak by sa zodpovednosť dala zhodiť na Kyjev, alebo na Francúzsko či Anglicko, Američania to spravia bez zaváhania.

Základný revanšistický koreň neonacizmu je preto zrejme spokojný - má svoju odplatu. Sme znova v roku 1943, front je na rovnakom mieste, pokus o zmena histórie sa deje - niečo naozaj veľmi neobvyklé. Ale neviem prečo by sa história nemala opkovať aj s tragickým koncom.

Nemci kvôli udalostiam zmenili zákon, podľa ktorého majú zakázané ixportovať zbrane. Už dodali nejaké Kyjevu. To znamená výrazné rozviazanie rúk nemeckému Bundeswehru. V zahraničí, v Afganistane (a ja neviem, kde ešte) ich jednotky už boli.

Práve sledujem na nemeckej televízii, že je v diskurze zavedenie povinnej vojenskej služby. Na jeden rok, po štúdiu, pre všetkých. S možnosťou voľby civilnej služby - nemecká armáda by aj tak nemohla zvládnuť toľko nových brancov. Službu ale chcú dať hneď povinnú pre všetkých, lebo ak by to bolo selekčne, boli by otázky zo spravodlivosťou takého výberu.  

 

Slovenská provincia

Pri všetkej tragédii, musím spomenúť absurdnú grotesknosť situácie priamo na Slovensku. Tí najväčší "antifašisti", s nefalšovanou nenávisťou voči Rusom, bojujú za neonacistický Kyjevský režim. Osuský, Dostál, Čaputová. U agentov USA, kde sú ich motívom peniaze, je to klasická zrada (Heger, Krúpa, Korčok, Klus a podobní). Dokonca aj psychopat Matovič, zrejme plný oblbovacích liekov, sa teraz radšej drží vzadu. Ale to, že neonacistov na Ukrajine podporujú na Slovensku najmä profesionálni "antifašisti", "humanisti" a "židia", to je absurdná groteskná scéna. To je naozaj vrchol zvrátenosti novodobého samostatného Slovenska.

Na začiatku som spomenul, že žiadna ideológia nevojde dvakrát do tej istej rieky. Zaoberať sa revanšom je falošná cesta - netvorivá, príliš nízka. Minulosť sa nedá zmeniť, ani vrátiť. A opakovať chybu nie je rozumné. 

A je tu aj odkaz tých, čo boli kedysi priamo v strede veci, z roku 1945. Vtedy klasik predpovedal:

"Je iba otázkou času, kedy sa po porážke Nemecka USA začne vojnu s Ruskom."

Studená vojna začala roku 1948. Trocha to zabrzdila odstrašujúca sila atómu. Ale ostrá vojna začala roku 2022. Nie?

Amerika napĺňa Hitlerovu čiernu predpoveď. A ak stret vojsk na Ukrajine budete podporovať dodávaním zbraní tamojšim extrémistom, zdegenrovaným rádoby nacistom, naozaj Hitlerovu predpoveď naplníte do bodky a bude sa vám rehotať z pekla

 

 

0
ilusion

Budem im radšej hovoriť Nemci a nie Germáni. Títo Nemci práveže sú sprostí. Sú sprostí ako tága. Dojebú všetko, na čo siahnu. Kto neverí, nech si prečíta Fridricha Nietzscheho. A to je nemecký filozof! Alebo si treba prečítať Môj boj od vodcu. Dokazujú to aj ich skutky dnes. Veď čo je dostať svet na hranu jadrovej vojny pre ich revanšizmus? Je to úplná sprostosť. Oni nepochopili, že Rusi majú atómové zbrane!

Logická hádanka: Nemci uznávali sociálny darwinizmus od ich vodcu. Tvrdili, že Slovania sú podradná rasa. Potom s tou, podľa ich slov podradnou rasou prehrali vojnu. Čo z toho logicky vyplýva?

Hitler potom podľa svojej náuky aj postupoval. Keďže prežiť majú len najsilnejší, nariadil, že Nemci nemajú právo na existenciu a sám si strelil do hlavy. Prečo nepostupovali podľa svojej náuky a nenasledovali vodcu všetci Nemci? Ja už nemám nervy na nich! Neexistujú pre mňa a nie, aby mi ešte rozkazovali.

Norman

Vieš, mne príde najabsurdnejšie, ako spomínaní antifašisti idú ukameňovať Rusov. To je najabsurdnejšie a svedčí to o tom, že títo antifašisti sú naozaj blbci. Tomu sa vysmievam, ako je možné, že nevidia, čo robia :-) Osuský, Dostál a podobní.

Mne je pritom skoro jedno, že majú Germáni svoj revanš (Germáni, Nemci sú len jeden štát, a nie je to to isté). Na rozdiel od teba ma Germáni ani Nemci nijako netrápia. V každom prípade oni nám nerozkazujú - dirigujú to tu Američania, lepšie povedané, anglosionisti. A moja kritika sa zameriava na Kyjevských Banderovcov - tí sú len falošná napodobenina bez ceny.
Ja by som len chcel, aby každý vedel, komu sa v tom klaňaní Ukrajine vlastne klaňajú. Komu ako štát (zas) pomáhame. Tisa tuším za rovnakú kolaboráciu obesili, nie? Takže uvidíme, čo príde.

Súhlasim s tebou aj v tom, že dostať svet na hranu jadrovej vojny je sprostosť. Je to vážna vec a tie americké svine by za to mali ísť pred súd.

ilusion

Aby som to upresnil, Nemci samozrejme určitým spôsobom chytrí sú. Nemci, ale aj iní, napríklad židia mi pripomínajú ľudí, ktorí sa rozhodnú vyrúbať všetky stromy na svete, lebo na tom sa dá parádne zarobiť, keď sa predá drevo. Vytvoria preto organizáciu, vymyslia, naprojektujú a vyrobia parádne ťažobné stroje. Priznám sa, že ja takéto schopnosti nemám. Potom začnú ťažiť, ale nechápu jednoduchú základnú vec, že bez stromov a kyslíka neprežijú.

Norman

pozri, toto je problém industrializácie ako takej, celej modernej spoločnosti.
Nekonečná žravosť je všeobecne prisudzovaná židom, chaldejský či semitský "prínos" do kultúry ľudstva, súhlasím.
A áno, technická monštruozita fabrických behemotov vznikla v Anglicku, Nemecku, Francúzsku. Ale nie je to ich podstata, neznamená, že sú slepí - viď ekologické hnutie sa šíri tiež odtiaľ, lebo sú tam už najviac zadusení. Ekologické hnutia sú zneužívané a blbé, ale sú tam. To napríklad v Amerike, Rusku či v Číne (aby som menoval základné okruhy) ešte až tak nevidíš. Aj u nás je alternatíva či politická opozícia slepá voči lesom a prírode.

Pointa nášho dialógu tu je, ako už tisíckrát predtým v podobných dialógoch, v konceptoch (pojmoc, slovnníku). Je to ale jednoduché.
Je tu pojem "nemec", s ktorým je u nás spojených priveľa emócii, niektoré správne. Potom je tu ale pojem "germán", širšia množina, ktorý je ale tiež dosť nejasný, rôzne chápaný, ťažko vysvetliteľný. Preto pripomínam a odporúčam pojem "nordik", ktorý zahŕňa celú severnú časť ľudstva.

To je základ toho, čo hovorím tridsať rokov. Je to realita, je to naozaj chladivý liek severu, ktorý ale pacient zatiaľ odmieta. Odmieta sa ukľudnit, schladiť, odmieta chladivé obklady, pokoj. Na Západe je horúčka, privysoká teplota. Ale tá besnota časom zas opadne (ak teda pacient nezomrie, bude zas fajn).

ilusion

Stretol som sa aj s takými názormi, že Germáni sme aj my a dokonca možno len my. Neviem, či je to pravda, ale len tak pre istotu som radšej použil slovo Nemci. S tými Nemcami to bolo možno fakt kedysi iné. Nietzsche považuje za jednu z príčin úpadku Nemcov pitie alkoholu - piva. Avšak Nietzsche žil v 19. storočí a to ešte Nemci neboli pod Američanmi a už vtedy ich kritizoval.

Norman

nietzsche kritizoval všetko, ešte viac ako nemcov anglosasov a podobne. A áno, pojem "germán" je neistý, písali sme o tom aj tu.

ilusion

Ja sa z týchto "antifašistov" tiež smejem. Kedysi po zvolení Čaputovej som vytvoril aj takú úvahu:

Liberáli chcú maličkých chrániť, a preto sa rozčuľujú nad prípadmi zneužívania detí kňazmi. Znásilňovanie detí moslimami v Británii im ale nevadí a ešte ho aj zakrývajú. Takisto chcú, aby mohli deti adoptovať homosexuáli. Zároveň chcú povoliť potraty, pretože vraj žena má právo na slobodný výber. Ako potom budú môcť adoptovať deti homosexuáli, keď nechcené deti budú potratené?
Liberáli sú za práva žien a súčasne sú za imigráciu moslimov, ktorí žiadne práva žien neuznávajú. Podľa moslimského práva šaría sa žena nemôže len tak sama bez muža motať kade-tade a ešte k tomu nezahalená. Takáto žena je považovaná za pobehlicu a musí byť ukameňovaná. Kto je za moslimskú imigráciu, nech prvý hodí do Čaputovej kameňom.
Liberáli sú za manželstvá homosexuálov a súčasne sú proti rasizmu a za multikulturalizmus. Pritom tradičná rómska kultúra žiadne manželstvá homosexuálov, ani adopcie homosexuálmi neuznáva. Ježiši Kriste, veď oni chcú zničiť tradičnú rómsku kultúru. To je ale rasizmus!
Liberáli sú za moslimskú imigráciu a súčasne za práva národnostných menšín. Moslimovia však zakazujú alkohol a bravčové. Viete si predstaviť tradičnú rómsku kultúru bez alkoholu a bravčového? To je porušovanie práv národnostných menšín. Títo rasisti fakt chcú zničiť tradičnú rómsku kultúru.
Liberáli sú proti islamofóbii a súčasne s tým tvrdia, že dvojičky zničili islamskí teroristi. Kto tvrdí, že to neboli moslimovia je podľa nich šialený konšpiračný teoretik.
Liberáli sú za rovnosť a súčasne všetkých, ktorí nie sú liberáli považujú za hlupákov. Liberáli považujú názor, že černosi majú menšie IQ ako bieli za rasizmus. Súčasne považujú bielych Slovákov a bielych voličov Trumpa za hlúpych sedlákov. Keď sú všetci ľudia rovní a černosi majú rovnaké IQ ako bieli, liberáli teda tvrdia, že černosi sú sprostí.
Liberáli sú za rovnosť, pretože rasy sa na genetickej úrovni nelíšia, ale rasisti sú podľa nich len bieli.
Liberáli sú proti xenofóbii a súčasne z nejakého dôvodu nemajú radi Rusov.
Liberáli sú proti nenávisti, ale neznášajú Kotlebu, lebo je vraj fašista a uctieva Tisa. Preto na deň víťazstva proti fašizmu vytvorili počítačovú hru Kotlebstein, kde sa kotlebovci strieľajú. Súčasne neznášajú Rusov, ktorí fašizmus porazili a na ruské hranice posielajú slovenských vojakov ako Tiso.
Diagnóza čistá schizofrénia.

Norman

Túto mechaniku nepoznajú iba historickí amatéri. Ale poznal ju už Bismarck. Je to riziková technika, ktorá už dnes nemá miesto a jej použitím sa Američania dopustili zločinu proti mieru.

ilusion

Presne tak. Hlavne ten druhý citát sa mi páči, ten som ešte nepočul. Aj ja to tak chápem, len som k tomu došiel na základe toho, ako postupovali Američania proti Indiánom. Plán je to pekný, ale plány nemusia vyjsť. A keby aj vyšli, chudáci Nemci nechápu, že keď zlikvidujú Slovanov, tak isto s nimi naložia Anglosionisti.

https://www.youtube.com/watch?v=_2xmMTh8PP8

Norman

Nemecko nielen posiela zbrane do konfliktu na Ukrajinu, aby zabíjali Rusov (!!!) (2700 ručných raketových systémov Strela na nízkoletiace ciele, ale aj zvýšia vojenský rozpočet na 100 miliard euro.
A prehodnotia svoj jadrový program - čo môže znamenať mnohé.

Nepredpokladám, že debilní fanatici typu Osuský si to uvedomia, ale "profesionálni židia", ako napr. Dostál, by mohli mierne stŕpnuť.

To, čo by predtým nik nedovolil, teraz prechádza ľahko.

https://www.dw.com/en/germany-commits-100-billion-to-defense-spending/a-...

nové