Šábesgój

Na dotvorenie atmosféry už len kýble, mopy a chémia na báze chlóru chýbajú. Reč je o fotke, ktorá vďaka korporátnym agentúram Sionu "obletela svet". Je na nej konšternovaný americafirst kolektív, nepohodlne usadený v kumbáli pre upratovačky. Dvere stráži uniforma, aby sa nerozliezli ako šváby. Slávna fotografia má názov Trump sleduje americký útok na Sýriu.

 

Na fotke sú hodné pozornosti len dve tváre. Tvár Steva Bannona, ktorá priamo pri stole chýba a tvár Jareda Kushnera, ktorá v tesnej blízkosti Trumpa nechýba. A všetko je jasné. Kushner, manžel Trumpovej milovanej dcéry Ivanky, s menom pripomínajúcim svojho kmeňového súzmrda Bernarda Kouchnera - doteraz nepotrestaného za kšeftovanie s orgánmi zavraždených Srbov - už splnil svoje zadanie podľa inštrukcií zo sioncentrály a pretvoril Trumpa na dokonalého šábesgója. Kushner luskne prstami - a na začiatku šábesu oblohu nad Sýriou už aj križujú Tomahawky.
Lenže to, čo mohlo byť pred 15 rokmi na Blízkom východe drámou, sa vývojom reality zmenilo na komédiu. Rusi, otvorene sa chechtajúc, oznámili, že po prvé, efektívnosť úderu na leteckú základňu pri Homse bola neospravedlniteľne mizerná a hlavne po druhé, že s okamžitou platnosťou rušia hotline, ktorou Američanom veľkoryso oznamovali, kde v Sýrii budú proti teroristickej zberbe zasahovať ruské lietadlá. Pre Američanov je to úplná katastrofa. Teraz sa ich inštruktori, pomáhajúci takzvanému Islamskému štátu a všetkým možným odnožiam tejto medzinárodnej wahábistickej chobotnice, nebudú môcť včas zdekovať.
Lietajúce Tomahawky zaťali do ešte jednej témy. Šábesgój Trump, a už vôbec nie šéfovia zo Sionu, sa ani neunúval zobudiť chrniacu Merkelku, ani buzerantských beneluxov, aby im oznámil, že sa ide typickým sionistickým spôsobom zas raz vysrať na medzinárodné právo. Až sem sa dostala v politickej oblasti Európska únia. Bezvýznamné vemeno na dojenie a skládka pre najrôznejšiu farebnú biomasu.
 
 
Realita sa už posunula za bod zlomu. Akýkoľvek zločin teraz Američania riadení Sionom spáchajú, obráti sa proti nim.


Pé es: Ako občianka EÚ si dovoľujem zatiaľ aspoň slovne vyjadriť zhnusenie z toho, že EÚ - vrátane ministra zahraničných vecí SR Lajnčáka - nadšene podporila hrubé porušenie medzinárodného práva, a to v jednom šíku s takými kovanými demokraciami, akými sú Saudská Arábia, Katar a ďalší wahábistickí spojenci Západu.

 
0
slaven1

a so slovenskými titulkami: Hovorca MO RF o americkom útoku 59 raketami Tomahawk na Sýriu - slovenské titulky

"Predstavitelia verejnej správy USA sa menia a spôsoby rozpútania vojen od čias bombardovania Juhoslávia, Iraku a Líbije ostávajú rovnaké. Ako dôvody na zahájenie útoku neslúži objektívne vyšetrovanie, ale neodôvodnené obvinenia, manipulácia s faktami, šokovanie fotografiami a pseudoprevierky medzinárodných organizácií.
...
Dnes je jasné, že americký útok navádzanými raketami bol plánovaný dlho pred dnešnými udalosťami. Na útok je nevyhnutné vykonať prieskumnú činnosť, naplánovať a pripraviť letovú trasu rakiet, a pripraviť rakety na vypustenie.
Pre akéhokoľvek odborníka je jasné, že rozhodnutie Washingtonu zaútočiť raketami na Sýriu bolo spravené dlho pred udalosťami v Chán Šajchúne, ktoré poslúžili iba ako formálny dôvod na útok, pokým ukážka vojenskej sily bola diktovaná iba príčinami vnútornej politiky USA."
A ešte 2 obrázky. Najskôr išlo toto: Americká veľvyslankyňa v OSN Nikki Haleyová ukazuje svetu šokujúce fotečky - "dôkazový materiál" vo veci zdôvodnenia banditského útoku na Sýriu 60 raketami Tomahawk.
UN Ambassador Nikki Haley on Syria Gas Attack (C-SPAN)
A potom prišlo toto: Bolívijský veľvyslanec ukazuje svetu dôkazový materiál. Pre mladšie ročníky uvádzam, že to je Colin Powell, bývalý Minister zahraničia USA pri tom ako v 2003 v OSN klamal o "irackých zbraniach hromadného ničenia".
 Don’t forget Bush's ‘proof’ of WMDs led to ‘atrocities’ - Bolivian envoy tells Security Council
Bandity zo svojich ľodí zaútočili 59 raketami na ďalšiu krajinu 

Púpavová

https://www.instagram.com/p/BSmgFKIl2M6/?taken-by=ivankatrump

On je všade.Je to až zarážajúce.Všetci starí rodičia majú svoje vnúčence nadovšetko,ale Doník má a iné,nielen Ivankine.Jareda Kušniera,neviem,prečo,sa bojím.Vyzerá ako jašteričiar.

Toto je také atlantické špecifikum.Vytŕčať sa všade s deťmi detí.Aj Obama,keď bol za Elizabeth,doniesol malému Georgovi hojdacieho koníka a hneď médiá zaplavili fotografie"malý,neodolateľný princ v modrom župane ,so cute".O pizza gate už menej info .No,deti majú radi,hej,aj ich krv a iné orgány.Toto farizejstvo,ktoré proste sa už dá krájať,každý vidí.
Teraz chcú,aby adoscententi protestovali proti korupcii,zaťahujú do svojich zámerov (aj v Rusku)15 ročné deti.To je ale už hranica.Dosť.
Páči sa mi tá pasáž z Biblie,kde Kristus vyčíta farizejom:"Zvonka bieli ako čerstvo nabielené hroby,zvnútra len hniloba a kosti"Alebo toto je ešte lepšie:" Nie si ani horúci,ani studený,si vlažný,preto ťa vyplúvam zo svojich úst".Presne tak.Už žiadne"zdržal sa hlasovania " !

Norman

tí malí, či skôr len tá malá, im predniesla pieseň po čínsky. Pripomínam to, lebo tí židoameričania majú všetkých radi, sú ochotní sa podlizovať komukoľvek. Len východnú Európu, ktorá najlepšie pozná ich "vnútronú hnilobu", tú proste práve preto nenávidia. Lebo do nich vidíme.

Aman Againsttime

Kushner je jasný zmrd. Tu je nejaké info o jeho obchodných vzťahoch so Sorosom:http://www.patdollard.com/exposed-george-soross-long-and-productive-rela...
Taktiež New York Post teraz píše, že to bola židovská princeznička Ivanka, ktorá zmanipulovala Trumpa: https://www.aol.com/article/news/2017/04/09/new-york-post-suggests-ivank...
Takto to dopadne, keď sa vám do rodiny nasáčkujú židia. Je to vskutku hanba, že americká politika je teraz pod palcom nejakej zblbnutej hysterky a jej sion-manžela. :-(

Náhodný okoloidúci

Všimol som si, že ženy (prepáč, Emka, ale je to tak) majú celkovo slabší biotranspondér a sú oveľa náchylnejšie na jeho preprogramovanie až vymazanie. Zvlášť ženy líznuté kresťanstvom majú biotranspondér preprogramovaný smerom k "starším bratom vo viere". Ivanka je učebnicový príklad.

Ale inštitucionalizované náboženstvá celkovo premazávajú prirodzené nastavenie biotranspondéra, takže postihnutý (infikovaný) jedinec pokladá za cudzích aj príslušníkov svojej vlastnej rodiny, ak neprijali jeho ideológiu, a za svojich pokladá vyznávačov rovnakej ideológie, hoci aj z inej planéty.

Aman Againsttime

Presne tak. Problém je samozrejme i v tom, že sme našim ženám dovolili neobmedzene rozťahovať nohy kdekomu, čoho následkom je ťažký úpadok a likvidácia civilizácie. :-) https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw
Za súčasnú situáciu sú pochopiteľne vinné obe pohlavia, ale muži musia niesť väčšiu zodpovednosť.

Norman

toto mi teraz vyhodil youtube naozaj náhodou, tak som si spomenul na vlažnosť

Čajka: Ježiš kristus bol najväčší extrémista

Púpavová

s týmto pánom by som sa chcela zoznámiť,nevieš náhodou,kto to je?On hovorí to,čo si už dlho myslím. Naša budúcnosť bude spojená s kňazmi,čo si zaslúžia tento titul.Teraz pôsobím ako nejaký fanatický katolík,ale je mi to jedno.Intuícia nepustí.

https://uloz.to/!uxNuH3euS/time-changer-2010-avi tu je odkaz na film,sci fi o overtonových oknách v kresťanskej etike.Včera večer v Infovojne ho spomenul Norbert Lichtner.Time Changer,aj so slov.titulkami.Je to zrkadlo,ako sme sa za sto rokov zmenili na zmrdov.

Keď už o tom hovorím,spomeniem jedným razom aj vraždenie koptských kresťanov v Egypte.Sisi vyhlásil 3 dňový štátny smútok,napriek tomu,že sa jedná "iba" o zanedbateľnú náboženskú skupinu. Má úroveň.Za SR sústrasť vyslovil myslím Danko,zo štátov EU,neviem nič nájsť,ale ak sa tvária,že sa nič zvláštne nestalo a pár desiatok mŕtvych v kostole im nestojí ani za zmienku,potom si plne zaslúžia všetko to,čo ich čaká. A sem nech nelezú.

Norman

Ľubov, to si ty?Lebo človek si tu už ničím nie je istý :-)

O tom chlapíkovi nič neviem, ale je to skutočne evidentne zdravá osobnosť. Aby som mu moc nelichotil:)
Na Slovensku je podobných určite viac, veľa, len o nich bohužiaľ nik nevie.

Púpavová

nemohla sa prihlásiť,stále mi tam vypisoval ten automat,že "vaše prihlasenie nie je bezpečné",tak som sa cítila trochu ako Robert Langdon z Anjelov a démonov :))
"Pane,o 40 minút budete v Curychu"
" Ja som fyzik,a sme v Bostone"
Hlas v telefóne bol pokojný:" Čaká na vás špeciál." No,tak aj keď nie s nadšením,ale som teraz pani Púpavová.

Norman

Luba, pošli mi aj ty na email, čo vlastne s tým prihlasovaním môžeš a čo nie. Či si môžeš utvoriť iného užívatela.... Zaujíma ma to aj principiálne, kvôli problému samému, pomaly a postupne to vyriešime alebo budeme vedieť, čo sa deje.

Aman Againsttime

K extrémizmu:
Myslím, že treba neustále zdôrazňovať, že práve súčasné liberálno- ľavičiarske myšlienky presadzované systémom sú z hľadiska ľudských dejín ťažkým extrémom. Ľudské bytosti sú prirodzene tribalistické a teistické, pretože práve tieto tendencie sú evolučne výhodné. Naopak, práve liberalizmus je evolučná novota.

Norman

Áno, nezaškodí pripomenúť, že pán farár to myslí dobre, ale presnejší je iný pojmový systém.

MY sme zdravý harmonický stred - to a nič iné.
A DEMONTUJEME rôzne extrémistické omyly prírody a spoločnosti.

To oni by nás chceli dostať na okraj spoločnosti a potom mimo ňu - v skutočnosti sú ale oni, anglosionisti a podobná pakáž, len chorý extrémistický odpad.

Ema

To je otázka.

slaven1

Znie odpoveď.

Ivanka Trumpova, dcera, Cinsky prezident s manzelkou atd

Truhlík

Donald Trump židom.
http://rusvesna.su/sites/default/files/tramp_pozdravil_s_pesah.png
Je to tak. Je to šábesgój.

Norman

Výborne im to ten Bolívijčan povedal. Ukázal ten dôkaz s Powellom (som si pozrel tú jeho časť na videu, dík za link).
Je to pekná ukážka, že je dobré nemlčať.

sandro

Dalsi clanok co si dam pre istotu do archivu :))
Skvele.

Norman

je iná doba prosil by som vás, úplne vážne, aby ste archivovali čo najviac článkov.
V podstate by bolo dobré, keby ste ich mirorovali, kopírovali na svojich blogoch a stránkach.
Nejde o propagandu či reklamu, teda nie len o ňu - ide o bezpečnosť a nezničiteľnosť.
Naozaj by to pomohlo (politicky a preventívne).
Založiť si blog dnes nie je problém a aspoň si trochu vyskúšate, čo všetko je za tým.

Aj sherovanie na facebooku je fajn, ale to je len reklama.

slaven1

Mohol by si nám dať k stiahnutiu zálohu stránky, keď sa tu s týmto niečo stane, prop všakže, tak aby dáta ostali.

Norman

hm, to znie ako dobrý nápad.

Hlas Predhrobia

Každý kto žil v časoch „komunizmu“ (reálneho socializmu) vie, aké zničujúce účinky má na spoločnosť potláčajúca kritiku a paralyzujúca diskusiu. Výsledkom je postupná degenerácia systému, a netýkalo sa to iba politiky ale i technických disciplín.

Preto som vždy súhlasil s ideológiou hlásajúcou otvorenú spoločnosť, ktorú na Slovensko priniesol ako prvý najviac Soros. Neskôr som zistil, že vôbec nie je originálny a začal som študovať Poppera aby som nakoniec zistil, že aj ten vykradol šialeného génia F. Nietzscheho.

Preto som s počiatku považoval za dobrú myšlienku Nadáciu otvorenej spoločnosti. Do okamžiku, keď sa v nej začali pretŕčať veľmi podivné figúry. Kádre rozhodujú o všetkom! A tak aj dopadla Nadácia OS, dnes je prakticky jednou z hlavných prekážok (a veľmi zákernou) vecnej diskusie problémov Slovenska. Je centrom morálne ale aj intelektuálne veľmi pochybnej klientelistickej čvargy, ktorá sa rozliezla do politiky, mimovládok, do školstva, kultúry, ... atď.! Je to rakovina, s ktorou treba bojovať a dosiaľ sa nenašli účinné prostriedky ako ju minimálne zvládnuť na únosnej úrovni.

Ako mohol Soros pripustiť stav, že do jeho nadácií sa dostali Niktoši Asociáli, oportunisti, štbáci, komunisti, hlupáci?

Hospodin Pán Zástupov veľmi dobre vedel, prečo založil Vyvolenému národu zubadlo a opraty Tóry. Každý mimoriadne talentovaný jedinec po čase podlieha riziku narcistickej poruchy osobnosti. Vyvolený národ s ohľadom na kultúrne memy má naviac riziko mesiášskeho komplexu, maniodepresívnej poruchy osobnosti, spojenej so záchvatmi agresivity. Mešuge mešumed chucpe je veľmi nebezpečný tvor a jeho chovanie voči gójim má za následok antisemitizmus so strašnými následkami pre väčšinu nevinných Židov. Iba rokmi zafixovaná solidarita Židov znemožňuje im urobiť poriadok vo vlastných radoch.

Ak pozorujete Sorosa posledných desať rokov je zjavné, že ten človek sa zbláznil. Našťastie svoje výčiny teraz zameral na USA a jeho nadácie si žijú vlastným životom.
http://static.origos.hu/s/img/i/1502/20150218billionaire-investor-soros-...

Ale všetci darmožráči sú posratí, čo sa stane po jeho smrti. Kŕčovitosť ich záchvatov agresivity má na pozadí úzkosť darmožráča, že jedného dňa už nebude v chráme NOS miska s mliečkom ...
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/02/24/article-2566748-1BC8E017000005...

Jozef Novak

Zaújmavý článok. Vďaka Ema.

Truhlík

Civilizačný úpadok.
Voľakedy som často chodil do divadla. Teraz sú mi už aj tie herecké ksichty odporné.

slaven1

Putin vo videu Путин о действиях США в Сирии: Скучно, девочки hodnotí útok USA na Sýriu a hlavne obracia pozornosť na to, že celosvetové PR okolo chemického útoku má slúžiť na odvedenie pozornosti od veľkých strát civilného obyvateľstva Iraku počas nedávnej americkej kampani v Mosule, kde Murika postupovala spôsobom "ak je v dome [nami vytvorený] 'terorišta', zbombardujeme celú štvrť".

https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Mosul_(2016%E2%80%9317)

pupo

stále mi vrtalo hlavou ako mohlo prísť v roku 1918 ku vražde ruského cára Nikolaja II v Jekaterinburgu. Musel predsa mať tú najlepšiu ochranku, čo ochranku celý batalion, musel byť obklopený jemu oddanými ľudmi. Neprebehli žiadne boje, žiadne prestrelky, žiadne barikády, pouličné boje. Neprebehlo nič. Oni jednoducho išli na návštevu k ich "dobrému" priateľovi, kde sa mali s celou rodinou vyfotiť. A čuduj sa svete vo vedlajšej miestnosti ich čakala popravčia čata, velitelom bol nejaký Sverdlov, podľa, ktorého neskôr premenovali Jekaterinburg na Sverdlovsk.

Takto sa vyhrávajú vojny, pekne potichúčku a odzadu.

vysvetlenia od brata Nathaniela:
https://www.youtube.com/watch?v=tdrCtIL-nQs

a ešte jedno videjko od brata Nathaniela, o tom ako amazon páli knihy
(video s sk titulkami)
https://www.youtube.com/watch?v=zdXCJ4AMlkk

nové