Trestné podanie na Tódovú a Čikovského

Na novinárov Tódovú a Čikovského boli podané trestné oznámenia. Prestitútska kaviareň už aj kvičí, že čo si to kto dovoluje.

Pravda môže byť ale iná. Podanie dal Peter Toth, a je to za to, že Todová svojho času zverejnila, že tajný svedok, ktorý dodáva všetky možné "dokazy" na Kočnera, je zrejme Peter Toth. Formálne možno aj za niečo iné, detaily nie sú podstatné.

Pripomeňme, ako to je: Peter Toth je viacnásobný agent, zničenie Kočnera, do ktorého bol  vtedy výrazne zamočený, bola práca viacerých rokov. Tódová je síce známa, ale druhotriedna rovina, ktorá o špinavých zákulisných ťahoch nemá vedieť a ani zväčša nevie. Tak sa stalo, že vtedy prezradila to, čomu sa azda Toth chcel vyhnúť - aby bol v prípade Kočner exponovaný ako nahý kolaborant a udavač.

Všimnite si znova, že Totha ani len náznakom a v žiadnych novinách neobvinujú so spolupráce s Kočnerom, nežiadajú jeho potrestanie. Je chránený ako Makó, zrejme ovela viac. Zdroje jeho života sú neznáme, ba vlastne je neznámy aj jeho pobyt, zrejme v zahraničí.

Z týchto dôvodov sa dá považovať toto "stíhanie novinárov" za určité varovanie priblblej Tódovej, ale zároveň zas za umelú hru o "prenasledovaní tlače". Podobne, ako poslúžila smrť Kuciaka, tak zrejme má poslúžiť aj toto "prenasledovanie" Tódovej. V podstate má zakryť to, že je na ňu podané iné trestné oznámenie za drahý byt, ktorý si nemohla zaopatriť z legálnych peňazí seba či svojho manžela. Keď bude zmetnuté zo stola toto obvinenie od Petra Totha, a Tódová bude oslavovaná ako nevinná krpatá panna orleánska, nik zo sudcov či inej tlače si nedovolí pátrať a dopátrať sa v druhom prípade, kto dal Tódovej peniaze na viac ako lukratívny byt.

To su klasické "špionážne hry" na slovenskej okresnej úrovni. Nuž ale za niečo Toth musí byť platený, tak slúži.

V každom prípade - nečakajte, že týmto prípadom bude nejaká suka potrestaná. Práve naopak, má suku chrániť.

 
 
(formálne k prípadu  napríklad tu )
 
 
 
 
Doplnenie, nasledujúci deň  2021.09.22 0700

Krajský prokurátor už včera obvinenie zrušil. Je to proste tak, že obrana globalistických, teda zahraničných agentov, je tu silná, prisilná. Dokonca aj určitá hra, ktorú skúsil Toth, skončila priskoro. Konieckoncov, toto obvinenie už raz zrušené bolo, teraz ho len prokurátor znova obnovil (ak mám správne informácie), pričom ho teda za pár dní krajský zrušil.

Hegemónia proamerických globalistov je na Slovensku zatiaľ takto predimenzovaná.
A stojí, ako všetci vidíme, na prestitútoch. Ideologické monštrum, ako to ja volám, hypnokracia, je všade v modernej (západnej) spoločnosti choré, ale na Slovensku je prebujnelé ako nádor. A prestitúti sú cez Kuciakov prípad doslovne posúvaní do pozície členov komunistickej strany bývalého režimu, teda do funkcie nedotknuteľných nadľudí. Veď je to predsa angažovaná avantgarda - zložená zo psychopatov.

Pravda, tým, že bol tento prípad tak rýchlo zmetený zo stola (aspoň nateraz) - nie je naplnený odstrašujúci zámer, teda vlastne to  "očkovanie" protilátkami proti útokom na Todovú. Takže vyšetrovanie nadobudnutia jej bytu zostáva pre ňu ako hrozba  (i keď tých hrozieb je oveľa viac, než si toto teliatko teraz dokáže predstaviť).

 

 
sandro

velmi pekny postreh. To obvinenie a trestne oznamenie inu logiku ani nedava.

Norman

Doplnené bolo info o zásahu krajskej prokuratúry

nové