Ukrajinskí debili chceli zostreliť dopravné lietadlo

Skupina vysoko postavených osôb v ukrajinskej armáde mala plán zostreliť (zas) dopravné lietadlo, pričom by sa situácia mohla vyvinúť podobne, ako pri zostrele malajzského MH17 roku 2014. Vina by v tomto prípada padla automaticky na Rusko - konieckoncov, to je vinné za všetko.

Z nejakého dôvodu bol tento šialený nápad zastavený a odmietnutý. Aby sa situácia zachránila ba až využila, kyjev vyhlásil, že dotyční sú "ruskí špioni". Ukrajina je dokonalá, ale ak sa niečo náhodou aj robí zle, na vine sú "ruskí špióni".

S touto teóriu prišiel na verejnosť poradca Zelenského, v Gruzínsku narodený bloger (bieloruské a poľské korene, stupeň židovstva neudávaný) pôvodu, Olexij Arestovič. Tiež (bývalý) herec, vojenský prekladateľ (školený agent) a spíker Trilateral Contact Group na Ukrajine, čiže formovač ideológie a propagandy. Čierne je biele, vojna je mier, gold nad zlato.

"Títo súdruhovia mali zostreliť dopravné lietadlo nad Ruskom alebo Bieloruskom. Potom by zodpovednosť pripísali ukrajinskej strane" - povedal Arestovič.

Revolučná svoloč sa opäť raz požiera navzájom. Ukrajina je gangsterský skolabovaný štát už mnoho rokov. Ak sa Slovensko má pred niečim chrániť zvonka, tak je to Ukrajina. 


 

nové