Utečenecká kríza? Hitler to vyrieši.

Riadny vtip sa podaril redakcii novín Tagesspiegel. Keďže v týchto dňoch prichádza do nemeckých kín komédia o Hitlerovi s názvom: "Už je zasa tu", uverejnili reklamu na daný film  -  obraz prichádzajúceho Hitlera (v stvárnení daným hercom). Nedopatrením, hm, hm, ale pod tento obrázok dali nadpis ďalšieho článku:

"Utečeneckú krízu vybaví šéf".

 
Tomu sa povie povedať pravdu. Alebo je to skryté varovanie?
Redakcia sa už samozrejme ospravedlnila, veď je jasné, že  nechce žartovať takýmto smerom. V Nemecku si to nik nemôže dovoliť.
Len my sa slobodne smejeme. A tešíme sa na šéfa, teda na tu komédiu. Dúfame, že príde čo najskôr aj k nám :)
 
 
Sinuhe

fluchtlingom sa nepáči, že do tesca, ktoré je pribl. 1 km od tábora, nemajú keď už nie taxíky zadara, tak aspoň autobus ... Strava, ktorá je na úrovni solídnej závodnej jedálne (t.j. taká, akú denne bez odvrávania konzumuje drvivá väčšina nášho pracujúceho pospolitého ľudu) je predmetom kritiky fluchtlingov, lebo by chceli takú, aká je v reštaurácii.

mnkr

uz aby tu bol

Almos Koppany

Najmä ak poznám názory väčšiny Nemcov, ktoré povedia iba vtedy, keď sú si istí že ich zdieľate ... :-D

Almos Koppany

http://www.buffed.de/Er-ist-wieder-da-Film-260896/Videos/
a komentár k nakrúcaniu
http://www.theguardian.com/film/2015/oct/06/hitler-look-whos-back-direct...
Citujem:
"“Our idea was to find out how people react to Hitler today, and to his ideas and to ask does he have a chance nowadays,” director David Wnendt told the Guardian. His conclusion? “Unfortunately yes.”" :-D

Almos Koppany

Niektoré scény (a vraj tie najlepšie! :-D) sa nakrúcali medzi Nemcami na živo (dnes) A FUNGOVALO TO!
http://www.buffed.de/Er-ist-wieder-da-Film-260896/Videos/4-Teaser-ueber-...
Až do 00:00:20, potom 00:00:35-40 ; 00:00:45-50 ; neúčinkovali herci, ale dnešní Nemci natočení bez ich vedomia a pokiaľ poznám právne pomery, po poskytnutí finančnej náhrady súhlasili s použitím záberov, kde obdivujú Hitlera! Filmári doviedli pôvodnú predlohu ad absurdum a satiru umiestnili do reality, ktorá prekonala pôvodnú satrickú predlohu!

Norman

Len aby v tomto prípade nebolo zlomené antihitlerovské tabu. A tá scéna s tou moslimkou v čistiarni ... to je skoro ako scéna z filmu "Volný pád", no neviem neviem ... dnes je iná situácia, ako povedzme pred pol rokom, keď to nakrúcali  ... :)

 

Pri príležitosti týchto napodobovaní pripomeniem náš záznam autentického šéfa z Fínska.

Náhodný okoloidúci

Nedávno internetom prebehla /vtipná/ správa, že utečencom puchnú gule, lebo nemajú sex.

http://medzicas.sk/mam-opuchnute-semenniky-vsetci-sa-stazuju-na-chybajuc...

A dnes prišlo riešenie:

http://www.zvedavec.org/vezkratce/11311/

Teda článok má názov "Sexuální roboti - konec lidstva?" a celé je to myslené tak, že keď ľudia budú sexovať so strojmi a nie s inými ľuďmi, tak sa prestanú množiť. Týka sa to samozrejme tých, ktorí si to budú môcť dovoliť. A v podstate aj teraz niektorí ľudia sexujú a nemnožia sa, lebo antikoncepcia je v našich končinách veľmi ľahko dostupná a snahou "tých hore" je oddeliť sex zvlášť u bielych od rozmnožovania a využívať ho len na zábavu bez následkov.

Ale prečo takýchto robotov neponúknuť "úbohým nadržaným utečencom"? Iste by ich s nadšením využili a zachránili by si tak spuchnuté "poklady" pred prasknutím :D

nové