Mimovládky vo veľkom pašujú imigrantov do Európy

Tento článok sa už zjavil na Hlavných správach, na AC24, a Afinabulovi, ale dávame ho ešte raz, lebo sa jedná o ťažké obvinenie tzv. mimovládnych organizáci. Zo zistení totiž vyplýva, že tieto organizácie doslova vo veľkom prevážajú ľudí z Afriky do Európy. A že sa jedná skôr o polovojenské organizácie - v žiadnom prípade nie o činnosť naivných detičiek. Tento článok v podstate dokazuje, že mimovládky sú zločinecké organizácie a ich členovia majú byť barní na plnú trestnoprávnu zodpovednosť za všetky možné zločiny, ktoré aj priamo na Slovensku napáchali.

O čo teda vlastne ide?

Odborníci z organizácie Gefira celé dva mesiace sledovali a analyzovali pohyb lodí niektorých mimovládnych organizácií. Mapovali denné príchody imigrantov z Afriky do Talianska a lode, ktoré ich prevážali cez Stredozemné more. Ako sa v správe uvádza, stali sa svedkami veľkého podvodu , nelegálneho prevozu imigrantov do Európy, teda pašeráctva.

Mapovali denné príchody imigrantov z Afriky do Talianska a lode, ktoré ich prevážali cez Stredozemné more. Ako sa v správe uvádza, stali sa svedkami veľkého podvodu , nelegálneho prevozu imigrantov do Európy, teda pašeráctvaPodľa zistení spoločnosti Gefira, mimovládne organizácie, pašeráci a mafia v súčinnosti s talianskou pobrežnou strážou a s Európskou úniou dovážajú desiatky tisíc ilegálnych prisťahovalcov do Európy pod zámienkou záchrany ľudí. Celú správu o zisteniach Gefiry si môžete prečitať tu :

Lode mimovládnych organizácií pod zámienkou záchrany ľudí na mori v skutočnosti často “zachraňujú” aj tých , ktorí sú ešte na pobreží Lýbie. Aktivisti z Gefiry sledovali dokopy 15 lodí , ktoré vlastnili mimovládne organizácie, alebo ktoré mali tieto organizácie prenajaté. Tieto lode boli pravidelne pozorované ako opúšťajú svoje talianske prístavy, následne smerovali na juh, kde na Lýbijskom pobreží vyzdvihli svoj ľudský náklad a potom sa vydali späť do Talianska na cestu dlhú približne 260 míľ.

Konkrétne sa jedná o tieto mimovládne organizácie: Moas, Jugend Rettet, Stichting Bootvluchting, Lekári bez hraníc, Save the Children, Proactiv Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye and Life Boat.

Skutočný zámer ľudí z mimovládnych organizácií nie je jasný. Je dosť možné, že ich motívom sú peniaze. Môžu byť tiež politicky riadení. Napríklad činnosť Maltskej mimovládnej organizácie Moas môže byť zárukou toho, že imigranti sa nedostanú na Maltu, ale budú dovezení do Talianska. Táto organizácia má tiež úzke väzby na americkú armádu a maltské námorníctvo. Je teda možné , že Obamova vláda prostredníctvom tejto organizácie cielene zváža imigrantov do Európy a tým ju chce destabilizovať. Je ale tiež možné, že tieto organizácie sú riadené naivnými “slniečkármi”, ktorí nechápu, že ich “služby” sú ako magnet na ľudí z Afriky a sú teda chtiac nechtiac zodpovední za tragédie a smrť tisícov imigrantov, ktorí sa chceli na člnkoch dostať do Európy, nehovoriac o tom, že ich “záchranné” akcie sú destabilizujúce pre Európu.

Činnosti týchto mimovládnych organizácií by sa mohli klasifikovať ako trestný čin pašeráctva. Európska únia však vytvorila osobitnú legislatívu na ochranu “vyvolených pašerákov” pred trestným stíhaním. Text znie takto:

“Kapitáni súkromných lodí a mimovládne organizácie, ktoré sa podieľajú na záchrane v Stredozemnom mori, nebudú trestaní za poskytnutie takejto pomoci”.

Počas dvoch mesiacov pozorovania organizácie Gefira bolo takto do Talianska prepašovaných najmenej 39 000 Afričanov a bolo tak vykonané s plným súhlasom talianskych a európskych inštitúcií.

Video znázorňujúce ako lode mimovládnych organizácií zvážajú imigrantov z Lýbijskeho pobrežia do Talianska:

 

 
Bandy nadržaných brutálnych gangstrov ako darček od humanitných mimovládok - priamo z Libye.
 
Sami si dávajú na papulu rúšku, aby sa chránili, ale infekciu privážajú do Európy nehanebne po celých plných ľodiach.
0
afinabul

Hlavne, že ti to nepríde smiešne.
https://www.youtube.com/watch?v=OYDNfujwD1Y

Norman

keď už sme v tom dialogu, Afinabul, vysvetli mi, prosím ťa -
to video s tými cigánkami nejako súvisí s tvojou vetou, alebo je to len ilustračne ako darček?

Buheh

Čo mi dnes prišlo mailom:

"Konečně mi došlo, o co se tady vlastně jedná. Proč někteří politici propagují nutnost péče o uprchlíky. Je jedno, odkud pocházejí. Ono ani tak nejde o diktát EU. Ono jde hlavně o veliký kšeft - abych byl moderní - tedy o business. Vůbec totiž nejde o péči o uprchlíky, jedná se o péči o něčí peněženky. Doposud u nás téměř žádné uprchlíky nemáme, a přesto se na "péči o ně"vydávají obrovské prostředky, ale již se nepublikuje komu a kolik.

Tak koukejte a divte se, jak se "vydělává" :

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč
Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč
Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč
InBáze 10 565 144,- Kč
Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč
Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč
Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč
META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč
Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč
Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč
MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč
Charita Česká republika (pozorovatel - nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)
Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno
Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč
AMIGA, z.s.(pozorovatel) nedohledáno
La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč
Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

Nevládní sdružení obdržela tedy nejméně částku přesahující přes půl miliardy korun. A to tady ještě téměř žádní uprchlíci nejsou. Dovedete si představit, kolik peněz z našich daní poteče do peněženek těch lidumilů a pravdoláskařů, kteří se již těší - až to skutečně nastane ???"

Pozn. buheh: k autorovmu pohľadu by som chcel len doplniť pointu, keďže ju (zámerne?) nespomenul: pre niekoho to, samozrejme, je iba biznis. Ale ten, kto taký diabolský biznis vymyslel a umožnil, mal pre to konkrétny dôvod, ktorým neboli peniaze.

Náhodný okoloidúci

Panák Ki-Mún sa vyjadril že tí migranti, ktorí nás poškodzujú, musia byť pohnaní k zodpovednosti. Alebo to povedal nejako inak?
No, podľa mňa migrantov najviac poškodzujú tí, ktorí ich nenechajú pokojne žiť v ich domovských krajinách a organizujú im tam vojny a pašujú ich do Európy, čo sa dá kvalifikovať ako organizovaný zločin prevádzačstva.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13759/

nové