Ľubov

authenticated user

texty

Včera večer som tri hodiny počúvala reláciu Ariadnina niť, zaujalo ma, že E. Páleš chce hovoriť o Ukrajine a Kosove. Ako sa neskôr ukázalo, aj o Račaku a Odese. Priznám sa, čo nasledovalo, som nečakala. Až pedantne puntičkársky rozobraté udalosti, ktoré predchádzali bombardovaniu Juhoslávie. Dokonca to rozbalil tak, akoby bol priamo účastný.

komentáre

Ľubov

medvedík,aj to plyšový:).Ale berme to pozitívne,medveď sa stáva symbolom pokojnej sily,možno je to naozaj jedine Rusko,ktoré dokáže scivilizovať islam.Uvidíme.

Ľubov

ale to sa zmení.V piatok volia Češi,Babiš,komunisti a Okamura.
Toto na poklonkovanie nevyzerá,aspoň dúfam.

Tak,či tak...vývoj speje k jedinému bodu:k vytvoreniu ľudových súdov.

Ľubov

Pekné,ale ja som to inak pochopila,čo Ema píše.Vôbec po prvý raz niekto hovorí,že stromy treba pomstiť !
Tak to sa už pootvorili dvierka do inej dimenzie... stromy žite dlho a prosperujte.

Ľubov

Ja len doplním zo svojho subjektívneho pohľadu,žiadna politika,len by som chcela upozorniť na ľudský potenciál. Nejako sme so špinavou vodou vyliali aj dieťa. Venujem sa tomu sólovo,lebo je to stále trocha extravagantná vec.Hovorím o "bielej uhorskej šľachte".Samozrejme,nás zaujíma hornouhorská.Akí to boli frajeri!
Tým veru dnešná politická "špička" nesiaha ani po členky.Takí Esterházyovci,nie raz som o nich písala.

Preto si myslím,že uhorská fáza nás môže v mnohom inšpirovať.

Ľubov

Mikešov článok,to je čistý jed.:-),ale zvláštny,lebo káva akosi lepšie chutí.Nemysli teraz na pôvod.Uvidíme,čo bude robiť.

Ľubov

je nám to jasné.Ale potom zas bude lepšie.Pár riešení,ktoré ma napadli,neprešli autocenzúrou,nechcem nikomu kaziť život.Potom už ostáva len to jedno,a to ekonomické riešenie.Kilo párkov za 500 euro,to by snáď trocha prebralo ľud -volk.

https://www.youtube.com/watch?v=Fvg6wO8DOJs

ani neviem,prečo som si spomenula na túto pieseň pri čítaní Tvojho článku. Asi spomienky na budúcnosť.

Ľubov

Tak to ma naozaj mrzí,ale zase niečo nové viem:-).
Doteraz som nevenovala pozornosť tomuto,čo hovoríš.Kto vedie ten link.A možno je to aj dobre na niečo,naozaj ak v Rakúsku dnes vyhrá to krásne dieťa,pár zmrdov ostane nesvojich.Tak si ich pripomeňme,je ich tam dosť zo Slovenska.Jeden z nich Dobák.
Ale retro je v tom nevinne.Tieto 50 ročné piesne a filmy oni nepošpinia.

Ľubov

Veď to hľadanie odpovedí,to pechorenie je cieľ,tolko rozumu mám,že Pravdu nenájdem.Tam sú podľa Tradície takmer nesplnitelné kritériá,jedným z nich je ale aj to,že všetko je rovnako dôležité.
Buheh ,čo je to s Tebou? Že Ty už neodoberáš časopis Kozmos! :(.

http://www.infovojna.sk/video/informacna-vojna-09102014-kosovo toto je naozaj skvelá práca,upozorňujem na ňu v súvislosti so správou,že Srbi opäť žalujú NATO za zločiny z roku 1999.Aj u nás pobehuje stále spokojne sa tváriaca malá jašterica Dz. a všetci spolupáchatelia.Aj preto,čo bolo v Infovojne predvčerom,že pustili tú beštiu Oriča. Nesmieme zabúdať !

Ľubov

Áno,to je ten rozdiel,to je tá esencia.A teraz to videli milióny,ten rozdiel,keď zobral šteňa z rúk toho Temundžina.
Medzitým sa dozvedáme,že akýsi medzinárodný tribunál oslobodil vraha Srbov Nasera Oriča(nomen omen).
Už dlho to tak cítim,že západ robí Srbom to,čo by chcel robiť Rusom,ale sa ich bojí.A po tomto Putinovom bozku nech sa bojí ešte viac.

Ľubov

prosba ,Norman,dal by sa tento obrázok

http://www.jozefmurgas.sk/media/tajovsky/tajovsky.jpg

umiestniť tesne pod Amanovho Bonda? :-),foto je totiž dôkaz ,že aj gazdovký synak Jozef Gregor môže vyzerať ako Sean Connery.No,to len tak na odľachčenie.Dík.

Ľubov

Mne ani nie.Po informácii,že Fico dáva mimovládkam 30 miliónov,som čakala tvrdšie reakcie,ale utrasie sa to,aj bizardný Kiska sa utrasie,aj čo ešte?
Je pravda,že Orban mimovládky z Maďarska vykopol? Je pravda,že si so Sorosom idú po krku?Prečo mi to jasné nie je ,vidíš,bukvy sú potrebné stále.

Ľubov

Buheh,človeče,kde si bol tak dlho? Si v poriadku?
Už som bola nervózna,toto nech sa neopakuje!:)

Ľubov

To iste všetci poznáme,boli sme v lese,našli veľké mravenisko.Nedalo nám to,strčili sme paličku do tej cudzej civilizácie a pozorovali,čo sa deje.Takto sa niekto pozerá možno aj na nás .A predsa je tu jeden moment,ktorý by som spomenula v prospech mravcov.Žijú iba pre prítpmný okamih,lebo keby vedeli,že mravenisko,v ktorom budú žiť,je v porovnaní s ich slabosťou tak obrovské,zrejme by to vzdali a dávno vyhynuli.
Aj ja dám jeden príklad z fauny,tu všetci máme radi zvieratá.Všimla som si ,že videá,kde človek(muž) zachraňuje zranené zviera sú mimoriadne obľúbené,toto so srnkou videlo 9 miliónov,asi ho poznáte.Banálny príbeh naoko. https://www.youtube.com/watch?v=siOh2Q0xG78 .

Myslím,že terapeutický účinok je jednoznačný.Chceme byť dobrí,chceme pomáhať slabším zadarmo,pôvodne nie sme na predaj.Therapeuti,ktorí patrili k esénom a tí zas vyšli z hindu,ako Kozák hovorí,mali absolútne prvý zákon"Lieč zadarmo!" V tej hĺbke to niekde musí byť,len sa to tam trocha stratilo.Takže takto optimisticky to berme.

Ľubov

milý Okoloidúci,za tento omyl.Som roztržitej povahy,vyrásť sa z toho nedá.

Ľubov

Mne sa veľmi páči aj to dievča,čo sem dal Norman ráno,Miška.Tak predsa.
Tej by mal Aman venovať pozornosť,ešte je aj fotogenická.:-)
Ďalšia správa,Icke príde do Bratislavy,moju krvnú skupinu to poteší.Len pre mňa je on trocha mastný.
Ešte k Michaele http://www.iamcool.sk/blog/som-hrdy-slovak/milujete-slovensko-pan-kiska-...

Ľubov

nie,nie je iný liek.Mne ju minulý týždeň spôsobila správa v českej tlači o potupnom "predaji"líthia.
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/10/7390-lithium-vlada-schvalila-k...
Tak sa zo mňa stáva asi interbrigadista.V momente som pripravená zobrať tašku,pirule na arytmiu a ísť na Cínovec.Je treba sa aktívne brániť.Už to m u s í prísť,ten deň,keď sa konečne niečo stane a táto vegetácia,namiesto žitia,skončí.

Preč je škodoradosť,čo som mohla kedysi vo vzťahu k Čechom pociťovať.Forma,akou im pár dní pred parlamentnými volbami oznámili,že líhtium si berú cudzí,hovorí len o jednom.Kašlú už aj na formálne masky,nestojíme im za to.Moja rodina v Čechách komplet volí Okamuru,ale to je rovnaké bezzubé riešenie,ako kotlebovci.Chlapci dostanú pár tisícoviek a budú ako myšky.
Prečo sme všetci na predaj?Myslíš,chtonizmus?

Ľubov

Norman,že vieš dobre písať,aj racionálne,aj emotívne. Aj v takejto háklivej veci,ako sú tie deti a ich mimoriadne hlúpi rodičia,starí rodičia a učitelia.

Kultúra smrti má iste aj na nás nejaký vplyv,napr.ja neočakávam ľudskosť.Nikde.
Toto je asi moja chyba.Pretože mi tam niečo nesedelo,teraz už viem čo.Presne tak,nech si sami žerú,čo si navarili,nech si žijú so svojimi zombíkmi ,keď tí budú mať 16,17,len potom im začne svitať.Ale bez nás.
Od nás už nesmú dostať nič,ani pozornosť,ani súcit.Len zrkadlo.

Ľubov

Je nám to jedno? Máš asi pravdu,je.Aspoň za seba to tak beriem.Stratila som veľa zo svojho bývalého vnímania,veci sa strašne zmenili.
Tie deti už nie sú deti,tak asi preto.Prepáč mi úprimnosť.

Ľubov

Našla som niečo v archíve AE,ide o starý film,na ktorý by som vás chcela upozorniť.Neviem, inak,len s celým článkom. https://aeronet.cz/news/tajne-spolky-okultismus-a-jak-to-chodi-film-z-ro...

Film je z roku 1943,mesiac neviem,ale asi pred 12.júlom,keď začala bitka o Kursk.
Ide o to,že je tam možno indícia na Havlove krátke nohavice:-).Nie,nie sú to smiešne veci.
Všetky tieto sekty sú iba na jednu vec,na grc.Ale mali by sme o nich vedieť čo najviac.

Ľubov

Hej,sme poznačení,istým spôsobom práve tou ostražitosťou. Stále v strehu,nepopieram.
Prečo ho teda vytvorili a teraz odstraňujú ? Spravodlivosť v tom nebude. Ako hovoríš ,skôr vyrovnávanie účtov.Druhá vec je,že sa niektorí z nás(napr.ja)naozaj boja mať dobrý pocit .Poznačilo nás to,slabších.

Stránky