Ľubov

komentáre

Ľubov

nedá mi to .-). Jemu sa ľahko štylizovalo za Štúra,pretože bol naozaj fotogenický ,vysoký,romantický typ ,má stále pekný tvar lebky, proste,tieto veci ,niekedy,vlastne vždy,sú dôležité. Naša fyzická podoba.
Pokial viem,,Ludevít bol cifroš. Večne dlžný svojmu krajčírovi. Je pravda,mal jednu nohu kratšiu a preto nenápadne kríval. Po zranení na poľovačke žiadal svojho lekára,aby mu nohu zlomil a následne "napravil".A práve tento zákrok jeho stav skomplikoval .
Kristovská štylizácia,píšem ako laik,je prejavom mesianizmu a spolu s teatrálnosťou (tu už dosť zjavnou) sú dva extrémy ,pre ktoré cítim k Tiborovi Rostasovi súcit. Nie je nás veľa,skôr málo a potkanov sú milióny.
Potrebujeme sa navzájom.

Ľubov

Dnes rozmýšľam,že hádam bude lepšie,keď sa už niekde uprace. Fakt,že má 5 detí a osem vnúčat,nie,urobil,ćo mohol. Nech tam nastúpi niekto Nový. Nemohla som zažmúriť oči,veď mal prejav v Novom Mexiku. S napätím som čakala,ktoré velké tajomstvo bude konečne odkryté,bude to Area 51? Alebo Majestic 12 ? Zas nič,zas gulové.-((.

Napíš,na čo si prišiel pri tom zapremýšľaní. Zaujíma ma to viac,ako Trumpov prejav pri múre.

Ľubov

tento dnešný podvečer je plný zvláštnych prekvapení.
A čo ešte len príde okolo deviatej? (hej,myslím na Doníka) Čo sa týka aramejského Otčenáša,priznám sa,že tentoraz aj mne Rostas vyrazil dych. Bola prekročená urćitá miera,je mi ľúto,že to nevie vćas stopnúť.

Čo sa týka ZV,Truhlík,pozri si staršie čísla,v niektorých sú veľmi cenné rozhovory a krásne fotografie.

Ľubov

https://ibb.co/LJCcwCj sem vkladám,tu sa nestratí.

Ako píšeš,pod článkami človek objaví všeličo. Tipujem,že Puta tam má asi 18,čiže už pred 30 timi rokmi si oni takto pripravovali kádre.Súčasne ale takto z nadhľadu 30 rokov vidíme velmi rozpačitý výsledok. Nevydarila sa ani jedna. Aj tak ide stále iba o Sorosa.

Ľubov

Predseda republikánskej strany z Nevady píse list http://leva-net.webnode.cz/products/dopis-predsedy-republikanske-organiz...

Je veľmi uveritelný,tento predseda. Je to písané jednoducho a otvorene. Zdá sa,že Trump je momentálne úplne odstrihnutý od možnosi komunikácie s verejnosťou.

Ľubov

Ďakujem Vám všetkým za želanie zdravia aj rady.
Má to veľkú liečiteLskú silu pre mňa. Zas budem ako remorkér.-)

Ľubov

čo mám 38.
Prejavuje sa to zimou. Keď Okoloidúc i spomenul svoj priebeh kovidu športovca,akurát to začalo a ja som ani vo sne nečakala,ž budem trpieť ako Jób.Volala som lekárovi,podľa hlasu a dýchania to neodhadol na plúcnu venntiláciu,vraj mám ešte tri štyri dni brať paralen. Dobrý paradox,ako som tu často ospevovala pravidlá dáchania,pravda je taká,že stačí normálny nádych a výdych.
Fakt neviem,či som nechytila toho anglického k....ta,také je to agresívne.Ak by ste mali podobný problém,nedá sa nič,len si povedať,nejako to vydržím.

Ľubov

Práve vyšla správa,že Milan Lučanský zomrel dnes 15 55.

Ľubov

Úbohý generál. Úbohé Slovensko.

Ľubov

Za toto želanie by sme si mali sypať popol na hlavu ? Tak,to si vyjasnime ,toto je krásne a dobré želanie.
Videl si,aký "Betlehem " má tento rok Bratislava? S prispením úchylných marxistických buzerantov ,proste ľudí okolo primátora Bratislavy https://www.facebook.com/nekrmtenasodpadom/posts/3545739022188686
Aj Ty,ako katolík,s pocitom previnenia píšeš,požehnané Vianoce. Malo by sa konečne vyjsť z defenzívy .Počuť reči o rezignácii F. do konca tohto roku.
To by boli potom naozaj tie pravé Vianoce.

Ľubov

Už som to tu raz spomínala,vlani na jar .Nie som padavka,skôr drsňák,a predsa dva mesiace som mala niečo s dýchaním.Fuj,to bol hnus.

Bez medicínskych vedomostí si to vysvetlujem po svojom,podľa vlastnej predstavivosti.-). Boj sa odohráva vždy v našej krvi a tam sa aj rozhoduje o víťazstve,myslím to vážne.( Asi jediná z tohto kolektívu pozerám stále sovietske vojnové filmy:Bež a pozeraj sa,Bitka za Sevastopol,ale aj klasiku Bojovali za vlasť. )

"Naši" sú vo výhode,keď sa nám podarí hlboko zaspať,tak na desať hodín.Neviem prečo,ale spánok imunite pomáha zásadným spôsobom. Pomôže tiež zmeniť postel,tak po troch dňoch horúčky sa presunúť inde. Skúste to,nechajte sa viesť iba intuíciou.Keď rinčia zbrane,múzy mlčia. No a ešte dýchanie,naša hlavná zbraň.
To nie je nič nové. Pre zaujímavosť sem pridám pár záberov,ako dýchajú tibetskí jogíni,majstrovské kúsky,nenapodobňovať.-(,nedá sa .( ukážka trvá 5 minút,medzi 40. tou a 45 .min.)

https://www.youtube.com/watch?v=3327D7qXMoE&ab_channel=tarak

Ľubov

na tablete to robilo,ale už nerobí.Beštia zaliezla.

Ľubov

Dvanásť hodín, 5 dní. Norman,Ty to podľa všetkého robíš zadarmo,tento druh musí prežiť.

Ľubov

že technicky sa to zhoršuje. HS sa už pomaly nedajú čítať,blikajúce reklamy sú tak neskutočne vtieravé.
Na Nadhľade reklamy nemám,ale pýta odo mňa nejakú captchu,a to predtým nikdy nerobil a je taký akoby nestabilný.

ps.To asi už bude tá umelá inteligencia,Okoloidúci. (((

Ľubov

Teraz mi nedá nespomenúť Biotiku,vakcín z Biotiky sme sa nebáli,asi je jasné,ako dopadla.
No,aspoň pán Kuracina v Lupči stále prosperuje. On je ale výrobca iného lieku.

Ľubov

Kedy sa vlastne objavila na scéne u nás? Keď namiesto dvoch lekární v meste ich bolo zrazu desať.
Začali v nich predávať farebné cukríky,moja doktorka mi vraví,nekupuj to,najlepší je stále paralen s celaskonom.
No a potom sa objavili zmrdi v oblekoch,prišli do čakárne,áno,chodili aj do detských ambulancií s tými svojimi kufríkmi a lekári ich nevyhodili,ale počas ordinačných hodín sa s nimi zavreli .

To bolo okolo roku 2000,ak sa nemýlim. Zmeny,ktoré sa začali prejavovať na očkovaných deťoch veľmi rýchlo.
Je to pravda,očkovanie zachránilo veľa životov. Ale to bolo predtým.

Ľubov

V Trende sa v článku o ruskej vakcíne uvádza,že bola testovaná na 22 714 dobrovolníkoch.
https://www.trend.sk/spravy/sputnik-ma-podla-novych-dat-ucinnost-91-4-pe... mne sa to nezdá nejako veľa,ale pokial by som si mohla vybrať,beriem tiež radšej ruskú. Haha,je to ale jasné politické rozhodnutie,pretože v skutočnosti nechcem žiadnu injekciu. Poslednú som dostala niekedy na základnej škole a to je už pár desaťročí. A som tu stále.¨
Všimli ste si,že očkovať sa nemá mládež do 18 rokov. To mi odľahlo,ale prečo sú potom zavreté školy?

Ľubov

ide vám rozkliknutie článkov v ľavom stĺpci ?

Ľubov

keď sa už bavíme o dystopii,tak potom už reálne blízko je toto
https://rozbor-dila.cz/451-stupnu-fahrenheita-rozbor-dila-k-maturite-2/ je to len školský rozbor ako upútavka,ale ubezpečujem Vás,že pri čítaní je to o inom. Mnohé z napísaného už poznáme:požiarnici,ktorí požiar nehasia,ale ho zakladajú,lekári,ktorí neliečia,,učitelia,ktorí deti neučia,atď...

Je to už tu. Ale záver knihy je optimistický,možno povedať.Požiarnik sa predsa len prebudí zo zlého sna.
Pár kníh zachráni.

Ľubov

Uvedomila som si,že je chyba hocikomu vôbec venovať pozornosť. Vtedy som sa akosi rozpísala viac o mimoriadne nechutnom stvorení,vyzerá ako Ken.-),a je mladý a proti fašizmu.
https://noizz.aktuality.sk/big-stories/marek-mach-o-politike-na-slovensk... Norman ma vtedy stroho upozornil,nech si ho nevšímam. Aj ro robím,použila som ho teraz len ako ilustračný príklad.Zhnusenie je emócia,ktorá bude rásť a to geometricky aj medzi takými typickými dobrákmi,ako som ja.
Nenávisť, to je iný level.

Ľubov

Meno Mikuláša Dzurindu bude navždy spojené s povolením preletov humanitárneho bombardovania.Bolo zabitých viac,ako 3 500 civilistov

Ja som sa vtedy za Slovensko hanbila ako pes a vinu cítim stále. Účet ,Dzurinda, si ešte stále nazaplatil.

Ľubov

hoci aj neverbálne.-).
No,nepotešil si ma touto informáciou,že si maród. Chce to dobrú hudbu a čo sa týka názoru na nekonzumnú spoločnosť,ešte to preberieme .-)

Ľubov

s odstupom tak 30 rokov.
Výsledok môže byť tragický,alebo naopak,návratom k nekonzumnému spôsobu života by mohlo nastať ozdravenie. Ak sa im nepodarí nás zaočkovať.
Každopádne,žijeme vo veľkej premene a strach tu logicky je. Práve preto,že ako šialení tlačia na vakcíny,musíme sa brániť ako levy .

Ľubov

keď to takto zaškrípalo medzi Vami kvôli cigáňom. Je to takmer desať rokov ,vtedy som mala obavy akurát z Majského kalendára,veru,ani sme netušili,ako sa všetko vykryštalizuje.

Cigáni a slniečkári všeobecne,ako téma zrejme ustúpia,pretože sa každý bude báť o vlastné prežitie. Systém ovládania,ktorý bezchybne fungoval 3000 rokov (chlieb a hry) ,práve končí. Titulka v nejakom plátku,celebritní kuchári,mocní homosexuáli,ktorí rozhodujú ,aspoň si myslím, nič z toho nebude už potrebné,pretože efektívnejšie bude ovce zaočkovať.
Menej sa bojím tretej svetovej,ako monštier z WHO.Ale ako byť ostrý práve týmto smerom,to je dnes otázka .

Ľubov

sú inkognito, ale predtým,ojoj.
Oni sú naozaj ako on. Zbabelí a prefíkaní.
A nesmieme zabudnúť ani na žalude. Kolík,udavač,nejaké Kiskove tlačenky,kto tých volil,veď je to strašné ((( .

Roland,normálne snívam,źe sa objaví nejaká jasná hviezda,hrdina,rytier, nie Don Kichot,ale ozajstný.
Povie niečo a bude to platiť.Bude ochrancom naozaj najslabších . Ale hlavne bude normálny.
(všetci sme už unavení z tejto divnej reality,asi preto tie sny)

Ľubov

Tým v žiadnom prípade nechcem povedať,že Matovič je akože ten hore. Ale z formálneho hľadiska je to predseda vlády Slovenskej republiky. Jeho voliči sú formálne tí "dole".

A sú rovnakej kvality,to je hermetické pravidlo,s tým nenašpekulujeme nič.Nádej som stratila,keď v marci 2019 zvolili Čaputovú. Myslím si,že ich voličom to dáva niečo ako pocit intelektuálnej prevahy. Zvykli sa ma pýtať bý.kolegyne,"prečo ty preboha volíš Harabina ?" Veď jeho volí len odpad. .-)

Určite jedným z hlavných dôvodov ich volby je aj nenávisť k Ficovi a k nám. Ale pretože s nimi nie sme v jednej bubline,ani nebudeme,tak ani ich volbu nikdy nepochopíme. :))) Takže Tvoja otázka ostáva rečnícka .

Ľubov

Jednak,ako hovoríš,pôjde sa teraz tvrdo po súkromnom vlastníctve,jednak,Trump je prezidentom do Troch Kráľov 2021. Boj nekončí.

Trump ,ako sa hovorí tak americky,ostane navždy v srdciach. Má 5 detí a sedem vnúčat.

Ľubov

Namiesto modlitby https://www.youtube.com/watch?v=XX0RakvyZ1I&list=RDXX0RakvyZ1I&start_rad...

Waldemar Matuška - Buď pořád se mnou

Buď pořád se mnou, lásko sladká
ten slib ti nevrátím.
Až prach se zvedne po šarvátkách,
mé bude tvým.

Jak dobrý přítel pohleď se mnou
vstříc možná trpkým hodinám
a smiř se s pravdou nepříjemnou,
že i tvůj milý má slabou chvíli,
že dostal
strašný strach být sám.

Ľubov

Bohužial,už ho s najvyšśou pravdepodobnosťou nikdy neuvidíme.
Fotografiu nikto nepýta,len nás zopár ľudí. Milan Lučanský,niet tu nikoho,kto by sa za Vás postavil.
Ale práve som videla graf. Ak je naozaj objektívny, vysvelľuje mnohé Aj nezáujem verejnosti o dobitého policajta..Čo sa dá čakať od brokolice? Že bude vegetovať. Ak chce väčšina tohto národa vegetovať ako zelenina,nech v tom pokračuje.

Ľubov

rozpráva ako tetka,ktorá ti hovorí recept na zemiakový šalát. Teda aspoň tie prvé sekundy,čo sa na ňu človek vydrží pozerať , tak pôsobí. Preboha,to kto ju mohol voliť ?
Ale ísť sa tam pozrieť osobne,je veľmi dobrá myšlienka. Pozerať sa priamo na nich a počúvať ich úbohé klamstvá.
Budú sa šialene báť ,pretože už nikto nikomu nemôže veriť. Ako viete,Trumpa včera zradili traja republikánski sudcovia v NS USA. Tak veľmi sa boja bažiny.
Kto bude teraz vyšetrovať zločiny,keď sudcovia sa posrali?.((

Ľubov

Žijú medzi nami . Buď ostražitý ako rys a chráň si chrbát. Vôbec nepreháňam, vieme,že vo svojej podstate sú to bioroboti a ak je nejaký intelekt,potom démonický,bez svedomia.

Ľubov

veľmi dobre Ti rozumiem.
Asi nám neostáva nič iné,ako začať nenávidieť svojho nepriateľa.

Ľubov

nie to ešte prežiť,čím musel prejsť Milan Lučanský. Dvaja ho držali,tretí ho kopal do hlavy. Ako inak sa to mohlo stať.

Kolíková? Pozorne sledujme,čo tento žaluď urobí... tiež to chápem tak ,že prichádzame na konečnú stanicu.

Ľubov

Norimberského kódexu,dobrý nápad, aj keď viem,že to stačiť nebude.Dík za zverejnenie.
Definitívne ma sklamali biskupi, (posielajú ovečky na očkovanie),no,oni pancieráky ako Matovič mať nebudú. Vlastne,len veľmi málo z nich bude mať pancierák.
Á,máme nové logo. Norman,čo Ťa k tomu viedlo,vymeniť "staré"? Je to pekné,niekto sedí za planétou Zem a vyzerá v pohode,na rozdiel od nás...

Ľubov

Nevie náhodou niekto,prečo operovali dnes Lućanského vo vojenskej nemocnici v Ružomberku?
Polícia sa k tomu odmietla vyjadriť, novinári sa pýtať nebudú.

Ľubov

Zas musím povedať,že máš ten dar,veci pomenovať jasne(explicitne.-)),je to potrebné, musíme ostať racionálni. Pretože emócie prídu a budú silné.

Včera som po dlhšej dobe navštívila Banskú Bystricu a zaragistrovala som zmeny.Neradostné.((. Pekné námestie takmer prázdne,výklady chudobné . Áno,chudoba už cerí zuby.
Ale nie to je to najhoršie,stráca sa niečo dôležitejšie. Priznám sa,źe si to aj keď len čiatočne, vysvetlujem udalosťami,ktoré sú ale naozaj poriadne vysoko nad nami.
Pozor,toto nie je nič astrologické,je to astronomické. 21.12. sa k sebe priblíži extrémne blízko Saturn a Jupiter. Či preto je bystrické námestie tak smutné a bez života,netvrdím.
https://www.astro.cz/clanky/ukazy/velke-setkani-jupiteru-se-saturnem-21-...

Ľubov

poznáme ich rukopis. Je to pekný svinčík,táto umelecká obec.
Napr. v prvých minútach sa dá rozpoznať aj produkcia. Na producentov by sme nemali zabúdať,režiséri im zobú z ruky. Veľmi,veľmi nesmelo to o peniazoch na film naznačil 80 ročný Jakubisko.Tomu neviem odpustiť,ako sprznil v Bathory pamiatku na Juraja Thurzu. (ale to len na okraj)
Pánom a vládcom filmov ,kde hrajú slovensky hovoriaci herci je Rudolf Bierman.
https://www.topky.sk/gl/644157/2570987/Fotogaleria-z-slovenskej-premiery...

Ľubov

zo socialistických reklám. Ak by si chcel,nájdeš pár v archívoch. Prechádzka ružovou záhradou ,nudná, ale neškodná.
Dnes som našla toto https://www.ctvnews.ca/video?playlistId=1.5217155&cache=%3FclipId%3D68597

Na nás to samozrejme žiadny vplyv nemá,ale predstav si nejaké 15 ročné decko. Je to strašné, kto toto zastaví?

Ľubov

pretože mu ukradli niekoľko stototisíc hlasov,akože toto mi má byť jedno?
Veď sme videli podporu,ktorú mal na predvolebných stretnutiach od Američanov a potom dôkazy o falšovaní,cenzúra v prospech Bidena ,zas a opäť rovnaký scenár ako aj tu,v Európe.
Ak je Biden víťaz,potom áno,prehrala som aj ja.

Ľubov

pozorovať boj Trumpa a pár ľudí okolo neho proti tým najmocnejším. Ale vieš, malá červená kontrolka vo mne už svieti neustále. Nepozerám sa zase iba na nejaký film? ((.
Ale chcem tomu veriť že nie, že sa nájde ešte pár tých spravodlivých,ako v Sodome .Všetko to visí na šnúrkach od sudcovských gatí. Lebo podvod je to jednoznačný.
Ak sklame a zradí aj Najvyšší súd,prehrali sme.

Ľubov

Luki,chvalabohu.že si.

Dlho ži a prosperuj,vnukom griluj mäso a vymýšlaj hry,napr.preteky vo vreci.
Si pre mňa inšpiráciou.:)

Ľubov

Ako som kúpila,tak predávam https://www.youtube.com/watch?v=Yj3FTrRYP1U&feature=youtu.be&amp&ab_chan... do prekladača som si dala komentár,čo mal najviac plus. Vraj sa očakáva veľký presun techniky z Holandska do Rumunska.
Prečo do Rumunska,nechápem,keby tak do Polska,bolo by to jasnejšie.

Ľubov

Ťahali na Neve a možno naozaj aj na Volge lode proti prúdu. Čiže mali silu ako menší remorkér.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Burlaci_na_Volge#/media/S%C3%BAbor:Ilia_Ef...(1844-1930)_-_Volga_Boatmen_(1870-1873).jpg

Ako galejníci.Spievali,"zaduníme",aby mali viac sily. Možno to robíš dobre,že źiješ spokojne v prítomnosti.
A čo vnuci,hmm.

ps. To patrilo k prvému videu ,až teraz som si všimla,kolko je tam hudby. Paráda,dík.

Ľubov

Čo iné to môže byť ? Naka odvádza niekde Haščáka a ja som si ani na pol sekundy nepomyslela,že ho zatýkajú.

Nedôvera k tomuto svetu ma tiež unavila. Ako i tu píšu viacerí,dnes aj Ty, sme v pasci .(( A to sme sa červenej tabletky ešte ani nedotkli,stále nič podstatné nevieme.

Možno má teátro s Haščákom pomôcť tejto skupine v prípade predčasných volieb,možno potrebujú na Slovensku realizovať test s vakcínami a odpútanie pozornosti sa hodí. Môže byť za tým čokolvek,ale preboha ,prostitúti ,už nepíšte,že je to kvôli praniu špinavách peňazí.

Ľubov

aká udalosť by mohla spustiť takéto zmeny,o ktorých píšeš ?

Stranícky volebný systém,ktorý sa volá neviem prečo demokracia ,ovláda stále západnú väčšinu sveta.Musel by
padnúť v rovnakom čase na celej pologuli simultánne Londýn,Vatikán,Brusel,Paríž,Washington ....aj Bratislava. Celkom vážne a bez irónie,aj Nitra,aj Košice.
Pretože keď necháme hoci len kvapku slizu na stole,začne sa opäť zlievať do jednej stoky. (Citujem jednu knihu,ale nepoviem ktorú.))

Ak sa v najbližšej dobe taká udalosť nestane, budeme musieť hľadať iné riešenie.

ps. Navrhuješ niečo ako stavovský štát ? Vytvoriť nové profesné stavy na celkom iných základoch ,ako alternatívu k skorupmpovaným sudcom,lekárom,pedagógom,ale aj pracovníkom vo výrobe, atď.,ako protiváhu k politikom,v podstate už plne degenerovaným.

Ľubov

Ešte by som Ťa doplnila predsa len jednou myšlienkou. Cestovanie,v zmysle ,že človek chce vedieť,čo je za kopcom,a tak ide,ide ,ženie ho vpred kreatívny duch Tvorcu,je trochu prikrášlené.Alebo nie je,ale treba povedt aj B.

My sme vždy museli chodiť,pretože,tak biedne podkutí v hygiene, sme si pomerne v krátkom čase zasvinili zdroj vody,a okrem toho,s hnačkou,prepáčte,nebudem to rozpitvávať,prišiel zápach,ktorý vedesil aj šablozubého tigra.Ušiel,ďaleko.Aj mamuty.
Ak sme chceli jesť a akotak sa dostať do formy,museli sme si zbaliť svojich pár pazúrikov a vydať sa ďalej.
Zhruba takto je vraj geneticky daná naša podvedomá túžba po cestovaní,hľadáme pevnejšie zdravie a s ním viac aj sily a tak akosi celkovo.

Ľubov

Momentálne som si spomenula na českého (ach,tí Česi .-)) cestovateľa Aloisa Musila. Prečo,bude hneď jasné. Ale ešte predtým dávam dolu klobúk pred skutočnými cestovateľmi ,pioniermi. To je pravý význam slova pionier,ten prvý.

https://www.stoplusjednicka.cz/hanacky-lawrence-z-arabie-neobycejny-prib...

Išli ,hoci aj na oslíkovi , s kúskom tvrdého syra,bez energetických tyčiniek a nápojov, ako Marco Polo napr.
Musil bol unikát. Písal potom aj romány zo svojich ciest,dobrodružné,typu "podařilo li se Ahmedovi uniknouti".

Mám vzácne vydania , zažltnuté stránky ,pamiatka na otcovu mladosť.

Ľubov

V 89 tom sme boli naivné deti. Spomínam si ,že sa občas ozvali starší a varovali. Zdali sa mi skostnatelí,smiešni. Odpustite !
Súhlasím s Tvojim prirovnaním k dopingu.Ale potom,prečo niektorí z nás majú trvalú imunitu? V blízkej budúcnosti sa ale už určite bude lámať chleba aj u tých bez imunity. Systém začal zbavovať ľudí osobného vlastníctva. Vidieť to,cítiť to. Symbolicky by sa sem hodila fotografia amerických manželov so zbraňou v rukách,ako stoja pred svojím domom pred ktorým prechádzajú slniečkárske tlupy BLM.

Ľubov

Hej,aj pre mňa je to rovnako tragické. Objavila sa však iskra nádeje,malé svetlo na konci tunela.
Že nevolil národ,ale "bidenova krivka".
Minimálne referendum o vstupe do Bruselu bolo sfalšované,o komunálnych volbách je zbytočné hovoriť.
Čo sa týka Čaputovej,len si občas predstavím,že na jej mieste by bol teraz Šefčovič.
Neviem,či nastane situácia a volby sa uskutočnia bez zasahovania sorosovských médií a volebných preukazov a hlasovacích lístkov z cudziny.

Možné je,že aj naše hlasy boli zmanipulované.

Ľubov

Však vieš,má zvláštny pocit,keď mu volá Tony Blair. Iste vieš dosť o bezštruktúrnom riadení. Niekomu jeho labilná psychika vyhovuje,otázka je,komu.
A práve preto je potrebné kopať do plota. (márnosť,Dušanbe,aký my máme konšpiračný slovník.-)) , trocha to už pripomína film Da Vinciho kód :)

Stránky

texty