Rudo

authenticated user

komentáre

Rudo

práve toto ma udivilo už pri jeho kampani. On nemá vlastný názor, žiadne vlastné myšlienky. On je vlastne akýsi biorobot. Žiaľ nie neškodný. Jeho výroky smerom k Rusku považujem za nebezpečné pre celé Slovensko. Ja len dúfam, že Ruské vedenie pochopilo, že tento chudák, ktorého priezvisko v ruštine znamená "pička", je len dosadený panák, na míle vzdialený od myslenia Slovákov.

Rudo

Pre mňa je absolútne neuveriteľné a nepochopiteľné, že oni si ju ZNOVA ZVOLILI. V akom svete to
dofrasa žijeme? Tá, čo spôsobí migračnú katastrofu, tá, čo navláči milióny bezprízornej hávede, čo vyústilo už aj do množstva útokov, znásilnení...Veď tam už mali aj mŕtvych! A veľa. A tisícky znásilnených. Po tomto všetkom mala byť dávno trestne stíhaná a jej popularita na úrovni štatistickej chyby. Ale skutočnosť je taká, že oni ju nechajú vyhrať...ja nemám slov, toto je šialené, odporné, masochizmus astronomických rozmerov. Priemerný východoeurópan dávno pochopil, že prílev tej hávede je cielený a riadený proces výmeny obyvateľstva. To azda Nemec stále verí, že je to pomoc utečencom? Nechutné.

Rudo

Túto perspektívu si Nemci vybrali v posledných voľbách:
https://uploads.disquscdn.com/images/70d817248ec9bd23d122f660ff4bcbde5e5...

Je naozaj zarážajúce, ako rezolútne odmietli ich politické špičky návrh, ktorý by stanovil aspoň akýsi HORNÝ STROP pre prijatie migrantov.

Rudo

ak má byť toto Titan...kondičku a talent na šliapanie do pedálov má, ale v rozhovoroch pôsobí, ako keby mal iq 80...

Rudo

čo to tu splietaš...Píšeš, že šesťnásťročná je decko. Ale k dieťaťu prirodzene patrí ostych, hanblivosť, strach z neznámeho. Ak ide 16tka dať orálny sex zrelému chlapovi, tak to nie je decko, ale obyčajná štetka.

A ak tým chlapom je ešte aj taká obluda ako ten neger, tak je úplne jasné, že nemá ani pud sebazáchovy. Lebo stačí mi jediný pohľad na tú opicu aby som videl, že je to odpudzujúci, primitívny a nebezpečný človek. Inteligentné dievča sa s takým nespustí.

Súhlasím s Amanom.

A čo ten 17 ročný, ktorého zastrelili policajti v aute pri naháňačke. Jeho života ti vôbec nebolo ľúto, čo považujem za hanebnosť. To už nebolo decko?

Rudo

má aj iné zaujímavé videá. Napríklad, že zajtra (23.9.2017) bude koniec sveta:

https://www.youtube.com/watch?v=OhK7frlJmuU

Rudo

Pripomínať si múdrosť našich predkov, ktorí citlivo reagovali na tému úžery, nivočiacej
slovenský ľud, rozhodne nie je prázdnym nadávaním. Zvlášť pod článkom o jednom slizkom úžerníkovi, ktorý chcel byť židom.

Na margo toho, že ma už raz upozornili... to myslíš toho trkvasa, ktorý tu srdcervúco bránil Flašíkovú Beňovú, o ktorej som priniesol informáciu, že opustila prvého manžela umierajúceho na rakovinu a šla si užívať s flašíkom. Túto informáciu som uviedol preto, aby si čitatelia doplnili obraz o tej zvrátenej osobe, a samozrejme, napísal som, čo si o nej myslím, nazval som ju špinou a fľandrou. Vo vašich článkoch sa úplne bežne vyskytujú oveľa horšie nadávky.

Rudo

Polyp na dne mora nemá toľko tykadiel a ciciakov, ako žid spôsobov ku znivočeniu celých rodín.
Svetozár Hurban Vajanský, 1881

Rudo

Fico neuviedol ani jednu jedinú výhodu pre nás, plynúcu z toho tajomného "jadra". Ale už viackrát sa vyhrážal slovami: "...ale nebude to zadarmo, vážení".
A včera na TA3 uviedol , že veď aj pri vstupe do EÚ boli nutné ústupky, napríklad odstavenie jadrovej elektrárne. Takže ďalšie kolo vlastizradných poškodzovaní našej krajiny?

Samozrejme, ide hlavne o migrantov. Fico včera so smiechom vysvetľoval, že my ich sem kľudne dovezieme ale so stopkami v rukách sa staví, že u nás neostanú 24 hodín. Tieto oblbovačky nech si nechá pre "kvalifikovaných konzumentov". Už dávno je v EÚ na pretrase návrh zákona, že všetky členské krajiny budú musieť dať migrantom jednotnú štandardizovanú sociálnu dávku. Takže v praxi to znamená, že Slovák dostane 60 eur, tak ako doteraz, a migrant 600 eur.

Ohľadom referenda o jadre, na ktoré sa spýtal moderátor, uviedol, že vzhľadom na to, že sme členmi eurozóny, tak sme povinní spolupracovať ...bla, bla..., preto si NEMYSLÍ, že by bolo potrebné referendum.
Hm, spolupracovať áno, teraz sa však bavíme o definovaní úplne nového usporiadania, o ktorom nikto presne netuší, čo vlastne bude zahŕňať. Azda okrem politikov, ktorí nás práve zapredávajú, spolu s ich neurčitými vyhrážkami: nebude to zadarmo vážení.

Rudo

Problém je podľa mňa v tom, že sused si ten svoj dom nehasí, ale ešte prilieva benzín a tlieska s transparentom: Fire welcome. :(
V najbližších voľbách si sused opäť zvolí svojho podpaľača...
A tohto sa podľa mňa boja Slováci. Že ak nedáme od suseda ruky preč, príde aj k nám s tabuľkou Fire welcome, v jednej ruke s kanistrom benzínu, v druhej s horiacimi novinami.

Ak by sused bojoval proti kobylkám zo všetkých síl, vtedy by som považoval za chrapúnstvo im nepomôcť...

Rudo

No a nemá tú hlavu v nemeckom zadku? Veď to za posledné týždne jasne preukazuje, tými rečami o jadre. Vraj sa orientuje na Nemecko, lebo tam je viacej moci. Tak to sa rovno môže orientovať aj na Židov, lebo u nich je moci ešte viac.

Slovensko má dnes na výber medzi dvoma jadrami. To prvé, to je tzv. ZHNITÉ JADRO - to sú štáty západnej európy. Prehnité migráciou primitívnych etník, terorizmom, no go zónami, zdecimovaným pôvodným obyvateľstvom, ktoré má vymytý mozog skrz naskrz sionistickou propagandou a ktoré tlieska vlastnému zničeniu.
Dokazuje to aj masové zhromaždenie tesne po útokoch v Barcelone. Nie proti islamskej ideológii, nie proti zločinom islamistov, ale proti ISLAMOFÓBII a na podporu ďalšej migrácie. Masa idiotov, tam chceme patriť?

Ďalším jadrom, ku ktorému sa môžme pridať, to je to ZDRAVÉ JADRO - sem patria krajiny najmä V4, pobaltské štáty a tiež BUlharsko a Rumunsko. Už len samotný fakt, že tieto štáty ešte stále ostávajú belošskými, by boldostatočný argument. Tieto štáty zažili totalitu a aj vďaka tomu nemajú slepú vieru v systém. Nemajú vymyté mozgy ako tie zombie na západe. To, že sme v súčasnosti ešte ten chudobnejší región, to už dlho platiť nebude. Západ je pred kolapsom.

Norman nazval Slovákov plastelínou. A ako riešenie ponúka hasenie ohňa benzínom, v tomto prípade opäť sa raz nechať zotročiť tými istými hyenami, ktoré si nás po stáročia delili ako korisť, z čoho presne vyplývajú aj tie problémy a ťažkosti, s ktorými sa dnes boríme.

Západ nikdy neprijme východoeurópana za rovnocenného. Je to dané už historicky. Vždy nás podrazili a škodili nám, a z takýchto vyjazdených koľají už skrátka nedokážu vyjsť. Dôkazom sú dejiny. Čítam teraz o českých dejinách stredoveku a raného novoveku a ako najväčší chrapúni sa vždy zachovali Nemci. Naopak, Česi boli tí, ktorí preukázali viac charakteru. A tak je to aj s ostatnými slovanskými národmi.
Spomeňme si na roky 1848, ako so Slovákmi naložili Habsburgovci. Cisár nasľuboval, využil (úplne presne ako teraz Ficovi ťahajú medové motúzy psychopati ako Macron a Merkel) a ako to nakoniec dopadlo, to vieme.

Na záver čosi na zasmiatie:

Iq cernocha nestačí ani na zvinutie kábla...
https://www.youtube.com/watch?v=xpZYxqZqk70

Pomaly sa už dá povedať, že typický občan Nemecka...

Rudo

Nie Slováci, ale ty sám sa nedokážeš slobodne nadýchnuť. Pretože podľa teba je jediná možná cesta s hlavou v nemeckom zadku.

Západná Európa je ako Západorímska ríša v 5. storočí. Okázalá, bohatá, najviac moci. Ale pred zrútením. A tam je presne aj západ. My sa môžme rozhodnúť, či ostaneme mimo horiacej budovy, alebo či sa tam dobrovoľne budeme pchať, navyše kolenačky.

Časy Hitlera a Nemcov tých čias sú definitívne preč. Dnešní Nemci sú už len usadený sediment, balast, tlieskajúci vlastnému zničeniu, oslavujúci svojich ničiteľov. Jasajúci magori s tabuľkami Refugees Welcome. Ty to nikdy nepochopíš, ale verím, že väčšina Slovákov, Čechov, Maďarov a Poliakov bude mať viac rozumu. A u nás ako prvý musí padnúť Fico, ktorý nás zapredal. Ja verím v Slovákov a kto ich nazýva plastelínou, je pre mňa nula.

Rudo

Tú infovojnu som počúval. Pustili na chvíľu aj Matoviča a Sulíka, potom na nich celkom dosť nakydali (konkrétne Huďo) a následne prešli na moslimov. Huďo ako vždy výborný.

PS: Lichtner mal na matoviča trefnú poznámku, o tom nezmazateľnom úšrkne z jeho ksichtu. Nejak tak to povedal, o propagácii psychopata Matoviča na infovojne sa určite nedá hovoriť.

Rudo

Hurá do jadra! Presne toto k nám plánujú preliať.
A zapredaný Fico už o tom rokuje.

Rudo

Vďaka za článok.

Všade sú rozlezení, aj u Putina...že by nevedel, čo sú zač? Podľa mňa aj vie, len nechce zle skončiť. Resp. chce ich mať radšej pod nosom...

Chcem byť optimista a tak dúfam, že ak vyjde na povrch dostatočné množstvo ich svinstiev, ľuďom sa otvoria oči. A raz si možno budú inštitúcie dávať nálepky "100% JEW FREE", ako záruku dôveryhodnosti.

A tie ich priezviská podľa zlata a drahých kameňov, aká trápna to úbohosť.
Čo už, evidentná rasová odlišnosť. Pre niekoho znie krásne meno Hviezdoslav, pre iného Goldstein, Goldmann, Rubin, Kristal, Diamant...
Keby si radšej osvojili hygienické návyky:
http://www.hlavnespravy.sk/svajciarsky-hotel-upozornil-zidovskych-hosti-...

Rudo

momentálne ma zavialo za prácou do Petržalky. Neverili by ste, koľko tu už býva černochov. Ak sa z 300 za sto rokov stane 60 000, tak potom to má naša krajina ako belošský štát spočítané...aj šikmookých tu v BA pobehuje až príliš veľa. Nič proti Aziatom, ale nech sú pekne na svojom teritóriu. Ani oni nepripustia prílev cudzincov, napríklad v takom Japonsku - to je rasovo čistý štát. Čítal som, že ak si Japonku vezme Európan, jej otec ju vydedí...

Rudo

Nicholsonova je nesympatická žena striedajúca jeden škaredý účes za druhým, navyše je to osoba s odporným, arogantným vystupovaním ako celá SaS/OĽANO. A Cigániková detto...počul som, že opustila muža trpiaceho ťažkou chorobou. Podobne ako tá fľandra Flašíková...

Rudo

Asi by sa našlo dosť nasrdených chlapov, ktorí by im rozbili huby priamo tam na mieste. Ale keďže žijeme v režime, ktorý viac chráni páchateľov ako obete, každý si 2x rozmyslí, či pôjde na 10 rokov sedieť :(

Rudo

Je to offtopic, ale tento zaujímavý koment som si práve prečítal na smetisku k článku
https://domov.sme.sk/c/20618510/koalicia-podrzala-plavcana.html

"Keby ste tušili, kto je to Plavčan, radšej by ste sa zdržali tých vašich komentárov. Minister Plavčan (pôvodným menom Blaustein) je významným členom Židovskej obce a navyše je to aj gay, takže patrí do tých najchránenejších menšín vôbec. Uznáte, že niekto taký nebude nikdy odvolaný. A možno už aj ľutujete, čo ste tu naňho popísali. Vzhľadom na jeho zázemie má dosť silné páky, aby ste ľutovali, keď sa na vás prijde... "

Rudo

na obzore? Ináč hrozné tie negerské ksichty.

Stránky