Ochrankyňa ľudských práv je krysa!

Blogger Juraj Poláček sa nám vyvíja a radikalizuje. Kedysi kolaboroval so systémom, naháňal Gašparoviča a podobné nezmysly, dnes je z neho aktívny alternatívec. V tieto dni sa správne a rázne pustil do Dubovcovej.

(dám to sem celé, nie je to také dlhé:)

-------------

Už som mnohokrát spomenul, že príliv imigrantov nemá nič spoločné so skutočnou núdzou v zmysle záchrany života. Rovnako som označil mimovládky za iniciátorov tohto pohybu na našej strane a to zo zištných dôvodov. Dnes sa k týmto “páchateľom dobra” doslova škodiacim celej populácii pridala aj tzv. Ochrankyňa ľudských práv keď tvrdí “Prílev utečencov nám pomôže rozšíriť si obzory“.

Mimovládky vydali výzvu, v ktorej požadujú, aby Slovensko začalo prijímať imigrantov s odôvodnením, že predsa sa Slovensko môže pri každom uchádzačovi o azyl rozhodnúť, či azyl udelí. Iniciatívu podporila aj verejná ochrankyňa práv Jana Dubovcová, keďže podľa nej je veľmi významná a má silný hlas, ktorý môže zavážiť v rozhodovaní Slovenska o jeho postoji k utečencom. “Verím, že pozitívne,” poznamenala. Tiež by však mohla pozitívne ovplyvniť diskusiu na túto tému, pretože tá je u nás jednostranná.

Ak je niečo jednostranné, tak je to odporná rétorika Jany Dubovcovej, ktorá úplne ignoruje realitu. Do Európy sa valia státisíce – ale nie utečencov, ako tvrdí Dubovcová, ale migrantov, čiže ľudí chcejúcich si zlepšiť vlastný život a život rodiny, ktorá príde za nimi. Nevidí to len ten, kto vidieť nechce. Riaditeľ Migračného úradu SR hovorí jednoznačne – tu ide prakticky len o migrantov a slovenská kapacita na riešenie žiadostí o azyl je dnes ohraničená číslom 400. Lenže Únia a Dubovcová vlastne taktiež, požaduje, aby Slovensko vybavilo na základe kvót minimálne 20 tisíc ročne. 6000 eur na jedného azylanta z Únie stačí na 4-6 mesiacov, každé predĺženie azylového procesu by už boli čisté náklady Slovenska. Nehovoriac o nekompatibilite, kriminalite, terorizme, chorobách, prudkom zvýšení nákladov sociálneho systému, poklesom osobných slobôd. Zhrnuté – slovenský občan a Slovensko ako také skolabujú a ľudské práva státisícov Slovákov budú ťažko poškodené.

Neostáva mi nič iné len sa spýtať: “Ochrankyňa ľudských práv Slovenskej Republiky platená z peňazí občanov tohto štátu, koho ľudské práva vlastne obhajujete?

Ak ste presvedčená o prospešnosti práv imigrantov, vzdajte sa funkcie. Inak ste obyčajná multikulťácka krysa nenávidiaca vlastnú krajinu a ľudí v nej.

 
Juraj Poláček
 
zdroj Medzičas
Aman Againsttime

Súhlas. Aj mne sa Poláček začína páčiť viac a viac. Ono v liberáloch (v tých skutočne úprimných, nie v neomarxistoch, ktorí sa na nich hrajú) je väčší potenciál, než sa na prvý pohľad môže zdať (mal som na túto tému i 2 články na prope). Dúfam, že z nastúpeného smeru nielenže nepoľaví, ale práve naopak, radikalizuje sa ešte viac.

Norman

liberál, konzervatívec, pravica, ľavica ... to sú také slovíčka, ako keď sa chlapci delia pri hre na indiánov a na zálesákov. Podľa čoho si vyberajú, kto bude kto? Boh vie, podľa náhodných okolností :-) Dajú si na hlavui čelenku či sombrero a tvária sa rôzne, ale aj tak zostanú len to, čo do nich nakotil tatko a matka. Tie hranice nedokážu prekonať.
A to je podstatné.
A to podstatné sa do pojmov týchto povrchných politických pozlátok nedá vopchať. Chce to nové pojmy:)

Náhodný okoloidúci

Netreba nové pojmy, máme dosť vhodných, aj keď občas cudzojazyčných. Napríklad - oportunista. Čiže kam vietor, tam plášť.

Buheh

ste vystihli podstatu, to sú dve strany jednej mince. Ako nás od detstva varia v rôzne korenenej ideologickej polievke, sú z nás ľavičiari, pravičiari, komunisti, liberáli. Ale keď potom prídu časy, keď ide do tuhého, ukáže sa, kto je ukrytý pod touto škrupinkou: či slušný človek alebo potkan. Dnes sa po desaťročiach pokoja opäť blýska na roky meruôsme, masky sa začnú odkladať a nadíde čas prekvapení, príjemných i nepríjemných. Z niektorých hrdinských bojovníkov za správnu vec sa vykľujú oportunistickí zradcovia ale aj naopak, z tábora nepriateľov prídu čestní ľudia, ktorým sa len oči otvorili trochu neskôr – ale predsa.

nonula

Koho sudit? Komu slubit?
Po com tuzit? Comu sluzit?
Co lubit? Co trpiet?
Kym byt?

Som dielnou seba sameho?
Som mierou rodu striedmeho?
Som dieta matky otca korenia?
Som hrackou tvorcu plodenia?

Viem tusit suvislosti?
Smiem citat v knihe zlosti?
Istotu coho mam?
Mam vziat -ci radsej dam?

Den sa nocou s dnom spaja,
svetlo tmu a tma svetlo kraja,
chaos v rovnovaznosti krehkosti
vycerpal vsetky moznosti.

Tak sud clovece- rez ci odpustaj,
nenavid tisickrat milovane
a zalub sa do jednoznacne zavrhnuteho.

Zrkadlom tvorcu je pozorovatel.
Zije co udelene mu je zit,
s vdacnostou, ze myslienkou boha mohol byt.

Ľubov

tak dobre sa to číta. Ale predsa len ! Nonulienka,prosím ,za všetkých starých slovenčinárov: diakritika ! A neospravedlňuje Ťa ani to,že si mimozemšťan.

ps. Tak už zajtra. Normálne cítim napätie,ako voľakedy pred skúškou.

Ľubov

asi som cvok,nedalo mi to, tak som si napísala jeden verš vľavo v origináli (bez diakritiky) a vpravo s diakritikou a pochopila som to. Nie je to báseň,je to telegram. Telegram sa píše bez diakritiky. Nonula,dík.

Norman

Hej, tí, čo roky bojovali, až sa zničili, tí sú odvrhnutí a zbabelé potkany si nasadia novú maskú a začnú vehementne a demonštratívne kopať do mrtvoly toho, čomu včera otrocky úctivo slúžili s rečami, že sa nikdy nič nedá zmeniť.

Aj tak sa to dá vidieť. Tak to doteraz vždy prebiehalo, aj teraz to tak bude.

Buheh

my optimisti veríme, že bolo aj lepšie.

Ja som ani tak nechcel hovoriť o tých krysách, ktoré vždy veľmi rýchlo pochopia, kde je sever, ale skôr o tom, že vždy sa aj na druhej strane nájdu aj takí, ktorí sú čestní, len z najrôznejších dôvodov neskôr precitnú.

Ale dokonca ani ja nie som taký naivný, aby som si myslel, že každý chmelár, ktorý teraz v predvečer bašávelu začne spievať tú našu, je čistá a nevinná duša, ktorá precitla.

Na druhej strane si myslím, že všeobecné pravidlo by malo byť, že každá duša, ktorá sa ťahá za svetlom, by mala v rámci možností dostať férovú šancu dokázať svoje čestné úmysly.

Norman

Chmelár síce nespieva tú moju, ale zato nespieva tú ich a celý čas poctivo spieva tú svoju - čo si aj zopárkrát relatívne škaredo odskákal - ten si nezaslúži byť označovaný za prevracača kabáta a kolaboranta, ten patrí medzi jedno percento ľudí s akým takým charakterom.

Čo sa týka duší, ťahajúcich sa za svetlom, o tie si nemusíš robiť starosti, tam je kozmická ontologia daná. Ale my tu hovorím o dušiach ťahajúcich sa za hovnom. Vždy a všade za hovnom. Ako tie červy, čo tu Náhodný Okoloidúci spomínal.
A tie sa ani nikoho pýtať nebudú, ani na moment nezapochybujú, že sú spravodliví a že si to, čo si sami zoberú, zaslúžia.

Buheh

neviem, bližšie som sa o neho nezaujímal, použil som ho ako príklad ľudí, o ktorých pochybujem, a možno som vybral zlý príklad. Možno práve on je tá duša, ktorá to myslí poctivo, ktovie. Človek sa v živote dočká rôznych prekvapení.

A tie druhé duše ma nezaujímajú, nestoja ani za zmienku. Možno tak kus olova by sa dal v niektorých prípadoch obetovať.

Norman

Už dávno vyšla kniha pre deti Alfréd Hitchcock a traja pátrači - Záhada zajakavého papagíja, slovensky 1971, V nej bola pointa príbehu schovaná v nápise:
"Nikdy nedám pijavici šancu. To je isté, ako olovenná rúra"

Možno to bol aj citát z nejakej väčšej anglosaskej klasiky, Ostrov pokladov, už neviem. V každom prípade som si túto anglosaskú poučku pre deti dobre zapamätal.
Toľko k tým tvojim dušiam, čo si zasluhujú "férovú šancu". Sú to anglosionistickí zmrdi a zaslúžia si len anglosionistickú šancu.

Norman

Ako som hovoril, spieva tu svoje, ale je to magor - ale aspoň nie je moc predajný, len čiastočne, len asi 90%.
http://www.europskenoviny.sk/2015/06/18/eduard-chmelar-normalizacia-nena...
V tomto prípade platí, že ako sám exotického pôvodu ... Ale je to pako.

Aman Againsttime

Dávať do Chmelára akékoľvek nádeje je nepríčetnosť. Bol to, je a bude priehľadný neomarxista - užitočný idiot systému. Áno, niektorí z nich občas ukážu aký-taký zdravý postoj v geopolitike, ale to je sakramentsky málo. Okrem toho, čo vlastne očakávať od niekoho, kto ani nemá gule si priznať svoj pôvod, že?

Norman

keď sa začnú hýbať hoackým smerom, tak postupne všetci začnú spievať inú pesničku.
Do Chmelára nik nevkladal žiadne nádeje, ak si odmyslíme jeho bývale pozitívne pôsobenie v Palestínskej otázke. Ale už dávno mu priložili nôž na krk, jeho docentské koryto predsa len z neho robí prasa, ako každé koryto z každého. Napriek tomu to ten najhorší symbol obracača kabáta či kolaboranta nie je, to tu máme horšie svine. Okrem toho on práve bol na akademickom poste, jeden z mála relatívnych opozičníkov s takým flekom - tá tvoja téma.

To tu budú veru horší a bude ich toľko, že sa v nich nebude dať nájsť a rozlíšiť nič. A hovoriť o nich ako o dušiach hladajúcich svetlo a zasluhujúcich šancu, ako bolo spomenuté vyššie, je úplne mylné. Dobre vidno, že sú to zmrdi. Je to ako to sametové "nie sme ako oni" a podobne. Mimochodom, predpokladám, že teraz už žiadne zmeny paradigmy, ani tie dirigované a manipulované, sa bez krvi nezaobídu.

Žiaľ, nezaslúžia si noví zmrdi šancu, ale rozoberú si ju sami, kto prv príde a tak aj tá nová forma bude vyzerať.

Buheh

si ma pochopil inak ako som to myslel, ale tentoraz to bola moja chyba. Napísal som, že každá duša by mala dostať šancu a myslel som to tak, že Ty, ja ako ľudia by sme mali každému, kto úprimne hľadá pravdu a doteraz blúdil, priznať právo na omyl. Myslel som to v takom duchovnom/duševnom slova zmysle. Je iba na Tebe komu priznáš, že sa mýlil, ale inak je čestný. Objektívne, týchto prípadov veľa nie je, ale nemali by sme a priori vylúčiť, že aj také sú.

Ty si to pochopil ako že chcem kadejakým vychcaným zmrdom odpustiť čo napáchali a nechať ich ďalej nás ojebávať. Tak toto rozhodne nie.

Práveže si myslím, že v politike ide o príliš veľa na to, aby ktokoľvek dostal viac ako jednu jedinú šancu. Sklamal si – koniec, ďalej nemáš nárok. Malo by to byť tak, že kým Ti nedokážeme, že si šliapol mimo zákon, dovtedy máš všetky ostatné občianske práva, môžeš cestovať, podnikať, mať občiansky preukaz, ale už viac nemáš nárok byť ďalej v politike, toto právo si definitívne stratil.

Norman

že si to tak myslel, preto som ťa y8merne nespomenul - ja naozaj čiste subjektívne reagujem na nejaké slová.
Dokonca ani netvrdím, že mám nejakú pravdu - ja mám takú náladu a postoj, znechutený, a ty si napísal iný, dobráckejší. Vôbec si nemyslím, že by môj musel byť lepší či nejako zmysluplný.

Nepoviem, moje myšlienky, tie sú dobré, tie hej, ale moje nálady sú normálne, ľudské ;-)

Cico_Ciciak

Vieš, čo to je vôbec liberál???!!! Liberálny odkiaľ dokiaľ???!!! Poprosím definíciu!!! Už som počul aj drísty o tom, že dnes nie je kapitalizmus!!! Ale to tu teraz nebudem rozoberať!!! Pozri si môj blog!!! Ja ti poviem, čo to je liberalizmus!!!

Liberalizmus je židovský nástroj na zotročenie bielej rasy!!!
-------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/liberalizmus-liberalizacia-rasova-...

http://sk.wikipedia.org/wiki/Liberalizmus

Liberalizmus je mýtus, je to najväčší podvod v dejinách ľudstva!!!

Liberalizmus je druh fašizmu (v širokém významu slova). Podstatou liberalizmu je ničím neohraničené uvolňování norem a pravidel (ve smyslu "vše je dobře, vše je pokrok") bez úvah o morálce a podpora bezbřehé různorodosti. Ideologie bezbřehé různorodosti jako normy, ohraničené snad jen zákony, sloužícími primárně opět k ochraně oné bezbřehé různorodosti.

Liberalizmus je druh fašizmu (v širokém významu slova). Podstatou liberalizmu je ničím neohraničené uvolňování norem a pravidel (ve smyslu „vše je dobře, vše je pokrok“) bez úvah o morálce a podpora bezbřehé různorodosti (nekrofilní zoofil? - v pořádku, hlavně že je liberál), to vše ohraničené snad jen zákony, které jsou ale zase určeny primárně na ochranu liberalizmu. Liberalizmus je jeden z mnohých nástrojov na riadenie stáda. Má našliapnuté k politkorektnej absurdite a je len na „pánoch“ ako veľmi uvoľnia riadiacu páku podľa potreby riadenia procesu. (A koľko okien Overtona postavia). Absurditou je, že v postsovietských krajinách je ústavne zakázaná akákoľvek „štátna ideológia“. Pričom tí, čo to kričia, oduševnene leštia koľaje pre vlak liberalizmu, ktorý sám o sebe ideológiou bezpochyby je, aj keď prefíkane skrytou.

Neoliberálové nejsou žádná zvláštní ideologická odrůda, jsou to jen agenti "velkých peněz" tedy bank a korporací, sice se nechají zvolit v dresu jakýchsi tzv. vzájemně soutěžících stran, ale konají proti svým voličům. Neoliberalizmus je jen ideologický závojíček aby nebyla vidět hrubá loupežnická podstata.

Libertariáni a jiní fanatici
----------------------------
Dlužno doplnit, že každá ideologicky podložená moc má své zastánce v podobě zástupu fanatických věřících. A je lhostejné, zda fanaticky věří v Boha, ve spásného proroka nebo v nějaký vyšší princip typu neviditelné ruky trhu, spontánního řádu a podobně. Křesťanská moc se opírala o fanatické katolíky, evangelíky či protestanty. Liberální šílenství má své odhodlané a zaslepené zastánce v libertariánech. Ti jdou ve své hlouposti tak daleko, že věří v ideální společnost, která by se dokázala zbavit jakékoliv moci, včetně moci založené na vědění a poznání objektivní pravdy. Jejich teze o žádoucích efektech volného trhu řízeného pouze zákony nabídky a poptávky jsou podloženy falešně znějícími sofismaty a postrádají smysl pro lidskou přirozenost.

Jestli něco opravdu hýbe trhem, tak jsou to emoce, sentiment, špatné sklony, klientelistická a elitářská uskupení, kupecká morálka a především boj o maximalizaci tržního podílu, o finanční převahu a hmotnou zajištěnost na úkor spravedlivé směny hodnot. Vše ostatní řídí tvrdým diktátem moci peněz finanční oligarchie, která na celý kapitalistický svět uvalila břemeno dluhu a mega lichvy, jimiž udržuje záměrný nedostatek, nejistotu a strach mezi lidmi.
Tento stres z existenční nejistoty, jenž zabíjí pozitivní myšlení, tvůrčí energii a vede k ochotě otročit za nuzný plat, libertariáni vynášejí jako účelný tlak motivující lidskou snahu a pracovitost. Jaká blamáž! Zjevně nechápou ani rozdíl mezi negativní a pozitivní motivací, natož pak podmínky, z nichž vyrůstá tvůrčí duch a obětavost ve prospěch celku. Ten je jim pouze rámcem pro uspokojení jejich vlastních egoistických potřeb, rámcem, z něhož těží, ale nehodlají nic vrátit.

Ľavicový liberalizmus = Skrytý žido-boľševizmus a marxizmus!!!
--------------------------------------------------------------
Hlása slobodu/liberalizmus v etike a v morálke, ale nie v ekonomike, aj keď dnes už všetky tradičné ojeb strany (aj ľavicové) hlásajú bezbrehý liberalizmus aj v ekonomike (pre korporácie, monopoly...) a teda žiaden rozdieľ medzi (sociálnou) ľaviciou a (konzervatívnou) pravicou už dnes neexistuje!!!

Neomarxizmus a nová ľavica - Ďalší fašizmus tentoraz v novom neoliberálnom mulitkulti háve!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Současný internacionální neomarxismus (neboli kulturní marxismus) usiluje o likvidaci tradičních hodnot a modelů evropské kultury a nastolení modelů nových, příznivých pro permanentní vládu neomarxistických struktur. Největším nepřítelem neomarxistů je nacionalismus, etnická a kulturní jednota a tradiční národní státy.

Jak definitivně eliminovat nacionalismus a rasovou hrdost? Multikulturalismem a přílivem cizích ras a kultur, které v Evropě vytvoří rasově a kulturně promíchanou společnost, kde bude jakákoliv rasová hrdost i tradiční model evropských národů irrelevantní.

Neomarxizmus alebo kultúrny marxizmus je súbor smerov a škôl súčasnej filozofie a politickej novej ľavice, ktorý sa značne rozšíril po roku 1960 a pokúšal sa spojiť marxizmus so sociológiou, novohegelovstvom, nietzscheovstvom, filozofiou života, psychoanalýzou, existencializmom, anarchizmom atď. Kým klasický marxizmus analyzuje ekonomickú stránku kritiky kapitalizmu, neomarxistické smery sú zamerané na kritiku kultúry a mediálnej manipulácie, ktorá je zdrojom odcudzenia.

Podľa politológa a filozofa Ľuboša Blahu sa neomarxisti delia sa na tzv. humanistických neomarxistov medzi ktorých patria "proste židáčikovia a havloidní idioti", pracujú s konceptom sociálnej spravodlivosti a ľudských práv... (a často sú to židáčikovia!!!)

Neomarixmus ovplyvnil feministické hnutia a s nimi súvisiacu emancipáciu a genderové témy v politike, sexuálnu revolúciu, študentské hnutia a ich boj za sociálnu spravodlivosť, rasové zrovnoprávnenie v USA, rozvoj environmentalizmu a zelenej ľavice. A bla bla bla...

Otvorená spoločnosť/open society!!!
---------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/otvorena-spolocnost.html

Náhodný okoloidúci

Keď budem chcieť vidieť černocha, zapnem si telku - nejaký "hudobný" kanál alebo demokratický politicky korektný emerický film. Alebo sa naňho pôjdem pozrieť do Afriky. Tam vraj majú aj živých, nie iba televíznych. Ale nepotrebujem ich stretávať každý deň na slovenskej ulici. Keby som chcel, presťahujem sa z nášho Slovenska do ich Afriky.

Lenže - odkiaľ pani Dubovcová vie, čo naozaj chceme a potrebujeme? Pýtala sa niekoho? Ak sa aj pýtala, tak koho, koľkých ľudí a kde tí ľudia pôsobia, ako si zarábajú na živobytie? Pýtala sa robotníkov, alebo len tlčhubov z vieme odkiaľ financovaných NGO? Ak je platená z rozpočtu SR, jej POVINNOSŤOU je pracovať v prospech občanov SR. A nie selektívne.

lebleu

v Prahe prebieha mimoriadna schôdza Snemovne a ujo premiér tam mal prejav, v ktorom okrem iného vyhlásil, že kvóty sú pre Česko neakceptovateľné. Dokonca sa spomenulo možné potápanie lodí.
http://zpravy.idnes.cz/mimoradna-schuze-snemovny-o-situaci-kolem-uprchli...
No, uvidíme, dokedy im to vydrží.
A Kaliňák už vyzýva na riešenie príčin, nie dôsledkov. Je podľa neho chyba, že niektoré krajiny spravili z nelegálnych migrantov legálnych. Odsúhlasenie kvót podľa neho znamená "odsúhlasenie zmluvy s organizovaným zločinom prevádzačstva po Stredozemnom mori a zasvietenie zelenej na semafore: Poďte sem, Európa vás víta!"

Sinuhe

Dubovcová, bola podľa mojich informácií neobľúbenou a zakomplexovanou právničkou či sudkyňou v Banskej Bystrici. Nešťastná (pre ňu ovšem šťastná) náhoda ju vystrelila do politiky (možno to ani nebola taká náhoda, ľudia v jej okolí boli radi, že sa jej zbavili a možno to nebola náhoda, ale bola starostlivo vytypovaná - existuje tu na vytypovanie vhodných šábesgójov taká organizácia založená z peňazí u.ebaných Chodorom).
Je to ľudská troska, ale je nebezpečná, lebo je percentne poslušná plus horlivá.

Norman

sú to ľudské zombie, ich jediný predpoklad je prakticky mozgová smrť - hýbu nimi aj tak iní.
V prípade tejto osoby Dubovcové je to len jasne viditeľné.

herostratos

Polaček, Poliačik, Polák, Dávid Pollák ...
Ja s tými menami dobré skúsenosti nemám, tak mi to nedalo pokoja.
Na kosher sieti som sa ho dva razy čosi spýtal. Chcel sa stretnúť, lenže moje skutočné meno konotuje fyzickú činnosť, takže rýchlo pochopil, prečo sa s ním nestretnem. Celkovo, medzičas je taká lepkavá lóža. Lanária a obdivujú top sionistu a diletanta Churchilla, ich zakladateľ, degenerát homosexuál sa ide rozliať na protoplazmu pri obdive Friedmana (áno, to je tá ideológia, čo vraždila ľudí od Chile cez Indonéziu po Rusko v 90tych). A pán P.? No nič Norman, tak aby si vedel (to ti odkazuje on, nie ja) ak si budeš nabudúce chcieť „kopnúť“ do Izraela, tak to vychádza len a len z tvojej údajnej malosti...
Útokom na zoo-mbie otroka Dubovcovú si niekto chce zachrániť riť. Ale to je známa, okukaná rozprávka...

Norman

Veď hej, aj tu sme už o nich debatili, keď bol ten rozhovor na Slobodnom Vysielači, a aj tento článok, si všimni, o Poláčkovi nehovorí nič dobré, len tak poukazuje na jeho "radikalizáciu".
Sme spomínali, že sú za nimi peniaze, a som povedal, že Poláček bol ťažko prosystémový - a teda si ľudia pamätajú jeho prejavy až doteraz. Okrem toho - je nemožne všade sa pchajúci, abnormálne.

Otázne je teda to, či si chce "zachrániť riť", alebo je to len určité vedomé mimikry. Ten už toho napísal toľko, že je schopný hrýzť hociktorým smerom. No, to odpovedať asi nevie ani on ... jeho názory sa budú zrejme ďalej meniť podľa politického počasia.

herostratos

áno norman, poliačikovia sa budú meniť a ďalej „majdanizovať“. Takí ako on zavetrili správne, že celý problém imigrantov je perfektný podnik Sion-logistics. A nie je to žiadna špekulatívna výstavba – ide sa na to pekne od základov. Dnes aj posledný mumák z his-tórie vie, že ak chceš nakalibrovať dostatočne veľkú masu, musíš radikalizovať tak, aby tvoj plán prenikol (a bol zrozumiteľný) aj totálne otupenej ženskej z nákupného strediska a poslednému taxikárovi z Miletičky. Ako to spravíš? Ženskú vystrašíš Hidžábom a ten taxikár sa zľakne vlastnej manželky, keď zistí, že kamoškám cez net posiela fotky odistených granátov namiesto receptov. Pre mňa z toho plynie jedno poučenie. Buďme opatrní, aké info okolo seba v túto pohnutú dobu šírime. Utečencov tu našťastie nechce nikto normálny. Ale ak si nedáme bacha, ostanú tu len radikálni domáci zombie + zombieutečenci. A to je presne to, čo Poliačikovi predkovia zvládajú dokonale... už stáročia.
In šaʾ Allah!

Norman

V podobných prípadoch sa dívam na to, čo je základ.
A základ je fyzika, genetika. Základ je neničiť genofond.

Je jasné, že teraz ožívaju aj protiislámske prúdy, živené sionistami - ale čo sa dá robiť. Je pravdepodobné, že horší sionisti sem ten tok černochov a islamskych radikálov posielajú.

Vidím tok tak, že ak si oni nedajú bacha, začne sa protiprúd ktorý odmietne nielen černochov, ale aj semitov, aj sionistov. Potencionálne.
V čom môžeme my spraviť chybu?

herostratos

Dobrý postreh norman, lenže aj pri multivektorovosti (alebo „krížom-krážom“) tu hrozí pre sion bandu vážny problém v riadení celého procesu – vychádzajúc z predpokladu sion-menežéra, pochopiteľne. Stojí tu totiž pred nimi prúser, že rozhodujúce množstvo ľudí včas správne a dostatočne porozumie ("dostatočne a všeobecne") algoritmike realizácie celého tohto zákerného procesu a včas zavetria cieľový vektor riadenia a pre nich ideálny režim fungovania (chodu, vývoja, správania) objektu (procesu).
Mnoho ľudí si totiž začína uvedomovať, že pri životne, či civilizačne dôležitých, tzv. kľúčových cieľových vektoroch, sa niektoré kolektívy jednotlivcov cieľového vektora niekedy nevzdajú ani za cenu života.
Pokiaľ ide o to, že sionisti s vodou vylejú aj vlastné decko/á, no a? Nebolo to už tak aj v minulosti? Lebo netreba zabúdať na fakt, že „Čo sa pre nejakú skupinu populácie môže javiť ako chyba riadenia, môže byť pre inú skupinu cieľom.“
A v čom môžeme spraviť chybu my? Napríklad v tom, že im tú „majdanovšitnu“ včas neprekukneme, zhltne ju aj s radikálnym navijákom. Problém je, že tu chybu spraviť nesmieme. Lebo tu od nás potom skutočne nemusí ostať nikto, kto by sa z nej v budúcnosti poučil.

Norman

Na webe je to zväčša tak, že keď sa niekto pýta, chce druhého doviesť do problémov alebo ho chytá za slovíčka.

Ale nepomôžem si, musím sa spýtať:

naozaj nevidím, ako by sme pomohli sionistom, ak by sme teraz začali jasne požadovať "bielu európu", čiže kultúrne aj demograficky špecifickú politiku.

Podľa mňa je sionistická pasva v tom, pomaly sem naustit afričanov a rozpútať tu rasové vojny horšie, ako v USA. Ak sa teraz proti infekcii postavíme, máme šancu tomu zabrániť.

Pravda, zväčša boli všetky "povstania" a "revolúcie" ovládané sviňami z pozadia, a boli zmanipulované k určitému cieľu. Aký zmysel pre sionizmus by to malo, aby sa ľudia v Európe postavili za svoju rasovú identitu?

Možno taký je, ale nesedí to.

herostratos

Boj za „bielu, čiže kultúrne aj demograficky špecifickú politiku“ znie prvoplánovo prijateľne , no nič konkrétne to neznamená... vieš, nedávno som sa dobre bavil na udalosti, ako kedysi Pompidou okázalo poslal plne vyzbrojený torpédoborec do júesej s tým, že to zlato z FED-u nám vráťte! ok, nie je problém! Nixon síce trošku škriekal, lenže do roka bol tupý žabožrút s plačom späť. Problém je, že táto scénka to vyjadruje dokonale – žiadna koncepcia, žiaden detailný rozbor socio-procesov, nulové poznanie riadenia procesov na globálnej úrovni. A to je jeden z kameňov úrazu. Ak to budeš tlačiť k biológii, komplexnú mozaiku možností nedostaneš. Ale už si na pol cesty k tej onej revolúcii (tak sa proces stáva samoriadený – tak sa bieli zničia v boji s prívalovou vlnou z Afriky a nech naložíš na akúkoľvek stranu, proces sa tým nezastaví, práve naopak). Ak budeš hľadať u Le Pen, čo dostaneš? Alebo sa hádam „rasovo“ pritisneme a pobratáme k degenerovaným Anglosasom, čo nás vždy mali za menej ako pracovný nástroj? „Ďakujem“ im dodnes veľmi pekne za smrť plukovníka, okrem iného...
Absolútne s tebou súhlasím, že ak sa teraz proti infekcii postavíme, máme šancu tomu zabrániť. Šanca je to síce malá, ale je. Ak sa však budeme utiekať a hľadať schodnú cestu, nástroje, spôsoby vedno so západom, obávam sa, že šanca sa v strednodobom horizonte scvrkla na menej ako minimum.
Aaaa, aké je poučenie z toho príbehu s nasprostastým Francúzom? Nemal v rukáve civilizačné eso voči Bretonwoodu, Rusi ho dnes majú... ale pre teba sú asi ďaleko, škoda.

Norman

Takmer iste je to dosť konkrétne. A ak nie, tak sa to bude vysvetlovať, aby každý vedel, čo to znamená. Nie je to o nič menej jasné, než čokoľvek iné v spoločenských ideológiach - práve naopak, je to úplne priame a bez zbytočných rečí okolo.

Rusko? Dobre,ako som inde písal, jedni si dajú čelenky, iní sombrera, jedni sú západní anglosasi, druhí východní rusi ... a tak stále dokola. Dva protipóly, ktoré sú možno navzájom dohodnuté, rozumejú si a nemajú radi ten špecifický stred medzi nimi. V tzv. studenej vojne to aspoň tak bolo. Podávali si komunisti pacičky s americkými fašistami a obaja držali Európu pod krkom. A teraz sa im tá hra zapáčila zas.

Rusi dnes majú čo? Eso na Brettonwood? Nuž, Rusi zatiaľ nevedia vyriešiť ani problémy u seba doma, na Donbase. Keď si s tým poradia, a nebudú sa navzájom zabíjať do taktu kletzmer rehotu, potom za mnou príď a povedz, že leva-net má reálnu variantu. Ja Rusom držím palce - dúfam, že si raz aspoň doma dokážu urobiť poriadok. Verím im - verím, že raz z nich ľudia ako Putin niečo naozaj vychovajú.
To je reálna situácia.

Ľubov

Píšem Ti tiež,aby som podporila tú myšlienku o Bielej,iná nemá zmysel .Inak,počúval si včera infovojnu ? Mám dosť silný pocit,že práve charakter včerajšej Informačnej je tá cena,pre ktorú Lichtner odchádza. Optimistické to nie je ,veru nie...ale predsa,aspoň som si uvedomila,koľkí sme sami. Celkom ,ako hosť,označil sám seba ako Tuláka a tak nutne som si spomenula na Grigorija.Kupodivu chýba mi.

Dokonca ani rusofil ako ja od Ruska pomoc nečakám,možno naozaj až niekedy v neznámej budúcnosti,ak sa stane zázrak a .....pre mňa už fakt začína byť problém prežiť každý deň v týchto sračkách,Tulák hovorí,že ak sme nešťastní v tomto svete,máme žiť ako samotári. Nie sme sami sami. Je nás takých už dosť. Hovorí,že Nietzche,Spinoza a ďalší silní duchovia prežili svoj život celkom bez spoločnosti.

Cico_Ciciak

O akej cene to hovoríš???!!! Však o tom, že L+H odchádzajú, sa už vie minimálne dobrý mesiac!!!

Ľubov

Cena za to,že si pozýva koho chce,konkrétne Tuláka s jeho názormi.Čomu nerozumieš? Povedal to asi pred dvoma týždňami(asi si to prepočul),že od neho chcú isté osoby
autocencúru. A že konkrétne to povie druhého,pri poslednej bilancii rádia,takže tak.

Áno,dlho ani nemukol,ani nič nenaznačil,to je pravda.Osobne si myslím,že Medzičas sa zmení na printový denník.Ale SV bude dúfam fungovať naďalej.A že sa tam občas opäť zastavíš.

herostratos

No a tu je ten problém - to nie je ideológia, to je bio-lógia. A bez ideológie sa dá robiť tak vieš čo. Preto z toho dôvodu je na tom aj nasprostatstý "neomarxista" v istom ohľade lepšie - má ideológiu, síce 200 rokov starú a jalovú, ale má (okrem toho nekonečno zdrojov). S tým sa treba vysporiadať. Súhlasím, je najvyšší čas naštartovať adekvátnu osvetu. Ale bez pochopenia sociálnych procesov to nepôjde.
Studená vojna bola max do 53., potom nasledovalo približne to, o čom píšeš.
Pokiaľ ide o ten "nadhľad" s Rusmi a ich neschopnosti s Donbasom, pozri si vtip, čo uverejnil náš kosher Medzičas o tom, ako je na tom aktuálne Ukraina vojensky - no katastrofálne, a to sa do toho Rusi ani vlastne nezapojili ...
To nie je o Leva-nete, to je o tom, že Putin KSB nepodpísal len tak z dlhej chvíle... ale na to, aby sa niečo "vychovalo" treba načasovanie, trpezlivosť, prácu a čas. A zatiaľ to Ivan Ivanov robí optimálne a vzhľadom na počet židov v kuchyni, priam geniálne.

Norman

O to strach nemám, že by chýbala ideológia.
Ale asi si to nesprávne pochopil, keď hovoríš o "naštartovaní osvety". Nie, to bola reč o vysvetlení, keď si sa pýtal, keď sa bude niekto pýtať, čo to znamená. Ale v princípe mi "osveta" pripadá ako nejaké ťažkopádne vysvetlovanie a vzdelávanie. Nie, nič také, správne hodnoty chápe každý a ľahko, je to ako správny tón, ktorý s ním zarezonuje. Ak teda nie je príliš zahľtený alebo rovno pokazený. Biela Európa je jeden z takých správnych tónov.

Vieš, problem týchto leva-net teórií je v tom, že napodobuje marxizmus. Napodobuje jeho terminológiu, len ju trocha doplnil, napodobňuje jeho kvantitu, napodobňuje akademizmus a snaží sa o "pochopenie".

Čo sa týka Ukrajiny, tam je problém to, že nech akokoľvek pohryzne Rusko Ukrajinu, zahryzne sa do vlastného chvosta.

Ale želám Ivanovi Ivanovovi veľa úspechov - nech už je to ktokoľvek, má čo dobiehať. My máme svoju cestu, vracať sa nebudeme.

Cico_Ciciak

O čom to zase drístať ty rozumbrada???!!! By si mohol vstúpiť aj do politiky a niečo by si z toho vytrieskal!!! Vieš, čo vôbec hovoria leváci o marxizme???!!! Vieš, ž marx sa zaoberal iba ekonomickou časťou, kapitálom a kritikou kapitalizmu, kdežto leváci (kobkári ako Veličko a spol) idú omnoho ďalej až do filozofickej a duchovnej roviny???!!! Ha????????!!!!!!!!!!! To si zaslúži omnoho viac otáznikov a výkričníkov!!! Inak poprosím ťa o jednu vec!!! Keď niečo napíšeš, tak to píš poriadne, nech ti porozumejú aj truhlíci!!! Nemusíš za každú cenu predvádzať nejaký "literárny" exibicionizmus!!!

Teória na zavedenie komunizmu, ktorá z reálnym komunizmom ani socializmom nemala nič spoločné!!! Videli sme všetci!!! Marxizmus bol podporený globálnymi elitami, aby mohli cez permanentnú celosvetovú žido-boľševickú revolúciu smerom zo ZSSR (ktorú tam platili sionisti alebo židovskí medzinárodní bankári!!!), docieliť nadvládu nad celým svetom!!! Ovšem Stalin tomu zabránil tým, že vyhnal trockého a zarazil jeho ideu celosvetovej permanentnej socialistickej revolúcie, pokúšal sa vybudovať suverénnu krajinu, odstrihnúť ZSSR od cudzích (západných, medzinárodných, sionistických, židovských) vplyvov a snažil sa vybudovať svoju koncepciu komunizmu - všeobecne spravodlivej spoločnosti pre všetkých!!! A preto bol nakoniec zavraždený a k moci sa opäť dostali trockysti prostredníctvom chruščova a potom nasledoval systematický rozklad ZSSR počas celej tzv. studenej "vojny", čo bola viac menej iba hra, ktorá bola pod kontrolou globálnych elít a ich riadiacich štruktúr!!!

Pojmenování světonázorového systému, který je falešným imitátorem cesty ke komunismu. Marxizmus byl vypracován a zaveden znacharstvem Západu, jako metodologicky rozporuplné učení, za účelem diskreditace myšlenky komunizmu. Nesprávné ztotožňování pojmů marxizmus a komunismus vzniklo v období světonázorového bloudění konce 19. poloviny 20. století.

Marx skoncipoval ideu komunismu, jako globalizační projekt. Ve svých úvahách se ani okrajově nezmínil třeba o tom, že zotročení lídstva probíhá díky kreditnímu (úvěrovému? rusky -"ssudnomu") procentu, t.j- díky lichvě. Jeho následovník (agent-praktik) - Trocký, skoncipoval ideu permanentní revoluce (globalizace světa), která by se měla provést rukáma ruského národa. Stalin tento projekt zastavil tím, že prohlásil, že komunismus se dá postavit v jednom státě a začal realizovat ne marxistský, ale svůj projekt budování spavedlivé společností, bez vykořísťování člověka člověkem - rovné možností pro každého (skutočný komunizmus!!!), kde hlavní důraz byl na vzdělánost, vyjevení tvůrčího potencialu lidí a výchova člověka nového typu, přesně jako v KSB (Koncepcia sociálnej bezpečnosti). Trockisté potom prohlásili tento projekt za utopií.

Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1-5) - Odporúčam aj výbornú diskusiu!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-jak-ve-skutecnosti-prob...

Všetky diely pokope v pdf!!!

https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/Z%C3%A1pad%20a%20SSSR%20-%2...

O válkách - Preštudujte si tabuľku v strede!!!
----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

O WW2
-----
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/05/o-ww2.html

jery2

https://www.youtube.com/watch?t=573&v=pklnLno-h3A

Norman,

... správne hodnoty chápe každý(nemyslím) a ľahko... ale to na výhru nestačí

nestačí vedieť, čo je správne, musíš poznať celý proces, aj to nesprávne - hlavne ako sa presadzuje , veď je to vojna; darmo vidíš pochodujúce početne prevažujúce vojsko, najprv treba zistiť, či to nie sú naši,zistiť kam idú, akou cestou a akými prostriedkami idú za svojím cieľom; iba snaha zničiť ich nepovedie k víťazstvu

problém tvojej teórie je v tom, že napodobuje hudobnú kritiku - vo svojom krátkom príspevku si dvakrát použil termín tón (tónov) ;)

Norman

Prirovnanie s hudbou sa mi páči. S vecami treba harmonizovať, vtedy človek nachádza v sebe ich správny model.
Ale je ešte lepšia analógia, a to jazdenie na bicykli. Každý vie potencionálne jazdiť na bicykli, potrebuje to hlavne vyskúšať. Rozsiahle manuály o rovnováhe mu v tom nepomôžu.

Ale to len na vysvetlenie, čo hovorím.
Hej, máme určitý základný rozdiel v mentálnom prístupe. Extrémne povedané, minimalizmus versus maxmalizmus.

Prirodzene, aj teória pomôže, len musí byť pravdivá, a nesmie to byť umelé nafúknutie trivialít. To je totiž najčastejší problém moderných "teórií". Aj leva-netu, resp KOB teorií.

Ešte použijem jedno prirovnanie:
v dnešnej dobe ľudia ležia ako kapre na suchu a lapajú po dychu. Treba im dať kyslík a enerigu vôbec, a nie im o tom písať teórie. Prednáškami a osvetou z nich bojaschopné osobnosti nespravíš.

Skús to pochopiť, resp. si zapamätať, nemusíš súhlasiť, možno neskôr.

Cico_Ciciak

Čo si tým chcel presne povedať, keď si napísal, že takí ako poliačik len zavetrili sion podnik???!!! Ako si myslíš, že to chce využiť pre seba???!!! Vstupom do politiky a tak???!!! Vysvetli to bližšie, prosím ťa!!! Vďaka!!!

Aman Againsttime

Norman, netreba sa nechať podlomiť príliš paranoidnými jedincami. Nevytvoríš skutočne funkčné a úspešné biele hnutie s paranoikmi, a rovnako ani s takými jedincami nevybuduješ na dôvere založenú, úspešnú bielu spoločnosť.

Ja vidím zmysel v tom pomôcť racionálnym, pragmatickým a morálnym ľuďom v tom, aby si predstavili racionálnu, pragmatickú a morálnu cestu, ktorá nás vyvedie zo súčasného chaosu, zatiaľ čo zachová našu civilizáciu a jej výhody neporušené. Mohlo by to fungovať a možno to aj bude fungovať.

Ktokoľvek, kto verí, že súčasné židovské globálne elity nejakým spôsobom favorizujú bielych pred nebielymi má veľmi slabé uchopenie reality. Bodka. Niet tu už čo viac dodať.

Norman

"pomôcť racionálnym, pragmatickým a morálnym ľuďom".

To sú atribúty, ktoré spomínam aj ja, takže súhlasím.
Ale pesimisti hovoria, že takí ľudia nejestvujú a optimisti hovoria, že nejakí sú, ale to v nich treba najprv objaviť a prebudiť.

Tak momentálne fakt neviem.

nové